Результати з 1 по 3 із 3

Тема: Лінії в MT4

 1. #1
  Адміністратор Аватар bvn
  Створено
  липень 2014
  Місце
  Полтава, Україна
  Дописи
  3,096
  Подякував
  1,821
  1,484 Подяк в 854 Дописах

  Лінії в MT4

  В торговельному терміналі MT4 існує велика кількість вбудованих графічних інструментів для аналізу графіка ціни, серед них найпростішими є лінії. Для того, щоб вставити лінію на графік, треба скористатись меню "Вставка" -> "Лінії" і далі вибрати один з чотирьох різновидів ліній:

  1) Вертикальна лінія;
  2) Горизонтальна лінія;
  3) Трендова лінія;
  4) Трендова лінія за кутом.  Перші три лінії також дублюються у вигляді кнопок на панелі інструментів. Тепер коротко про призначення кожної з цих ліній.

  Вертикальна лінія. Використовується зазвичай для відокремлення певних циклів на графіку, наприклад, періодів зростання або спадання графіка. Інший приклад, для знавців фрактальної теорії - виділення окремих структур фракталів. Також можна відмічати час відкриття та закриття угод і таке інше.  Горизонтальна лінія або рівень. Найчастіше горизонтальні лінії використовуються для позначення так званих рівнів підтримки та рівнів спротиву. Кажуть, що рух ціни на графіку є результатом битви двох протиборчих сил - биків та ведмедів. Так називають тих гравців ринку, які в конкретний момент купують чи продають валютну пару (або інший фінансовий інструмент). Коли перемагають бики, ціна рухається вгору, а коли ведмеді - вниз. Місця, де ціна розвертається створюються там, де перевага одних змінюється перевагою інших, тобто бики не дають ціні далі знижуватися, або ведмеді не дають їй зростати. Ці місця й прийнято називати рівнями підтримки та рівнями спротиву відповідно. Звісно, що ці поняття досить умовні і відносні, бо якщо рівень, скажімо, спротиву таки пробивають, зазвичай, він стає потім новим рівнем підтримки і навпаки.  Лінії трендів. Стійкий рух ціни в певному напрямку на протязі суттєвого періоду часу називають трендом. Рух в тренді складається з двох складових імпульсу, коли ціна рухається в бік тренду, та корекції, коли ціна робить відкат в протилежному напрямку. Лінії трендів зазвичай малюють по 2 точкам або локального екстремуму (мінімуму чи максимуму) та найближчого відкату, або по двом найближчим до екстремуму відкатам. Зустрічаються також визначення, що вони будуються по двом важливим точкам, але складно визначити які саме точки є важливими. Так чи інакше, для зростаючого тренда беруться дві точки мінімумів (знизу), а для спадаючого - максимумів (зверху). Такі лінії також називають лініями підтримки та спротиву, не плутати з рівнями.  Лінія тренду за кутом. Мені важко чітко сказати, навіщо можуть бути використані подібні лінії, можливо, для відстеження "швидкості" зростання чи спадання ціни, тобто ми виставляємо певний передбачуваний кут, що характеризує певну швидкість зміни ціни, скажімо 45° і потім спостерігаємо, чи ціна рухається вище нашої лінії, чи нижче, що може свідчити про силу тренду.  Так чи інакше, ці 4 інструменти є найпростішими і, можливо, найчастіше вживаними при графічному аналізі. А як часто і для яких цілей ви вживаєте ці графічні інструменти?

  ====================
  Автор статті: bvn
  Всі права на статтю належать forexforum.com.ua
  Востаннє редагувалось bvn; 10-02-2015 в 14:47.
  Перед тим, як писати на форумі, ознайомтесь з Правилами форуму.
  Цитувати Цитувати

 2. Наступні 3 користувачів подякували bvn за цей корисний допис:

  bgt (02-01-2015),Vasya_Neutron (04-12-2014),Атол (29-09-2014)

 3. #2
  Професіонал Аватар Атол
  Створено
  вересень 2014
  Місце
  місто на Дніпрі)
  Дописи
  1,136
  Подякував
  320
  277 Подяк в 187 Дописах
  о це цікава та корисна інформація, спасибі.
  Цитувати Цитувати

 4. #3
  Досвідчений Аватар bgt
  Створено
  грудень 2014
  Місце
  Західна Україна
  Дописи
  689
  Подякував
  159
  157 Подяк в 128 Дописах
  Атол, лінія завжди займала на графіках основне місце. Так навіть канали без ліній не намалювати, а ще лінії підтримки та супротиву. Мабуть самою головною будуть лінії тренду, по ним можна багато що визначити. Наприклад появу дивергенції.
  Цитувати Цитувати

Інформація про Тему

Users Browsing this Thread

Зараз 1 відвідувачів переглядають цю тему. (0 користувачів і 1 гостей)

Права у Розділі

 • Ви не можете створювати нові теми
 • Ви не можете писати відповіді
 • Ви не можете робити вкладення
 • Ви не можете правити ваші дописи
 •