Переглянути Результати: Оцініть ПриватБанк за п'ятибальною шкалою?

Проголосувало
11. You may not vote on this poll
  • відмінно

2 18.18%
  • добре

3 27.27%
  • задовільно

5 45.45%
  • незадовільно

1 9.09%
  • жах!

0 0%
Сторінка 1 з 7 123 ... КінецьКінець
Результати з 1 по 10 із 66

Тема: ПриватБанк - privatbank.ua/ua

Досвідчений Аватар Vergius
    Створено
    вересень 2014
    Місце
    Житомир
    Дописи
    504
    Подякував
    608
    306 Подяк в 228 Дописах

ПриватБанк - privatbank.ua/ua

Заснований у 1992 році, комерційний банк ПриватБанк є лідером банківського ринку країни. За даними дослідження GFK Ukraine у першому кварталі 2014 року його вважають основним банком 37% клієнтів – фізичних осіб, що більше, ніж у наступних за нами шістнадцяти банків разом взятих. Серед корпоративних клієнтів цей показник становить 20%.

ПриватБанк є одним з найбільш інноваційних банків світу. Наприклад, понад десять років назад банк став одним із перших у світі, що почав використовувати одноразові SMS-паролі. До останніх інновацій, які отримали визнання по всьому світі, належать такі продукти, як платіжний міні-термінал, вхід в Інтернет-банкінг через QR-код, онлайн-інкасація, а також десятки різноманітних мобільных додатків.

Пропоную в цій темі обговорювати все, що пов'язано з цим банком та може бути корисним для трейдерів та інтернет-інвесторів.
    Цитувати Цитувати

2. Наступні користувачі подякували Vergius за цей корисний допис:

bvn (03-01-2015)

Досвідчений Аватар bgt
    Створено
    грудень 2014
    Місце
    Західна Україна
    Дописи
    689
    Подякував
    159
    156 Подяк в 128 Дописах
    Приватбанк звісно самий популярний банк в України. Хотілось лиш відмити те, що починався він з трьох орендованих кімнат в гуртожитку в Дніпропетровську. І саме комсомольські гроші і відповідно ті ж зв"язки дали перший поштовх в його рості.
    600% нічних виплачували!!!
    Цитувати Цитувати

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    2,678
    Подякував
    1,659
    1,355 Подяк в 762 Дописах
    Quote Написав bgt Перегляд Допису
    Приватбанк звісно самий популярний банк в України. Хотілось лиш відмити те, що починався він з трьох орендованих кімнат в гуртожитку в Дніпропетровську. І саме комсомольські гроші і відповідно ті ж зв"язки дали перший поштовх в його рості.
    600% нічних виплачували!!!
    Ого! Звідки такі подробиці? Чи не ви стояли у його джерел?
    Перед тим, як писати на форумі, ознайомтесь з Правилами форуму.
    Зараз я торгую тут: FXOpen
    Цитувати Цитувати

Створено
    вересень 2014
    Місце
    Житомир
    Дописи
    504
    Подякував
    608
    306 Подяк в 228 Дописах
    Автор Теми

Quote Написав bvn Перегляд Допису
    Ого! Звідки такі подробиці? Чи не ви стояли у його джерел?
    Не думаю, що під ніком bgt тут пише сам пан Тігіпко. Та й не сильно мене особисто цікавить, що було колись - у бурхливі 90-ті!

А що дійсно стало би у пригоді, так це думка та досвід форумчан щодо використання різних додатків для мобільних телефонів, розроблених ПриватБанком https://privatbank.ua/ua/apps/
    Мені цікаво було б дізнатися, хто й якими додатками Привату користувався? Що подобається, а що - ні?
    Цитувати Цитувати

Досвідчений Аватар bgt
    Створено
    грудень 2014
    Місце
    Західна Україна
    Дописи
    689
    Подякував
    159
    156 Подяк в 128 Дописах
    Quote Написав Vergius Перегляд Допису
    Не думаю, що під ніком bgt тут пише сам пан Тігіпко.
    А ви тоді звідки знаєте, що Тігіпко один із співзасновників цього банку? ))

Мені цікаво було б дізнатися, хто й якими додатками Привату користувався? Що подобається, а що - ні?
    Для мене особливо нічого не потрібно, комп майже завжди під рукою.
    А вам що там сподобалось?
    Цитувати Цитувати

Створено
    вересень 2014
    Місце
    Житомир
    Дописи
    504
    Подякував
    608
    306 Подяк в 228 Дописах
    Автор Теми

А ви тоді звідки знаєте, що Тігіпко один із співзасновників цього банку? ))
    Просто пам'ятаю ті часи - я тоді вже у школу ходив.
    Перевірив себе і дійсно:
    Після розпаду СРСР управлінський досвід Сергія Тігіпка був негайно затребуваний приватним бізнесом – у 1991 році Сергій Тігіпко став заступником голови правління комерційного банку «Дніпро», а у 1992-му очолив створений за його участю «Приватбанк», який під його керівництвом став одним з найбільших приватних банків Східної Європи.
    Джерело

А вам що там сподобалось?
    Один мій знайомий якось казав, що користується додатком "Приват24" https://privatbank.ua/ua/apps/privat-24/?nomob=1
    Враження у нього дуже позитивні.
    Думав, може хтось ще якимись додатками користується і поділиться власними враженнями.
    Цитувати Цитувати

8. Наступні користувачі подякували Vergius за цей корисний допис:

bgt (05-01-2015)

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    2,678
    Подякував
    1,659
    1,355 Подяк в 762 Дописах
    Думав, може хтось ще якимись додатками користується і поділиться власними враженнями.
    Я окрім Приват24 на компі, не користуюсь більше ніякими додатками... Взагалі, планшет використовую лише як електронну книжку і дуже рідко як ігрову приставку.
    Перед тим, як писати на форумі, ознайомтесь з Правилами форуму.
    Зараз я торгую тут: FXOpen
    Цитувати Цитувати

Досвідчений Аватар bgt
    Створено
    грудень 2014
    Місце
    Західна Україна
    Дописи
    689
    Подякував
    159
    156 Подяк в 128 Дописах
    Один мій знайомий якось казав, що користується додатком "Приват24" https://privatbank.ua/ua/apps/privat-24/?nomob=1
    Враження у нього дуже позитивні.
    Економте час! Використовуйте додаток для входу на www.privat24.ua через QR-код, отримуйте гроші в банкоматах без банківських карток і не стійте в чергах!
    О це вже цікаво! Як без карти отримати гроші, прикол.
    Цитувати Цитувати

Створено
    вересень 2014
    Місце
    Житомир
    Дописи
    504
    Подякував
    608
    306 Подяк в 228 Дописах
    Автор Теми

Можливо, когось зацікавить ця новина від Приватбанку:
    6 Cічня 2015р
    ПриватБанк вирішив компенсувати клієнтам втрати від подвійної конвертації валют під час розрахунків за кордоном

ПриватБанк компенсує втрати клієнтів через подвійну конвертацію валют під час оплати покупок картками в закордонних магазинах, у тому числі інтернет-магазинах, якщо оплата здійснювалася в гривні, а не у валюті.

Як повідомила прес-служба банку, ПриватБанк поверне клієнтам гроші, які вони втратили через подвійну конвертацію, до 10 січня. Щоб уникнути втрат клієнтів у майбутньому, з 4 січня банк обмежив будь-які транзакції, у разі яких конвертація гривні у валюту відбувається на боці магазину.

«Багато наших клієнтів через нестійкість курсу національної валюти та специфіку міжнародних розрахунків зіткнулися із ситуацією, коли під час оплати за кордоном у гривнях з картки списувалася сума, що відрізнялася від тієї, що зазначена продавцем, – йдеться в повідомленні прес-служби ПриватБанку. – Ми вирішили компенсувати ці втрати клієнтам».

Як зазначають у банку, відшкодування всіх витрат клієнтів за закордонними операціями здійснюються у валюті (долари або євро), тому під час проведення операції в закордонному магазині в гривні відбувається подвійна конвертація. Щоб уникнути цього, більшість інтернет-магазинів дають клієнтам можливість обрати валюту оплати. У таких магазинах треба розраховуватися доларами або євро.

Якщо ж магазини самостійно конвертують валюту без згоди клієнтів (наприклад, Next, Wizzair, Google Adwords), клієнтам потрібно розплачуватися з доларової картки. Відкрити доларову картку можна безкоштовно в Приват24. При цьому клієнти ПриватБанку отримають можливість переказувати гроші з гривневої картки на доларову в еквіваленті 100 доларів на день.
    Джерело
    Цитувати Цитувати

Початківець
    Створено
    серпень 2014
    Місце
    Полтава
    Дописи
    87
    Подякував
    43
    90 Подяк в 54 Дописах
    О це вже цікаво! Як без карти отримати гроші, прикол.
    Нічого прикольного, насправді - у банкоматах "Привата" є розділ "Операції без картки".
    https://privatbank.ua/ua/operacii-bez-karty/
    Цитувати Цитувати

13. Наступні користувачі подякували Infospacer за цей корисний допис:

bgt (09-01-2015)

Інформація про Тему

Users Browsing this Thread

Зараз 1 відвідувачів переглядають цю тему. (0 користувачів і 1 гостей)

Права у Розділі

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете писати відповіді
  • Ви не можете робити вкладення
  • Ви не можете правити ваші дописи
  •