Сторінка 2 з 5 ПочатокПочаток 1234 ... КінецьКінець
Результати з 11 по 20 із 44

Тема: Маніпуляції у котуваннях на Форекс.. хто рухає ціни ?

1. Наступні 2 користувачів подякували xdendi за цей корисний допис:

bgt (21-05-2015),yuramerlin (20-05-2015)

Модератор Аватар yuramerlin
    Створено
    січень 2015
    Місце
    Україна
    Дописи
    1,194
    Подякував
    1,234
    1,509 Подяк в 734 Дописах
    Моя думка проста. Ринок був, є і буде живим самостійним організмом. Він живе за самостійними законами і мало які втручання спроможні змінити його загальну динаміку. Хоч інколи, дії інсайдерів можуть короткочасно сколихнути ціну (змінити динаміку у потрібну для себе сторону), ринок самотужки спроможний повертатись до status quo. Маю чимало цікавих фактів, котрі могли б дану думку підтвердити. Але, розмову у трьох інколи простіше вести за чарчиною, ніж під час чавлення клавіатури. Попрошу своїх друзів підключитись до розмови, якщо їм не буде ліньки. Дехто зможе і вправлятись в українській мові.
    Востаннє редагувалось yuramerlin; 20-05-2015 в 22:29.
    Цитувати Цитувати

3. Наступні 2 користувачів подякували yuramerlin за цей корисний допис:

bvn (21-05-2015),xdendi (20-05-2015)

Досвідчений Аватар Vergius
    Створено
    вересень 2014
    Місце
    Житомир
    Дописи
    555
    Подякував
    679
    329 Подяк в 249 Дописах
    Quote Написав yuramerlin Перегляд Допису
    Моя думка проста. Ринок був, є і буде живим самостійним організмом. Він живе за самостійними законами і мало які втручання спроможні змінити його загальну динаміку. Хоч інколи, дії інсайдерів можуть короткочасно сколихнути ціну (змінити динаміку у потрібну для себе сторону сторону), ринок самотужки спроможний повертатись до status quo. Маю чимало цікавих фактів, котрі могли б дану думку підтвердити. Але, розмову у трьох інколи простіше вести за чарчиною, ніж під час чавлення клавіатури. Попрошу своїх друзів підключитись до розмови, якщо їм не буде ліньки. Дехто зможе і вправлятись в українській мові.
    yuramerlin, а як Ви пояснюєте для себе достатньо часті "дивні" реакції ринку на ті чи інші новини? Потужні реакції на новини низького так би мовити "рангу"? Іноді ціна вперто не реагує на важливу новину або навіть йде проти новинного тренду. І оці всілякі пояснення на кшталт "ринок врахував цю новину раніше (по прогнозу?) - ніж вона вийшла фактично, якось сприймаються мною зі скепсисом.
    Цитувати Цитувати

5. Наступні 2 користувачів подякували Vergius за цей корисний допис:

xdendi (20-05-2015),yuramerlin (20-05-2015)

Створено
    січень 2015
    Місце
    Україна
    Дописи
    1,194
    Подякував
    1,234
    Vergius, у цьому полягають головні моменти хвильової теорії Елліотта. Дія хвильового принципу не у ціні, а у настроях натовпу. Швидше навіть - людського стада, оскільки натовп має хоч дрібку раціональності, і натовпом можна маніпулювати. А от стадо поводиться спокійно у однин час, коли за схожих умов може вести себе невміру тривожно. Це дія глибинних інстинктів, колективного несвідомого, користуючись термінологією Карла Густава Юнга.

А відповідь на Ваше запитання про реакцію на новини важко дати у короткій формі. Я такий момент спробував назвати для себе "ефектом вибіркової реакції на події". Хоч, як мені твердив один друг, схожа поведінкова модель була описана у одній відомій йому книзі. Я вже не пригадую ні книги, ні автора, на жаль. До такої ідеї прийшов самотужки. І навіть спробував свого часу висловити її тут, продемонструвавши конкретні приклади:
    На мій погляд, поточний тиждень не містить новин, здатних сильно змінити чи сколихнути ринок у цілому. Минулий тиждень видав цілком передбачені сюрпризи з боку ФРС. Ринки очікували підвищення облікових процентних ставок вже у першому півріччі цього року, ФРС відмовилась це робити до кінця поточного року. Цілком можливо, ринки увійшли в фазу тривалої та виснажливої корекції проти долара США. І вона може тривати до зазначеного часу. Не виключено, що зараз учасники ринку будуть різко реагувати на будь-яку негативну статистику США, що може сигналізувати про сповільнення темпів оздоровлення економіки США (і відкладання підвищення процентних ставок у майбутньому) та на позитивну статистику з боку Єврозони (це може сигналізувати про те, що програма, запущена Маріо Драгі дає свої результати). Учасники ринку будуть слідкувати за виступами голів центральних банків.Сентимент учасників ринку: не дивлячись на бурхливу реакцію, сентимент охочих скуповувати долар проти решти валют на разі ще досить високий. Отже, корекція може продовжитись.
    http://forexforum.com.ua/showthread....ull=1#post4150

Ви самі проаналізуйте свої дії, коли ви дивитесь на економічний календар. Не раз і не десять разів я чув у середовищі трейдерів вислови на кшталт "як це так, євро росте, коли статистика настільки нікчемна???". Для цього слід аналізувати сентимент учасників - загальні настрої більшості, їх моделі поведінки і таке інше. Із цього можна спробувати вибудувати цілу теорію. Не побоюсь припущення, що вона може давати стабільний позитивний результат.
    Чому ж власне "ціна врахувала все", та можливо тому, що причиною поведінки стада і навіть людських спільнот виступають гомогенні (внутрішні), а не гетерогенні (зовнішні) фактори. Тому, і стадо, і суспільство реагує різко на здавалось би несуттєві події або реагує відносно байдуже на більш суттєві події (різницю між суттєвими і несуттєвими подіями ми визначаємо раціонально-аналітичними методами, виходячи із чисто суб'єктивних міркувань).
    Можна привести наступний приклад.
    На пасовищі пасеться стадо антилоп. Кілька годин тому лев вполював одну із антилоп. Але стадо лише змістилось подалі від лева. В той самий час до стада підкрадається фотограф. Під його ногою тріщить гілка. Стадо сполошилось і кинулось врозтіч. Далі протягом дня тварини вели себе лякливо, не паслись оглядались...
    Лева ми вважаємо більш суттєвою загрозою для стада, ніж фотографа. Але стадо вважає інакше. І лева, і фотографа воно сприймає як загрозу. Поява лева провокує до уваги. Поява фотографа - провокує паніку. Але справжньою причиною поведінки стада виступає фундаментальний інстинкт самозбереження, а зовсім не лев, чи фотограф. Так само справедливо і щодо людей. Людським стадом керують не менш сильні інстинкти, настрої та емоції.
    Востаннє редагувалось yuramerlin; 21-05-2015 в 07:20.
    Для інвестицій та партнерства запрошую у мій ПАММ
    Цитувати Цитувати

7. Наступні 4 користувачів подякували yuramerlin за цей корисний допис:

bvn (21-05-2015),MaKVell (21-05-2015),Vergius (21-05-2015),xdendi (20-05-2015)

Досвідчений Аватар bgt
    Створено
    грудень 2014
    Місце
    Західна Україна
    Дописи
    689
    Подякував
    159
    157 Подяк в 128 Дописах
    Самим більшим махінатором я важаю Сороса, можливо він трохи трейдер, але скоріше бачу його як розбійника з великої дороги. Щоб там не говорили, я бачу все інакше. Були взяті величезні кредити в фунтах по різних банках, підкуплені чиновники. І от в один момент вся Англія стала біднішою на великі гроші, зате аферисти накрутили міліарди, а Сорос просто вершина айсбергу і тільки.
    Цитувати Цитувати

Створено
    січень 2015
    Місце
    Україна
    Дописи
    1,194
    Подякував
    1,234
    bgt, а ви хоч орієнтуєтесь які власні кошти Сорос вклав у цю аферу? При тому, що попервах вона жодного відношення не мала до міжбанку. Він просто поступово накопичував грошову масу у фунтах. Ось приблизний сценарій, за яким він діяв:
    16 вересня 1992 року завдяки зусиллям американського фінансиста Джорджа Сороса було обвалено курс британської валюти. Із середини 1992 року бізнесмен скуповував фунти стерлінгів невеличкими партіями, щоб не викликати підозри на ринку. Згодом було нанесено удару: використовуючи сформовані валютні резерви, Джордж Сорос скупив 15 млрд німецьких марок за поточним курсом 2,8180 GBP/DEM. Через різку зміну балансу попиту та пропозиції на ринку курс фунта стерлінгів стрімко полетів у низ.

Британський міністр фінансів Норман Ламонт підвищив облікову ставку із 10 до 12, а потім до 15 %, намагаючись захистити фунт від спекуляцій. Але, ні ці заходи, ні валютні інтервенції решти європейських національних банків не змогли зупинити падіння фунта стерлінгів. У результаті цього до кінця вересня курс зафіксувався на рівні 2,509 GBP/DEM, і у цей момент американський фінансист скупив знецінений фунт на 15 млрд марок. Курс почав зростати і це дозволило Джорджу Соросу заробити за різними оцінками $1—1,5 млрд.
    Інше питання, що афера Джорджа Сороса чудесненько вписується у загальну картину історії GBP/DEM. Складається таке враження, що Сорос начебто діяв за планом ринку:

Та й сам Сорос вклав у цю аферу надвеликі гроші, отримавши біля 1/7 зиску від початкових капіталовкладень. Сорос працював без кредитного плеча. А ви самі стверджували, що розганяєте рахунки у кілька разів протягом дня.
    Звичайно і сам таке робив. І неминуче зливався. Тоді чому ж ми не Сороси?
    Прикріплені Зображення Прикріплені Зображення
    Востаннє редагувалось yuramerlin; 22-05-2015 в 21:45.
    Цитувати Цитувати

Досвідчений Аватар bgt
    Створено
    грудень 2014
    Місце
    Західна Україна
    Дописи
    689
    Подякував
    159
    157 Подяк в 128 Дописах
    А ви самі стверджували, що розганяєте рахунки у кілька разів протягом дня.
    Якби я тоді нічого не розгоняв, це тоді вночі просто біткоін літав туди сюди і гріх було не торгувати. Самі подумайте купив по 280 за 1 ВТС і через пять хвилин продав по 610-630 доларів, потім падіння до 280-300 і так багато разів під ряд. Риски були спочатку. Потім я побачив, що такі гроші можуть не віддати став сильно переживати. А якби ризикував то думаю декілька міліонів із приблизно загальніх 500 доларів витягнув би обовязково. Там розгонів не було зовсім але на рахунках було більше 30К.
    Цитувати Цитувати

Досвідчений Аватар bgt
    Створено
    грудень 2014
    Місце
    Західна Україна
    Дописи
    689
    Подякував
    159
    157 Подяк в 128 Дописах
    Хтось колись бачив, що деякі термінали дещо йдуть невеликою затримкою від інших? Затримка досить незначна, всього лише декілька долей секунді, але вона є. Це можливо за того, що деякі сервери можуть бути сильно перегруженні і тому сигнал дещо з затримкою приходить. Зустрічав на різних терміналах у різних брокерів.

Пропоную записувати тут такі відміності. Сервер сінгапурський дещо швидший европейского у Інсті.

А гонкоговський видно сильно перегружений там часто бувають збої
    Цитувати Цитувати

Головний модератор
    Створено
    вересень 2014
    Дописи
    1,674
    Подякував
    488
    511 Подяк в 399 Дописах
    навряд чи це можна назвати маніпуляціями. затримка при передаванні сигналу на великі відстані присутня в будь-якому випадку.
    Цитувати Цитувати

Створено
    січень 2015
    Місце
    Україна
    Дописи
    1,194
    Подякував
    1,234
    bgt, WilsonPayne, проблема у тому, звідки і яким шляхом кухні отримують котирування. Постачальники котирувань та лыквідності у різних кухнях можуть бути різними.
    Повірте, друзі, затримка котируваннь навіть на кілька секунд - золоте дно. Справжня знахідка. Короткочасний грааль! Дайте мені термінал із затримкою котирувань і $100. На найближчих новинах віддам $200! Жартую звичайно багато залежить від умов торгівлі.
    Для інвестицій та партнерства запрошую у мій ПАММ
    Цитувати Цитувати

Досвідчений Аватар bgt
    Створено
    грудень 2014
    Місце
    Західна Україна
    Дописи
    689
    Подякував
    159
    157 Подяк в 128 Дописах
    Повірте, друзі, затримка котируваннь навіть на кілька секунд - золоте дно. Справжня знахідка. Короткочасний грааль! Дайте мені термінал із затримкою котирувань і $100. На найближчих новинах віддам $200! Жартую звичайно багато залежить від умов торгівлі.
    Це золоте дно буде більше відчуватись навіть не форексі, а на опціонах наприклад.
    Так були в мене якісь бонуси від двох різних ДЦ з розривом в часі долі секунд. Я попробував навіть не скальпувати, а просто піпсувати, то косилось, але не такі вже й великі там профіти йши.
    З турбо опціонами повино бути краще.
    Цитувати Цитувати

Інформація про Тему

Users Browsing this Thread

Зараз 1 відвідувачів переглядають цю тему. (0 користувачів і 1 гостей)

Права у Розділі

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете писати відповіді
  • Ви не можете робити вкладення
  • Ви не можете правити ваші дописи
  •