Сторінка 6 з 6 ПочатокПочаток ... 456
Результати з 51 по 54 із 54

Тема: WELTRADE-www.weltrade.com.ua

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    2,867
    Подякував
    1,747
    1,436 Подяк в 821 Дописах
    Slavin1, звісно пишіть, бажано зі скрінами... можна відеофіксацію зробить з декстопа, зайти в кабінет, показати, що, де і як... це щоб уже 100% ніяких сумнівів не було... ато ж написать можна, що завгодно.
    Перед тим, як писати на форумі, ознайомтесь з Правилами форуму.
    Зараз я торгую тут: FXOpen Мій ПАММ-рахунок чекає на Ваші інвестиції: DTWT
    Цитувати Цитувати

Зацікавлений
    Створено
    грудень 2016
    Місце
    UA
    Дописи
    14
    Подякував
    3
    11 Подяк в 5 Дописах
    Quote Написав Slavin1 Перегляд Допису
    Заробив в них на партнерці 48$
    Ти привів декілька буратін, які поповнили своїми бабками рахунок кухні. Оце ти називаєш "заробив на партнерці"??

ці гади вирішили не виплачувати мені 48$.
    Тим, хто піарить і припрошує вводить гроші у галімі кухні, треба не тільки нічого не виплачувать. Таким поцам треба влаштовувать публічну порку на центральній площі)))
    Цитувати Цитувати

Зацікавлений
    Створено
    грудень 2017
    Дописи
    15
    Подякував
    6
    4 Подяк в 2 Дописах
    Я вивожу такі кухні на чисту воду ,а поци або мовчать коли знають ,що це галіма кухня або піарять як вище по тексту.
    Ось ,що мені прийшло на пошту в першому листі мені щоб отримати кошти пропонують знятись на фото як тій мавпочці,хоч в особистому кабінеті в мене все верифіковано ,а на другому сказано ,що це взагалі помилка:

"Для проведения стандартной процедуры верификации владельца аккаунта, пожалуйста, загрузите в личном кабинете в разделе "Трейдер" - "Верификация" или отправьте на электронную почту verification@weltrade.com письмо с вложением следующих документов:

- Цветное фото владельца аккаунта крупным планом с развернутом паспортом в руке рядом с лицом (чтобы было видно детали паспорта), и лист бумаги с надписью WELTRADE и актуальной датой.

Если у вас возникнут дополнительные вопросы, пожалуйста, обратитесь в чат на нашем сайте, мы всегда будем рады вам помочь круглосуточно 7 дней в неделю!

С уважением,
    команда WELTRADE
    www.weltrade.com.ua
    ← назад до Вхідні ВідповістиПереслатиВидалитиВ спам!Перенести доІнші діїПопер | Наст
    3 серпня 2018, 17:27:01
    WELTRADE — Партнерское вознаграждение
    Докладніше
    Здравствуйте, Ярослав!

Обратите, пожалуйста, внимание, что в следствии детального расследования, партнерское вознаграждение в сумме $48.31 - было снято с вашего профиля, в связи с обращением клиента, который допустил ошибку в воде партнерского кода, при открытии торгового счета.

Таким образом, зачисленное ранее партнерское вознаграждение, не имеет отношения к привлеченным вами клиентам.

Приносим извинения за доставленные неудобства.

Если у вас возникнут дополнительные вопросы, пожалуйста, обратитесь в чат на нашем сайте, мы всегда будем рады вам помочь круглосуточно 7 дней в неделю!

С уважением,
    Павел Крылов
    www.weltrade.ru
    Востаннє редагувалось Slavin1; 04-08-2018 в 16:51.
    Цитувати Цитувати

Професіонал Аватар Атол
    Створено
    вересень 2014
    Місце
    місто на Дніпрі)
    Дописи
    1,018
    Подякував
    297
    241 Подяк в 165 Дописах
    Автор Теми

ці гади вирішили не виплачувати мені 48$. якщо кому цікаво то напишу в подробицях
    можете створити тему притензію і там все викласти.
    Цитувати Цитувати

Інформація про Тему

Users Browsing this Thread

Зараз 1 відвідувачів переглядають цю тему. (0 користувачів і 1 гостей)

Права у Розділі

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете писати відповіді
  • Ви не можете робити вкладення
  • Ви не можете правити ваші дописи
  •