Переглянути Результати: Як ви відноситесь до використання локів в торгівлі?

Проголосувало
5. You may not vote on this poll
  • Користуюсь локами постійно

0 0%
  • Користуюсь локами їнколи

1 20.00%
  • Користуюсь, але ще не вмію з ними правильно працювати

1 20.00%
  • Ще не пробував користуватись

2 40.00%
  • Вважаю що використовувати не варто їх

2 40.00%
  • Не знаю що таке лок і з чим його їдять

0 0%
Можна вибирати декілька варіантів.
Сторінка 1 з 3 123 КінецьКінець
Результати з 1 по 10 із 26

Тема: Локи в торгівлі. За та проти.

Досвідчений Аватар bgt
    Створено
    грудень 2014
    Місце
    Західна Україна
    Дописи
    689
    Подякував
    159
    156 Подяк в 128 Дописах

Локи в торгівлі. За та проти.

у торгівлі для збереження прибутку або взагалі для збереження самого депозиту існує метод трейдингу локування позиції або примінення локів. Я особисто цим користуюся досить часто, проте спілкуючись на інших форумах бачу що відношення до локів доволі різне. Одні локи люблять та використовують їх доволі часто, інші ж рахують, що локи це теж саме що стопи і проводити локування непотрібно зовсім. Є й такі щопишуть що лок це самогубство.
    От цікаво яка думеа в наших форумчан про локи.
    Цитувати Цитувати

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    2,609
    Подякував
    1,621
    1,327 Подяк в 747 Дописах
    bgt, ви відкриваєте нову тему про локи, хоч би принаймні написали в першому дописі, що це таке... Тема заради теми... точніше заради участі в конкурсі... Ну, добре, нехай щастить.
    Перед тим, як писати на форумі, ознайомтесь з Правилами форуму.
    Цитувати Цитувати

Досвідчений Аватар bgt
    Створено
    грудень 2014
    Місце
    Західна Україна
    Дописи
    689
    Подякував
    159
    156 Подяк в 128 Дописах
    Автор Теми

Quote Написав bvn Перегляд Допису
    bgt, ви відкриваєте нову тему про локи, хоч би принаймні написали в першому дописі, що це таке... Тема заради теми... точніше заради участі в конкурсі... Ну, добре, нехай щастить.
    Був дуже зайнятий, а заходив глянув, що відгуків не було тому й дописував нічого. Видно мало кого цікавлять локи. Тим більше це ж не статтю я почав писати, а звичайну тему, яка повина бути на форумі.
    В основному трейдери по-різному до них відносяться.
    Локування позицій застосовується як або замість стоп лосса для обмеження втрат. Механізм створення лока, або замку, досить простий - за умови збиткової угоди виставляється відкладений ордер на деякій відстані від ціни. Така тактика дозволяє позбутися від докучливих лосів і навіть по початку збиткову угоду закрити в прибуток, за умови, що ціна повернеться на потрібний рівень, або сумарний обсяг прибуткових позицій буде вища збиткових. Краще відкладений ордер ставити заздалегідь, тому що все таки різкі зміни ціни інструмента бувають часто.
    Деякі брокери не бажають, щоб трейдери проводили роботу з локами, тому це або зразу йде попередження або хеджовану маржу вони можуть поставити 100%. В принципі найнижча така маржа мені зустрічалась як 25%, тобто за два протилежно направлених ордера трейдер платить маржу в два рази менше ніж за звичайний один.
    Цитувати Цитувати

Досвідчений Аватар bgt
    Створено
    грудень 2014
    Місце
    Західна Україна
    Дописи
    689
    Подякував
    159
    156 Подяк в 128 Дописах
    Автор Теми

Quote Написав bgt Перегляд Допису
    В основному трейдери по-різному до них відносяться.
    Думки трейдерів з приводу доцільності локування розходяться з точністю в протилежному напрямку. Якщо одні вважають цю техніку беззбитковою, гнучкою і не вимагає індикаторів і навіть спеціальних навичок фундаментального і технічного аналізу, то інші говорять про безглуздість застосування її по всім цим критеріям, додаючи сюди психологічний фактор і можливість наламати дров, які приведуть до летального результату депозиту.
    Трейдери, що успішно застосовують локи, також не одностайні. Одні вважають їх крайнім заходом для порятунку від невдало відкритої позиції, інші застосовують локування позиццій, як основну техніку торгівлі. В обох випадках, трейдери часто успішно закриваються в плюс, або, принаймні, виводять серйозний збиток на мінімальну величину.
    Дехто також використовує локування для звичайної торгівлі, при цьому не використовують навіть ні технічний, ні фундаментальний аналіз.
    Востаннє редагувалось bvn; 17-06-2015 в 21:29. Причина: видалив дубль
    Цитувати Цитувати

Досвідчений Аватар Атол
    Створено
    вересень 2014
    Місце
    місто на Дніпрі)
    Дописи
    927
    Подякував
    270
    204 Подяк в 143 Дописах
    в голосування потрібно було добавити іще одне питання, я іще не знаю що таке Локи і з чим їх ідять))
    Цитувати Цитувати

Досвідчений Аватар bgt
    Створено
    грудень 2014
    Місце
    Західна Україна
    Дописи
    689
    Подякував
    159
    156 Подяк в 128 Дописах
    Автор Теми

Quote Написав Атол Перегляд Допису
    в голосування потрібно було добавити іще одне питання, я іще не знаю що таке Локи і з чим їх ідять))
    Просто навіть не очікував, що потрібне саме таке питання для опитуванні. Але якщо Адміністратор не буде проти, то можу добавити чи я чи він.
    Хотілось би зразу зазначити, що самій гірший метод вибратись з локів буде, це недопустимість навіть невеликих збитків.

MOD: Мат таки треба краще цензорить, щоб мата не було - буду видавать картки. Щодо вірша, навіть не знаю, вимагать переклад чи ні
    MOD2: Вірш - лірика. Не висвітлює суті проблеми. Перенесено до флуду.
    Востаннє редагувалось yuramerlin; 22-06-2015 в 15:50.
    Цитувати Цитувати

Модератор Аватар yuramerlin
    Створено
    січень 2015
    Місце
    Львів
    Дописи
    1,187
    Подякував
    1,229
    1,494 Подяк в 728 Дописах
    Quote Написав bgt Перегляд Допису
    Адміністратор не буде проти, то можу добавити чи я чи він.
    Адміністрація буде не проти, якщо ви виправите серію орфографічних помилок та русизмів хоча б у першому дописі. А також намагайтесь при складанні опитувань уникати схожих формулювань:
    Вважаю що використовувати не варто їх
    Це що, поезія?
    Сприймайте роботу у конкурсі, наче роботу письменника. А винагороду за перемогу у конкурсі - як гонорар. Джеку Лондону свого часу видавництва відмовляли у публікаціях тексту через те, що він не поняття не мав про знаки пунктуації та абзаци. Отже, самотужки вичитуйте помилки у тексті, або користуйтесь програмами для перевірки орфографії. Це підвищує якість ваших дописів.
    Не бійся, що не знаєш - бійся, що не вчишся
    Мої твіти.
    Цитувати Цитувати

Досвідчений Аватар Атол
    Створено
    вересень 2014
    Місце
    місто на Дніпрі)
    Дописи
    927
    Подякував
    270
    204 Подяк в 143 Дописах
    куча флуду в цій темі)) так щож таке локи??
    Цитувати Цитувати

Досвідчений Аватар bgt
    Створено
    грудень 2014
    Місце
    Західна Україна
    Дописи
    689
    Подякував
    159
    156 Подяк в 128 Дописах
    Автор Теми

Quote Написав yuramerlin Перегляд Допису
    Це що, поезія?
    Мав тоді саме такий настрій, що вніс його до посту. А от гарно перекласти саме вірш не завжди виходить, я ж його не писав. На другому форумі його ж не видаляли чомусь. А чому?
    Ну не можна то не можна. Просто після багатьох зауважень , бажання далі описувати локи зовсім пропала.
    Краще буде в більш популярних темах писати. Можливо літо і настрій не для локів.
    Востаннє редагувалось yuramerlin; 29-06-2015 в 19:00. Причина: дубль
    Цитувати Цитувати

Досвідчений Аватар bgt
    Створено
    грудень 2014
    Місце
    Західна Україна
    Дописи
    689
    Подякував
    159
    156 Подяк в 128 Дописах
    Автор Теми

Quote Написав Атол Перегляд Допису
    куча флуду в цій темі)) так щож таке локи??
    Ви що не знаєте що таке лок?
    Лок це два або більше ордерів які відкриті в різні сторони по одному торговому інструменту і при цьому їх обьеми одинакові в сумах по направленню. При цьому куди б не рухалась ціна різниця по цих ординах по профіту чи збитку буде одинаковою завжди. Саме для цього їх використовують, щоб зафіксувати прибуток чи збиток на даний момент та данне питання вирішити пізніше.
    Цитувати Цитувати

Інформація про Тему

Users Browsing this Thread

Зараз 1 відвідувачів переглядають цю тему. (0 користувачів і 1 гостей)

Права у Розділі

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете писати відповіді
  • Ви не можете робити вкладення
  • Ви не можете правити ваші дописи
  •