Сторінка 1 з 2 12 КінецьКінець
Результати з 1 по 10 із 19

Тема: Найпростіші торгові системи

Досвідчений Аватар bgt
    Створено
    грудень 2014
    Місце
    Західна Україна
    Дописи
    689
    Подякував
    159
    156 Подяк в 128 Дописах

Найпростіші торгові системи

Тема повинна бути цікавою як для новачків так і для трейдерів з невеликим стажем, які все шукають щось нове і нове.
    Так для прикладу викладу тут декілька таких систем, які використовують лиш технічний аналіз і не потребують великого досвіду в трейдингу.

Для початку піде мабуть найпростіша, яку зустрів недавно в неті і що дивно вона працює!

В системі використовується лише один індикатор Зіг-Заг, але із зміненим параметром перемінної з стандартної 12 на 600 і все.
    Далі відкриваємо на любому інструменті ТФ М1 і просто спостерігаємо коли появиться нижня чи верхня планка Зіг-Загу. Відповідно при верхній продається, а при нижній купляється. Закривати потрібно також на піках.
    Є мінус. Цей індикатор перемальовується, але не на багато і не завжди!
    Пробуйте. Все тут досить просто.

Від себе добавлю лиш те, що варто доповнити цю ТС лиш фракталами для більшої впевненості при входах.

Далі буде...
    Цитувати Цитувати

Обізнаний Аватар Vergius
    Створено
    вересень 2014
    Місце
    Житомир
    Дописи
    499
    Подякував
    582
    300 Подяк в 225 Дописах
    bgt, на мій погляд, було б чудово, якби Ви прикріпили сам індикатор чи дали посилання (або просто джерело) де його можна скачати. Також для кращого сприйняття було б добре, якби Ви показали приклади роботи індикатора на малюнках.

Звичайно, це все моя думка. а Ваша справа - прислухатись до неї чи ні.
    Цитувати Цитувати

3. Наступні користувачі подякували Vergius за цей корисний допис:

bvn (03-01-2015)

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    2,608
    Подякував
    1,616
    1,327 Подяк в 747 Дописах
    Згоден, що було б непогано супроводжувати описи системи малюнками. До того ж мені не зрозуміло, а як щодо стопів? Виставляти не виставляти? Де? Чи може доливатися?

За своїм досвідом скажу, що така система швидше за все буде зливати, я подібну річ вже практикував і не один раз і в різних варіаціях, правда, не на М1 - цей таймфрейм я взагалі практично не використовую, а от на ТФ від H1 до D1 пробував. До речі буквально нещодавно злив свій один бонусний рахунок за такою системою, при чому чекав, доки ланка зигзагу буде довжиною 1000 пп (4-знакових), після чого відкривав угоду і через кожні 400 пп доливався... Ну, ММ вибрав досить ризикований бо з одного боку бонуси - тіпа не дуже жалко, а з іншого - грошенят хотілося пошвидше... от після 3-ої доливки і попрощався з депозитом... Хто ж міг подумати, що рух розтягнеться аж на 1990 пп, таке наче й не часто буває... але досить і одного разу.

PS: І ще, краще за все кожну ТС описувати в окремій темі з відповідними назвами систем у заголовку.
    Перед тим, як писати на форумі, ознайомтесь з Правилами форуму.
    Цитувати Цитувати

Досвідчений Аватар bgt
    Створено
    грудень 2014
    Місце
    Західна Україна
    Дописи
    689
    Подякував
    159
    156 Подяк в 128 Дописах
    Автор Теми

Ще одну досить просту добавлю.
    Використовується лише індикатор МАСД і таймфрейм Н4. Ця торгова система є довгостроковою і використовувати її бажано на основних валютних парах.
    Тут все доволі просто. При перекупленості чи перепроданості відмічаємо точки і просто входимо в ринок. Так як цей індикатор являється індикатором із запізненням видачі даних, тому вхід буває з запізненням, а вихід вже треба відмічати мабуть по бажаним тейк профітам.
    Цитувати Цитувати

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    2,608
    Подякував
    1,616
    1,327 Подяк в 747 Дописах
    bgt, ваші дописи ні про що ... Або робіть детальні описи торговельних систем в окремих темах, або не робіть зовсім.
    Перед тим, як писати на форумі, ознайомтесь з Правилами форуму.
    Цитувати Цитувати

Досвідчений Аватар bgt
    Створено
    грудень 2014
    Місце
    Західна Україна
    Дописи
    689
    Подякував
    159
    156 Подяк в 128 Дописах
    Автор Теми

bvn, попередній допис писався довго, тому ваші коментарі вже побачив пізніше.

По першій.

Quote Написав Vergius Перегляд Допису
    на мій погляд, було б чудово, якби Ви прикріпили сам індикатор чи дали посилання (або просто джерело) де його можна скачати. Також для кращого сприйняття було б добре, якби Ви показали приклади роботи індикатора на малюнках.

Звичайно, це все моя думка. а Ваша справа - прислухатись до неї чи ні.
    Індикатор ЗігЗаг є в кожному терміналі в підрозділі " Пользовательский" , довго шукати не потрібно. Просто змініть параметри.
    Ось та:

Attachment 295bvn,
    Більш ніж М5 використовувати не варто, тому що не буде відображатись сам індикатор. Цеж період 600!!!
    Цитувати Цитувати

Обізнаний Аватар Vergius
    Створено
    вересень 2014
    Місце
    Житомир
    Дописи
    499
    Подякував
    582
    300 Подяк в 225 Дописах
    Quote Написав bgt Перегляд Допису
    Attachment 295
    Битий файл "Attachment 295"
    bgt, зверніть увагу на цю тему
    Цитувати Цитувати

9. Наступні 2 користувачів подякували Vergius за цей корисний допис:

bgt (03-01-2015),bvn (03-01-2015)

Досвідчений Аватар bgt
    Створено
    грудень 2014
    Місце
    Західна Україна
    Дописи
    689
    Подякував
    159
    156 Подяк в 128 Дописах
    Автор Теми

Vergius, на зображенні було як міняється сам період, ну і сам вигляд індикатора на графіку.

Дякую за звернення, все я зробив вірно і навіть відкривалось спочатку і навіть номер 295 був той же, але писало інше.
    Картинка відкривається і зараз, треба по назві клацнути.
    Цитувати Цитувати

11. Наступні користувачі подякували bgt за цей корисний допис:

Vergius (03-01-2015)

Обізнаний Аватар Vergius
    Створено
    вересень 2014
    Місце
    Житомир
    Дописи
    499
    Подякував
    582
    300 Подяк в 225 Дописах
    Quote Написав bgt Перегляд Допису
    Vergius, на зображенні було як міняється сам період, ну і сам вигляд індикатора на графіку.

Дякую за звернення, все я зробив вірно і навіть відкривалось спочатку і навіть номер 295 був той же, але писало інше.
    Картинка відкривається і зараз, треба по назві клацнути.
    Коли я намагаюсь клікнути на зображення мене перекидає на сторінку з текстом "Invalid Attachment specified. If you followed a valid link, please notify the administrator"
    Чи це щось у мене не працює, чи щось не так з налаштуваннями? Підкажіть, хто знає.
    Цитувати Цитувати

13. Наступні користувачі подякували Vergius за цей корисний допис:

Атол (30-12-2015)

Досвідчений Аватар bgt
    Створено
    грудень 2014
    Місце
    Західна Україна
    Дописи
    689
    Подякував
    159
    156 Подяк в 128 Дописах
    Автор Теми

Vergius, Добре зараз по темі накидаю декілька зображень зразу, побачимо в чому проблема.

Це де він знаходиться і як відображається:2.png

далі

1.png
    Прикріплені Зображення Прикріплені Зображення
    Цитувати Цитувати

15. Наступні 2 користувачів подякували bgt за цей корисний допис:

Vergius (03-01-2015),Атол (30-12-2015)

Інформація про Тему

Users Browsing this Thread

Зараз 1 відвідувачів переглядають цю тему. (0 користувачів і 1 гостей)

Права у Розділі

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете писати відповіді
  • Ви не можете робити вкладення
  • Ви не можете правити ваші дописи
  •