Результати з 1 по 1 із 1

Тема: Індикатор bvngvtoucher

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    2,699
    Подякував
    1,666
    1,362 Подяк в 767 Дописах

Індикатор bvngvtoucher

Global variable toucher

Користуючись наборами власних скриптів для відкриття ордерів (bvnopen) я зіткнувся з наступною проблемою: виявляється, що глобальні змінні живуть в терміналі лише 4 тижні, а потім, якщо протягом цього часу не було звернень до глобальної змінної, вона видаляється без будь-яких повідомлень. Тому, якщо торгівля йде довгострокова і використання скриптів не часте, відбувається непомітне стирання налаштувань. Іноді це може призводити до досить неприємних ситуацій, як то відкриття угоди не тим лотом і т. п.

Тому я вирішив написати простенький індикатор, який би імітував звернення до вказаної глобальної змінної чи їх групи (можна задати маскою з "*" в кінці). А оскільки індикатор більш ніякої цінної дії не виконує, я також вирішив доповнити його функціоналом виводу деякої цікавої інформації. Якщо вам подобається індикатор і ви плануєте користуватись ним, можете написати нижче, яку ще інформацію хотілось би вивести у вікні.

Параметри індикатора:

GVarMask - маска імені чи групи імен глобальних змінних.

DepoInfo - виводити чи ні вікно з інформацією. Якщо цей параметр встановлено в true, на графіку з’являється біла кнопка, по якій можна клікнути, щоб розкрилося вікно з інформацією. Повторний клік по вікні, знову згортає його до розмірів кнопки.

Остання версія:
    bvngvtoucher.zip
    Востаннє редагувалось bvn; 09-02-2015 в 13:21.
    Перед тим, як писати на форумі, ознайомтесь з Правилами форуму.
    Зараз я торгую тут: FXOpen Мій ПАММ-рахунок чекає на Ваші інвестиції: DTWT
    Цитувати Цитувати

Інформація про Тему

Users Browsing this Thread

Зараз 1 відвідувачів переглядають цю тему. (0 користувачів і 1 гостей)

Права у Розділі

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете писати відповіді
  • Ви не можете робити вкладення
  • Ви не можете правити ваші дописи
  •