Сторінка 5 з 5 ПочатокПочаток ... 345
Результати з 41 по 44 із 44

Тема: Маніпуляції у котуваннях на Форекс.. хто рухає ціни ?

1. Наступні 2 користувачів подякували xdendi за цей корисний допис:

bgt (21-05-2015),yuramerlin (20-05-2015)

Початківець Аватар trader27
    Створено
    грудень 2015
    Дописи
    64
    Подякував
    91
    36 Подяк в 22 Дописах
    Проблема з котируваннями пари GBPNZD. Була коротка історія котирувань на H1 ТФ, то ж я вирішив дозавантажити історію для цієї пари через МТ4. Але замість нормальної історії з"явився період (з 25 по 29 червня) з відсутньою історією. Пробував оновити історію в інших брокерів - теж немає частини історії. Чому так відбувається? І чи можна якось відновити попередні котирування?

1.png
    Цитувати Цитувати

Початківець Аватар Tolik
    Створено
    листопад 2015
    Дописи
    127
    Подякував
    148
    112 Подяк в 67 Дописах
    trader27, чому так відбувається - невідомо. Але те, що МТ не слідкує за цілісністю історичних котирувань - загальновідомо. Тому для тестування використовують офлайн термінал (не вводьте логін/пароль рахунку), а усі котирування імпортують вручну.
    Я спочатку б перевірив, чи в 'Max bars in history' стоїть досить велике число, потім би видалив історію з папки терміналу і спробував би закачати знову.
    Може, допоможе щось з цього.
    Цитувати Цитувати

4. Наступні користувачі подякували Tolik за цей корисний допис:

trader27 (10-07-2018)

Початківець Аватар trader27
    Створено
    грудень 2015
    Дописи
    64
    Подякував
    91
    36 Подяк в 22 Дописах
    Tolik, я спробував видалити історію з папки терміналу, потім закачав знову - не допомогло: вирізаний шматок так і залишається. Що цікаво, зайшов на вебтермінал свого брокера - там ситуація нормальна, котирування на місці. Хоча ситуація була нормальною і в моєму МТ4, доки я не оновив (чи докачав) історію з MetaQuotes. Тому, не знаю, що за х...ня... П.С. котирування мені потрібні не для тестування, а просто для "читання" графіку (щоб він не зміщувався).
    Цитувати Цитувати

Зацікавлений
    Створено
    травень 2018
    Дописи
    21
    Подякував
    0
    0 Подяк в 0 Дописах
    Брокерскі компанії копіруюсь котировку у глобального ринка та передають у своеї торговій платформі
    Цитувати Цитувати

Інформація про Тему

Users Browsing this Thread

Зараз 1 відвідувачів переглядають цю тему. (0 користувачів і 1 гостей)

Права у Розділі

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете писати відповіді
  • Ви не можете робити вкладення
  • Ви не можете правити ваші дописи
  •