Даний алгоритм за своєю сутністю ближче до індикаторів, але я реалізував його у вигляді радника, щоб запобігти можливим конфліктам між випадково встановленими кількома екземплярами. Його задача полягає в розфарбовуванні графічних об’єктів згідно встановлених кольорів для кожного таймфрейму, а також виставленні видимості цих об’єктів так, щоб їх було видно на поточному таймфреймі, на наступному та всіх попередніх.
Один нюанс (моє сприйняття послідовності таймфреймів) - M30 прирівнюється до M15, тобто він просто викидається з ряду таймфреймів, що мають приблизно однакове збільшення в 3-6 разів, а саме:
М1 х 5 = M5
M5 x 3 = M15
M15 x 4 = H1
H1 x 4 = H4
H4 x 6 = D1
D1 x 5 = W1
W1 x 4 = MN1 (наближено).
Очевидно, що M30 в цей ряд зовсім погано вписується.
Ця функціональність може бути корисна при нагромадженні графічних об’єктів на різних часових масштабах. При перемиканні з менших на більші таймфрейми ці об’єкти перетворюються на суцільні кольорові плями, що закривають собою сам графік, а виставляти видимість кожного разу вручну може бути досить складно. Для прикладу навожу зображення з розміткою "хвиль" на 3-х сусідніх таймфреймах (розмітка створена нашвидкуруч з метою демонстрації).
![]()