Сторінка 3 з 3 ПочатокПочаток 123
Результати з 21 по 25 із 25

Тема: Які ДЦ (брокери) Ви використовуєте для торгівлі?

1. Наступні користувачі подякували Атол за цей корисний допис:

bvn (14-04-2015)

Зацікавлений
    Створено
    серпень 2017
    Дописи
    8
    Подякував
    16
    3 Подяк в 1 Дописі
    Доброго дня !

Порадьте будь ласка компанію для роботи з Форексом, я новачок у цій справі, зараз працюю на Форекс-Україна на демо рахунку. Хотілось би знайти, надійну компанію, для роботи на реальному рахунку. Також цікавить інформація на тему роботи з українськими банками, взагалі хотілося б працювати легально, з налогами і таке інше, з нашими банками чи компаніями , якщо такі є.

Дякую авансом !
    Цитувати Цитувати

Зацікавлений Аватар nshevche
    Створено
    лютий 2017
    Місце
    Україна
    Дописи
    43
    Подякував
    11
    85 Подяк в 34 Дописах
    Quote Написав Max Перегляд Допису
    Доброго дня !

Порадьте будь ласка компанію для роботи з Форексом, я новачок у цій справі, зараз працюю на Форекс-Україна на демо рахунку. Хотілось би знайти, надійну компанію, для роботи на реальному рахунку. Також цікавить інформація на тему роботи з українськими банками, взагалі хотілося б працювати легально, з налогами і таке інше, з нашими банками чи компаніями , якщо такі є.

Дякую авансом !
    Українські банки навіть не чіпайте
    Все інше залежить від того, які саме торговельні умови вам потрібні. Якщо сильно не вдаватися у подробиці - ECN/DMA або ECN/STP компанії, бажано з регулюванням FCA UK, Finma aбо хоча б CySEC.
    Лише у безперервному розвитку здобуваєш майстерність
    Цитувати Цитувати

4. Наступні 2 користувачів подякували nshevche за цей корисний допис:

bvn (06-09-2017),Max (05-09-2017)

Зацікавлений
    Створено
    серпень 2017
    Дописи
    8
    Подякував
    16
    3 Подяк в 1 Дописі
    Quote Написав nshevche Перегляд Допису
    Українські банки навіть не чіпайте
    Чому так ?

Все інше залежить від того, які саме торговельні умови вам потрібні.
    Для початку збираюся торгувати тільки основними валютними парами.

Якщо сильно не вдаватися у подробиці - ECN/DMA або ECN/STP компанії, бажано з регулюванням FCA UK, Finma aбо хоча б CySEC.
    Якщо можна конкретніше, назви компаній і тд. Бо я поки що не сильно розбираюсь в термінології
    Цитувати Цитувати

Зацікавлений Аватар nshevche
    Створено
    лютий 2017
    Місце
    Україна
    Дописи
    43
    Подякував
    11
    85 Подяк в 34 Дописах
    Чому так ?
    Тому що українських банків, які пропонують торгівлю на форекс, перерахувати на пальцях. Я працював довгий час з Укргазбанком, ще на момент 2009 року був Брокбізнесбанкс, не знаю, чи надає зараз від подібні послуги. Що стосується Укргазбанка, торгівельні умови там не прийнятні і дуже не вигідні. В першу чергу це стосується спредів. Окрім цього багато інших неприємних моментів. Про мій досвід роботи з Укргазбанком можно знайти тут.

Для початку збираюся торгувати тільки основними валютними парами.
    А як щодо наступних питань:
    • Який мінімальний об’єм (лот) потрібен? У багатьох компаніях мінімалка стартує з 0.1 лота. Якщо ви новачок, компанія потрібна з мінімальним лотом - 0.01.
    • Яке кредитне плече необхідне? Якщо ви не знаєте, що це таке, обов'язково почитайте. Пам'ятайте, що чим більше плече, тим менше залог (маржа).
    • Який тип виконання наказів потрібен? Існує потоковий (instant) та маркет (market). У першого можливі реквоти, у другого - прослизування. Маркет є більш приорітетнішим, чому, трохи нижче.
    • Який спред буде зручним у роботі? Існує фіксований і плаваючий. Плаваючий є в пріоритеті, так як він формується в залежності від попиту та пропозиції, але на новинах він буде сильно розширюватись.
    • Тип рахунку з комісією за кожну угоду або без комісії? Якщо буде ECN-рахунок, то буде невеличка комісія за кожну угоду і більш низькі спреди. Інші рахунки будуть без комісії, але з більшими спредами.
    • На яку суму буде відкриватися торговий рахунок? Це потрібно для регулювання. Чим більше сумма, тим надійніша регулювальна організація потрібна.
    • Чи потрібен центовий рахунок? Деякі полюбляють починати з центових рахунків. Це коли депозит відображається у центах. Особисто мені центові рахунки не подобаються, але це моє бачення. До того ж не всі брокери мають такі рахунки.
    • Чи буде використовуватись хеджування позицій на одному інструменті? В терміналі МТ5 неможливо мати одночасно бай та селл позиції по одному інструменту. В МТ4 - можна. Тобто потрібно визначитись з терміналом.
    • Якщо торгівля буде вестись в середньосрок чи довгосрок, потрібні компаніії з найвигіднішими своп-пунктами.
    • Чи можливо ви будете використовувати алгоритмічні системи? Для них умови більш жорсткіші.
    • Чи буде використовуватись мобільний термінал? Тут простіше, тому що вже майже всі компанії пропонують мобільні додатки.

А тепер питання щодо готовності до реального рахунку:
    • Чи маєте ви систему торгівлю (алгоритм входу, виходу), правила ризик-менеджменту, чи маєте ви план торгівлі на день чи неділю?
    • Чи протестували ви систему на історії за декілька років?
    • Чи протестували ви систему на демо-рахунку чи на market-repaly за 3-6 місяців мінімум?
    • Чи аналізуєте ви свої помилки, торгівельні угоди хоча б 1 раз на тиждень?
    • Психологічній фактор - чи аналізували ви себе на фактор "тільта", тобто як часто ви намагалися відіграватися, відступати від правил своєї системи, правил ризик-менеджменту, торгували на емоціях?

Якщо ви не можете відповісти на питання щодо готовності, то ви - не готові. Це краще визнати до відкриття реального рахунку, збережете гроші та нервову систему.
    Я собі ці питання не задавав, і в перший день втратив $100, потім зупинив торгівлю і почав "копати".

Якщо можна конкретніше, назви компаній і тд. Бо я поки що не сильно розбираюсь в термінології
    Більш детальніше про термінологію можно прочитати в цьому пості.

P.S. В жодному випадку не намагаюсь вас повчити. Це моя особиста думка.
    Лише у безперервному розвитку здобуваєш майстерність
    Цитувати Цитувати

7. Наступні 4 користувачів подякували nshevche за цей корисний допис:

bvn (06-09-2017),Max (06-09-2017),Vergius (06-09-2017),WilsonPayne (07-09-2017)

Зацікавлений
    Створено
    серпень 2017
    Дописи
    8
    Подякував
    16
    3 Подяк в 1 Дописі
    Який мінімальний об’єм (лот) потрібен?
    0,01

Яке кредитне плече необхідне?
    1:100

На яку суму буде відкриватися торговий рахунок?
    100 доларів

Тобто потрібно визначитись з терміналом.
    МТ4

Якщо торгівля буде вестись в середньосрок чи довгосрок, потрібні компаніії з найвигіднішими своп-пунктами.
    Для початку дей-трейдинг

Чи буде використовуватись мобільний термінал?
    Так

Чи протестували ви систему на демо-рахунку чи на market-repaly за 3-6 місяців мінімум?
    Два місяці активної торгівлі на демо рахунку Форекс-Україна, продовжую працювати
    Цитувати Цитувати

Інформація про Тему

Users Browsing this Thread

Зараз 1 відвідувачів переглядають цю тему. (0 користувачів і 1 гостей)

Права у Розділі

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете писати відповіді
  • Ви не можете робити вкладення
  • Ви не можете правити ваші дописи
  •