Сторінка 2 з 7 ПочатокПочаток 1234 ... КінецьКінець
Результати з 11 по 20 із 65

Тема: Як навчитися торгувати на форекс?

1. Наступні 4 користувачів подякували bvn за цей корисний допис:

Mell (21-04-2015),Vasya_Neutron (04-12-2014),velid (09-08-2016),yuramerlin (16-02-2015)

Професіонал Аватар Атол
    Створено
    вересень 2014
    Місце
    місто на Дніпрі)
    Дописи
    1,129
    Подякував
    317
    276 Подяк в 186 Дописах
    Quote Написав yuramerlin Перегляд Допису
    Атол, ооо, друже, вам є над чим працювати. Роботи - поле не оране, нива не сіяна. Куди вже там до збору урожаю. Більше ніж упевнений, що навіть насіння не підготували. З літературою якоюсь знайомились?
    ви як це сказали мені зражу полегшало))! ні з літературою не знайомився!)
    Цитувати Цитувати

Модератор Аватар yuramerlin
    Створено
    січень 2015
    Місце
    Україна
    Дописи
    1,194
    Подякував
    1,234
    1,509 Подяк в 734 Дописах
    Атол, я особисто розпочинав свій шлях із мабуть найпримітивнішої книги - Еріх Найман "Мала енциклопедія трейдера". Далі поступово втягувався. Але це мій шлях і зовсім не раджу Вам його повторювати.
    Наполегливо раджу взяти у руки будь-яку книгу, прочитати її від обкладинки до обкладинки, законспектувати та перевірити все на практиці, на живому графіку (бажано – деморахунку). І лише після цього ви станете на колію виготовлення власної торгової системи.

Ніхто не може вам однозначно порекомендувати конкретну книгу та сказати - "це саме те", "це - Ваша настільна книга". Вам важливо самотужки обрати цю книгу. Та (чисто психологічний фактор) - повірити в неї і у свої можливості.

Стосовно віеоуроків, готових торгових систем – ви неодмінно будете терпіти збитки, допоки не зможете оптимізувати її (систему) під себе. У перших своїх кроках трейдера я наздвичайно вірив усьому. Кожній думці аналітика, кожній готовій запропонованій торговій системі, кожному посту авторитетного форумянина. Поки не злив кілька депозитів і не взявся до літератури.
    Для інвестицій та партнерства запрошую у мій ПАММ
    Цитувати Цитувати

4. Наступні 2 користувачів подякували yuramerlin за цей корисний допис:

bvn (11-02-2015),valeriy (13-03-2015)

Професіонал Аватар Атол
    Створено
    вересень 2014
    Місце
    місто на Дніпрі)
    Дописи
    1,129
    Подякував
    317
    276 Подяк в 186 Дописах
    Ніхто не може вам однозначно порекомендувати конкретну книгу та сказати - "це саме те", "це - Ваша настільна книга". Вам важливо самотужки обрати цю книгу. Та (чисто психологічний фактор) - повірити в неї і у свої можливості.
    так абі було з чого вибирати хоча б з нати з чого))? що посовітуєте ви ?
    Цитувати Цитувати

Створено
    січень 2015
    Місце
    Україна
    Дописи
    1,194
    Подякував
    1,234
    Атол, яж писав, що поради можуть надати ведмежу послугу.
    Для початку - загальні книги про структуру ринків. Навіть той самий згаданий мною Найман. Книги існують в інтернеті. Далі - ближче до торгових стратегій і систем. Приміром - Рашке, Куртіс, Вільямс. Можливо - Елдер. Якщо ви самостійно все зробите - ваш підхід до ринку буде пластичним і майже універсальним і зможете забирати із ринку профіт. Якщо будете слухати виключно певних авторитетів: мене чи будь кого із простих смертних; легенд совкового масштабу - Демура, Елдер, Герчик; напівбогів як Рашке Куртіс, Вільямс та інших - ринок неминуче забере ваш депозит/и, розчарує. З'явиться черговий пафосний критик торгівлі. Який буде згадувати скільки і кому він оплатив за навчання і скільки злив.
    Цитувати Цитувати

7. Наступні користувачі подякували yuramerlin за цей корисний допис:

bvn (11-02-2015)

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    3,011
    Подякував
    1,815
    1,479 Подяк в 850 Дописах
    Автор Теми

Quote Написав Атол Перегляд Допису
    да яку систему я вас умоляю)) система верх вниз!)) причина зливу ))
    Оце вона й є... причина.

Я вже наче й підказував певний шлях, але здається, я - не авторитет

Повторюся ще раз, для успішної торгівлі на ринку необхідно вибудувати власну торговельну систему - без неї ніяк. Якщо це комусь і вдається, то це якісь одиничні унікуми... може екстрасенси

А щоб побудувати власну торговельну систему потрібно набратися певної критичної маси знань та досвіду, тому, на мій погляд, спочатку практично байдуже, що читати, головне, щоб ця інформація сприймалася і несла щось нове. Тобто вона повинна бути досить зрозумілою для Вас та не містити одні лише повторення вже відомих Вам знань. І потрібно всі знання перевіряти на ринку, звісно, що на демо... раніше, коли не було демо, рекомендувалося сідати за історію ціни з калькулятором і прораховувати вручну, що було б, якби ви відкрилися тут, а закрилися там (згідно вашої системи, звичайно).

На певному етапі в Вас повинні з’явитися якісь ідеї, а що коли оцей індикатор разом з оцими даними з фьючерсного ринку (вигадую для прикладу) мають таку й таку закономірність з ціною конкретного графіка. І починаєте перевірять і дивитися попутно, як веде себе ціна, які дійсно закономірності можна помітити і т. п.

Тиркання наудачу вверх чи вниз, можливо також дасть з часом підсвідоме виявлення певних закономірностей, але... краще, коли воно свідоме
    Перед тим, як писати на форумі, ознайомтесь з Правилами форуму.
    Цитувати Цитувати

9. Наступні 2 користувачів подякували bvn за цей корисний допис:

valeriy (13-03-2015),yuramerlin (11-02-2015)

Професіонал Аватар Атол
    Створено
    вересень 2014
    Місце
    місто на Дніпрі)
    Дописи
    1,129
    Подякував
    317
    276 Подяк в 186 Дописах
    Атол, яж писав, що поради можуть надати ведмежу послугу.
    Для початку - загальні книги про структуру ринків. Навіть той самий згаданий мною Найман. Книги існують в інтернеті. Далі - ближче до торгових стратегій і систем. Приміром - Рашке, Куртіс, Вільямс. Можливо - Елдер. Якщо ви самостійно все зробите - ваш підхід до ринку буде пластичним і майже універсальним і зможете забирати із ринку профіт. Якщо будете слухати виключно певних авторитетів: мене чи будь кого із простих смертних; легенд совкового масштабу - Демура, Елдер, Герчик; напівбогів як Рашке Куртіс, Вільямс та інших - ринок неминуче забере ваш депозит/и, розчарує. З'явиться черговий пафосний критик торгівлі. Який буде згадувати скільки і кому він оплатив за навчання і скільки злив.
    всеж таки якщо можливо посовітуйте якісь книги))
    Цитувати Цитувати

Створено
    січень 2015
    Місце
    Україна
    Дописи
    1,194
    Подякував
    1,234
    посовітуйте якісь книги))
    Ну ж написано ніби зрозумілою мовою:
    Еріх Найман "Мала енциклопедія трейдера"

Фейс Куртіс:

Біл Вільямс:

Ларі Вільямс:

Лінда Рашке:

Марк Даглас:

Александр Елдер:

Джек Шваргер... цікавий курйозик. Гугла проіндексувала при пошуку "Шваргер" дві мої власні картинки більше ніж дворічної давності....

Направді книга має такий вигляд:

У подальшому список можна розширювати...
    Цитувати Цитувати

12. Наступні користувачі подякували yuramerlin за цей корисний допис:

Атол (13-02-2015)

Створено
    січень 2015
    Місце
    Україна
    Дописи
    1,194
    Подякував
    1,234
    Quote Написав Infospacer Перегляд Допису
    Крім того, як на мене, то успіх на Форексі на 10% складається зі знань, ще на 10% - з праці, а решта 80% - це психологія.
    По торгівлі важаю що так: 50% складається зі знань, ще на 40% - з праці, а решта 10% - це психологія
    Почитав давні пости. Цікаво. Направді ви обидва подаєте торгівлю дещо однобоко. Знання, навички, психологія, потрачений час - це все разом є зусиллями. А від вкладених зусиль очікується певного результату. У середовищі трейдерів, що просиділи а ринках роками було помічено, що принцип Парето має силу і тут. Принцип Парето по-іншому знають як правило 80/20. Він формулюється так: 20% зусиль дають 80% результату, а решта 80% зусиль — лише 20% результату. Ось, нариклад, деякі спостереження:
    1. Ви прочитаєте вагон макулатури і можливо лише 20% буде корисною для вас.
    2. Ви проводитеме за графіком масу часу, витрачаючи по 6-8 годин на день, коли мабуть вистачає дві, котрі слід обрати правильно.
    3. Ви відкриваєте шалену кількість ордерів, фіксуючи від 5 до 10 пунктів прибутку, коли достатньо відкритись одним більшим об'ємом і зафіксувати 100пп.
    4. Менші за розмірами депозити мають кращу позитивну динаміку.
    5. 80% відсотків ордерів можуть принести 20% профіту у кращиму випадку, тоді як 20% ордерів можуть видати 80% профіту.

Таким чином, буває що трейдер потративши лише 20% планових зусиль на початках своєї трейдерської діяльності одразу отримує віддачу; і навпаки.. Причому не приципово саме рівно 80% та 20%. Диспропорція може бути й іншою. 15%/85% і так далі. Але слід уважно проаналізувавши свою діяльність викинути зайві зусилля.
    Ще цікаві дослідження математики торгівлі проводив Ральф Вінс. Теж рекомендую ознайомитись.
    Востаннє редагувалось yuramerlin; 12-02-2015 в 09:39.
    Цитувати Цитувати

14. Наступні користувачі подякували yuramerlin за цей корисний допис:

valeriy (22-02-2015)

Професіонал Аватар Атол
    Створено
    вересень 2014
    Місце
    місто на Дніпрі)
    Дописи
    1,129
    Подякував
    317
    276 Подяк в 186 Дописах
    Шановний пан yuramerlin, без образ в іншу сторону скажу що напевно Ви єдиний відвідувач цього шанованого форуму який докладно і послідовно все "рожовує"/пояснює різним неукам яким я напевно і є))!
    Дякує за таку кількість літератури яку ви тут виклали!!! сьогодні заходив в книгарню та завітав у спецвідділ де мені порекомендували силу силену літератури про торгівлю на форек більша половина зних була опублікована від імен ДЦ Інсти форекс Фібо форекс та інші ДЦ мабуть не варто довіряти таким книгам більше я важаю, що потрібно довіряти книгам які написали авторитетні трейдери.
    ...
    Всеш таки розповім про свою торгову систему ( якщо ії можливо так назвати).
    ...
    Чудово. Отже, усе решта я переніс у топік:
    http://forexforum.com.ua/showthread.php?t=393
    Чому - там описано.
    Цитувати Цитувати

Створено
    січень 2015
    Місце
    Україна
    Дописи
    1,194
    Подякував
    1,234
    Атол,
    Облиште, не треба таких почестей. Один старий знайомий на одному форумі запропонував замість кнопки "дякую" створити кнопку "послать бутилку коньяка". Ну, я не п'ю, тому можна і шоколад або морозиво.

Ви єдиний відвідувач цього шанованого форуму який докладно і послідовно все "рожовує"
    Переглядав старі повідомлення. Наш адміністратор провів для користувачів купу роботи, на яку мабуть мало хто звернув увагу. У цій рубриці є маса інформації про літературу:
    http://forexforum.com.ua/forumdisplay.php?f=11
    Цитувати Цитувати

17. Наступні користувачі подякували yuramerlin за цей корисний допис:

bvn (13-02-2015)

Інформація про Тему

Users Browsing this Thread

Зараз 1 відвідувачів переглядають цю тему. (0 користувачів і 1 гостей)

Права у Розділі

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете писати відповіді
  • Ви не можете робити вкладення
  • Ви не можете правити ваші дописи
  •