Сторінка 3 з 3 ПочатокПочаток 123
Результати з 21 по 23 із 23

Тема: Найпростіші торгові системи

Зацікавлений Аватар nshevche
    Створено
    лютий 2017
    Місце
    Україна
    Дописи
    38
    Подякував
    11
    72 Подяк в 29 Дописах
    Quote Написав aleks Перегляд Допису
    Ви помиляєтесь. Скальпінг і піпсовка це найпростіший спосіб злити депозит досить швидко...але дуже просто А от заробляти таким типом торгівлі не просто, кажу вам як скальпер).
    Згоден.
    Вставлю і своїх 5 копійок, раніше я торгував лише на h4-Daily, потім на м5-м15, скажу так - на форексі скальпувати майже неможливо, насамперед, через спреди. Спреди та комісія будуть з'їдати велику частину профіту. Тому брати до 10-15 пунктів профіту дуже невигідно трейдеру. Зовсім недавно в мене була така ситуація, коли я закрив позицію у -2,8 пункти на 4-х знаку, лотом 0.02, по євродолару, мій P&L склав -1,08$ (з урахуванням комісії). Потім я закрився по б/з в +4,3 пункти на 4-х знаку, лотом 0.02, по євродолару, і мій P&L склав +1,05$ (з урахування комісії). Це все на ECN рахунку. Ось показовий приклад того, що скальпувати на форекс дуже не вигідно. На ф'ючерсній біржі - вигідно, але не на форекс.
    Пруф з терміналу:

2017-06-29_130638.jpg
    Лише у безперервному розвитку здобуваєш майстерність
    Цитувати Цитувати

2. Наступні 2 користувачів подякували nshevche за цей корисний допис:

aleks (10-07-2017),bvn (09-07-2017)

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    2,649
    Подякував
    1,643
    1,338 Подяк в 754 Дописах
    Quote Написав nshevche Перегляд Допису
    Ось показовий приклад того, що скальпувати на форекс дуже не вигідно.
    Абсолютно згоден. Давно собі це довів, але час від часу мрію освоїти скальпінг (якщо його взагалі можливо освоїти), бо торгувати на великих таймфреймах - дуже повільно виходить... І ось якщо маєш депозит, скажімо 200 баксів, то через місяць матимеш, ну хай 220, хай 240 при дуже гарних розкладах... потім можеш просісти і знову впасти до 200, ну общим в більш-менш вдалий рік, ти можливо вийдеш на кінець року з прибутком 100%... Ура, тепер в тебе на депозиті вже не 200, а 400 баксів... Яке, с*ка, щастя, бл@
    Перед тим, як писати на форумі, ознайомтесь з Правилами форуму.
    Цитувати Цитувати

4. Наступні 3 користувачів подякували bvn за цей корисний допис:

aleks (10-07-2017),nshevche (11-07-2017),WilsonPayne (10-07-2017)

Зацікавлений
    Створено
    лютий 2017
    Дописи
    23
    Подякував
    52
    36 Подяк в 18 Дописах
    Згоден з Вами, комісія зжирає інколи третину прибутку. Плюс в тому, що можна нормально заробляти з відносно не великим депозитом. Але це досить важко та й нервова система не в захваті. Я не зможу сидіти в великій просадці, тому працюю з коротким стопом.
    ,
    Цитувати Цитувати

Інформація про Тему

Users Browsing this Thread

Зараз 1 відвідувачів переглядають цю тему. (0 користувачів і 1 гостей)

Права у Розділі

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете писати відповіді
  • Ви не можете робити вкладення
  • Ви не можете правити ваші дописи
  •