Сторінка 38 з 38 ПочатокПочаток ... 28363738
Результати з 371 по 374 із 374

Тема: Аналітика пари GBP/USD

Зацікавлений Аватар BorRud
    Створено
    червень 2016
    Місце
    Литва
    Дописи
    40
    Подякував
    127
    55 Подяк в 33 Дописах
    Quote Написав Vergius Перегляд Допису
    Я особисто вже не впевнений, що відхилення угоди призведе до поганих наслідків. Можливо, брекзіт взагалі буде скасований повністю чи принаймні якимось чином призупинений.
    По моїх графіках, то на тиждневому "кабель" прагне піднятися до 1,3200, а потім повернеться до низу, бо на місячному, не завершив хід до нижнього ATR (1.2300)

Хто достатньо божевільний, наполегливо йти до мети - мету досягає.
    Цитувати Цитувати

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    3,000
    Подякував
    1,814
    1,478 Подяк в 849 Дописах
    Я особисто вже не впевнений, що відхилення угоди призведе до поганих наслідків. Можливо, брекзіт взагалі буде скасований повністю чи принаймні якимось чином призупинений.
    А от в мене виникає протилежна думка... імовірно більшість не дуже вірить у "жорсткий" вихід. Швидше за все справа йде до скасування брекзіту, але ж хіба це погано? Насправді, це найкращий вихід і для Великобританії, і для ЄС.

Тому, можливо, і ринки відреагували дещо не так, як очікувалося...
    Перед тим, як писати на форумі, ознайомтесь з Правилами форуму.
    Зараз я торгую тут: FXOpen
    Цитувати Цитувати

Досвідчений Аватар Vergius
    Створено
    вересень 2014
    Місце
    Житомир
    Дописи
    555
    Подякував
    679
    330 Подяк в 250 Дописах
    Quote Написав BorRud Перегляд Допису
    По моїх графіках, то на тиждневому "кабель" прагне піднятися до 1,3200, а потім повернеться до низу, бо на місячному, не завершив хід до нижнього ATR (1.2300)
    Quote Написав bvn Перегляд Допису
    А от в мене виникає протилежна думка... імовірно більшість не дуже вірить у "жорсткий" вихід. Швидше за все справа йде до скасування брекзіту, але ж хіба це погано? Насправді, це найкращий вихід і для Великобританії, і для ЄС.

Тому, можливо, і ринки відреагували дещо не так, як очікувалося...
    На мій погляд, зараз теханаліз буде поступатись фундаментальним новинам по всіх фунтовмісних парах. Тому я особисто не буду такими парами торгувати зараз, бо не маю інсайду. Як, напевно, і всі тут присутні.
    Очевидно, що в будь-якому випадку і євро буде зазнавати певних впливів. Але значно менших.
    Цитувати Цитувати

Зацікавлений Аватар BorRud
    Створено
    червень 2016
    Місце
    Литва
    Дописи
    40
    Подякував
    127
    55 Подяк в 33 Дописах
    На мій погляд, зараз теханаліз буде поступатись фундаментальним новинам по всіх фунтовмісних парах. Тому я особисто не буду такими парами торгувати зараз, бо не маю інсайду. Як, напевно, і всі тут присутні.
    Очевидно, що в будь-якому випадку і євро буде зазнавати певних впливів. Але значно менших.
    От тепер цікава мить. Всі менші часові графіки просились вже давно розвернутись до низу, але тиждневий графік узяв верх. Тож тепер питання: На скільки проб'є 1.3200 ?
    Поки думаю, що найменше до 1.3260. Завтра з'явиться новий W бар і буде краще видно.

Хто достатньо божевільний, наполегливо йти до мети - мету досягає.
    Цитувати Цитувати

5. Наступні користувачі подякували BorRud за цей корисний допис:

bvn (28-01-2019)

Інформація про Тему

Users Browsing this Thread

Зараз 1 відвідувачів переглядають цю тему. (0 користувачів і 1 гостей)

Права у Розділі

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете писати відповіді
  • Ви не можете робити вкладення
  • Ви не можете правити ваші дописи
  •