Сторінка 1 з 3 123 КінецьКінець
Результати з 1 по 10 із 21

Тема: Усі роботи завжди зливають?

Обізнаний Аватар zima
    Створено
    вересень 2014
    Дописи
    444
    Подякував
    81
    102 Подяк в 86 Дописах

Усі роботи завжди зливають?

Quote Написав bvn Перегляд Допису
    ........бо мені для тесту робота потрібно більше ніж місяць і бажано більше ніж 3. Взагалі, я можливо б і прибуток звідти взагалі не виводив, принаймні доти, доки там невариться сто тищ мільйонів, аби лишень це виглядало як історія на реальному рахунку........
    деж таких роботів роблять?
    на зустрічав.
    усі рано, чі піздно зливають усе!
    Цитувати Цитувати

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    2,710
    Подякував
    1,672
    1,365 Подяк в 770 Дописах
    Quote Написав zima Перегляд Допису
    деж таких роботів роблять?
    на зустрічав.
    усі рано, чі піздно зливають усе!
    Ну про "сто тищ мільйонів" то звісно, що це був жарт... до речі цитата з мультфільму...

А от що "усі роботи зливають усе", я не зовсім згоден... Роботи бувають досить різні і іноді навіть вельми цікаві екземпляри попадаються. А зливають вони не більше, ніж звичайні трейдери - грубо 90-95%. І звісно, що серед безкоштовних радників це число наближаеться до 100%, але теж не все так однозначно. Наприклад, ось екземплярчик: http://forexforum.com.ua/showthread....=4766#post4766

Вже третій рік працює, депозит потроїв нещодавно.
    Перед тим, як писати на форумі, ознайомтесь з Правилами форуму.
    Зараз я торгую тут: FXOpen Мій ПАММ-рахунок чекає на Ваші інвестиції: DTWT
    Цитувати Цитувати

3. Наступні користувачі подякували bvn за цей корисний допис:

zima (29-05-2015)

Досвідчений Аватар bgt
    Створено
    грудень 2014
    Місце
    Західна Україна
    Дописи
    689
    Подякував
    159
    156 Подяк в 128 Дописах
    до речі цитата з мультфільму...
    Мультик про Карлосона...

Роботи створюються з допомогою індикаторів, а індикатори не можуть дуже часто працювати вірно. Багато з них перемальовуються. Працює три роки радник? Хай тоді працює мабуль скальперський. Такі подвоюють дуже бистро депозити.
    Цитувати Цитувати

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    2,710
    Подякував
    1,672
    Quote Написав bgt Перегляд Допису
    Роботи створюються з допомогою індикаторів
    Це вже перше невірне ствердження... Деякі роботи працюють взагалі без індикаторів, але це не так важливо...

індикатори не можуть дуже часто працювати вірно
    Ні, більшість індикаторів, працюють вірно, якщо звичайно програмісти не наробили помилок, а от системи, засновані на цих індикаторах майже завжди дають збої... тема набагато складніша, щоб її в одному реченні розглянути.

Багато з них перемальовуються.
    Чомусь цей факт завжди сприймається, як якесь абсолютне зло... Це означає лиш те, що даний індикатор може погано застосовуватися для аналізу на історії, тільки й того. Зато навпаки це означає, що індикатор чуттєво реагує на зміни ринку.

Працює три роки радник?
    Так. З поперемінним успіхом, але з тенденцією до зростання, як і торгівля більшості успішних трейдерів. Адже таких трейдерів, щоб в них не було навіть періодів з просадками, я взагалі не знаю.

Хай тоді працює мабуль скальперський.
    Ні, навпаки. Він откриває бува лише одну-дві угоди за місяць і тримає їх по кілька днів, іноді тиждень чи більше.

Такі подвоюють дуже бистро депозити.
    І потім також швидко зливають, коли кухня роздвигає спреди чи створює реквоти... Ні, я таких завідомо відсіюю, як і мартингейли (одного ото "приютив", жалко вимкнути, доки сам не зіллє - до речі, теж уже кілька років чеше, вже кілька разів був на грані, але повезло )
    Востаннє редагувалось bvn; 29-05-2015 в 17:05.
    Цитувати Цитувати

Досвідчений Аватар bgt
    Створено
    грудень 2014
    Місце
    Західна Україна
    Дописи
    689
    Подякував
    159
    156 Подяк в 128 Дописах
    Написав bgt
    Багато з них перемальовуються.
    Чомусь цей факт завжди сприймається, як якесь абсолютне зло... Це означає лиш те, що даний індикатор може погано застосовуватися для аналізу на історії, тільки й того. Зато навпаки це означає, що індикатор чуттєво реагує на зміни ринку.
    На історії? тоді яке має значення що він перемальовуеться в реальному часі. Виникати можуть багато сигналів з короткий час.
    Мені складно обговорювати роботи тому, що в реальності їх не використовую зовсім.
    З поперемінним успіхом, але з тенденцією до зростання, як і торгівля більшості успішних трейдерів. Адже таких трейдерів, щоб в них не було навіть періодів з просадками, я взагалі не знаю.
    Три роки і без просадок? Може варто його хоч на бонусах застосувати. А самі писали їх?
    Цитувати Цитувати

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    2,710
    Подякував
    1,672
    тоді яке має значення що він перемальовуеться в реальному часі. Виникати можуть багато сигналів з короткий час.
    Індикатори не завжди дають сигнали, лише деякі з них малюють стрілки. В первинному сенсі індикатор лише зображує якусь певну особливість ринку в наглядний спосіб, тобто ця інформація (зазвичай) вже є в самій ціні, але людина не може її побачити без математичного обрахунку або якихось геометричних побудов. Просто комп’ютер робить це набагато швидше.

Щодо сигналів, то вони виникають лише тоді, коли трейдер (хотів написати програміст, але мабуть, що він повинен також бути трейдером) створює якусь систему з цим індикатором. Тобто людина вирішує, що є сигналом, а що ні. Просто у випадку з роботами це рішення формалізується і закладається у програму. Напевне, що врахувати все неможливо раз і назавжди, тому більшість таких систем вдало працюють на певному періоді часу, потім їх робота може погіршитися або стати зовсім незадовільною.

Три роки і без просадок?
    Чому без? Хіба я написав, що без просадок. Я писав, що торгує з поперемінним успіхом, та Ви ж мабуть самі бачили графік прибутковості.

Може варто його хоч на бонусах застосувати.
    Так, хочу спробувати, але зараз чомусь якісь складнощі виникають з отриманням бонусів. То смс-код не приходить, то просто тупо бонуса не дають, а починають спамить після реєстрації. Оце нещодавно на TradeKings взяв бонус - але там вони якось дивно забороняють торгівлю час від часу і можливо що й торгівля роботами заборонена взагалі... тому граюся руками з ним, а для роботів шукаю інші. Просто в більшості нормальних контор я вже маю акаунти і на welcome-бонус розраховувати не можу.

А самі писали їх?
    Ці два, що я згадав тут, ні - знайшов деінде. Здається там в темі є навіть посилання на джерело. Але й сам пишу час від часу, тільки результати не дуже радісні в тих, що я пишу... хоча ось одного написав, наче нічогенького, почну його з 1 червня тестувати на демо-рахунку, подивимось... але це ж потрібні місяці, а краще роки, щоб стверджувати, що воно чогось варте... складна і невдячна справа... тобто може й вдячна, але віддача дуже відтермінована в часі. Чекайте, через 3-4 роки я буду мільйонером
    Цитувати Цитувати

8. Наступні користувачі подякували bvn за цей корисний допис:

yuramerlin (29-05-2015)

Досвідчений Аватар bgt
    Створено
    грудень 2014
    Місце
    Західна Україна
    Дописи
    689
    Подякував
    159
    156 Подяк в 128 Дописах
    Чекайте, через 3-4 роки я буду мільйонером
    Якщо торгівля у вас буде стабільною, то тоді роботи вам будуть непотрібні. Можливо і так стати міліонером. Навіть з мінімальних депозитів. О можлива тема для конкурсу, от тільки участників дуже мало.
    Вартий уваги робот побудований на графічному і свічковому аналізі і з деякими індикаторами. Реально щось подібне намалювати?
    Цитувати Цитувати

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    2,710
    Подякував
    1,672
    Вартий уваги робот побудований на графічному і свічковому аналізі і з деякими індикаторами. Реально щось подібне намалювати?
    Та можна, якщо можна формалізувати умови системи. Тобто виключити з процесу прийняття рішень людський фактор, коли "щось мені цей пінбар не подобається - не буду відкривати угоду". Робот не має інтуіції і завжди відкриває угоди тоді, коли складаються відповідні, закладені в програмі умови. Наприклад, Один хвіст довший за інший як мінімум в 2.5 рази, та довший від тіла як мінімум в 3 рази. Цей хвіст там вище або нижче попередньої свічки, наприклад. І там може ще якісь умови одночасно виконуються - угода відкривається. Якщо такі умови можна описати, то й робота можна намалювати.
    Цитувати Цитувати

Досвідчений Аватар bgt
    Створено
    грудень 2014
    Місце
    Західна Україна
    Дописи
    689
    Подякував
    159
    156 Подяк в 128 Дописах
    Та можна, якщо можна формалізувати умови системи. Тобто виключити з процесу прийняття рішень людський фактор, коли "щось мені цей пінбар не подобається - не буду відкривати угоду". Робот не має інтуіції і завжди відкриває угоди тоді, коли складаються відповідні, закладені в програмі умови. Наприклад, Один хвіст довший за інший як мінімум в 2.5 рази, та довший від тіла як мінімум в 3 рази. Цей хвіст там вище або нижче попередньої свічки, наприклад. І там може ще якісь умови одночасно виконуються - угода відкривається. Якщо такі умови можна описати, то й робота можна намалювати.
    А як тоді описати графічні фігури? Наприклад фігуру голова і плечі?
    Свічкові паттерни то ще звичайно можна, є ж індикатор, який сам багато що може шукати, якщо трейдер ні бум-бум в цьому.
    Цитувати Цитувати

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    2,710
    Подякував
    1,672
    А як тоді описати графічні фігури? Наприклад фігуру голова і плечі?
    Напевне потрібно побудувати зигзаг і визначити відносні положення вершин. Можливо, є й якісь інші методики.
    Цитувати Цитувати

Інформація про Тему

Users Browsing this Thread

Зараз 1 відвідувачів переглядають цю тему. (0 користувачів і 1 гостей)

Права у Розділі

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете писати відповіді
  • Ви не можете робити вкладення
  • Ви не можете правити ваші дописи
  •