Переглянути Результати: Оцініть ПриватБанк за п'ятибальною шкалою?

Проголосувало
11. You may not vote on this poll
  • відмінно

2 18.18%
  • добре

3 27.27%
  • задовільно

5 45.45%
  • незадовільно

1 9.09%
  • жах!

0 0%
Сторінка 3 з 7 ПочатокПочаток 12345 ... КінецьКінець
Результати з 21 по 30 із 66

Тема: ПриватБанк - privatbank.ua/ua

1. Наступні користувачі подякували Vergius за цей корисний допис:

bvn (03-01-2015)

Модератор Аватар smychnyk
    Створено
    вересень 2015
    Місце
    Дрогобич
    Дописи
    610
    Подякував
    226
    466 Подяк в 261 Дописах
    Дивне повідомлення на днях видав банкомат. На англійській мові він почав мене попереджати, що моя кредитна карта не захищена і нагло її випльовував з банкомату.
    Таким чином 2 з 3 банкоматів поступили, які мені вдалось обійти. Один просто не працював.
    Точніше не було валюти.
    Я пішов в центральне відділення міста і там в касі мені видали необхідну суму.
    Причому консультант не горіла бажанням розбиратись в проблемі і зразу запропонувала мені нову картку. Я цю отримав менше місяця тому і знов міняти поки не захотів Зняв всю суму кредиту першого числа і за 55 днів собі спокійно буду поповняти, а там і подивлюсь чи не повториться проблема знову.
    Мої активні сигнали в сервісі mql5.
    Цитувати Цитувати

Професіонал Аватар Атол
    Створено
    вересень 2014
    Місце
    місто на Дніпрі)
    Дописи
    1,012
    Подякував
    297
    239 Подяк в 163 Дописах
    Quote Написав bgt Перегляд Допису
    Приватбанк звісно самий популярний банк в України. Хотілось лиш відмити те, що починався він з трьох орендованих кімнат в гуртожитку в Дніпропетровську. І саме комсомольські гроші і відповідно ті ж зв"язки дали перший поштовх в його рості.
    600% нічних виплачували!!!
    Я також чув цю історію, кредити на початку видавали лише студентам так звані студеньскі займи. Засновником Приват Банку був Тигипко а вже потім через деякийсь час він перейшов до Коломойского.
    Цитувати Цитувати

Головний модератор
    Створено
    вересень 2014
    Дописи
    1,621
    Подякував
    447
    494 Подяк в 384 Дописах
    Чи приведе "системність" Приватбанку до його націоналізації?

Нацбанк цього тижня різко скоротив кількість банків, що відносяться до системних - з 8 до 3. До трійки увійшли дві держустанови - Ощадбанк та Укрексімбанк, а також комерційний Приватбанк. До "системщиків" більше не відносять Промінвестбанк, Райфайзен Банк Аваль, Сбербанк Росії, UniCredit Bank (Укрсоцбанк), а також закритий Дельтабанк.
    Цитувати Цитувати

5. Наступні користувачі подякували WilsonPayne за цей корисний допис:

bvn (24-02-2016)

Головний модератор
    Створено
    вересень 2014
    Дописи
    1,621
    Подякував
    447
    494 Подяк в 384 Дописах
    Взаємне кредитування клієнтів "Приватбанку". Революція чи авантюра?

На початку березня Приватбанк запустив нову на банківському ринку послугу – Сервіс вигідних вкладень. Вкладникам запропонували безпосередньо кредитувати позичальників - фізосіб або бізнес, отримуючи при цьому дохід в середньому на 5%, ніж за звичайним депозитом. За версією банку – це аналог P2P і P2B кредитування, поширеного у світі. Правда, у світовій практиці вкладник передає кошти безпосередньо позичальнику, якого обирає сам, а в українській версії P2P кредитування виступає посередником і контролює повернення коштів безпосередньо Приватбанк.

Клієнт може розмістити в Приватбанку суму, кратну 1000 грн на 6 або 12 місяців під 26% і 27% річних відповідно. Дохід буде, як і відсотки за класичним депозитами, обкладатися податком – 18%, та 1,5% - військовий збір. Залучені кошти банк буде направляти на роздрібне кредитування або кредитування бізнесу – під 2,9% в місяць, або 34,8% річних.

Результати першого ж тижня після запуску проекту перевершили всі очікування. "Для старту проекту ми приготували пул кредитів, виданих нами раніше, в розмірі 100 млн грн. Вони закінчилися за 5 днів", - заявив 9 березня у себе в Facebook перший заступник голови правління Олег Гороховський.
    Цитувати Цитувати

7. Наступні користувачі подякували WilsonPayne за цей корисний допис:

bvn (14-03-2016)

Головний модератор
    Створено
    вересень 2014
    Дописи
    1,621
    Подякував
    447
    494 Подяк в 384 Дописах
    Хочете допомогти українському малому та середньому бізнесу і заробити при цьому? Тоді вам в КУБ ))

ПриватБанк запустив сервіс народного кредитування українського бізнесу

4 квітня ПриватБанк запустив принципово новий для України сервіс kub.pb.ua, що дозволить малому бізнесу та підприємцям залучати на свій розвиток гроші громадян і компаній, а жителям країни – вкладати кошти безпосередньо в український бізнес. Як повідомили в банку, за допомогою сервісу «Кредити українському бізнесу» будь-який легальний підприємець зможе розповісти про свій бізнес і залучити інвесторів для його розвитку. А учасники програми зможуть не тільки отримувати вищі відсотки на свої заощадження, але й бачити розвиток проекту, у який інвестували.

«Ми запустили цей проект, щоб допомогти підприємцям України, дати малому бізнесу та населенню можливість отримувати кредити швидко та прозоро, – говорить перший заступник Голови Правління ПриватБанку Олег Гороховський. – Ми віримо, що це буде потужний поштовх для розвитку малого бізнесу та самозайнятості в Україні, пожвавлення ринку кредитування та збільшення кількості робочих місць у країні. Ми зробили так, щоб кожен громадянин України (і не тільки України) міг зробити свій невеликий внесок у розвиток нашої економіки та хоч трохи відчути себе Джорджем Соросом або Ворреном Баффетом ».

Зацікавлені в залученні інвестицій підприємці та підприємства (ресторани, булочні, шевські майстерні, фотостудії, магазини одягу та ін.) будуть виставляти на майданчику заявки на отримання фінансування до 300 тис. грн, причому в заявці можна не тільки представити бізнес і плани його розвитку, але й запропонувати додаткові бонуси та знижки для майбутніх інвесторів. Заявка на сайті «КУБ» буде активна протягом двох тижнів – якщо проект збере потрібну суму, вона буде перерахована власнику підприємства як платна позика.
    «На нашому майданчику будь-який бажаючий може вигідно інвестувати гроші в чийсь бізнес, а будь-який підприємець – розповісти про себе та знайти інвестора для розвитку своєї справи, – говорить Олександр Ніколенко, керівник напряму «Малий і Середній бізнес» ПриватБанку. – Щоб Ваші вкладення були максимально захищені, наші провідні спеціалісти проводять ретельний відбір проектів для фінансування, ґрунтуючись в першу чергу на поточних характеристиках бізнесу та перспективах його розвитку, а не на заставах. Для гарантованого захисту всі вкладення також застраховані».

Доходи інвесторів у рамках нового проекту будуть вищі, ніж пропонують банківські депозити, за рахунок прямого інвестування в бізнес без посередництва самої фінустанови. Інвестиції можна перерахувати з будь-якої банківської картки, а дохід у розмірі 25% річних буде виплачуватися щомісяця на картку. При цьому ПриватБанк, як організатор майданчика, бере на себе зобов’язання перекредитувати позичальника в разі, якщо він зіткнеться з труднощами під час погашення кредиту інвестору, таким чином інвестор обов’язково отримає свої кошти назад.
    Також усі позики в системі «КУБ», а відповідно, й інвестиції, будуть в повному обсязі застраховані страховою компанією «Інгосстрах».
    Цитувати Цитувати

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    2,839
    Подякував
    1,737
    1,430 Подяк в 817 Дописах
    Цікаво, чи можна вийти на цей ринок кредитів, з пропозицією довірчого керування?
    Перед тим, як писати на форумі, ознайомтесь з Правилами форуму.
    Зараз я торгую тут: FXOpen Мій ПАММ-рахунок чекає на Ваші інвестиції: DTWT
    Цитувати Цитувати

Досвідчений Аватар Vergius
    Створено
    вересень 2014
    Місце
    Житомир
    Дописи
    522
    Подякував
    650
    314 Подяк в 235 Дописах
    Автор Теми

Quote Написав WilsonPayne Перегляд Допису
    Інвестиції можна перерахувати з будь-якої банківської картки, а дохід у розмірі 25% річних буде виплачуватися щомісяця на картку.
    Яка там у нас офіційна інфляція? А яка реальна?
    Доларові депозити значно вигідніші - рано чи пізно курс гривні знову обвалиться при такому недолугому керівництві державою...
    Цитувати Цитувати

Головний модератор
    Створено
    вересень 2014
    Дописи
    1,621
    Подякував
    447
    494 Подяк в 384 Дописах
    Vergius, я думаю, всі ці потуги, що їх з усіх сил роблять як місцеві ділки так і їх забугорні колеги, в намаганні втриматись на плаву, не більше, ніж мишача метушня перед невідворотним глобальним катаклізмом, який змете на своєму шляху існуючу систему.
    Цитувати Цитувати

12. Наступні 2 користувачів подякували WilsonPayne за цей корисний допис:

Vergius (06-04-2016),yuramerlin (05-04-2016)

Зацікавлений
    Створено
    листопад 2015
    Дописи
    23
    Подякував
    3
    9 Подяк в 8 Дописах
    Користуюсь _Приват-24 , на смартфонi ,нарiкань не маю. Кредиткою також, коли погреба бува " дотягнути " до зарплаты ( пiльговi 55 днiв).
    Цитувати Цитувати

Зацікавлений Аватар instatrade2016
    Створено
    червень 2016
    Місце
    Lvіv
    Дописи
    14
    Подякував
    1
    6 Подяк в 4 Дописах
    Приват нормальній банк, але він багато тягне грошей з простих користувачів. великі проценти на кредитці! якщо вчасно не оплатиш, то можуть легко штраф виписати. Гарно вони роздають всім кредитки, а потім за рік заробляють на процентах, як на тілі кредиту і людина ще повинна сам кредит оплатити ( це я про тих, хто не робить чи отримує малу зарплатню). Це величезний мінус!
    Також дуже часто буває, що інформація не оновлюється онлайн в інтернеті по картках. Мені пересилають кошти, а я їх не бачу - пишу в підтримку, а мені відписують, що кошти надійдуть протягом 3-х днів. І не кажуть, що саме головне, чи дійсно мені кошти перевели (((.
    Також великі черги до касира чи контролера(.
    Один плюс - банкоматів поставили так багато, що просто радує.
    Хочете 70$ на Ваш форекс-рахунок вже після реєстрації ? Пишіть в ПП.
    Цитувати Цитувати

Інформація про Тему

Users Browsing this Thread

Зараз 1 відвідувачів переглядають цю тему. (0 користувачів і 1 гостей)

Права у Розділі

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете писати відповіді
  • Ви не можете робити вкладення
  • Ви не можете правити ваші дописи
  •