Сторінка 1 з 2 12 КінецьКінець
Результати з 1 по 10 із 12

Тема: Жінки та форекс

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    2,703
    Подякував
    1,669
    1,362 Подяк в 767 Дописах

Жінки та форекс

Жінки та форекс... не сумісні? Дуже довго така думка переважала серед завсідників різноманітних форекс форумів. І справді, статистика свідчить, що серед таких завсідників більшість завжди складали чоловіки, тому саме чоловіками й породжена та поширюється така думка. Багато з них і досі категорично вважають, що форекс - це виключно чоловіча справа.

Хоча, на мій погляд, ця думка дещо не відповідає дійсності. По-перше, завсідники на форумах - це ще не є стовідсотково успішні трейдери, а іноді й взагалі не трейдери. По-друге, останнім часом на багатьох форумах все частіше з’являються жінки-трейдери і багато серед них досить успішні. Я особисто знаю кількох.

Те, що жінок на форексі меншість, можливо, викликано більш практичнішою жіночою сутністю, а, крім цього, найчастіше на них лежить багато побутових питань, таких як виховання дітей, домашня кулінарія та створення затишку помешкання. Тому в жінок часто-густо руки просто не доходять до таких "чоловічих ігор", як форекс.

Тим не менш, можна привести декілька прикладів жінок, які в сфері форекс трейдингу заткнуть за пояс багатьох чоловіків. Я не буду тут наводити таких легенд ПАММ-інвестування, як Вєроніка Тарасова, бо про реальність її трейдерських успіхів досі точиться багато суперечок. Наведу кілька більш визнаних у світі особистостей.

1. Сінтія Кейс - одна з найвідоміших успішних жінок-трейдерів сучасності. Свою кар’єру трейдера вона почала в 1983 році з переводом її у відділ трейдингу компанії "Standard Oil of California", в якій вона працювала на посаді інженера-хіміка, оскільки за освітою Сінтія була хімік-технолог. Домігшись від свого керівництва, щоб на її робочому столі було встановлено персональний комп’ютер, вона почала розробляти свою власну торгову стратегію. Сінтія Кейс є прихильником фрактальної геометрії та теорії хаосу. Спираючись на основи теорії хаосу, числа Фібоначчі та теорію Елліотта, Кейс додає до своєї стратегії декілька власних індикаторів. Ось що вона розповідає про власні методи торгівлі: "Я не веду внутрішньоденний трейдинг. Середня угода, яку я укладаю, триває 3-10 днів. Причому стратегії мої спираються більше на те, як вийти з ринку, ніж як в нього увійти. Мої індикатори приносять мені стабільно високий прибуток".

2. Лінда Бредфорд Рашке - професійний трейдер на фінансових ринках з більш ніж 30-річним стажем. Крім цього, вона відома за своїми книгами про біржову торгівлю, що стали світовими бестселерами. Свій талант до трейдингу, успадкований від батька, юна Лінда проявила ще у шкільному віці, коли почала знайомитись з азами технічного аналізу. У коледжі вона продовжила розвивати кар’єру трейдера, коли працювала з чотирма іншими студентами в анонімному трасті, створеному на кошти анонімного інвестора. Після отримання освіти дівчина намагалась влаштуватися у брокерську компанію, але жодну з них не задовольнило її резюме, тому деякий час вона була змушена працювати фінансовим аналітиком в фірмі, що торгувала канцтоварами. Вона знаходилася, на радість Лінди, в двох кварталах від Тихоокеанської фондової біржі, яка відкривалася на годину раніше, тому Лінда кожного ранку спочатку відвідувала біржову залу, уважно спостерігаючи за подіями і закидуючи запитаннями місцевих трейдерів. В якийсь момент один з них вирішив дати допитливій дівчині шанс і виділив їй капітал 25 000 доларів, який здібна і розумна Лінда подвоїла за 3 місяці. У 1986 році з Ліндою стався нещасний випадок - вона отримала травму під час падіння з коня і була змушена перенести свої торги з біржової зали до домашнього офісу. Після цього її торговельна система перетерпіла чисельні зміни, вона ділиться нею у своїй книзі "Біржові секрети".

3. Лора Педерсен - одна з наймолодших жінок-трейдерів, що стали відомими завдяки своїм успіхам. Ще в десятирічному віці Лора проявляла підприємницькі таланти, продаючи помідори на фермі матері, потім вона попросила подарувати їй акції компанії Coca-Cola, а в 14 років відвідала екскурсію по Американській фондовій біржі AMEX. Свою кар’єру трейдера Педерсен почала в 17 років, покинувши Мічіганський університет, вважаючи отримання диплому марною справою. Спочатку вона влаштувалася звичайним клерком у брокерську компанію, але часто підміняла трейдерів, що відправлялися у відпустку. За 4 роки роботи в компанії Лора збагатила її на 5 млрд доларів. В 22-річному році жінка поставила свій власний рекорд, заробивши 100 тис доларів за декілька годин. Стиль торгівлі Педерсен цікавий тим, що вона могла дуже довго вичікувати зручної для угоди ситуації, щоб потім провести декілька надзвичайно вигідних операцій.

А як справи з нашими українками? Їм форекс не до снаги? Чомусь їх досі не видно ні на світових позиціях, ні на нашому форумі. А може й справді, форекс - то не зовсім жіноча справа, а оскільки українки найжіночніші в світі, тому вони й до форексу байдужі? Дуже хотілося б почути відповіді від жінок на ці запитання.

====================
    Автор статті: bvn
    Всі права на статтю належать forexforum.com.ua
    Перед тим, як писати на форумі, ознайомтесь з Правилами форуму.
    Зараз я торгую тут: FXOpen Мій ПАММ-рахунок чекає на Ваші інвестиції: DTWT
    Цитувати Цитувати

2. Наступні 3 користувачів подякували bvn за цей корисний допис:

bgt (07-03-2015),WilsonPayne (07-03-2015),yuramerlin (06-03-2015)

Досвідчений Аватар bgt
    Створено
    грудень 2014
    Місце
    Західна Україна
    Дописи
    689
    Подякував
    159
    156 Подяк в 128 Дописах
    Як свідчить статистика то жінки менш підвласні азарту, тому частіше такі місця як казіно відвідують не для гри. На форекс вони більш стримані, тому мабудь менше втрачають. Так повелось, що чоловік ставить на числа в казіно, жінка тільки на колір.
    Цитувати Цитувати

Досвідчений Аватар bgt
    Створено
    грудень 2014
    Місце
    Західна Україна
    Дописи
    689
    Подякував
    159
    156 Подяк в 128 Дописах
    Жінки мабудь менш авантюрні в порівняні з чоловіками. Хоча й на форекс їх достатнью, правда дещо менше ніж чоловіків. А чому жінки менш бачать в трейдингу майбутню стабільну доходність тяжко сказати. Мані бачиться, що жінки стараються більше плити за течією і нічого особливо міняти не хочуть. А головне в них це удачно вийти заміж і більше нічого не робити.
    Цитувати Цитувати

Досвідчений Аватар Vergius
    Створено
    вересень 2014
    Місце
    Житомир
    Дописи
    508
    Подякував
    612
    307 Подяк в 229 Дописах
    Quote Написав bgt Перегляд Допису
    Мані бачиться, що жінки стараються більше плити за течією і нічого особливо міняти не хочуть. А головне в них це удачно вийти заміж і більше нічого не робити.
    Категорично з Вами не згоден у цьому питанні. Ваша теза нагадала мені цілу низку жінок, яких я знаю. Так от, вони ну дууууже цілеспрямовані та знають, чого хочуть і як цього добитись.
    Цитувати Цитувати

6. Наступні користувачі подякували Vergius за цей корисний допис:

yuramerlin (06-08-2015)

Модератор Аватар yuramerlin
    Створено
    січень 2015
    Місце
    Львів
    Дописи
    1,187
    Подякував
    1,229
    1,495 Подяк в 728 Дописах
    Vergius, погоджуюсь!
    Моя дружина здатна планувати бюджет у рази краще за мене. Надзвичайно ретельна у цьому питанні. Маю кількох знайомих жінок-трейдерів (на жаль, майже всі вони не з України). Інколи їх майстерна торгівля мене просто вражає. Достатньо точно та красиво прораховані кроки. Я вже кілька раз поривався прилучити дружину до трейдерської діяльності. От приміром я - аналізуватиму та прогнозуватиму. Знаю, що мені це вдається, вибачайте за нескромність. А вона - торгуватиме за моїми торговими рекомендаціями та в жодному випадку не дасть мені пароль до свого торгового терміналу! От обов'язково проведу такий експеримент. Із вірогідністю значно більшою ніж 50% впевнений, що есперимент буде вдалим. Вона і у торгівлі покаже кращі результати, і згодом навчиться аналізувати. Тим більше у неї технічна освіта. А я - гуманітарій.
    Не бійся, що не знаєш - бійся, що не вчишся
    Мої твіти.
    Цитувати Цитувати

8. Наступні користувачі подякували yuramerlin за цей корисний допис:

Vergius (06-08-2015)

Досвідчений Аватар bgt
    Створено
    грудень 2014
    Місце
    Західна Україна
    Дописи
    689
    Подякував
    159
    156 Подяк в 128 Дописах
    Quote Написав Vergius Перегляд Допису
    Категорично з Вами не згоден у цьому питанні. Ваша теза нагадала мені цілу низку жінок, яких я знаю. Так от, вони ну дууууже цілеспрямовані та знають, чого хочуть і як цього добитись.
    Ви мабудь просто багато чого не знаєте. Можливо є досить сильні жінки, але якраз мені такі зовсім не подобаються. Телефонує мені один менеджер-жінка, просто виводить з себе. А найбільше бісить питання "Чому ви рахунок не поповнюєте?"
    Може в мене своя голова є? А їм же треба по партнерці щоб хтось круто рахунок поповнював. І не пошлеш бо жінка.
    Цитувати Цитувати

Модератор Аватар yuramerlin
    Створено
    січень 2015
    Місце
    Львів
    Дописи
    1,187
    Подякував
    1,229
    1,495 Подяк в 728 Дописах
    А найбільше бісить питання "Чому ви рахунок не поповнюєте?" ...
    Кажіть: "Хвильку, зараз гляну у щоденник... Зачекайте... тааак, у мене записано "поповнити рахунок 30 лютого 2020 року"... На жаль, мені зараз ніколи із вами балакати, треба розігнати хмари та встановити гарну погоду... зателефонуйте через 5 років".
    Цитувати Цитувати

11. Наступні 4 користувачів подякували yuramerlin за цей корисний допис:

bgt (07-08-2015),bvn (07-08-2015),ivg (19-12-2015),Vergius (07-08-2015)

Досвідчений Аватар bgt
    Створено
    грудень 2014
    Місце
    Західна Україна
    Дописи
    689
    Подякував
    159
    156 Подяк в 128 Дописах
    Quote Написав yuramerlin Перегляд Допису
    Кажіть: "Хвильку, зараз гляну у щоденник... Зачекайте... тааак, у мене записано "поповнити рахунок 30 лютого 2020 року"... На жаль, мені зараз ніколи із вами балакати, треба розігнати хмари та встановити гарну погоду... зателефонуйте через 5 років".
    Я людина така, що не дуже хочу ображати других, але просто деколи виводить. Ось з одною трейдершею вже який раз їй пояснював, що при максимальному плечі запас до стоп-аута дещо більший, так ні все мені толкує що менший. І це трейдер зі стажем в більш ніж десять років. То які з них трейдери. Це ж десяить років!!! Можливо і мавпочку вже навчити.
    Востаннє редагувалось bvn; 07-08-2015 в 13:18. Причина: потер дубль
    Цитувати Цитувати

Головний модератор
    Створено
    вересень 2014
    Дописи
    1,538
    Подякував
    415
    482 Подяк в 375 Дописах
    Ось з одною трейдершею вже який раз їй пояснював, що при максимальному плечі запас до стоп-аута дещо більший, так ні все мені толкує що менший. І це трейдер зі стажем в більш ніж десять років. То які з них трейдери. Це ж десяить років!!! Можливо і мавпочку вже навчити.
    тоді навіщо ви з нею працюєте?
    Цитувати Цитувати

Досвідчений Аватар bgt
    Створено
    грудень 2014
    Місце
    Західна Україна
    Дописи
    689
    Подякував
    159
    156 Подяк в 128 Дописах
    Quote Написав WilsonPayne Перегляд Допису
    тоді навіщо ви з нею працюєте?
    Так я ж просто спілкувався з нею на других інтернет ресурсах. Деколи цікаві думки видає, але все якесь розпивчате. Одним словом почав її трошки підколювати
    Я ж цілими днями в неті сижу, то гуляю багато де ще, а особливо тоді коли торгівля просто вісить. А от зараз якраз такий момент, лок вісить і його треба розрулити саме зараз, очікую виходу новин і тоді все вирішиться.
    Цитувати Цитувати

Інформація про Тему

Users Browsing this Thread

Зараз 1 відвідувачів переглядають цю тему. (0 користувачів і 1 гостей)

Права у Розділі

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете писати відповіді
  • Ви не можете робити вкладення
  • Ви не можете правити ваші дописи
  •