Сторінка 3 з 3 ПочатокПочаток 123
Результати з 21 по 26 із 26

Тема: Лохотрон на форекс та бінарних опціонах

Досвідчений Аватар bgt
    Створено
    грудень 2014
    Місце
    Західна Україна
    Дописи
    689
    Подякував
    159
    157 Подяк в 128 Дописах
    Автор Теми

Якраз згадав одну форексну компанію під назвою UPME group, просто багато хто із знайомих брали там бездепозитний бонус в 100 доларів вроді. Всі ті хто його відпрацював нормально, потім їм всім цей рахунок просто блокували. Мені також, там треба було якусь кількість лотів закрити.
    Тепер скажіть, якщо брокер дурить вже на бонусах, то який толк з ними працювати і рахунки відкривати і поповнювати?
    Цитувати Цитувати

Досвідчений Аватар bgt
    Створено
    грудень 2014
    Місце
    Західна Україна
    Дописи
    689
    Подякував
    159
    157 Подяк в 128 Дописах
    Автор Теми

Зараз появляється ще один брокер по бінарним опціонам. Спочатку вас дістають дзвінками та обіцяють золоті гори, потім як треба вивести гроші пропадають ваш акаунт блокується, закривається вхід в власний кабінет, технічна підтримка не працює і дозвонитись не можливо.
    Провіряли відкриваючи новий рахунок, все якби йде добре, все по накатаній схемі.

bnboptions.com
    Цитувати Цитувати

Досвідчений Аватар bgt
    Створено
    грудень 2014
    Місце
    Західна Україна
    Дописи
    689
    Подякував
    159
    157 Подяк в 128 Дописах
    Автор Теми

Можливо хтось пригадує бездепозитний бонус в 25 доларів від Forex Private. Так от прибуток з такого бонусу не виплачують і підтримка вже не працює.
    А я раніше думав, що вони від Приватбанку, а ні просто схожа назва була. Блін скільки шахраїв тепер розвелось! Що робить влада?
    Цитувати Цитувати

Модератор Аватар yuramerlin
    Створено
    січень 2015
    Місце
    Україна
    Дописи
    1,194
    Подякував
    1,234
    1,509 Подяк в 734 Дописах
    Quote Написав bgt Перегляд Допису
    А я раніше думав, що вони від Приватбанку
    Щось приватівське там є. Я:
    1. Не реєструвався у цій акції.
    2. Не користуюсь картками привату.
    3. Часом переводжу гроші через їх термінал сторонній особі.
    4. Для авторизації у терміналі використовую тупіковий номер. Номер телефону, який і сам на пам'ять не знаю. І ніхто його не знає.
    І ось:

screenshot.png
    Звідки вони дізнались про цей номер? Це послуга "додатковий номер" від київстар. А СМС на нього прриходять із номера 818. І власне його я використовую для терміналів приватбанку.
    Востаннє редагувалось yuramerlin; 01-06-2015 в 12:36.
    Для інвестицій та партнерства запрошую у мій ПАММ
    Цитувати Цитувати

5. Наступні користувачі подякували yuramerlin за цей корисний допис:

bgt (02-06-2015)

Досвідчений Аватар bgt
    Створено
    грудень 2014
    Місце
    Західна Україна
    Дописи
    689
    Подякував
    159
    157 Подяк в 128 Дописах
    Автор Теми

yuramerlin, а те що у них була по типу акція що можжливо поповнювати рахунок для торгівлі на форекс по низькому курсу, повино зразу насторожувати майбутніх клієнтів. Чи не так?
    Саме так акції проводили компанії які потім зникли з грошима своїх клієнтів.
    Хоча звичайно не всі поки що зникли але з ними працювати поки не виникає ніякого бажання.
    Згадую Максі і А-форекс там були подібні акції.
    Цитувати Цитувати

7. Наступні користувачі подякували bgt за цей корисний допис:

yuramerlin (02-06-2015)

Досвідчений Аватар bgt
    Створено
    грудень 2014
    Місце
    Західна Україна
    Дописи
    689
    Подякував
    159
    157 Подяк в 128 Дописах
    Автор Теми

Зустрічав вже декількох брокерів бінарних опционів, які вашу торгівлю тільки ускладнюють і ще те, що всі ці опціони це лише кухні, то відповідно робимо висновок від чого вони заробляють.
    Комісії ж у таких брокерів набагато більш ніж у букмекерів. Наприклад звичайний букмекерський і нікому невідомий тотал буде парним чи ні. Наприклад рахунок 2:0 - парний, 1:0 - непарний. Хто знає який точно буде рахунок? Одним словом коефіціент виплати буває 1,93 і ще й бонус йде.
    Брокер бінарів виплачують в основному з Кф 1,7; 1,75; 1,80 і дуже рідко буває 1,85. Хоча тут можливо краще спрогнозувати на більших ТФ.
    Цитувати Цитувати

Інформація про Тему

Users Browsing this Thread

Зараз 1 відвідувачів переглядають цю тему. (0 користувачів і 1 гостей)

Права у Розділі

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете писати відповіді
  • Ви не можете робити вкладення
  • Ви не можете правити ваші дописи
  •