Результати з 1 по 1 із 1

Тема: Радник bvnts3 - дещо більш розумний трейлінг стоп

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    2,699
    Подякував
    1,665
    1,362 Подяк в 767 Дописах

Радник bvnts3 - дещо більш розумний трейлінг стоп

Дещо більш розумний трейлінг стоп - так можна характеризувати мою останню розробку, радник bvnts3. Від своїх попередників даний радник взяв зовсім небагато, це швидше повна переробка, аніж продовження лінійки bvnts та bvnts2.

Одною з найбільших відмін є розрахунок рівня беззбитку і відрахунок пунктів прибутку від цього рівня, інша відмінність - це реальне зміщення рівнів Stop Loss всіх або найбільш прибуткової угоди, залежно від налаштувань.

Параметри радника:
    BreakevenAt - рівень в пунктах, на якому буде ввімкнено перехід в беззбиток;
    Breakeven - рівень беззбитка в пунктах (мається на увазі прибуток в кілька пунктів);
    SimpleLevel - рівень в пунктах, на якому вмикається звичайний трейлінг;
    IndentPips - кількість пунктів відступу від локальних мінімумів та максимумів;
    OnlyMostProfit - вмикає режим роботи з однією найбільш прибутковою угодою;
    Sound - вмикає звук.

В цей радник я спробував вкласти всі ті принципи підтягування рівня Stop Loss за ціною, які я останнім часом використовую в своїй ручній торгівлі на ринку форекс. Спробую коротко описати алгоритм його роботи з посиланнями на малюнок.

1. Отже, найпершим повинен спрацьовувати беззбиток. Він спрацьовує, коли ціна досягає кількості пунктів прибутку заданої параметром BreakEvenAt. Рівень Stop Loss переміщується на кількість пунктів, що задана параметром Breakeven.

2. Після відката ціни і створення локального мінімуму (для довгих позицій) або максимуму (для коротких), рівень Stop Loss переставляється вслід за ціною на відстань від мінімуму (максимуму), задану параметром IndentPips.

3. Якщо при сильному безвідкатному русі ціна відривається від останнього встановленого рівня Stop Loss на кількість пунктів, рівну або більшу заданої параметром SimpleLevel, то Stop Loss підтягується за ціною, слідуючи на вказаній відстані, подібно до звичайного трейлінгу, влаштованого в термінал.

В пунктах 4, 5, 6 и 7 продемонстровано, як ціна в подальшому слідує за ціною, перестрибуючи від одного локального мінімуму до наступного, тримаючись все на тій же відстані, заданій параметром IndentPips.

Остання версія:
    bvnts3.3.3.zip
    Востаннє редагувалось bvn; 06-02-2015 в 13:51.
    Перед тим, як писати на форумі, ознайомтесь з Правилами форуму.
    Зараз я торгую тут: FXOpen Мій ПАММ-рахунок чекає на Ваші інвестиції: DTWT
    Цитувати Цитувати

2. Наступні користувачі подякували bvn за цей корисний допис:

yuramerlin (16-10-2015)

Інформація про Тему

Users Browsing this Thread

Зараз 1 відвідувачів переглядають цю тему. (0 користувачів і 1 гостей)

Права у Розділі

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете писати відповіді
  • Ви не можете робити вкладення
  • Ви не можете правити ваші дописи
  •