Сторінка 4 з 5 ПочатокПочаток ... 2345 КінецьКінець
Результати з 31 по 40 із 44

Тема: Маніпуляції у котуваннях на Форекс.. хто рухає ціни ?

1. Наступні 2 користувачів подякували xdendi за цей корисний допис:

bgt (21-05-2015),yuramerlin (20-05-2015)

Досвідчений Аватар bgt
    Створено
    грудень 2014
    Місце
    Західна Україна
    Дописи
    689
    Подякував
    159
    157 Подяк в 128 Дописах
    Quote Написав yuramerlin Перегляд Допису
    Тоді як багато професійних біржових терміналів є платними для кінцевого клієнта.
    Вроді би платформа Ніндзя коштує 300 доларів в місяць!!!
    Цитувати Цитувати

Зацікавлений
    Створено
    лютий 2015
    Дописи
    26
    Подякував
    4
    12 Подяк в 9 Дописах
    Зацікавившись темою про те, як деякі з гравців ринку форекс маніпулюють ціною валютних пар, я знайшов на сервісі Youtube кілька відео-роликів, в яких описаний механізм таких дій та показані документальні підтвердження таких маніпуляцій.

Ось один з них, де описані дії, що дозволяють певному учаснику ринку ввести інших гравців в оману щодо того, куди буде рухатись ціна і таким чином скупити їх активи.

Опис того ж самого механізму від іншого автора

Ще два ролики, в яких автор показує дії невідомого учасника ринку по маніпуляції ціною

Востаннє редагувалось gardi; 14-10-2015 в 20:21.
    Цитувати Цитувати

4. Наступні 2 користувачів подякували gardi за цей корисний допис:

bgt (18-10-2015),yuramerlin (15-10-2015)

Досвідчений Аватар bgt
    Створено
    грудень 2014
    Місце
    Західна Україна
    Дописи
    689
    Подякував
    159
    157 Подяк в 128 Дописах
    Quote Написав gardi Перегляд Допису
    Зацікавившись темою про те, як деякі з гравців ринку форекс маніпулюють ціною валютних пар, я знайшов на сервісі Youtube кілька відео-роликів, в яких описаний механізм таких дій та показані документальні підтвердження таких маніпуляцій.
    Якщо скальпери отримують стопи, то ці стопи будуть незначними в порівнянні з іншими учасниками ринку.
    Там в Ютубі не має такого, що якщо брокер має котування з запізненням, то його можна взути?
    Цитувати Цитувати

Зацікавлений
    Створено
    лютий 2015
    Дописи
    26
    Подякував
    4
    12 Подяк в 9 Дописах
    Quote Написав bgt Перегляд Допису
    Там в Ютубі не має такого, що якщо брокер має котування з запізненням, то його можна взути?
    Не бачив, але думаю, що таких брокерів не багато
    Цитувати Цитувати

Головний модератор
    Створено
    вересень 2014
    Дописи
    1,646
    Подякував
    462
    501 Подяк в 390 Дописах
    Barclays заплатить $ 50 млн за валютні маніпуляції.

Британський банк Barclays погодився заплатити штраф в розмірі $ 50 млн для врегулювання звинувачень в маніпуляціях власною торговою платформою на шкоду інтересів клієнтів банку. В окружному суді Манхеттена чекають схвалення суддею угоди по врегулюванню позову інвесторів на чолі з компанією Axiom Investment Advisors і банком Barclays. Згідно з висунутими звинуваченнями Barclays неодноразово не виконував відправлені клієнтами ордери, в разі якщо валютні операції були прибутковими для самого банку. Банк використовував функцію Last Look у своїй торговельній системі, щоб відсіювати неприбуткові транзакції, і надавав клієнтам неповну або неправдиву інформацію у відповідь на їх запити про те, чому не виконуються операції.

Це вже другий за останні кілька місяців штраф, винесений в США відносно одного з найбільших банків Великобританії. У листопаді 2015 року Департамент фінансових послуг Нью-Йорка оштрафував Barclays на $ 150 млн за маніпуляції торговою платформою BARX при проведенні операцій для клієнтів на валютному ринку.
    Цитувати Цитувати

8. Наступні користувачі подякували WilsonPayne за цей корисний допис:

Vergius (19-02-2016)

Головний модератор
    Створено
    вересень 2014
    Дописи
    1,646
    Подякував
    462
    501 Подяк в 390 Дописах
    Рекордний у Британії аферист пророкує нові гучні шахрайства трейдерів у банках

Автор найбільшої фінансової афери в історії Великої Британії Квеку Адоболі заявив, що злочини в його стилі можуть повторитися. Він переконаний, що у банківському секторі зберігається тиск на співробітників з вимогою будь-що досягати прибутків. У листопаді 2012 року британський суд визнав колишнього трейдера банку UBS винним у розтраті коштів і фінансовому шахрайстві. Адоболі отримав 7 років ув‘язнення, але відбув лише половину терміну, вийшовши дочасно на волю у червні 2015 року.

Трейдер постійно перевищував свій ліміт за ризиками, а у звітність записував фіктивні угоди з хеджування ризиків. Його злодіяння коштували швейцарському банку більше 2 млн євро. Прокурори переконували, що дії Адоболі могли цілком дестабілізувати бізнес UBS. У суді Адоболі заявляв, що керівники примушували його відкривати ризикові позиції, і що недотримання правил в банку було нормою. Самому UBS довелося заплатити понад 30 млн штрафу через слабкий внутрішній контроль, який не зміг запобігти недозволеним угодам.
    Цитувати Цитувати

Початківець Аватар trader27
    Створено
    грудень 2015
    Дописи
    64
    Подякував
    91
    36 Подяк в 22 Дописах
    шось я заплутався: ціна рухається вгору, тому що:

А) в цей час, на ринку об"єм довгих позицій перевищує об"єм коротких?
    Б) переважають короткі позиції і ціна йде вгору, живлячись стопами "медведів"?
    В) ні те, ні інше. А що?
    Цитувати Цитувати

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    2,896
    Подякував
    1,769
    1,444 Подяк в 827 Дописах
    Quote Написав trader27 Перегляд Допису
    шось я заплутався: ціна рухається вгору, тому що:

А) в цей час, на ринку об"єм довгих позицій перевищує об"єм коротких?
    Б) переважають короткі позиції і ціна йде вгору, живлячись стопами "медведів"?
    В) ні те, ні інше. А що?
    ІМХО, А... тільки це спрощене розуміння, бо треба ж не забувати, що є ордери на відкриття з ринку, а є відкладені ордери, тож в Б теж є трохи сенсу, якщо згадати, що стопи - це ні що інше, як відкладені ордери, однак, щоб ціна сходила за стопами мішок, все одно в певний момент лонги мають переважити над шотами.
    Перед тим, як писати на форумі, ознайомтесь з Правилами форуму.
    Зараз я торгую тут: FXOpen Мій ПАММ-рахунок чекає на Ваші інвестиції: DTWT
    Цитувати Цитувати

12. Наступні користувачі подякували bvn за цей корисний допис:

trader27 (07-12-2016)

Початківець Аватар trader27
    Створено
    грудень 2015
    Дописи
    64
    Подякував
    91
    36 Подяк в 22 Дописах
    не знаю де написати, тому напишу тут. Стикнувся з цікавою проблемою: пара USDNOK (брокер LiteForex) сьогодні не оновлювалась з 17:00 год. З рештою 50-ма валютними парами все гаразд. Техпідтримка пояснила це так: "наш постачальник ліквідності не має ліквідності для цієї валютної пари на даний момент, тому ми не маємо котирувань цієї пари з 17:00 год." Хтось ще з таким коли-небудь стикався? З чим це може бути пов"язано (раптова відсутність котирувань для одніє валютної пари)?
    01.png
    Цитувати Цитувати

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    2,896
    Подякував
    1,769
    1,444 Подяк в 827 Дописах
    trader27, ні з таким не стикався, можу лише додати, що у FXOpen'а ця пара оновлювалась... принаймні на графіку ніяких гепів нема.
    Перед тим, як писати на форумі, ознайомтесь з Правилами форуму.
    Зараз я торгую тут: FXOpen Мій ПАММ-рахунок чекає на Ваші інвестиції: DTWT
    Цитувати Цитувати

15. Наступні користувачі подякували bvn за цей корисний допис:

trader27 (27-04-2018)

Інформація про Тему

Users Browsing this Thread

Зараз 1 відвідувачів переглядають цю тему. (0 користувачів і 1 гостей)

Права у Розділі

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете писати відповіді
  • Ви не можете робити вкладення
  • Ви не можете правити ваші дописи
  •