Результати з 1 по 10 із 12

Тема: Жінки та форекс

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
    Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    3,020
    Подякував
    1,816
    1,483 Подяк в 853 Дописах

Жінки та форекс

Жінки та форекс... не сумісні? Дуже довго така думка переважала серед завсідників різноманітних форекс форумів. І справді, статистика свідчить, що серед таких завсідників більшість завжди складали чоловіки, тому саме чоловіками й породжена та поширюється така думка. Багато з них і досі категорично вважають, що форекс - це виключно чоловіча справа.

Хоча, на мій погляд, ця думка дещо не відповідає дійсності. По-перше, завсідники на форумах - це ще не є стовідсотково успішні трейдери, а іноді й взагалі не трейдери. По-друге, останнім часом на багатьох форумах все частіше з’являються жінки-трейдери і багато серед них досить успішні. Я особисто знаю кількох.

Те, що жінок на форексі меншість, можливо, викликано більш практичнішою жіночою сутністю, а, крім цього, найчастіше на них лежить багато побутових питань, таких як виховання дітей, домашня кулінарія та створення затишку помешкання. Тому в жінок часто-густо руки просто не доходять до таких "чоловічих ігор", як форекс.

Тим не менш, можна привести декілька прикладів жінок, які в сфері форекс трейдингу заткнуть за пояс багатьох чоловіків. Я не буду тут наводити таких легенд ПАММ-інвестування, як Вєроніка Тарасова, бо про реальність її трейдерських успіхів досі точиться багато суперечок. Наведу кілька більш визнаних у світі особистостей.

1. Сінтія Кейс - одна з найвідоміших успішних жінок-трейдерів сучасності. Свою кар’єру трейдера вона почала в 1983 році з переводом її у відділ трейдингу компанії "Standard Oil of California", в якій вона працювала на посаді інженера-хіміка, оскільки за освітою Сінтія була хімік-технолог. Домігшись від свого керівництва, щоб на її робочому столі було встановлено персональний комп’ютер, вона почала розробляти свою власну торгову стратегію. Сінтія Кейс є прихильником фрактальної геометрії та теорії хаосу. Спираючись на основи теорії хаосу, числа Фібоначчі та теорію Елліотта, Кейс додає до своєї стратегії декілька власних індикаторів. Ось що вона розповідає про власні методи торгівлі: "Я не веду внутрішньоденний трейдинг. Середня угода, яку я укладаю, триває 3-10 днів. Причому стратегії мої спираються більше на те, як вийти з ринку, ніж як в нього увійти. Мої індикатори приносять мені стабільно високий прибуток".

2. Лінда Бредфорд Рашке - професійний трейдер на фінансових ринках з більш ніж 30-річним стажем. Крім цього, вона відома за своїми книгами про біржову торгівлю, що стали світовими бестселерами. Свій талант до трейдингу, успадкований від батька, юна Лінда проявила ще у шкільному віці, коли почала знайомитись з азами технічного аналізу. У коледжі вона продовжила розвивати кар’єру трейдера, коли працювала з чотирма іншими студентами в анонімному трасті, створеному на кошти анонімного інвестора. Після отримання освіти дівчина намагалась влаштуватися у брокерську компанію, але жодну з них не задовольнило її резюме, тому деякий час вона була змушена працювати фінансовим аналітиком в фірмі, що торгувала канцтоварами. Вона знаходилася, на радість Лінди, в двох кварталах від Тихоокеанської фондової біржі, яка відкривалася на годину раніше, тому Лінда кожного ранку спочатку відвідувала біржову залу, уважно спостерігаючи за подіями і закидуючи запитаннями місцевих трейдерів. В якийсь момент один з них вирішив дати допитливій дівчині шанс і виділив їй капітал 25 000 доларів, який здібна і розумна Лінда подвоїла за 3 місяці. У 1986 році з Ліндою стався нещасний випадок - вона отримала травму під час падіння з коня і була змушена перенести свої торги з біржової зали до домашнього офісу. Після цього її торговельна система перетерпіла чисельні зміни, вона ділиться нею у своїй книзі "Біржові секрети".

3. Лора Педерсен - одна з наймолодших жінок-трейдерів, що стали відомими завдяки своїм успіхам. Ще в десятирічному віці Лора проявляла підприємницькі таланти, продаючи помідори на фермі матері, потім вона попросила подарувати їй акції компанії Coca-Cola, а в 14 років відвідала екскурсію по Американській фондовій біржі AMEX. Свою кар’єру трейдера Педерсен почала в 17 років, покинувши Мічіганський університет, вважаючи отримання диплому марною справою. Спочатку вона влаштувалася звичайним клерком у брокерську компанію, але часто підміняла трейдерів, що відправлялися у відпустку. За 4 роки роботи в компанії Лора збагатила її на 5 млрд доларів. В 22-річному році жінка поставила свій власний рекорд, заробивши 100 тис доларів за декілька годин. Стиль торгівлі Педерсен цікавий тим, що вона могла дуже довго вичікувати зручної для угоди ситуації, щоб потім провести декілька надзвичайно вигідних операцій.

А як справи з нашими українками? Їм форекс не до снаги? Чомусь їх досі не видно ні на світових позиціях, ні на нашому форумі. А може й справді, форекс - то не зовсім жіноча справа, а оскільки українки найжіночніші в світі, тому вони й до форексу байдужі? Дуже хотілося б почути відповіді від жінок на ці запитання.

====================
    Автор статті: bvn
    Всі права на статтю належать forexforum.com.ua
    Перед тим, як писати на форумі, ознайомтесь з Правилами форуму.
    Цитувати Цитувати

2. Наступні 3 користувачів подякували bvn за цей корисний допис:

bgt (07-03-2015),WilsonPayne (07-03-2015),yuramerlin (06-03-2015)

Інформація про Тему

Users Browsing this Thread

Зараз 1 відвідувачів переглядають цю тему. (0 користувачів і 1 гостей)

Права у Розділі

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете писати відповіді
  • Ви не можете робити вкладення
  • Ви не можете правити ваші дописи
  •