Переглянути Результати: Який вид графіка ви використовуєте?

Проголосувало
5. You may not vote on this poll
  • Лінія

0 0%
  • Бари

0 0%
  • Японські свічки

5 100.00%
  • Хрестики-Нолики

0 0%
  • Ренко

0 0%
  • Інший (напшіть в темі)

0 0%
Результати з 1 по 6 із 6

Тема: Різновиди графіків

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    2,699
    Подякував
    1,665
    1,362 Подяк в 767 Дописах

Пізнавально Різновиди графіків

Для аналізу валютних котирувань трейдери використовують графіки. Існує кілька різновидів графіків котирувань валютних пар, найпоширеніші використовуються в торговельному терміналі MT4: лінія, бари, японські свічки.

Лінія з’єднує ціни закриття кожного періоду і представляють найменше інформації для аналізу, тому найчастіше використовуються лише новачками. Більш вживаними видами є бари та свічки, які несуть в собі відразу чотири ціни (OHLC):
    Open - ціна відкриття періоду;
    High - найбільша ціна періоду;
    Low - найменша ціна періоду;
    Close - ціна закриття періоду.

Свічки, що відображають зростання ціни, називають "бичачими" і зазвичай відображають пустотілими. Свічки, що відображають зниження ціни, називають "ведмежими" і зображують зафарбованими. Іноді, їх зображують зафарбованими в різні кольори, наприклад, бичачі - синім, а ведмежі - червоним або жовтим (це нова мода ).

Також існують досить екзотичні представлення валютних котирувань - це гарфіки Ренко та так звані хрестики-нолики. Ці види графіків використовуються особливими цінителями, яких не так вже й багато. Коротко про кожен з них.

Хрестики-нолики будуються наступним чином. Зріст ціни відображається хрестиками ("X"), а спадання - ноликами ("0"). Нові клітинки малюють лише тоді, коли ціна змінилася на розмір клітини в один або інший бік. Розмір клітини є змінним параметром для цього типу графіків і виконує роль своєрідного масштабу. Так, якщо встановити цей параметр рівним 5 пунктам, графік буде більш чутливим до невеликих змін ціни, а якщо встановити рівним, скажімо, 20 пунктів, то такий графік змінюватиметься більш повільно.

Головною особливістю хрестиків-ноликів є те, що з графіку повністю прибирається фактор часу. Аналізу піддається лише зміна ціни в її абсолютній формі. Тією ж особливістю відрізняються і графіки Ренко. Основною відміною від хрестиків-ноликів в графіках Ренко є те, що для відображення цих графіків використовуються вже дуже знайомі нам японські свічки, просто будуються вони за тими ж принципами, що й хрестики-нолики - нова свічка з’являється лише тоді, коли ціна проходить певну відстань.

А які ще види графіків відомі вам? Які види графіків ви використовуєте?

====================
    Автор статті: bvn
    Всі права на статтю належать forexforum.com.ua
    Востаннє редагувалось bvn; 22-01-2015 в 14:29.
    Перед тим, як писати на форумі, ознайомтесь з Правилами форуму.
    Зараз я торгую тут: FXOpen Мій ПАММ-рахунок чекає на Ваші інвестиції: DTWT
    Цитувати Цитувати

2. Наступні 3 користувачів подякували bvn за цей корисний допис:

smychnyk (05-12-2015),Vasya_Neutron (04-12-2014),yuramerlin (06-08-2015)

Досвідчений Аватар bgt
    Створено
    грудень 2014
    Місце
    Західна Україна
    Дописи
    689
    Подякував
    159
    156 Подяк в 128 Дописах
    Хтестики і нулики це ж треба ще й вимальовувати. Як говориться не мала баба хлопоту то хрестики і нулики придумала.
    З ренко пробував не пішло ніяк.
    Японські свічки саме то. Але якщо на них закинути індикатор Хейкен Аші, то вже не будуть нормальні свічки, а буде чкась кольорова пародія на них. Хоча багато хто їх хвалитиь, а інші просто сміються.
    Цитувати Цитувати

Досвідчений Аватар bgt
    Створено
    грудень 2014
    Місце
    Західна Україна
    Дописи
    689
    Подякував
    159
    156 Подяк в 128 Дописах
    Quote Написав bvn Перегляд Допису
    Лінія з’єднує ціни закриття кожного періоду і представляють найменше інформації для аналізу, тому найчастіше використовуються лише новачками.
    Лінії реально використовувати для графічного аналіза визначаючи графічні фігури. Просто з дініями вони виглядають більш наглядно. Але тут варто памятати, що при малюванні ліній метатрейдер мт4 тіні свічок не сприймає а малює лише по тілам свічок.
    Цитувати Цитувати

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    2,699
    Подякував
    1,665
    1,362 Подяк в 767 Дописах
    Автор Теми

Quote Написав bgt Перегляд Допису
    Лінії реально використовувати для графічного аналіза визначаючи графічні фігури. Просто з дініями вони виглядають більш наглядно. Але тут варто памятати, що при малюванні ліній метатрейдер мт4 тіні свічок не сприймає а малює лише по тілам свічок.
    Мені здається в такому випадку краще брати свічки або бари та зменшувати масштаб до мінімума, щоб вони зливалися в одну лінію - це й то виходить наглядніше, ніж проста лінія, адже там можуть бути добрячі хвости, яких не буде видно, а їх же ж також треба враховувати.
    Перед тим, як писати на форумі, ознайомтесь з Правилами форуму.
    Зараз я торгую тут: FXOpen Мій ПАММ-рахунок чекає на Ваші інвестиції: DTWT
    Цитувати Цитувати

6. Наступні користувачі подякували bvn за цей корисний допис:

yuramerlin (06-08-2015)

Модератор Аватар yuramerlin
    Створено
    січень 2015
    Місце
    Львів
    Дописи
    1,187
    Подякував
    1,229
    1,495 Подяк в 728 Дописах
    Мені здається в такому випадку краще брати свічки або бари та зменшувати масштаб до мінімума,
    Як на мене, свічки чи бари - одне й те саме. Інформаційне навантаження несуть однакове. Мені відома система із використанням графік-лінія. Вона надзвичайно проста і достатньо ефективна. На жаль, вона авторська. Викладати її публічно не маю права. Доведеться хіба повірити мені на слово.
    Не бійся, що не знаєш - бійся, що не вчишся
    Мої твіти.
    Цитувати Цитувати

Досвідчений Аватар bgt
    Створено
    грудень 2014
    Місце
    Західна Україна
    Дописи
    689
    Подякував
    159
    156 Подяк в 128 Дописах
    Мені здається в такому випадку краще брати свічки або бари та зменшувати масштаб до мінімума, щоб вони зливалися в одну лінію - це й то виходить наглядніше, ніж проста лінія, адже там можуть бути добрячі хвости, яких не буде видно, а їх же ж також треба враховувати.
    Якщо пробувати саме так, то тоді вже краще брати бари буде менше побічних вертикальних ліній. Я для визначення фігур деколи просто підключаю індикатор зіг-заг. це мабудь саме просте рішення буде для менших ТФ. З лініями він працює поганенько.
    Цитувати Цитувати

Інформація про Тему

Users Browsing this Thread

Зараз 1 відвідувачів переглядають цю тему. (0 користувачів і 1 гостей)

Права у Розділі

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете писати відповіді
  • Ви не можете робити вкладення
  • Ви не можете правити ваші дописи
  •