Сторінка 1 з 5 123 ... КінецьКінець
Результати з 1 по 10 із 49

Тема: Аналітика компанії Premium4x.

 1. #1
  Зацікавлений Аватар Premium4x
  Створено
  червень 2015
  Дописи
  49
  Подякував
  0
  5 Подяк в 5 Дописах

  Аналітика компанії Premium4x.

  Premium4x. Аналітика та новини Компанії
  Цитувати Цитувати

 2. #2
  Зацікавлений Аватар Premium4x
  Створено
  червень 2015
  Дописи
  49
  Подякував
  0
  5 Подяк в 5 Дописах
  Автор Теми

  Добого дня, шановні учасники та гості форуму !
  Мене звати Андрій. Я представник компанії Premium4X . У даній темі я буду описувати переваги роботи з Premium4X , анонсувати новини компанії , а також відповідати на Ваші запитання.
  MOD
  На жаль, Андрію, згідно із правилами форуму, у даній темі ви зможете лише публікувати аналітику вашої компанії.
  Щодо інформації про компанію та її новини, вам буде доступна можливість інформувати форумчан про це у окремій темі у спеціальному розділі.
  Як слід оформити таку тему я описав вам у приватному повідомленні. Ознайомтесь, будьте ласкаві. Всі дописи, які не стосуються аналітики компанії будуть перенесені тимчасово сюди.
  Востаннє редагувалось yuramerlin; 30-06-2015 в 22:24.
  Цитувати Цитувати

 3. #3
  Зацікавлений Аватар Premium4x
  Створено
  червень 2015
  Дописи
  49
  Подякував
  0
  5 Подяк в 5 Дописах
  Автор Теми

  Тижневий прогноз 29.06 - 03.07.2015гг.

  Огляд фундаментальної складової і макроекономічних показників провідних економік світу на наступний тиждень.
  Публікації макроекономічних показників і важливі події цього тижня:
  1) Індекс незавершених продажів на ринку нерухомості. США 29.06.2015
  2) Зміна кількості безробітних у Німеччині 30.06.2015
  3) Показник ВВП за перший квартал. Великобританія 30.06.2015
  4) Індекс споживчих цін. ЄС 30.06.2015
  5) Показник ВВП Канади. 30.06.2015
  6) Індекс довіри споживачів. США. 30.06.2015
  7) Індекс ділової активності у виробничому секторі. Німеччина. 01.07.2015
  8) Індекс ділової активності у виробничому секторі. Великобританія. 01.07.2015
  9) Зміна числа зайнятих у несільськогосподарському секторі від ADP. США 01.07.2015
  10) Індекс ділової активності у виробничому секторі. США 01.07.2015
  11) Індекс ділової активності в будівельному секторі. Великобританія. 02.07.2015
  12) Зміна числа зайнятих у несільськогосподарському секторі NonFarm Payrolls. США. 02.07.2015
  13) Рівень безробіття. США. 02.07.2015
  14) Обсяг роздрібних продажів. Австралія. 03.07.2015
  15) Індекс ділової активності в сфері послуг. Великобританія. 03.07.2015

  Валютний ринок.
  EUR / USD  Минулий тиждень торгувалася на тлі подій в Греції. Великі учасники торгів, ймовірно, вийшли з ринку через невизначеність в Європі. Ринок ігнорував багато фундаментальних новини, реагував непередбачувано. Загальна динаміка руху ціни - бічний знижувальному ділянку тренда. Новий тиждень почався «гепом», розрив ціни склав більше 160 пунктів. Таким чином ринок відреагував на «багаті» на події вихідні. У Греції на 5 липня запланований референдум, на якому буде виявлена ​​воля народу, щодо подальшого розвитку відносин між Грецією і кредиторами. Грецькі банки відправлені урядом на «канікули», відновлення роботи банків заплановано після 07.07.2015. У країні введено контроль за рухом капіталу, заборонені міжнародні перекази, встановлено ліміт на зняття особистих коштів громадян у розмірі 60 € за добу. У країні паніка, люди стоять у чергах до банкоматів, на заправках і в магазинах техніки, жителі країни намагаються конвертувати «кеш» у товари. Проведення референдуму - виглядає сумнівно, враховуючи, що голосувати будуть емоції, а не розум. Спроба А.Ціпрас скласти з себе повноваження за прийняття важких рішень - спроба зробити хорошу хвилин при поганій грі. 30 червня Греція де-юре буде дефолтом, якщо не станеться дива.
  Подальші руху цього тижня будуть, в основному, реагувати на політичні новини з Греції, відсунувши фундаментальні показники на другий план. З важливих фундаментальних новин, на які ймовірно відреагує ринок, можна виділити Non-Farm Payrolls, який буде опублікований в четвер 02.07.2015. Решта новин, ринок швидше за все буде ігнорувати, якщо вони будуть йти в розріз з новинами з Греції.
  Таким чином, торгові рекомендації на тиждень, вимальовуються наступні: утримання наявних коротких позицій по парі, якщо такі відкриті; спроба відкриття нових коротких позицій при корекції до рівнів 1,1200 або вище. Відкривати угоди на зростання пари - ідея досить ризикована.

  USD / RUB

  http://premium4x.com/wp-content/uplo...015_weekly.jpg
  Основний вплив на динаміку пари протягом тижня матимуть наступні фундаментальні аспекти:
  1. Грецька криза, можливий дефолт.
  2. Зміцнення американської валюти на тлі відходу інвесторів в безризикові активи.
  3. Дані по ринку праці Америки, Non-farm payrolls.
  4. Політична ситуація навколо РФ.
  Розглянемо ці пункти докладніше. Ситуація навколо Греції викликала відхід з ринку великих спекулянтів і хеджевих фондів, до моменту прийняття рішення про подальшу перспективу відносин з греками. Дана обставина значно стоншена ринок, учасники торгів пішли в "кеш" або перенесли капітали в притулку, золото і долар є головними з них. Це добре було видно при відкритті торгів вранці в понеділок. Дані по ринку праці по США останнім часом виходять більш ніж підбадьорливі, тому можна прогнозувати збереження цієї тенденції і цього місяця. Аналітики прогнозують показник зайнятості в НЕ сільськогосподарському секторі економіки на рівні 231К, якщо прогноз підтвердиться - ми побачимо новий виток зростання сили долара. Політична ситуація навколо РФ теж поки не райдужна. ЗМІ рясніють повідомленнями про розміщення стратегічних військових груп по всьому західному кордоні РФ, у відповідь на передислокацію сил НАТО в Європі. На південному сході України активізувалися бойові дії, дана інформація може бути використана «заходом» для ескалації економічного тиску на Російську Федерацію. Що стосується фундаментальних економічних показників всередині країни, тут теж є питання: минулого місяця зниження ВВП РФ прискорилося до 4,9% в перерахунку на річні темпи, тоді як у квітні аналогічний показник становив 4,2%. Відповідно до огляду мінекономрозвитку експорт товарів у травні становив 32.3 млрд. $, Що становить 73.3% порівняно з аналогічним періодом 2014 року. Імпорт товарів - 15.2 млрд. $ - Це 58% порівняно з травнем 2014. Позитивне сальдо торгового балансу Росії в минулому місяці склало 17.1 млрд. $, Що в перерахунку на річні темпи еквівалентно зниженню показника на 4,4%. Торговий прогноз на майбутню тижневу сесію: зростання пари з цілями на рівнях 57-59 рублів за долар. Відкриття нових довгих позицій рекомендується виконувати при корекції вартості інструмента. Захисний стоп сигнал встановлювати на рівні нижче 50,00 руб ./$

  Сировинний ринок
  Золото

  *http://premium4x.com/wp-content/uplo...015_weekly.jpg

  Нова торгова тиждень відкрився розривом вартості по більшості інструментів. Це сталося в результаті негативного новинного фону з Європи і подій в Греції. Вийшло офіційне підтвердження того, що 5.07 в Греції буде проведений референдум, щодо відносин Греції з МВФ та іншими кредиторами. Саме проведення референдуму, присвяченого фінансовій політиці держави, виглядає сумнівно, тому на рішення громадян будуть більше впливати емоції, ніж тверезий розрахунок. У країні введено контроль руху капіталів, банки відправлені на канікули до 7.07, зняття особистих коштів громадян обмежено сумою 60 € на добу. Аналізуючи наявну інформацію можна укласти, що де-юре завтра Греція стане банкрутом, де-факто переговори триватимуть, як мінімум до оголошення результатів референдуму. Шанси на позитивне рішення народу Греції на референдумі, досить високі, тому згідно з проведеними соц. опитуваннями, громадяни Греції у своїй більшості хочуть залишитися в єврозоні. Золото, в черговий раз, показало себе як інструмент-притулок. Спекулянти і учасники торгів перевели частину капіталів в долар і золото, і навіть незважаючи на кореляцію цих інструментів, обидва вони зміцнилися. В даний момент відбувається консолідація відкритих позицій по золоту з невеликим зниженням вартості інструмента. Якщо ціна досягне рівня закриття торгів п'ятниці, це буде сигналом для відкриття довгих позицій. Цілі по покупкам золота - 1200 для початку, але враховуючи масштаб проблем в Європі, є шанс повторного тесту максимумів року. Захисні стоп сигнали слід розташовувати в зоні опорів нижче рівня 1150,00 $

  Денний тех. огляд
  EUR / USD 29.06.2015
  http://premium4x.com/wp-content/uplo...062015_obz.jpg

  *Під фундаментальним фоном минулого тижня на відкритті торгів сьогодні була проведена жирна риса. Вихідні пройшли бурхливо, з великою кількістю новин по Греції. Вийшло офіційне підтвердження того, що 5.07 в Греції буде проведений референдум, щодо відносин Греції з МВФ та іншими кредиторами. Саме проведення референдуму, присвяченого фінансовій політиці держави, виглядає сумнівно, тому на рішення громадян будуть більше впливати емоції, ніж тверезий розрахунок. У країні введено контроль руху капіталів, банки відправлені на канікули до 7.07, зняття особистих коштів громадян обмежено сумою 60 € на добу. Аналізуючи наявну інформацію можна укласти, що де-юре завтра Греція стане банкрутом, де-факто переговори триватимуть, як мінімум до оголошення результатів референдуму. Шанси на позитивне рішення народу Греції на референдумі, досить високі, тому згідно з проведеними соц. опитуваннями, громадяни Греції у своїй більшості хочуть залишитися в єврозоні. Торговельні рекомендації на найближчий час - формування портфеля коротких угод, продажів пари eur / usd з короткостроковими цілями на рівнях - 1,0950, і подальшими амбітними цілями на рівнях 1,0700 $.

  GPB / USD 29.06.2015
  http://premium4x.com/wp-content/uplo...062015_obz.jpg

  *Ринки лихоманить. Причина тому - Греція. Вихідні принесли учасникам торгів новини з грецького питання, який на всіх парах мчить до банкрутства. Підсумки вихідних наступні: 1. Референдум в Греції з питань відносини країни з кредиторами. 2. Банківські «канікули», банки закриті до 7.06. 3. Обмеження на зняття особистих коштів. Ліміт 60 € на добу. 4. Заборона міжнародних платежів і переказів. 5. Наближення дати виплати боргів перед кредиторами. Публікацій фундаментальних даних, які можуть додати волатильності ринку, на сьогодні не планується. Вся увага учасників торгів прикута до ситуації в Європі. Торговельні рекомендації - формування коротких позицій по парі, викликані в першу чергу посиленням американської валюти зважаючи відходу інвесторів з ризикових капіталів у валюти притулку, якими виступає і долар. Зона відкриття нових коротких угод по парі - зона закриття торгів у п'ятницю, близько рівнів 1,57340 - 1,57500.

  USD / RUB 29.06.2015


  *Російська валюта здає позиції долара. Поточна торгова сесія, ймовірно, пройде під прапором посилення долара проти всіх валют опонентів. Вартість нафти на сировинних ринках знижується - причина цього, подорожчання американської валюти. Фундаментально рух пари планується в бік підвищення вартості, тобто падіння рубля щодо долара. Минулого місяця зниження ВВП РФ прискорилося до 4,9% в перерахунку на річні темпи, тоді як у квітні аналогічний показник становив 4,2%. Відповідно до огляду мінекономрозвитку експорт товарів у травні становив 32.3 млрд. $, Що становить 73.3% порівняно з аналогічним періодом 2014 року. Імпорт товарів - 15.2 млрд. $ - Це 58% порівняно з травнем 2014. Позитивне сальдо торгового балансу Росії в минулому місяці склало 17.1 млрд. $, Що в перерахунку на річні темпи еквівалентно зниженню показника на 4,4%. Торговельні рекомендації - довгі позиції по парі. Якщо позиції вже відкриті - їх утримуємо до рівнів вище 57 рублів за один американський долар. Якщо позиції не відкриті на даний момент, рекомендується відкриття довгих угод по парі при корекції ціни до рівнів 53 руб ./$.

  GOLD 29.06.2015


  *Нова торгова тиждень відкрився розривів вартості інструмента по більшості інструментів. Це сталося в результаті негативного новинного фону з Європи і подій в Греції. Золото, в черговий раз, показало себе як інструмент-притулок. Спекулянти і учасники торгів перевели частину капіталів в долар і золото, і навіть незважаючи на кореляцію цих інструментів, обидва зміцнилися. В даний момент відбувається консолідація відкритих позицій по золоту з невеликим зниженням вартості інструмента. Якщо ціна досягне рівня закриття торгів п'ятниці, це буде сигналом для відкриття довгих позицій. Цілі по покупкам золота - 1200 для початку, але враховуючи масштаб проблем в Європі, є шанс повторного тесту максимумів року. Захисні стоп сигнали слід розташовувати в зоні опорів на рівні 1150,00 $.
  Цитувати Цитувати

 4. #4
  Зацікавлений Аватар Premium4x
  Створено
  червень 2015
  Дописи
  49
  Подякував
  0
  5 Подяк в 5 Дописах
  Автор Теми

  Фундаментальний аналіз 30.06.15
  EUR / USD 30.06.2015  *Перший торговий день тижня був багатий на події. Відкриття торгів порадувало "гепом" на 162 базисних пункти вниз, який був відпрацьований протягом дня на 270 базисних пунктів. На сьогодні запланована публікація великої кількості фундаментальної інформації. О 9.00 МСК публікується інформація щодо роздрібних продажів Німеччини, очікується падіння до 0.2% порівняно з 1.3% місяцем раніше. В 10.55 МСК буде опублікований показник зміна кількості безробітних у Німеччині, прогнозується зростання показника з -6К до -5К у звітному місяці. О 12.00 МСК вийдуть новини за індексом споживчих цін в ЄС, прогноз негативний, зниження показника до 0.2% з 0.3% місяцем раніше. Увечері виходить блок статистики по США, який прогнозується позитивним, так індекс ділової активності в Чикаго, планується з ростом до 50.0 порівняно з 46.2 місяцем раніше, індекс довіри споживачів СВ - за прогнозом очікуємо зростання до значення 97.3 порівняно з 95.4. Таким чином, прогнози по Європі на сьогодні скоріше негативні, що найімовірніше надасть додатковий тиск на єдину валюту, а позитивні новини по Америці, швидше за все падіння євро закріплять. З іншого боку ринок дуже тонкий, зважаючи підвішеного стану в грецькому питанні, учасники торгів можуть проігнорувати фундаментальні дані. Торговельні рекомендації на сьогодні: відкриття коротких угод по парі, при корекції пари вгору. Добрими рівнями для відкриття угод будуть рівні вчорашніх максимумів в районі 1,1250 - 1,1280.  GPB / USD 30.06.2015


  *Торги в понеділок почалися з «гепа». 50 базисних пунктів розриву ціни були відпрацьовані в той же день. Надалі пара намагалася розвинути корекцію, але вперлася в область опорів біля рівнів 1,5773, де з'явилися перші продавці. На сьогодні планується досить багатий фундаментальний фон з «штатів» і Великобританії. В 11.30 за МСК буде опублікований показник ВВП в квартальному і річному обчисленні, за показниками прогнозується перегляд на збільшення показників. Збіг значення з прогнозом надасть підтримку британській валюті і, ймовірно, зможемо спостерігати попутку розвинути корекцію. Увечері виходить блок статистики по США, який прогнозується позитивним, так індекс ділової активності в Чикаго, планується з ростом до 50.0 порівняно з 46.2 місяцем раніше, індекс довіри споживачів СВ - за прогнозом очікуємо зростання до значення 97.3 порівняно з 95.4. Фундаментально пара буде реагувати на публікацію статистики по країнах емітентам валют, але основним каталізатором руху пар на ринку залишається незакритий грецьке питання. Сьогодні день, коли Греція повинна зробити платіж на користь кредиторів у розмірі 1,6 млрд. $. Швидше за все, платіж зроблений не буде, рішення буде відкладено на дати після референдуму, і учасники торгів будуть спостерігати підвищену волатильність на біржі. Торговельні рекомендації на поточний день: спостерігати за поведінкою пари в момент появи новин по валютах. При корекції пари вгору, до екстремумам минулого тижня, рекомендується відкриття коротких позицій з ордерами Stop Loss трохи вище піків. При різкому падінні котирувань пари на тлі грецької кризи, можна акуратно відкривати угоди на продаж пари на відкатах з короткими стопами.  USD / RUB 30.06.2015


  *Російська валюта продовжує заплановане зниження. Падіння вартості російської валюти, не дивлячись на негативні наслідки для особистих витрат громадян, справляє позитивний вплив на деякі галузі економіки Російської Федерації. Так можна виділити аграрний сектор економіки, який у зв'язку зі зростанням курсу долара отримує підтримку у вигляді зниження імпорту сільгосппродукції. Згідно зі звітом Міністерства сільського господарства, аграрії наростили виробництва м'яса курки на 9,4%, м'яса свинини на 7,9%, яйця курячого до 3,2%. В даний момент на увазі складної економічної ситуації в країні, держава надає підтримку лише сільгосп і банківського секторів. Тому, на жаль, інші галузі промисловості та економіки не можуть скористатися слабкістю національної валюти для власного блага. Фундаментально пара прагне до економічно обґрунтованих рівнів вартості валюти, у зоні 64-67 рублів за долар. Буде це рух прямолінійним або ж спочатку буде зміцнення російської валюти, перед подальшим зростанням пари - майбутнє покаже. Торговельні рекомендації на найближчий час накопичення довгих позицій по парі, відкриття угод на якомога більш низьких рівнях. Привабливими точками для відкриття угод з купівлі пари виглядають рівні 50-53 рубля за долар.  GOLD 30.06.2015  *На відкритті торгової тижні, вартість золота підскочила в ціні на 10 $ в порівнянні з ціною закриття торгів в кінці минулого тижня. Подальше зростання інструменту натрапив на великих продавців на рівні 1184 $. На сьогодні руху по інструменту будуть залежати від новинного фону з Європейського Союзу. Невизначеність у майбутньому ЄС, можливість дефолту однієї з країн учасниць союзу - можуть викликати втеча капіталів в притулку. Висока ймовірність масового входу в позиції по золоту великих хеджевих фондів і біржових спекулянтів, з метою убезпечити свої активи на період хвилювань на фінансових ринках. Торговельні рекомендації по інструменту залишаються колишніми. Очікуємо зростання вартості золота до рівнів 1200, 1215, 1230 доларів за тройську унцію металу. Захисний стоп сигнал встановлюємо на рівні нижче мінімумів місяця, на рівнях 1160 або нижче. Вдала точка входу в довгу позицію знаходиться в зоні 1168 - 1172 долара за унцію.

  Денний тех. аналіз 30.06.15
  EUR / USD 30.06.2015

  *Рівні опору (resistance):
  R1: 1.12784
  R2: 1.13546
  R3: 1.14780
  Точка розвороту: 1.11550
  Рівні підтримки (support):
  S1: 1.10316
  S2: 1.09554
  S3: 1.08320
  Від кожного із зазначених рівнів можливий відскік. При пробої з накопиченням обсягу операцій - різкий рух до наступного рівня підтримки / опору. Аналізуючи кордону руху ціни згідно з показаннями індикатора Bollinger Bands, вартість інструменту торгується біля нижньої межі діапазону, можливий відскік від опору на рівні 1.1200. Торговельні рекомендації на сьогодні - спостерігати за поведінкою ціни інструменту біля кордонів діапазону Bollinger Bands і рівнями Півот. Бічний рух інструменту дає можливість відкриття як довгих, так і коротких позицій. Використовувані індикатори: дві бисть і одна повільна МА (moving average), Pivot Points, індикатор MACD.


  GPB / USD 30.06.2015


  *Рівні опору (resistance):
  R1: 1.57755
  R2: 1.58046
  R3: 1.58515
  Точка розвороту: 1.57286
  Рівні підтримки (support):
  S1: 1.56817
  S2: 1.56526
  S3: 1.56057
  Від кожного із зазначених рівнів можливий відскік. При пробої з накопиченням обсягу операцій - різкий рух до наступного рівня підтримки / опору. Аналізуючи кордону руху ціни згідно з показаннями індикатора Bollinger Bands, вартість інструменту торгується в середині діапазону. Торговельні рекомендації на сьогодні - спостерігати за поведінкою ціни інструменту біля кордонів діапазону Bollinger Bands і рівнями Півот. Бічний рух інструменту дає можливість відкриття як довгих, так і коротких позицій. Використовувані індикатори: дві бисть і одна повільна МА (moving average), Pivot Points, індикатор MACD.  USD / CAD 30.06.2015


  *Рівні опору (resistance):
  R1: 1.57755
  R2: 1.58046
  R3: 1.58515
  Точка розвороту: 1.57286
  Рівні підтримки (support):
  S1: 1.56817
  S2: 1.56526
  S3: 1.56057
  Від кожного із зазначених рівнів можливий відскік. При пробої з накопиченням обсягу операцій - різкий рух до наступного рівня підтримки / опору. Аналізуючи кордону руху ціни згідно з показаннями індикатора Bollinger Bands, вартість інструменту торгується в середині діапазону. Торговельні рекомендації на сьогодні - спостерігати за поведінкою ціни інструменту біля кордонів діапазону Bollinger Bands і рівнями Півот. Бічний рух інструменту дає можливість відкриття як довгих, так і коротких позицій. Використовувані індикатори: дві бисть і одна повільна МА (moving average), Pivot Points, індикатор MACD.  USD / JPY 30.06.2015


  *Рівні опору (resistance):
  R1: 123.013
  R2: 123.268
  R3: 123.681
  Точка розвороту: 122.60
  Рівні підтримки (support):
  S1: 122.187
  S2: 121.932
  S3: 121.519
  Від кожного із зазначених рівнів можливий відскік. При пробої з накопиченням обсягу операцій - різкий рух до наступного рівня підтримки / опору. Аналізуючи кордону руху ціни згідно з показаннями індикатора Bollinger Bands, вартість інструменту торгується біля верхньої межі діапазону. Торговельні рекомендації на сьогодні - спостерігати за поведінкою ціни інструменту біля кордонів діапазону Bollinger Bands і рівнями Півот. Бічний рух інструменту дає можливість відкриття як довгих, так і коротких позицій. Використовувані індикатори: дві бисть і одна повільна МА (moving average), Pivot Points, індикатор MACD.  AUD / USD 30.06.2015


  *Рівні опору (resistance):
  R1: 123.013
  R2: 123.268
  R3: 123.681
  Точка розвороту: 122.60
  Рівні підтримки (support):
  S1: 122.187
  S2: 121.932
  S3: 121.519
  Від кожного із зазначених рівнів можливий відскік. При пробої з накопиченням обсягу операцій - різкий рух до наступного рівня підтримки / опору. Аналізуючи кордону руху ціни згідно з показаннями індикатора Bollinger Bands, вартість інструменту торгується біля верхньої межі діапазону. Торговельні рекомендації на сьогодні - спостерігати за поведінкою ціни інструменту біля кордонів діапазону Bollinger Bands і рівнями Півот. Бічний рух інструменту дає можливість відкриття як довгих, так і коротких позицій. Використовувані індикатори: дві бисть і одна повільна МА (moving average), Pivot Points, індикатор MACD. Використовувані індикатори: дві бисть і одна повільна МА (moving average), Pivot Points, індикатор MACD, Bollinger Bands.  NZD / USD 30.06.2015


  *Рівні опору (resistance):
  R1: 0.68742
  R2: 0.68967
  R3: 0.69331
  Точка розвороту: 0.68378
  Рівні підтримки (support):
  S1: 0.68014
  S2: 0.67789
  S3: 0.67425
  Враховуючи зниження ключової процентної ставки РНБЗ рекомендується віддавати перевагу відкриттю угод на продаж пари при відскоку пари від опорів. Від кожного із зазначених рівнів можливий відскік. При пробої з накопиченням обсягу операцій - різкий рух до наступного рівня підтримки / опору. Аналізуючи кордону руху ціни згідно з показаннями індикатора Bollinger Bands, вартість інструменту торгується біля нижньої межі діапазону. Торговельні рекомендації на сьогодні - спостерігати за поведінкою ціни інструменту біля кордонів діапазону Bollinger Bands і рівнями Півот. Бічний рух інструменту дає можливість відкриття як довгих, так і коротких позицій. Корекція вартості пари до даних рівням являє собою чудову точку входу в коротку позицію. Використовувані індикатори: дві бисть і одна повільна МА (moving average), Pivot Points, індикатор MACD.  USD / RUB 30.06.2015


  *Рівні опору (resistance):
  R1: 55.6395
  R2: 55.7576
  R3: 55.9488
  Точка розвороту: 55.4483
  Рівні підтримки (support):
  S1: 55.2571
  S2: 55.1390
  S3: 54.9478
  Від кожного із зазначених рівнів можливий відскік. При пробої з накопиченням обсягу операцій - різкий рух до наступного рівня підтримки / опору. Аналізуючи кордону руху ціни згідно з показаннями індикатора Bollinger Bands, вартість інструменту торгується біля верхньої межі діапазону. Торговельні рекомендації на сьогодні - спостерігати за поведінкою ціни інструменту біля кордонів діапазону Bollinger Bands і рівнями Півот. Бічний рух інструменту дає можливість відкриття як довгих, так і коротких позицій. Російська валюта дуже чутливо реагує на зміни у світовій економіці, ситуації на південному сході України, зміни на ринку нафти, з цієї причини використовувати технічний аналіз і зазначені рівні, рекомендується спільно з фундаментальним аналізом. Також рекомендується звертати увагу на зазначені рівні корекційного руху по сітці Фібоначчі. Ціна інструмента розглядає ці рівні, як важливі підтримки / опору.
  Рівні Фібоначчі:
  Корекція 61.8 - 1.23370
  Корекція 50.0 - 1.23800
  Корекція 38.2 - 1.24240
  Використовувані індикатори: дві бисть і одна повільна МА (moving average), Pivot Points, індикатор MACD.

  Сировина


  XAU / USD 30.06.2015

  *Рівні опору (resistance):
  R1: 1185.76
  R2: 1189.11
  R3: 1194.54
  Точка розвороту: 1180.33
  Рівні підтримки (support):
  S1: 1174.90
  S2: 1171.55
  S3: 1166.12
  Від кожного із зазначених рівнів можливий відскік. При пробої з накопиченням обсягу операцій - різкий рух до наступного рівня підтримки / опору. Аналізуючи кордону руху ціни згідно з показаннями індикатора Bollinger Bands, вартість інструменту торгується біля нижньої межі діапазону. Торговельні рекомендації на сьогодні - спостерігати за поведінкою ціни інструменту біля кордонів діапазону Bollinger Bands і рівнями Півот. Бічний рух інструменту дає можливість відкриття як довгих, так і коротких позицій. Корекція вартості інструмента до зазначених рівням, може бути розглянута учасниками торгів, як хороша точка входу в коротку позицію. Використовувані індикатори: дві бисть і одна повільна МА (moving average), Pivot Points, індикатор MACD
  Цитувати Цитувати

 5. #5
  Зацікавлений Аватар Premium4x
  Створено
  червень 2015
  Дописи
  49
  Подякував
  0
  5 Подяк в 5 Дописах
  Автор Теми

  Фундаментальний аналіз 1.07.15 р
  EUR / USD 01.07.2015


  *Технічний дефолт Греції, який стався вчора, ринки сприйняли досить спокійно. Учора ввечері стало відомо, що Греція не зробила платіж у розмірі 1,55 млрд. на користь МВФ, був відправлений запит на отримання відстрочки і отримано відмову. На тлі цих подій, Алексіс Ципрас спробував викрутиться з ситуації, запропонувавши відкласти підготовку референдуму, але ця пропозиція також не принесло результатів і Єврогрупа не продовжила програму допомоги до референдуму. В даний момент в Афінах відбувається масштабна демонстрація, яка виступає на підтримку «прийняття умов кредиторів». Згідно екзит-полам, 57% громадян мають намір голосувати за прийняття умов кредиторів, з тим, щоб Греція змогла залишитися в Єврозоні. Таким чином, реакція ринків на грецькі події відкладена понеділок, хоча поява важливої ​​інформації з Греції може внести суттєві корективи в руху вартості інструмента. На сьогоднішній день планується публікація фундаментальних даних з Європи і США. Європа публікує індекси ділової активності по країнах учасницям, істотних змін за показником не прогнозується. З-за океану надійдуть новини щодо зміни числа зайнятих у несільськогосподарському секторі від ADP. Прогнозується зростання показника відносно минулого звітного місяця з 201К до 218К. Учасники торгів часто інтерпретують цей показник і на його підставі прогнозують показник Non-Farm Payrolls. Якщо прогноз виправдається, можемо побачити зниження пари до мінімумів понеділка. Торговельні рекомендації по парі: утримання відкритих коротких позицій і відкриття нових при корекції пари вгору.  [B] GBP / USD 01.07.2015 [/ B]


  *Як і більшість інструментів, пара GBP / USD досить слабо відреагувала на технічний дефолт Греції. Невиконання зобов'язань перед кредиторами з боку Греції було передбачувано, всі учасники торгів цього й чекали, тому ринок залишив дану інформацію практично без уваги. Вся увага перенесено на вихідні, коли буде оголошено результат референдуму. Згідно з опитуваннями, проведеними рейтинговими агентствами, за ухвалення пропозицій кредиторів проголосують 57% опитаних. В даний момент в Афінах проходить демонстрація на підтримку співпраці з кредиторами. З фундаментальної інформації на поточний день, варто звернути увагу на індекс ділової активності у виробничій сфері по Великобританії. Згідно з прогнозами очікується зростання показника з 52 до 52,5, якщо прогноз виправдається, є шанс побачити попутку зростання пари в сторону максимумів минулого тижня. За США сьогодні вийде показник по новим робочим місцям у несільськогосподарському секторі від ADP. За показником очікується істотне зростання до значення 218К, у порівнянні з 201К минулого місяця. Якщо прогноз на зростання виправдається, на сьогодні можна буде чекати зміцнення американської валюти, а також чекати позитивного показника по самій волатильною новини на ринку Non-Farm Payrolls, яка буде опублікована завтра. Торговельні рекомендації по парі: утримання раніше відкритих коротких позицій по інструменту. У випадку, якщо угоди на продаж активу в даний момент не відкриті, відкривати угоди до публікації новин не рекомендується.  [B] USD / RUB 01.07.2015 [/ B]


  *Плавне зростання пари триває вже два тижні. Це багато в чому пов'язано з ситуацією на ринку нафти, вартість якої знижується на тлі очікування зняття санкцій з Ірану. Не дивлячись на те, що консенсус у переговорах з Іраном в даний момент не досягнуть і переговори були продовжені ще на тиждень, загальний новинний фон говорить в досить реальної можливості того, що переговори завершаться в позитивному ключі і на ринок хлине потік іранської нафти. Другий важливий драйвер зниження вартості російської валюти, планомірне зниження показників російської економіки в травні: роздрібна торгівля -0,2% м / м, реальні доходи населення -0,5% м / м, сільське господарство -0,2% м / м, будівництво -1,3% м / м, -1,1% інвестиції м / м, ВВП - 0,8% м / м, споживчі ціни + 0,4% м / м, промислове виробництво -0,8% м / м, обробляє виробництво -1,1% м / м. Ці фундаментальні дані говорять про те, що причин для зміцнення рубля в даний момент немає, все корекції будуть носити тимчасовий характер. Торговельні рекомендації: формування довгої позиції по парі при відкатах вартості інструмента або утримання вже відкритих позицій. Відкриття продажів по парі в даний момент небезпечно.  [B] ЗОЛОТО 01.07.2015 [/ B]


  *Грецькі потрясіння пройшли для золота спокійно, не сталося очікуваної підвищеної волатильності, догляду учасників торгів у притулку з ризикових інструментів. Ймовірно, це сталося через передбачуваності подій, і віри ринку в вирішення проблеми між Грецією і кредиторами. Фундаментально на котирування інструменту впливатимуть статистичні дані по Америці, які будуть опубліковані сьогодні і завтра. Якщо зростання ринку праці співпаде або перевищить прогнозовані значення, на тлі зміцнення американської валюти ціна на золото може розвинути спадний рух до мінімумів березня, до рівнів в районі 1150 $ за тройську унцію золота. Технічно інструмент рухається в торговому бічному каналі з межами біля рівнів 1170 знизу і вгорі 1200. Тому в розрізі спокійного ринку можна відкривати як короткі, так і довгі позиції.

  EUR / USD 01.07.2015


  *Рівні опору (resistance):
  R1: 1.12164
  R2: 1.12476
  R3: 1.12980
  Точка розвороту: 1.11660
  Рівні підтримки (support):
  S1: 1.11156
  S2: 1.10844
  S3: 1.10340
  Від кожного із зазначених рівнів можливий відскік. При пробої з накопиченням обсягу операцій - різкий рух до наступного рівня підтримки / опору. Аналізуючи кордону руху ціни згідно з показаннями індикатора Bollinger Bands, вартість інструменту торгується в середині діапазону. Торговельні рекомендації на сьогодні - спостерігати за поведінкою ціни інструменту біля кордонів діапазону Bollinger Bands і рівнями Півот. Бічний рух інструменту дає можливість відкриття як довгих, так і коротких позицій.
  Використовувані індикатори: дві бисть і одна повільна МА (moving average), Pivot Points, індикатор MACD.


  GPB / USD 01.07.2015


  *Рівні опору (resistance):
  R1: 1.57550
  R2: 1.57754
  R3: 1.58060
  Точка розвороту: 1.57235
  Рівні підтримки (support):
  S1: 1.56920
  S2: 1.56725
  S3: 1.56410
  Від кожного із зазначених рівнів можливий відскік. При пробої з накопиченням обсягу операцій - різкий рух до наступного рівня підтримки / опору. Аналізуючи кордону руху ціни згідно з показаннями індикатора Bollinger Bands, вартість інструменту торгується в середині діапазону. Торговельні рекомендації на сьогодні - спостерігати за поведінкою ціни інструменту біля кордонів діапазону Bollinger Bands і рівнями Півот. Бічний рух інструменту дає можливість відкриття як довгих, так і коротких позицій.
  Використовувані індикатори: дві бисть і одна повільна МА (moving average), Pivot Points, індикатор MACD.  USD / CAD 01.07.2015


  *Рівні опору (resistance):
  R1: 1.25030
  R2: 1.25354
  R3: 1.25878
  Точка розвороту: 1.24506
  Рівні підтримки (support):
  S1: 1.23982
  S2: 1.23658
  S3: 1.23134
  Від кожного із зазначених рівнів можливий відскік. При пробої з накопиченням обсягу операцій - різкий рух до наступного рівня підтримки / опору. Аналізуючи кордону руху ціни згідно з показаннями індикатора Bollinger Bands, вартість інструменту торгується біля верхньої межі діапазону. Торговельні рекомендації на сьогодні - спостерігати за поведінкою ціни інструменту біля кордонів діапазону Bollinger Bands і рівнями Півот. Бічний рух інструменту дає можливість відкриття як довгих, так і коротких позицій.
  Використовувані індикатори: дві бисть і одна повільна МА (moving average), Pivot Points, індикатор MACD.  USD / JPY 01.07.2015


  *Рівні опору (resistance):
  R1: 122.675
  R2: 122.860
  R3: 123.160
  Точка розвороту: 122.375
  Рівні підтримки (support):
  S1: 122.075
  S2: 121.890
  S3: 121.590
  Від кожного із зазначених рівнів можливий відскік. При пробої з накопиченням обсягу операцій - різкий рух до наступного рівня підтримки / опору. Аналізуючи кордону руху ціни згідно з показаннями індикатора Bollinger Bands, вартість інструменту торгується біля верхньої межі діапазону. Торговельні рекомендації на сьогодні - спостерігати за поведінкою ціни інструменту біля кордонів діапазону Bollinger Bands і рівнями Півот. Бічний рух інструменту дає можливість відкриття як довгих, так і коротких позицій.
  Використовувані індикатори: дві бисть і одна повільна МА (moving average), Pivot Points, індикатор MACD.  AUD / USD 01.07.2015


  *Рівні опору (resistance):
  R1: 0.77199
  R2: 0.77351
  R3: 0.77596
  Точка розвороту: 0.76954
  Рівні підтримки (support):
  S1: 0.76709
  S2: 0.76557
  S3: 0.76312
  Від кожного із зазначених рівнів можливий відскік. При пробої з накопиченням обсягу операцій - різкий рух до наступного рівня підтримки / опору. Аналізуючи кордону руху ціни згідно з показаннями індикатора Bollinger Bands, вартість інструменту торгується в нижній межі діапазону. Торговельні рекомендації на сьогодні - спостерігати за поведінкою ціни інструменту біля кордонів діапазону Bollinger Bands і рівнями Півот. Бічний рух інструменту дає можливість відкриття як довгих, так і коротких позицій.
  Використовувані індикатори: дві бисть і одна повільна МА (moving average), Pivot Points, індикатор MACD, Bollinger Bands.  NZD / USD 01.07.2015


  *Рівні опору (resistance):
  R1: 0.68274
  R2: 0.68524
  R3: 0.68929
  Точка розвороту: 0.67869
  Рівні підтримки (support):
  S1: 0.67464
  S2: 0.67214
  S3: 0.66809
  Враховуючи зниження ключової процентної ставки РНБЗ рекомендується віддавати перевагу відкриттю угод на продаж пари при відскоку пари від опорів. Від кожного із зазначених рівнів можливий відскік. При пробої з накопиченням обсягу операцій - різкий рух до наступного рівня підтримки / опору. Аналізуючи кордону руху ціни згідно з показаннями індикатора Bollinger Bands, вартість інструменту торгується біля нижньої межі діапазону. Торговельні рекомендації на сьогодні - спостерігати за поведінкою ціни інструменту біля кордонів діапазону Bollinger Bands і рівнями Півот. Бічний рух інструменту дає можливість відкриття як довгих, так і коротких позицій. Корекція вартості пари до даних рівням являє собою чудову точку входу в коротку позицію.
  Використовувані індикатори: дві бисть і одна повільна МА (moving average), Pivot Points, індикатор MACD.  USD / RUB 01.07.2015


  *Рівні опору (resistance):
  R1: 55.8605
  R2: 55.9966
  R3: 56.2169
  Точка розвороту: 55.6402
  Рівні підтримки (support):
  S1: 55.4199
  S2: 55.2838
  S3: 55.0635
  Від кожного із зазначених рівнів можливий відскік. При пробої з накопиченням обсягу операцій - різкий рух до наступного рівня підтримки / опору. Аналізуючи кордону руху ціни згідно з показаннями індикатора Bollinger Bands, вартість інструменту торгується біля верхньої межі діапазону. Торговельні рекомендації на сьогодні - спостерігати за поведінкою ціни інструменту біля кордонів діапазону Bollinger Bands і рівнями Півот. Бічний рух інструменту дає можливість відкриття як довгих, так і коротких позицій. Російська валюта дуже чутливо реагує на зміни у світовій економіці, ситуації на південному сході України, зміни на ринку нафти, з цієї причини використовувати технічний аналіз і зазначені рівні, рекомендується спільно з фундаментальним аналізом. Також рекомендується звертати увагу на зазначені рівні корекційного руху по сітці Фібоначчі. Ціна інструмента розглядає ці рівні, як важливі підтримки / опору.
  Рівні Фібоначчі:
  Корекція 61.8 - 1.23370
  Корекція 50.0 - 1.23800
  Корекція 38.2 - 1.24240
  Використовувані індикатори: дві бисть і одна повільна МА (moving average), Pivot Points, індикатор MACD.

  Сировина


  XAU / USD 01.07.2015

  *Рівні опору (resistance):
  R1: 1178.19
  R2: 1181.39
  R3: 1186.57
  Точка розвороту: 1173.00
  Рівні підтримки (support):
  S1: 1167.82
  S2: 1164.62
  S3: 1159.43
  Від кожного із зазначених рівнів можливий відскік. При пробої з накопиченням обсягу операцій - різкий рух до наступного рівня підтримки / опору. Аналізуючи кордону руху ціни згідно з показаннями індикатора Bollinger Bands, вартість інструменту торгується біля нижньої межі діапазону. Торговельні рекомендації на сьогодні - спостерігати за поведінкою ціни інструменту біля кордонів діапазону Bollinger Bands і рівнями Півот. Бічний рух інструменту дає можливість відкриття як довгих, так і коротких позицій. Корекція вартості інструмента до зазначених рівням, може бути розглянута учасниками торгів, як хороша точка входу в коротку позицію.
  Використовувані індикатори: дві бисть і одна повільна МА (moving average), Pivot Points, індикатор MACD.
  Востаннє редагувалось Premium4x; 01-07-2015 в 16:59.
  Цитувати Цитувати

 6. #6
  Зацікавлений Аватар Premium4x
  Створено
  червень 2015
  Дописи
  49
  Подякував
  0
  5 Подяк в 5 Дописах
  Автор Теми

  Фундаментальний аналіз 2.07.15 р
  EUR / USD 02.07.2015  *Валютна пара знижується два дні поспіль, на тлі подій в Греції. Дані екзит-полів розходяться, згідно одним опитуваннями прогнозується результат в 57% «за» продовження роботи з кредиторами, інші опитування показують результат 47 «проти» і 37 «за». Таким чином, невизначеність подальшого розвитку подій залишається. Сильну реакцію ринку викликало повідомлення в пресі про те, що ще ввечері у вівторок А. Ципрас направив листи кредитором, зі згодою прийняти умови кредиторів з мінімальними правками. Тому референдум, проведення якого планується у неділю 5 липня, може перешкодити керівництву країни укласти угоду і цілком імовірна скасування його проведення. Фундаментально, на сьогодні запланована публікація самої волатильною новини місяця - зміна числа зайнятих у несільськогосподарської галузі за червень. Згідно з прогнозами очікується публікація позитивної інформації, очікується, що показник вийде рівним 230К. Підтвердження або перевищення прогнозу дасть ще один поштовх парі в бік зміцнення американської валюти. Також буде опублікований рівень безробіття по США, очікується зниження показника до 5,4% у порівнянні з 5,5% місяцем раніше. Торговельні рекомендації на поточний день. Короткі позиції по парі, які були відкриті раніше - фіксувати або переводити в стан безубитка, щоб відсікти потенційні втрати з разі виходу негативної статистики по «штатам». З відкриттям нових угод рекомендується почекати, поки не будуть опубліковані фундаментальні показники і вже на їх основі приймати рішення про відкриття угоди.  GPB / USD 02.07.2015  *Пара рухається у знижувальному ділянці тренда вже другий тиждень. Фундаментально це пов'язано зі зміцненням американської валюти на тлі проблем в Євросоюзі та Греції. Нездатність європейців досягти домовленості з питань грецьких боргів, чинить тиск як на європейську та британську валюти, так і на фондові та боргові ринки Європи. На тлі цього, багато великі учасники торгів пішли в "кеш", перевели свої активи з ризиковою зони в зону активів притулків, наприклад, в долар. Вчора були опубліковані дані по індексу виробничої та ділової активності PMI, показник вийшов у червоній зоні зі значенням 51,4 у порівнянні з 51,9 місяцем раніше. На сьогодні по Великобританії планується публікація індексу ділової активності в промисловому секторі, згідно з прогнозами очікуємо зростання показника до рівня 56,5, при його значенні 55,9 місяцем раніше. Відповідність реальності прогнозами може викликати короткострокове зміцнення курсу британського фунта, але вся увага трейдерів, швидше за все, буде зосереджена на публікації Non-farm Payrolls в другій половині дня. Показник зайнятості в несільськогосподарському секторі економіки США зазвичай являє собою одне з найбільш волатильних подій місяця. Прогноз на сьогодні - позитивний, якщо він виправдається - долар продовжить зміцнюватися і ми побачимо подальше зниження пари. Публікація негативного значення показника викличе зворотну реакцію, яка з огляду на відсутність великих гравців на ринку може відчутно рушити пару на північ. Торговельні рекомендації: утримання відкритих раніше коротких позицій по парі з перекладом угод в безубиток. Нові угоди відкривати тільки після публікації новини і грунтуючись на аналізі опублікованих показників.  USD / RUB 02.07.2015


  *Рухаючись в каналі, пара планомірно зростає вже другий тиждень. З точки зору фундаментального аналізу - рух абсолютно виправдане і передбачуване. На тлі зниження економічних показників у країні, описаних у вчорашньому денному огляді, можна прогнозувати і подальше ослаблення курсу рублі в середньостроковій перспективі. На сьогодні заплановано до публікації блок інформації по США. Якщо показники вийдуть згідно прогнозам - тенденція до зміцнення американської валюти буде продовжена. Торговельні рекомендації на сьогодні: утримання відкритих довгих позицій по парі з метою в районі 60 рублів за долар. Відкриття угод з купівлі пари з поточних рівнів недоцільно, однак можна розглядати відкриття угод при корекції. З відкриттям коротких позицій поки варто почекати, привабливою зоною для відкриття коротких позицій - буде зона вище 60 рублів за долар.  GOLD 02.07.2015


  *Вартість золота знижується. Дана тенденція, ймовірно, пов'язана зі зміцненням американської валюти проти валют опонентів. Вся динаміка руху цін інструментів на валютних ринках протягом останніх днів побічно або безпосередньо пов'язане з подіями в Європі. Розвиток ситуації навколо Греції, або точніше буде сказати рух по колу, навколо питання, тривожного уми учасників торгів і відсутність будь які рішення, розпалюють і без того напружену ситуацію. На даному етапі всі чекають оголошення рішення, яке прийме на референдумі народ Греції. Історично, перед подібними потрясіннями, учасники торгів закривають відкриті позиції в ризикових активах, а частину позицій переводять в золото. Тому передбачається зростання вартості інструмента. З іншого боку на сьогодні запланована публікація показника зайнятості в несільськогосподарському секторі США. Дана новина характеризується підвищеною волатильністю, і на сьогодні прогнозується вихід позитивних даних, що, швидше за все, дозволить американській валюті зміцнитися. Наслідок цього буде зниження вартості золота, що дасть нам можливість відкрити довгі позиції по золоту на більш комфортних рівнях. Торговельні рекомендації: відкриття довгих позицій по інструменту, після публікації даних по Non-Farm Payrolls.

  Денний тех. огляд 2.07.15 г.
  EUR / USD 02.07.2015  *Рівні опору (resistance):
  R1: 1.11366
  R2: 1.11669
  R3: 1.12161
  Точка розвороту: 1.10875
  Рівні підтримки (support):
  S1: 1.10383
  S2: 1.10080
  S3: 1.09589
  Від кожного із зазначених рівнів можливий відскік. При пробої з накопиченням обсягу операцій - різкий рух до наступного рівня підтримки / опору. Аналізуючи кордону руху ціни згідно з показаннями індикатора Bollinger Bands, вартість інструменту торгується в середині діапазону. Торговельні рекомендації на сьогодні - спостерігати за поведінкою ціни інструменту біля кордонів діапазону Bollinger Bands і рівнями Півот. Бічний рух інструменту дає можливість відкриття як довгих, так і коротких позицій.
  Використовувані індикатори: дві бисть і одна повільна МА (moving average), Pivot Points, індикатор MACD.


  GPB / USD 02.07.2015

  *Рівні опору (resistance):
  R1: 1.56990
  R2: 1.57329
  R3: 1.57877
  Точка розвороту: 1.56443
  Рівні підтримки (support):
  S1: 1.55895
  S2: 1.55556
  S3: 1.55009
  Від кожного із зазначених рівнів можливий відскік. При пробої з накопиченням обсягу операцій - різкий рух до наступного рівня підтримки / опору. Аналізуючи кордону руху ціни згідно з показаннями індикатора Bollinger Bands, вартість інструменту торгується в середині діапазону. Торговельні рекомендації на сьогодні - спостерігати за поведінкою ціни інструменту біля кордонів діапазону Bollinger Bands і рівнями Півот. Бічний рух інструменту дає можливість відкриття як довгих, так і коротких позицій.
  Використовувані індикатори: дві бисть і одна повільна МА (moving average), Pivot Points, індикатор MACD.  USD / CAD 02.07.2015


  *Рівні опору (resistance):
  R1: 1.25996
  R2: 1.26284
  R3: 1.26751
  Точка розвороту: 1.25528
  Рівні підтримки (support):
  S1: 1.25061
  S2: 1.24773
  S3: 1.24305
  Від кожного із зазначених рівнів можливий відскік. При пробої з накопиченням обсягу операцій - різкий рух до наступного рівня підтримки / опору. Аналізуючи кордону руху ціни згідно з показаннями індикатора Bollinger Bands, вартість інструменту торгується біля верхньої межі діапазону. Торговельні рекомендації на сьогодні - спостерігати за поведінкою ціни інструменту біля кордонів діапазону Bollinger Bands і рівнями Півот. Бічний рух інструменту дає можливість відкриття як довгих, так і коротких позицій.
  Використовувані індикатори: дві бисть і одна повільна МА (moving average), Pivot Points, індикатор MACD.  USD / JPY 02.07.2015  *Рівні опору (resistance):
  R1: 123.247
  R2: 123.454
  R3: 123.789
  Точка розвороту: 122.913
  Рівні підтримки (support):
  S1: 122.578
  S2: 122.371
  S3: 122.037
  Від кожного із зазначених рівнів можливий відскік. При пробої з накопиченням обсягу операцій - різкий рух до наступного рівня підтримки / опору. Аналізуючи кордону руху ціни згідно з показаннями індикатора Bollinger Bands, вартість інструменту торгується біля верхньої межі діапазону. Торговельні рекомендації на сьогодні - спостерігати за поведінкою ціни інструменту біля кордонів діапазону Bollinger Bands і рівнями Півот. Бічний рух інструменту дає можливість відкриття як довгих, так і коротких позицій.
  Використовувані індикатори: дві бисть і одна повільна МА (moving average), Pivot Points, індикатор MACD.  AUD / USD 02.07.2015


  *Рівні опору (resistance):
  R1: 0.77102
  R2: 0.77337
  R3: 0.77718
  Точка розвороту: 0.76720
  Рівні підтримки (support):
  S1: 0.76339
  S2: 0.76104
  S3: 0.75722
  Від кожного із зазначених рівнів можливий відскік. При пробої з накопиченням обсягу операцій - різкий рух до наступного рівня підтримки / опору. Аналізуючи кордону руху ціни згідно з показаннями індикатора Bollinger Bands, вартість інструменту торгується в нижній межі діапазону. Торговельні рекомендації на сьогодні - спостерігати за поведінкою ціни інструменту біля кордонів діапазону Bollinger Bands і рівнями Півот. Бічний рух інструменту дає можливість відкриття як довгих, так і коротких позицій.
  Використовувані індикатори: дві бисть і одна повільна МА (moving average), Pivot Points, індикатор MACD, Bollinger Bands.  NZD / USD 02.07.2015  *Рівні опору (resistance):
  R1: 0.67887
  R2: 0.68076
  R3: 0.68384
  Точка розвороту: 0.67579
  Рівні підтримки (support):
  S1: 0.67271
  S2: 0.67082
  S3: 0.66774
  Враховуючи зниження ключової процентної ставки РНБЗ рекомендується віддавати перевагу відкриттю угод на продаж пари при відскоку пари від опорів. Від кожного із зазначених рівнів можливий відскік. При пробої з накопиченням обсягу операцій - різкий рух до наступного рівня підтримки / опору. Аналізуючи кордону руху ціни згідно з показаннями індикатора Bollinger Bands, вартість інструменту торгується біля нижньої межі діапазону. Торговельні рекомендації на сьогодні - спостерігати за поведінкою ціни інструменту біля кордонів діапазону Bollinger Bands і рівнями Півот. Бічний рух інструменту дає можливість відкриття як довгих, так і коротких позицій. Корекція вартості пари до даних рівням являє собою чудову точку входу в коротку позицію.
  Використовувані індикатори: дві бисть і одна повільна МА (moving average), Pivot Points, індикатор MACD.  USD / RUB 02.07.2015


  *Рівні опору (resistance):
  R1: 55.9090
  R2: 56.0213
  R3: 56.2031
  Точка розвороту: 55.7273
  Рівні підтримки (support):
  S1: 55.5455
  S2: 55.4332
  S3: 55.2515
  Від кожного із зазначених рівнів можливий відскік. При пробої з накопиченням обсягу операцій - різкий рух до наступного рівня підтримки / опору. Аналізуючи кордону руху ціни згідно з показаннями індикатора Bollinger Bands, вартість інструменту торгується біля верхньої межі діапазону. Торговельні рекомендації на сьогодні - спостерігати за поведінкою ціни інструменту біля кордонів діапазону Bollinger Bands і рівнями Півот. Бічний рух інструменту дає можливість відкриття як довгих, так і коротких позицій. Російська валюта дуже чутливо реагує на зміни у світовій економіці, ситуації на південному сході України, зміни на ринку нафти, з цієї причини використовувати технічний аналіз і зазначені рівні, рекомендується спільно з фундаментальним аналізом. Також рекомендується звертати увагу на зазначені рівні корекційного руху по сітці Фібоначчі. Ціна інструмента розглядає ці рівні, як важливі підтримки / опору.
  Рівні Фібоначчі:
  Корекція 61.8 - 1.23370
  Корекція 50.0 - 1.23800
  Корекція 38.2 - 1.24240
  Використовувані індикатори: дві бисть і одна повільна МА (moving average), Pivot Points, індикатор MACD.

  Сировина


  XAU / USD 02.07.2015

  *Рівні опору (resistance):
  R1: 1173.02
  R2: 1174.77
  R3: 1177.60
  Точка розвороту: 1170.19
  Рівні підтримки (support):
  S1: 1167.36
  S2: 1165.61
  S3: 1162.78
  Від кожного із зазначених рівнів можливий відскік. При пробої з накопиченням обсягу операцій - різкий рух до наступного рівня підтримки / опору. Аналізуючи кордону руху ціни згідно з показаннями індикатора Bollinger Bands, вартість інструменту торгується біля нижньої межі діапазону. Торговельні рекомендації на сьогодні - спостерігати за поведінкою ціни інструменту біля кордонів діапазону Bollinger Bands і рівнями Півот. Бічний рух інструменту дає можливість відкриття як довгих, так і коротких позицій. Корекція вартості інструмента до зазначених рівням, може бути розглянута учасниками торгів, як хороша точка входу в коротку позицію.
  Використовувані індикатори: дві бисть і одна повільна МА (moving average), Pivot Points, індикатор MACD.
  Цитувати Цитувати

 7. Наступні користувачі подякували Premium4x за цей корисний допис:

  bvn (02-07-2015)

 8. #7
  Зацікавлений Аватар Premium4x
  Створено
  червень 2015
  Дописи
  49
  Подякував
  0
  5 Подяк в 5 Дописах
  Автор Теми

  Фундаментальний аналіз 3.07.15 р
  EUR / USD 03.07.2015


  *Публікація даних по ринку праці США злегка сколихнула ринок, але очікуваних різких рухів по парі не відбулося. Опубліковані показники вийшли різнобічними, так показник зайнятості в несільськогосподарському секторі, вийшов нижче прогнозованого, 223К проти 230К за прогнозом, показник безробіття знизився до 5,3% в порівнянні з прогнозом в 5,4%. Начебто непогана статистика була затьмарена зростанням первинних заявок з безробіття, зниженням середньої погодинної оплати і іншими менш важливими показниками, що вийшли в червоній зоні. На поточний день публікації статистики з «штатів» не буде, зважаючи святкування Дня Незалежності США. Європа публікує індекси ділової активності PMI по старання учасницям союзу, а також сукупний індекс по єврозоні. Прогнозується, що показник не зміниться відносно минулого звітного періоду. В 12.00 за МСК буде опублікований обсяг роздрібних продажів ЄС в місячному та річному численні. Згідно з прогнозом обсяг роздрібних продажів в розрізі місяця істотно знизиться, до 0,1% порівняно з 0,7% місяцем раніше. У річному обчисленні заплановано зростання показника на 0,1% по відношенню до попередньої публікації. Якщо прогнози виправдаються - валютна пара може відіграти частину падіння останніх днів. Основна ж увага інвесторів і учасників торгів прикута до Греції і референдуму, запланованого на 5.07. Основні рухи по інструменту почнуться, ймовірно, вже з початком нового тижня, коли з'явиться конкретика щодо майбутнього Греції та всього Євросоюзу.  GPB / USD 03.07.2015


  *Як і по більшості інших інструментів, реакція на публікацію даних по ринку праці США по парі була вельми стриманою. Відсутність волатильності на ринку під час публікації даних, викликане в першу чергу відсутністю на ринку великих учасників торгів, які припинили торгівлю через підвищення ризиків на тлі грецької кризи. Другою причиною стала різноспрямованість даних, опублікованих в четвер. Так непоганий показник по Non-farm payrolls, значно перевищив поріг в 200.000, вийшов все ж нижче прогнозованого, що було оцінено ринком ка негатив. Зниження безробіття до показника 5,3% в порівнянні з прогнозом в 5,4% виявилося недостатньо для посилення американської валюти. На ситуацію на валютному ринку сьогодні будуть впливати новинний фон з Великобританії і новини по Греції. Америка сьогодні відпочиває перед святкуванням Дня Незалежності. За Великобританії буде опублікований показник індексу ділової активності в сфері послуг. Прогнозується зростання показника з 56,5 до 57,4 в поточному місяці. Відповідність даних прогнозом надасть підтримку британській валюті. Торговельні рекомендації: утримання наявних коротких позицій по парі, відкривати нові позиції з поточних рівнів недоцільно, краще дочекатися корекції.  USD / RUB 03.07.2015


  *Спроба пари розвинути корекцію в росту останніх тижнів не вдалася. Сьогодні зниження вартості рубля, ймовірно, продовжиться і тому є багато причин. За підсумком півріччя промислове виробництво знизилося більш ніж на 3,2%, роздрібна торгівля знизилася на 7,7%, зростання споживчих цін прагне до показника 10%. На тлі таких даних пан А.Силуанов, міністр фінансів РФ, запропонував скоротити всі державні програми на 10% і зменшити індексацію пенсій до 5.5% з поточних 11,9%. Така політика держави призведе до подальшого скорочення споживчого попиту і відповідно до зниження промислового виробництва в країні. Ці показники і так подають протягом двох останніх кварталів. Складно простежити логіку прийняття рішень Мінфіном щодо індексації пенсій на 5.5% при прогнозованій інфляції в 7%, тому це спроба зробити біднішими і так бідний соціальний шар населення країни. Таким чином, зниження вартості російської валюти продовжиться в довгостроковій перспективі, якщо не відбудеться якихось фундаментальних потрясінь. Торговельні рекомендації - довгі позиції по парі з первинними цілями в районі 60 рублів за долар.  GOLD 03.07.2015


  *Ціна на золото на увазі потрясінь на ринках знаходиться на рівнях привабливих для відкриття довгострокових довгих позицій. Якщо взяти до уваги середню вартість видобутку металу в світі в районі 1200 $ за тройську унцію, можна очікувати швидкий відскік інструменту і спроби розвитку зростання. Реакції вартості інструмента на фундаментальну інформацію відбуваються інтенсивно, з огляду на те, що золото, як інструмент-притулок, часто виручає учасників торгів в моменти кризи і підвищених ризиків по інших інструментах. Враховуючи референдум в Греції, який запланований на 5.07, ми очікуємо зростання вартості інструмента з первинними цілями на рівні 1200 $. Торговельні рекомендації: нарощування відкритих довгих позицій по інструменту. Привабливою точкою входу виглядає рівень близько 1165 $.

  EUR / USD 03.07.2015

  *Рівні опору (resistance):
  R1: 1.11120
  R2: 1.11330
  R3: 1.11670
  Точка розвороту: 1.10780
  Рівні підтримки (support):
  S1: 1.10440
  S2: 1.10230
  S3: 1.09890
  Від кожного із зазначених рівнів можливий відскік. При пробої з накопиченням обсягу операцій - різкий рух до наступного рівня підтримки / опору. Аналізуючи кордону руху ціни згідно з показаннями індикатора Bollinger Bands, вартість інструменту торгується в середині діапазону. Торговельні рекомендації на сьогодні - спостерігати за поведінкою ціни інструменту біля кордонів діапазону Bollinger Bands і рівнями Півот. Бічний рух інструменту дає можливість відкриття як довгих, так і коротких позицій. Використовувані індикатори: дві бисть і одна повільна МА (moving average), Pivot Points, індикатор MACD.


  GPB / USD 03.07.2015


  *Рівні опору (resistance):
  R1: 1.56313
  R2: 1.56493
  R3: 1.56784
  Точка розвороту: 1.56023
  Рівні підтримки (support):
  S1: 1.55732
  S2: 1.55552
  S3: 1.55262
  Від кожного із зазначених рівнів можливий відскік. При пробої з накопиченням обсягу операцій - різкий рух до наступного рівня підтримки / опору. Аналізуючи кордону руху ціни згідно з показаннями індикатора Bollinger Bands, вартість інструменту торгується в середині діапазону. Торговельні рекомендації на сьогодні - спостерігати за поведінкою ціни інструменту біля кордонів діапазону Bollinger Bands і рівнями Півот. Бічний рух інструменту дає можливість відкриття як довгих, так і коротких позицій. Використовувані індикатори: дві бисть і одна повільна МА (moving average), Pivot Points, індикатор MACD.  USD / CAD 03.07.2015


  *Рівні опору (resistance):
  R1: 1.26050
  R2: 1.26273
  R3: 1.26635
  Точка розвороту: 1.25689
  Рівні підтримки (support):
  S1: 1.25327
  S2: 1.25104
  S3: 1.24743
  Від кожного із зазначених рівнів можливий відскік. При пробої з накопиченням обсягу операцій - різкий рух до наступного рівня підтримки / опору. Аналізуючи кордону руху ціни згідно з показаннями індикатора Bollinger Bands, вартість інструменту торгується біля верхньої межі діапазону. Торговельні рекомендації на сьогодні - спостерігати за поведінкою ціни інструменту біля кордонів діапазону Bollinger Bands і рівнями Півот. Бічний рух інструменту дає можливість відкриття як довгих, так і коротких позицій. Використовувані індикатори: дві бисть і одна повільна МА (moving average), Pivot Points, індикатор MACD.  USD / JPY 03.07.2015  *Рівні опору (resistance):
  R1: 123.528
  R2: 123.710
  R3: 124.005
  Точка розвороту: 123.233
  Рівні підтримки (support):
  S1: 122.938
  S2: 122.756
  S3: 122.461
  Від кожного із зазначених рівнів можливий відскік. При пробої з накопиченням обсягу операцій - різкий рух до наступного рівня підтримки / опору. Аналізуючи кордону руху ціни згідно з показаннями індикатора Bollinger Bands, вартість інструменту торгується біля верхньої межі діапазону. Торговельні рекомендації на сьогодні - спостерігати за поведінкою ціни інструменту біля кордонів діапазону Bollinger Bands і рівнями Півот. Бічний рух інструменту дає можливість відкриття як довгих, так і коротких позицій. Використовувані індикатори: дві бисть і одна повільна МА (moving average), Pivot Points, індикатор MACD.  AUD / USD 03.07.2015


  *Рівні опору (resistance):
  R1: 0.76507
  R2: 0.76667
  R3: 0.76926
  Точка розвороту: 0.76249
  Рівні підтримки (support):
  S1: 0.75990
  S2: 0.75830
  S3: 0.75572
  Від кожного із зазначених рівнів можливий відскік. При пробої з накопиченням обсягу операцій - різкий рух до наступного рівня підтримки / опору. Аналізуючи кордону руху ціни згідно з показаннями індикатора Bollinger Bands, вартість інструменту торгується в нижній межі діапазону. Торговельні рекомендації на сьогодні - спостерігати за поведінкою ціни інструменту біля кордонів діапазону Bollinger Bands і рівнями Півот. Бічний рух інструменту дає можливість відкриття як довгих, так і коротких позицій. Використовувані індикатори: дві бисть і одна повільна МА (moving average), Pivot Points, індикатор MACD, Bollinger Bands.  NZD / USD 03.07.2015


  *Рівні опору (resistance):
  R1: 0.67357
  R2: 0.67539
  R3: 0.67832
  Точка розвороту: 0.67064
  Рівні підтримки (support):
  S1: 0.66771
  S2: 0.66589
  S3: 0.66296
  Враховуючи зниження ключової процентної ставки РНБЗ рекомендується віддавати перевагу відкриттю угод на продаж пари при відскоку пари від опорів. Від кожного із зазначених рівнів можливий відскік. При пробої з накопиченням обсягу операцій - різкий рух до наступного рівня підтримки / опору. Аналізуючи кордону руху ціни згідно з показаннями індикатора Bollinger Bands, вартість інструменту торгується біля нижньої межі діапазону. Торговельні рекомендації на сьогодні - спостерігати за поведінкою ціни інструменту біля кордонів діапазону Bollinger Bands і рівнями Півот. Бічний рух інструменту дає можливість відкриття як довгих, так і коротких позицій. Корекція вартості пари до даних рівням являє собою чудову точку входу в коротку позицію. Використовувані індикатори: дві бисть і одна повільна МА (moving average), Pivot Points, індикатор MACD.  USD / RUB 03.07.2015


  *Рівні опору (resistance):
  R1: 55.6772
  R2: 55.7879
  R3: 55.9670
  Точка розвороту: 55.4982
  Рівні підтримки (support):
  S1: 55.3191
  S2: 55.2084
  S3: 55.0294
  Від кожного із зазначених рівнів можливий відскік. При пробої з накопиченням обсягу операцій - різкий рух до наступного рівня підтримки / опору. Аналізуючи кордону руху ціни згідно з показаннями індикатора Bollinger Bands, вартість інструменту торгується біля верхньої межі діапазону. Торговельні рекомендації на сьогодні - спостерігати за поведінкою ціни інструменту біля кордонів діапазону Bollinger Bands і рівнями Півот. Бічний рух інструменту дає можливість відкриття як довгих, так і коротких позицій. Російська валюта дуже чутливо реагує на зміни у світовій економіці, ситуації на південному сході України, зміни на ринку нафти, з цієї причини використовувати технічний аналіз і зазначені рівні, рекомендується спільно з фундаментальним аналізом. Також рекомендується звертати увагу на зазначені рівні корекційного руху по сітці Фібоначчі. Ціна інструмента розглядає ці рівні, як важливі підтримки / опору.
  Рівні Фібоначчі:
  Корекція 61.8 - 1.23370
  Корекція 50.0 - 1.23800
  Корекція 38.2 - 1.24240
  Використовувані індикатори: дві бисть і одна повільна МА (moving average), Pivot Points, індикатор MACD.

  Сировина


  XAU / USD 03.07.2015

  *Рівні опору (resistance):
  R1: 1168.78
  R2: 1171.72
  R3: 1176.46

  Точка розвороту: 1164.03 Рівні підтримки (support):
  S1: 1159.29
  S2: 1156.35
  S3: 1151.60
  Від кожного із зазначених рівнів можливий відскік. При пробої з накопиченням обсягу операцій - різкий рух до наступного рівня підтримки / опору. Аналізуючи кордону руху ціни згідно з показаннями індикатора Bollinger Bands, вартість інструменту торгується біля нижньої межі діапазону. Торговельні рекомендації на сьогодні - спостерігати за поведінкою ціни інструменту біля кордонів діапазону Bollinger Bands і рівнями Півот. Бічний рух інструменту дає можливість відкриття як довгих, так і коротких позицій. Корекція вартості інструмента до зазначених рівням, може бути розглянута учасниками торгів, як хороша точка входу в коротку позицію. Використовувані індикатори: дві бисть і одна повільна МА (moving average), Pivot Points, індикатор MACD.
  Цитувати Цитувати

 9. #8
  Зацікавлений Аватар Premium4x
  Створено
  червень 2015
  Дописи
  49
  Подякував
  0
  5 Подяк в 5 Дописах
  Автор Теми

  Тижневий прогноз 06.07 - 10.07.2015гг.


  Огляд фундаментальної складової і макроекономічних показників провідних економік світу на наступний тиждень.

  Публікації макроекономічних показників і важливі події цього тижня:

  1) Індекс ділової активності в невиробничому секторі. США 06.07.2015
  2) Індекс ділової активності PMI. Канада 06.07.2015
  3) Рішення по процентній ставці. Австралія 07.07.2015
  4) Обсяг виробництва в обробній промисловості. Великобританія 07.07.2015
  5) Публікація протоколів FOMC. США 08.07.2015
  6) Зміна рівня зайнятості. Австралія. 09.07.2015
  7) Індекс споживчих цін. Китай. 09.07.2015
  8) Рішення по процентній ставці. Великобританія. 09.07.2015
  9) Зміна зайнятості. Канада. 10.07.2015
  Валютний ринок.

  EUR / USD


  *
  Вся увага учасників торгів на валютних ринках звернено на ситуацію в Європі. Грецький референдум, підсумком якого стало рішення відмовитися від умов кредиторів, ймовірно, визначив динаміку руху пари на найближчий час. На вівторок 7.07.2015 призначено екстрене засідання Єврогрупи з питань подальшої роботи кредиторів з Грецією. Вирішальним для долі Греції стане день 20 липня, коли Греція повинна розрахуватися з боргами перед Європейським Центральним Банком, плюс до цієї дати вона повинна зробити платежі на суму 3,5 млрд. У разі невиплати боргів країною, ЄЦБ може позбавити Грецію екстреної ліквідності, викликавши тим самим колапс банківської системи. Протягом тижня по країнах Євросоюзу і по США будуть виходити важливі макростатистичні дані, які можуть впливати на характер руху вартості пари.
  Таким чином, в довгостроковій перспективі, пара буде продовжувати зниження, з основними цілями в районі паритету. На поточний тиждень цілі на рівнях 1,0750 - 1,0850 виглядають цілком досяжними. Торговельні рекомендації на тижневу сесію наступні: якщо відкриті короткі позиції є - утримувати їх і далі, з зазначеними цілями. Відкриття нових позицій - при корекції пари вгору. USD / RUB

  *

  Вартість російської валюти продовжує знижуватися вже третій тиждень поспіль. На тлі проблем в Європі, ринки лихоманить, американський долар зміцнюється проти всіх конкурентів, у тому числі і проти золота і нафти.
  Вартість нафти показала різке піке вранці в понеділок, знизившись на 2 $, щодо ціни закриття торгів у п'ятник. Це відбилося на вартості російського рубля. Дивна політика ЦБ РФ в області фінансового регулювання, говорить про те, що зниження вартості російської валюти, швидше за все продовжиться. У планах мінфіну зниження відсотка індексації пенсій, запропонований відсоток індексації майже в два рази нижче, ніж прогнозована інфляція. Прийняття подібних проектів призведе до ще більшого зниження споживчих витрат, ще більшого зубожіння бюджетників, держслужбовців і пенсіонерів.
  Статистика по промисловості за минулі місяці теж не вселяє оптимізму, показники по всіх галузях падають, навіть по субсидованому сільському господарству. На понеділок запланована публікація індексу споживчих цін, які прогнозуються з негативною динамікою.
  Основний напрямок рух пари - північ, як мінімум на найближчий час. Цілі руху - 60 рублів за один американський долар для початку. Подальший розвиток подій залежить від багатьох політичних чинників зовнішньої політики Кремля. Торговельні рекомендації - довгі позиції по парі. Відкриття нових угод за поточними цінами - недоцільно, угоди рекомендується відкривати при корекції.

  Сировинний ринок

  Золото  *

  Нова торгова тиждень відкрився розривом вартості по більшості інструментів. Це сталося в результаті негативного новинного фону з Європи і подій в Греції.
  За попередніми підсумками референдуму, більшість жителів Греції проголосувало за відмову від пропозиції кредиторів. Подальший розвиток подій навколо грецької кризи отримає своє відображення у вартості золота. Відкриття торгів розривом ціни в понеділок вранці, показало готовність трейдерів закривати ризикові позиції і переводити свої капітали в зону золота та інших притулків. Потенційне банкрутство Греції, необхідність платити за боргами найближчі дні, все говорить про те, що ситуація продовжує загострюватися. Якщо справа дійде до виходу Греції з Євросоюзу, втеча в активи притулку викличе зростання вартості інструмента.
  Торговельні рекомендації відкриття портфеля довгих угод по золоту на привабливих рівнях. Такими можуть бути рівні вартості в районі 1150 $ за тройську унцію дорогоцінного металу. Захисні стоп сигнали рекомендується встановлювати нижче річних мінімумів цього року на рівнях 1130 $, мети по прибутку встановлюємо для початку на рівнях 1200 $ і далі підвищувати по мірі зростання ціни.

  Денний тех. огляд 6.07.15 р.
  EUR / USD 06.07.2015

  *Рівні опору (resistance):
  R1: 1.11177
  R2: 1.11298
  R3: 1.11494
  Точка розвороту: 1.10980
  Рівні підтримки (support):
  S1: 1.10784
  S2: 1.10663
  S3: 1.10466
  Від кожного із зазначених рівнів можливий відскік. При пробої з накопиченням обсягу операцій - різкий рух до наступного рівня підтримки / опору. Аналізуючи кордону руху ціни згідно з показаннями індикатора Bollinger Bands, вартість інструменту торгується в середині діапазону. Торговельні рекомендації на сьогодні - спостерігати за поведінкою ціни інструменту біля кордонів діапазону Bollinger Bands і рівнями Півот. Бічний рух інструменту дає можливість відкриття як довгих, так і коротких позицій. Використовувані індикатори: дві бисть і одна повільна МА (moving average), Pivot Points, індикатор MACD.


  GPB / USD 06.07.2015


  *Рівні опору (resistance):
  R1: 1.56218
  R2: 1.56418
  R3: 1.56742
  Точка розвороту: 1.55995
  Рівні підтримки (support):
  S1: 1.55571
  S2: 1.55371
  S3: 1.55048
  Від кожного із зазначених рівнів можливий відскік. При пробої з накопиченням обсягу операцій - різкий рух до наступного рівня підтримки / опору. Аналізуючи кордону руху ціни згідно з показаннями індикатора Bollinger Bands, вартість інструменту торгується в середині діапазону. Торговельні рекомендації на сьогодні - спостерігати за поведінкою ціни інструменту біля кордонів діапазону Bollinger Bands і рівнями Півот. Бічний рух інструменту дає можливість відкриття як довгих, так і коротких позицій. Використовувані індикатори: дві бисть і одна повільна МА (moving average), Pivot Points, індикатор MACD.  USD / CAD 06.07.2015  *Рівні опору (resistance):
  R1: 1.25941
  R2: 1.26092
  R3: 1.26334
  Точка розвороту: 1.25701
  Рівні підтримки (support):
  S1: 1.25461
  S2: 1.25312
  S3: 1.25072
  Від кожного із зазначених рівнів можливий відскік. При пробої з накопиченням обсягу операцій - різкий рух до наступного рівня підтримки / опору. Аналізуючи кордону руху ціни згідно з показаннями індикатора Bollinger Bands, вартість інструменту торгується біля верхньої межі діапазону. Торговельні рекомендації на сьогодні - спостерігати за поведінкою ціни інструменту біля кордонів діапазону Bollinger Bands і рівнями Півот. Бічний рух інструменту дає можливість відкриття як довгих, так і коротких позицій. Використовувані індикатори: дві бисть і одна повільна МА (moving average), Pivot Points, індикатор MACD.  USD / JPY 06.07.2015


  *Рівні опору (resistance):
  R1: 123.099
  R2: 123.237
  R3: 123.459
  Точка розвороту: 122.876
  Рівні підтримки (support):
  S1: 122.654
  S2: 122.516
  S3: 122.293
  Від кожного із зазначених рівнів можливий відскік. При пробої з накопиченням обсягу операцій - різкий рух до наступного рівня підтримки / опору. Аналізуючи кордону руху ціни згідно з показаннями індикатора Bollinger Bands, вартість інструменту торгується біля верхньої межі діапазону. Торговельні рекомендації на сьогодні - спостерігати за поведінкою ціни інструменту біля кордонів діапазону Bollinger Bands і рівнями Півот. Бічний рух інструменту дає можливість відкриття як довгих, так і коротких позицій. Використовувані індикатори: дві бисть і одна повільна МА (moving average), Pivot Points, індикатор MACD.  AUD / USD 06.07.2015


  *Рівні опору (resistance):
  R1: 0.76088
  R2: 0.76415
  R3: 0.76947
  Точка розвороту: 0.75554
  Рівні підтримки (support):
  S1: 0.75022
  S2: 0.74693
  S3: 0.74161
  Від кожного із зазначених рівнів можливий відскік. При пробої з накопиченням обсягу операцій - різкий рух до наступного рівня підтримки / опору. Аналізуючи кордону руху ціни згідно з показаннями індикатора Bollinger Bands, вартість інструменту торгується в нижній межі діапазону. Торговельні рекомендації на сьогодні - спостерігати за поведінкою ціни інструменту біля кордонів діапазону Bollinger Bands і рівнями Півот. Бічний рух інструменту дає можливість відкриття як довгих, так і коротких позицій. Використовувані індикатори: дві бисть і одна повільна МА (moving average), Pivot Points, індикатор MACD, Bollinger Bands.  NZD / USD 06.07.2015


  *Рівні опору (resistance):
  R1: 0.67186
  R2: 0.67316
  R3: 0.67526
  Точка розвороту: 0.66976
  Рівні підтримки (support):
  S1: 0.66766
  S2: 0.66636
  S3: 0.66426
  Враховуючи зниження ключової процентної ставки РНБЗ рекомендується віддавати перевагу відкриттю угод на продаж пари при відскоку пари від опорів. Від кожного із зазначених рівнів можливий відскік. При пробої з накопиченням обсягу операцій - різкий рух до наступного рівня підтримки / опору. Аналізуючи кордону руху ціни згідно з показаннями індикатора Bollinger Bands, вартість інструменту торгується біля нижньої межі діапазону. Торговельні рекомендації на сьогодні - спостерігати за поведінкою ціни інструменту біля кордонів діапазону Bollinger Bands і рівнями Півот. Бічний рух інструменту дає можливість відкриття як довгих, так і коротких позицій. Корекція вартості пари до даних рівням являє собою чудову точку входу в коротку позицію. Використовувані індикатори: дві бисть і одна повільна МА (moving average), Pivot Points, індикатор MACD.  USD / RUB 06.07.2015


  *Рівні опору (resistance):
  R1: 55.9641
  R2: 56.0931
  R3: 56.3020
  Точка розвороту: 55.7553
  Рівні підтримки (support):
  S1: 55.5464
  S2: 55.4174
  S3: 55.2086
  Від кожного із зазначених рівнів можливий відскік. При пробої з накопиченням обсягу операцій - різкий рух до наступного рівня підтримки / опору. Аналізуючи кордону руху ціни згідно з показаннями індикатора Bollinger Bands, вартість інструменту торгується біля верхньої межі діапазону. Торговельні рекомендації на сьогодні - спостерігати за поведінкою ціни інструменту біля кордонів діапазону Bollinger Bands і рівнями Півот. Бічний рух інструменту дає можливість відкриття як довгих, так і коротких позицій. Російська валюта дуже чутливо реагує на зміни у світовій економіці, ситуації на південному сході України, зміни на ринку нафти, з цієї причини використовувати технічний аналіз і зазначені рівні, рекомендується спільно з фундаментальним аналізом. Також рекомендується звертати увагу на зазначені рівні корекційного руху по сітці Фібоначчі. Ціна інструмента розглядає ці рівні, як важливі підтримки / опору.
  Рівні Фібоначчі:
  Корекція 61.8 - 1.23370
  Корекція 50.0 - 1.23800
  Корекція 38.2 - 1.24240
  Використовувані індикатори: дві бисть і одна повільна МА (moving average), Pivot Points, індикатор MACD.

  Сировина


  XAU / USD 06.07.2015

  *Рівні опору (resistance):
  R1: 1169.75
  R2: 1171.04
  R3: 1173.14
  Точка розвороту: 1167.66
  Рівні підтримки (support):
  S1: 1165.56
  S2: 1164.27
  S3: 1162.18
  Від кожного із зазначених рівнів можливий відскік. При пробої з накопиченням обсягу операцій - різкий рух до наступного рівня підтримки / опору. Аналізуючи кордону руху ціни згідно з показаннями індикатора Bollinger Bands, вартість інструменту торгується біля нижньої межі діапазону. Торговельні рекомендації на сьогодні - спостерігати за поведінкою ціни інструменту біля кордонів діапазону Bollinger Bands і рівнями Півот. Бічний рух інструменту дає можливість відкриття як довгих, так і коротких позицій. Корекція вартості інструмента до зазначених рівням, може бути розглянута учасниками торгів, як хороша точка входу в коротку позицію. Використовувані індикатори: дві бисть і одна повільна МА (moving average), Pivot Points, індикатор MACD.

  Фундаментальний аналіз
  EUR / USD 06.07.2015  *У п'ятницю пара торгувалася у вузькому ціновому каналі, на тлі вихідного дня в США і невизначеності щодо ситуації в Греції. У вихідні в Греції пройшов референдум, за попередніми оцінками більше 61% громадян країни проголосували проти продовження співпраці з кредиторами. Підсумок референдуму можна охарактеризувати як неоднозначний, з одного боку уряд отримав кворум довіри від народу на можливий вихід із зони євро, з іншого боку сумнівно, щоб дані результати голосування зробили сильний тиск на кредиторів. На сьогодні фундаментальний фон з Європи сприятиме зниженню європейської валюти, опубліковані показники прогнозуються зі зниженням відносно минулого звітного періоду. З іншого боку по «штатам» сьогодні прогнозується публікація позитивної інформації, індекс ділової активності в невиробничому секторі від ISM передбачається із зростанням з 55,7 до 56,2. Що дасть ще один поштовх посиленню долара. Торговельні рекомендації: утримання коротких позицій по парі в разі наявних відкритих угод, відкриття нових угод у разі корекції до рівнів 1.1100 - 1.1150.  GPB / USD 06.07.2015


  *Весь минулий тиждень британський фунт перебував під тиском і грецький референдум, що пройшов у неділю 5.07, ймовірно, тільки погіршив стан справ. За попередніми підсумками, 61% громадян Греції проголосували проти прийняття умов кредиторів. Для Греції це крок вперед у бік можливого виходу з єврозони. На вівторок була призначена екстрена зустріч кредиторів Греції, на якій планується прийняття рішення про стратегію розвитку відносин з боржником. На сьогодні запланована публікація блоку статистичних даних по США. Індекс ділової активності в невиробничому секторі прогнозується із зростанням з 55,7 до 56,2. Дана публікація може надати підтримку американській валюті, і на цьому тлі пара продовжить знижувальний рух. Торговельні рекомендації на сьогодні: утримання відкритих коротких позицій по парі і відкриття нових угод на продаж в разі корекції ціни вгору.  USD / RUB 06.07.2015


  *Рубль продовжує хвилю зниження, яка триває вже три тижні. Долар зміцнюється на тлі грецьких подій і підсумків референдуму. Жителі країни показали кредиторам, що готові на вихід країни із зони євро і не згодні з тими реформами, проведення яких вимагають кредитори. На сьогодні призначена публікація індексу споживчих цін по Російській Федерації. Згідно з прогнозами ми очікуємо зниження показника, що надасть додатковий тиск на вартість російської валюти. Так що пара, швидше за все, продовжить зростання в найближчій перспективі. Цілі висхідного руху знаходяться на рівнях в районі 60 рублів за один американський долар. Торговельні рекомендації: утримання відкритих довгих позицій по парі. Відкриття нових угод в даний момент виглядає небезпечно. Краще дочекатися корекції вартості інструмента вниз і шукати точки входу в угоди на рівнях 52-53 рублів за долар.  GOLD 06.07.2015


  *На тлі проблем в Європі, золото намагається розвинути висхідний рух. Однак головним фактором стримуючим дані спроби є зміцнення американської валюти, як одного з притулків для учасників торгів. Трейдери покидають ризикову зону і переводять свої депозити в золото і американський долар, і як показує статистика набагато більше в долар, ніж у золото. Торговельні рекомендації відкриття портфеля довгих угод по золоту на привабливих рівнях. Такими можуть бути рівні вартості в районі 1150 $ за тройську унцію дорогоцінного металу. Захисні стоп сигнали рекомендується встановлювати нижче річних мінімумів цього року на рівнях 1130 $, мети по прибутку встановлюємо для початку на рівнях 1200 $ і далі підвищувати по мірі зростання ціни.
  Востаннє редагувалось Premium4x; 06-07-2015 в 18:41.
  Цитувати Цитувати

 10. #9
  Зацікавлений Аватар Premium4x
  Створено
  червень 2015
  Дописи
  49
  Подякував
  0
  5 Подяк в 5 Дописах
  Автор Теми

  Фундаментальний аналіз 7.07.15 р
  EUR / USD 07.07.2015


  *Вже скоро місяць як єдина валюта перебуває під тиском на тлі подій в Греції. Міністр фінансів Греції Яніс Варуфакіс подав заяву про відставку, на «прохання» прем'єр-міністра, незважаючи на перемогу на референдумі. Відставка міністра фінансів розглядається на як усунення дратівної фактора, однак результати референдуму, навряд чи варто розглядати як сильний важіль впливу на кредиторів. На сьогодні заплановано саміт єврогрупи, на якому розглядатимуться подальші варіанти співпраці між Грецією і кредиторами. На сьогодні заплановані наступні публікації: індекс роздрібних продажів Redbook і публікація тижневих запасів сирої нафти по США. З боку Європи будуть заяви за підсумками засідання єврогрупи і за підсумками саміту кредиторів. Торговельні рекомендації на сьогодні - гра на зниження. При наявності відкритих коротких позицій, рекомендується утримувати відкриті угоди, відкриття нових торговельних угод рекомендується тільки під час корекції ціни пари вгору. Привабливими для входу в коротку позицію точками, виглядають рівні 1,1150 і вище.  GPB / USD 07.07.2015


  *Торгова ситуація по парі реагує на європейські події моментально. Подача заяви про складання повноважень міністром фінансів Греції, було негайно відіграно ринком у вигляді зниження вартості євро, зростанні вартості долара і британського фунта, як валют притулків. Основу руху пари сьогодні, буде задавати тон виступу за підсумком засідання євросаміту. Публікація фундаментальних новин із США на сьогодні не принесе важливих даних, у той час як по Великобританії будуть опубліковані важливі дані за обсягом виробництва в обробній промисловості, який прогнозується солідним зростанням з -0,4% місяцем раніше до 0,1% у звітному місяці. Торговельні рекомендації на поточну торговельну сесію: відкриття коротких позицій по парі при корекції ціни вгору або утримання раніше відкритих коротких позицій. Відкриття довгих позицій по парі поки передчасно.  USD / RUB 07.07.2015


  *Тенденція до зниження вартості валюти все ще в силі, особливо враховуючи різке зниження вартості нафти кінця минулого - початку цього тижня. Зниження вартості чорного золота пов'язане з очікуваннями зняття санкцій з Ірану і підвищенням комерційних запасів нафти в США. Другим фундаментальним фактором зниження вартості рубля є зміцнення американської валюти, на тлі переведення капіталів інвесторів та учасників торгів з ризикових активів в притулку. Третім фактором виступають статистичні дані, що надходять з Російської Федерації. Зниження виробничих показників, даних з будівельної галузі, зростання інфляційних показників, все це говорить про погіршенні економічної ситуації в країні. Таким чином, торгові рекомендації - довгі позиції по парі, тримати відкритими у разі наявності відкритих раніше угод, відкривати нові угоди рекомендується при корекції, якщо така буде. Короткі позиції зараз відкривати не рекомендується.  GOLD 07.07.2015


  *Підсумки грецького референдуму, говорять про те, що ситуація в Європі зважиться не швидко, і, швидше за все, не на користь єдиної валюти. Сьогодні основна увага учасників торгів буде прикута до прес-конференції за підсумками спеціального саміту глав ЄС, на якому розглядатимуться шляхи подальшого розвитку відносин між Грецією і кредиторами. На тлі невизначеності в найближчому майбутньому, інвестори переводять капітали в притулку, і, швидше за все, золото буде традиційно виступати одним з них. Торговельні рекомендації відкриття портфеля довгих угод по золоту на привабливих рівнях. Такими можуть бути рівні вартості в районі 1150 $ за тройську унцію дорогоцінного металу. Захисні стоп сигнали рекомендується встановлювати нижче річних мінімумів цього року на рівнях 1130 $, мети по прибутку встановлюємо для початку на рівнях 1200 $ і далі підвищувати по мірі зростання ціни.

  Денний тех. аналіз 7.07.15 р
  EUR / USD 07.07.2015


  *Рівні опору (resistance):
  R1: 1.10870
  R2: 1.11167
  R3: 1.11648
  Точка розвороту: 1.10359
  Рівні підтримки (support):
  S1: 1.09908
  S2: 1.09611
  S3: 1.09130
  Від кожного із зазначених рівнів можливий відскік. При пробої з накопиченням обсягу операцій - різкий рух до наступного рівня підтримки / опору. Аналізуючи кордону руху ціни згідно з показаннями індикатора Bollinger Bands, вартість інструменту торгується в середині діапазону. Торговельні рекомендації на сьогодні - спостерігати за поведінкою ціни інструменту біля кордонів діапазону Bollinger Bands і рівнями Півот. Бічний рух інструменту дає можливість відкриття як довгих, так і коротких позицій. Використовувані індикатори: дві бисть і одна повільна МА (moving average), Pivot Points, індикатор MACD.


  GPB / USD 07.07.2015


  *Рівні опору (resistance):
  R1: 1.56233
  R2: 1.56459
  R3: 1.56826
  Точка розвороту: 1.55866
  Рівні підтримки (support):
  S1: 1.55499
  S2: 1.55273
  S3: 1.54906
  Від кожного із зазначених рівнів можливий відскік. При пробої з накопиченням обсягу операцій - різкий рух до наступного рівня підтримки / опору. Аналізуючи кордону руху ціни згідно з показаннями індикатора Bollinger Bands, вартість інструменту торгується в середині діапазону. Торговельні рекомендації на сьогодні - спостерігати за поведінкою ціни інструменту біля кордонів діапазону Bollinger Bands і рівнями Півот. Бічний рух інструменту дає можливість відкриття як довгих, так і коротких позицій. Використовувані індикатори: дві бисть і одна повільна МА (moving average), Pivot Points, індикатор MACD.  USD / CAD 07.07.2015


  *Рівні опору (resistance):
  R1: 1.26627
  R2: 1.26865
  R3: 1.27250
  Точка розвороту: 1.26242
  Рівні підтримки (support):
  S1: 1.25857
  S2: 1.25619
  S3: 1.25234
  Від кожного із зазначених рівнів можливий відскік. При пробої з накопиченням обсягу операцій - різкий рух до наступного рівня підтримки / опору. Аналізуючи кордону руху ціни згідно з показаннями індикатора Bollinger Bands, вартість інструменту торгується біля верхньої межі діапазону. Торговельні рекомендації на сьогодні - спостерігати за поведінкою ціни інструменту біля кордонів діапазону Bollinger Bands і рівнями Півот. Бічний рух інструменту дає можливість відкриття як довгих, так і коротких позицій. Використовувані індикатори: дві бисть і одна повільна МА (moving average), Pivot Points, індикатор MACD.  USD / JPY 07.07.2015


  *Рівні опору (resistance):
  R1: 122.848
  R2: 123.096
  R3: 123.499
  Точка розвороту: 122.445
  Рівні підтримки (support):
  S1: 122.042
  S2: 121.794
  S3: 121.391
  Від кожного із зазначених рівнів можливий відскік. При пробої з накопиченням обсягу операцій - різкий рух до наступного рівня підтримки / опору. Аналізуючи кордону руху ціни згідно з показаннями індикатора Bollinger Bands, вартість інструменту торгується біля верхньої межі діапазону. Торговельні рекомендації на сьогодні - спостерігати за поведінкою ціни інструменту біля кордонів діапазону Bollinger Bands і рівнями Півот. Бічний рух інструменту дає можливість відкриття як довгих, так і коротких позицій. Використовувані індикатори: дві бисть і одна повільна МА (moving average), Pivot Points, індикатор MACD.  AUD / USD 07.07.2015


  *Рівні опору (resistance):
  R1: 0.75231
  R2: 0.75394
  R3: 0.75659
  Точка розвороту: 0.74966
  Рівні підтримки (support):
  S1: 0.74701
  S2: 0.74538
  S3: 0.74273
  Від кожного із зазначених рівнів можливий відскік. При пробої з накопиченням обсягу операцій - різкий рух до наступного рівня підтримки / опору. Аналізуючи кордону руху ціни згідно з показаннями індикатора Bollinger Bands, вартість інструменту торгується в нижній межі діапазону. Торговельні рекомендації на сьогодні - спостерігати за поведінкою ціни інструменту біля кордонів діапазону Bollinger Bands і рівнями Півот. Бічний рух інструменту дає можливість відкриття як довгих, так і коротких позицій. Використовувані індикатори: дві бисть і одна повільна МА (moving average), Pivot Points, індикатор MACD, Bollinger Bands.  NZD / USD 07.07.2015


  *Рівні опору (resistance):
  R1: 0.67066
  R2: 0.67211
  R3: 0.67445
  Точка розвороту: 0.66831
  Рівні підтримки (support):
  S1: 0.66597
  S2: 0.66452
  S3: 0.66217
  Враховуючи зниження ключової процентної ставки РНБЗ рекомендується віддавати перевагу відкриттю угод на продаж пари при відскоку пари від опорів. Від кожного із зазначених рівнів можливий відскік. При пробої з накопиченням обсягу операцій - різкий рух до наступного рівня підтримки / опору. Аналізуючи кордону руху ціни згідно з показаннями індикатора Bollinger Bands, вартість інструменту торгується біля нижньої межі діапазону. Торговельні рекомендації на сьогодні - спостерігати за поведінкою ціни інструменту біля кордонів діапазону Bollinger Bands і рівнями Півот. Бічний рух інструменту дає можливість відкриття як довгих, так і коротких позицій. Корекція вартості пари до даних рівням являє собою чудову точку входу в коротку позицію. Використовувані індикатори: дві бисть і одна повільна МА (moving average), Pivot Points, індикатор MACD.  USD / RUB 07.07.2015


  *Рівні опору (resistance):
  R1: 56.6285
  R2: 56.7340
  R3: 56.9048
  Точка розвороту: 56.4577
  Рівні підтримки (support):
  S1: 56.2869
  S2: 56.1814
  S3: 56.0106
  Від кожного із зазначених рівнів можливий відскік. При пробої з накопиченням обсягу операцій - різкий рух до наступного рівня підтримки / опору. Аналізуючи кордону руху ціни згідно з показаннями індикатора Bollinger Bands, вартість інструменту торгується біля верхньої межі діапазону. Торговельні рекомендації на сьогодні - спостерігати за поведінкою ціни інструменту біля кордонів діапазону Bollinger Bands і рівнями Півот. Бічний рух інструменту дає можливість відкриття як довгих, так і коротких позицій. Російська валюта дуже чутливо реагує на зміни у світовій економіці, ситуації на південному сході України, зміни на ринку нафти, з цієї причини використовувати технічний аналіз і зазначені рівні, рекомендується спільно з фундаментальним аналізом. Також рекомендується звертати увагу на зазначені рівні корекційного руху по сітці Фібоначчі. Ціна інструмента розглядає ці рівні, як важливі підтримки / опору.
  Рівні Фібоначчі:
  Корекція 61.8 - 1.23370
  Корекція 50.0 - 1.23800
  Корекція 38.2 - 1.24240
  Використовувані індикатори: дві бисть і одна повільна МА (moving average), Pivot Points, індикатор MACD.

  Сировина


  XAU / USD 07.07.2015

  *Рівні опору (resistance):
  R1: 1169.75
  R2: 1171.04
  R3: 1173.14
  Точка розвороту: 1167.66
  Рівні підтримки (support):
  S1: 1165.56
  S2: 1164.27
  S3: 1162.18
  Від кожного із зазначених рівнів можливий відскік. При пробої з накопиченням обсягу операцій - різкий рух до наступного рівня підтримки / опору. Аналізуючи кордону руху ціни згідно з показаннями індикатора Bollinger Bands, вартість інструменту торгується біля нижньої межі діапазону. Торговельні рекомендації на сьогодні - спостерігати за поведінкою ціни інструменту біля кордонів діапазону Bollinger Bands і рівнями Півот. Бічний рух інструменту дає можливість відкриття як довгих, так і коротких позицій. Корекція вартості інструмента до зазначених рівням, може бути розглянута учасниками торгів, як хороша точка входу в коротку позицію. Використовувані індикатори: дві бисть і одна повільна МА (moving average), Pivot Points, індикатор MACD.
  Цитувати Цитувати

 11. #10
  Зацікавлений Аватар Premium4x
  Створено
  червень 2015
  Дописи
  49
  Подякував
  0
  5 Подяк в 5 Дописах
  Автор Теми

  Денний тех. аналіз 8.07.15 р
  EUR / USD 08.07.2015  *Рівні опору (resistance):
  R1: 1.10486
  R2: 1.10823
  R3: 1.11368
  Точка розвороту: 1.09942
  Рівні підтримки (support):
  S1: 1.09397
  S2: 1.09060
  S3: 1.08516
  Від кожного із зазначених рівнів можливий відскік. При пробої з накопиченням обсягу операцій - різкий рух до наступного рівня підтримки / опору. Аналізуючи кордону руху ціни згідно з показаннями індикатора Bollinger Bands, вартість інструменту торгується в середині діапазону. Торговельні рекомендації на сьогодні - спостерігати за поведінкою ціни інструменту біля кордонів діапазону Bollinger Bands і рівнями Півот. Бічний рух інструменту дає можливість відкриття як довгих, так і коротких позицій. Використовувані індикатори: дві бисть і одна повільна МА (moving average), Pivot Points, індикатор MACD.


  GPB / USD 08.07.2015


  *Рівні опору (resistance):
  R1: 1.55669
  R2: 1.56128
  R3: 1.56871
  Точка розвороту: 1.54927
  Рівні підтримки (support):
  S1: 1.54184
  S2: 1.53725
  S3: 1.52983
  Від кожного із зазначених рівнів можливий відскік. При пробої з накопиченням обсягу операцій - різкий рух до наступного рівня підтримки / опору. Аналізуючи кордону руху ціни згідно з показаннями індикатора Bollinger Bands, вартість інструменту торгується в середині діапазону. Торговельні рекомендації на сьогодні - спостерігати за поведінкою ціни інструменту біля кордонів діапазону Bollinger Bands і рівнями Півот. Бічний рух інструменту дає можливість відкриття як довгих, так і коротких позицій. Використовувані індикатори: дві бисть і одна повільна МА (moving average), Pivot Points, індикатор MACD.  USD / CAD 08.07.2015


  *Рівні опору (resistance):
  R1: 1.27596
  R2: 1.27914
  R3: 1.28429
  Точка розвороту: 1.27080
  Рівні підтримки (support):
  S1: 1.26565
  S2: 1.26247
  S3: 1.25731
  Від кожного із зазначених рівнів можливий відскік. При пробої з накопиченням обсягу операцій - різкий рух до наступного рівня підтримки / опору. Аналізуючи кордону руху ціни згідно з показаннями індикатора Bollinger Bands, вартість інструменту торгується біля верхньої межі діапазону. Торговельні рекомендації на сьогодні - спостерігати за поведінкою ціни інструменту біля кордонів діапазону Bollinger Bands і рівнями Півот. Бічний рух інструменту дає можливість відкриття як довгих, так і коротких позицій. Використовувані індикатори: дві бисть і одна повільна МА (moving average), Pivot Points, індикатор MACD.  USD / JPY 08.07.2015


  *Рівні опору (resistance):
  R1: 122.798
  R2: 123.004
  R3: 123.337
  Точка розвороту: 122.465
  Рівні підтримки (support):
  S1: 122.132
  S2: 121.926
  S3: 121.593
  Від кожного із зазначених рівнів можливий відскік. При пробої з накопиченням обсягу операцій - різкий рух до наступного рівня підтримки / опору. Аналізуючи кордону руху ціни згідно з показаннями індикатора Bollinger Bands, вартість інструменту торгується біля верхньої межі діапазону. Торговельні рекомендації на сьогодні - спостерігати за поведінкою ціни інструменту біля кордонів діапазону Bollinger Bands і рівнями Півот. Бічний рух інструменту дає можливість відкриття як довгих, так і коротких позицій. Використовувані індикатори: дві бисть і одна повільна МА (moving average), Pivot Points, індикатор MACD.  AUD / USD 08.07.2015


  *Рівні опору (resistance):
  R1: 0.74884
  R2: 0.75129
  R3: 0.75526
  Точка розвороту: 0.74486
  Рівні підтримки (support):
  S1: 0.74089
  S2: 0.73844
  S3: 0.73446
  Від кожного із зазначених рівнів можливий відскік. При пробої з накопиченням обсягу операцій - різкий рух до наступного рівня підтримки / опору. Аналізуючи кордону руху ціни згідно з показаннями індикатора Bollinger Bands, вартість інструменту торгується в нижній межі діапазону. Торговельні рекомендації на сьогодні - спостерігати за поведінкою ціни інструменту біля кордонів діапазону Bollinger Bands і рівнями Півот. Бічний рух інструменту дає можливість відкриття як довгих, так і коротких позицій. Використовувані індикатори: дві бисть і одна повільна МА (moving average), Pivot Points, індикатор MACD, Bollinger Bands.  NZD / USD 08.07.2015


  *Рівні опору (resistance):
  R1: 0.66753
  R2: 0.66908
  R3: 0.67158
  Точка розвороту: 0.66502
  Рівні підтримки (support):
  S1: 0.66252
  S2: 0.66097
  S3: 0.65846
  Враховуючи зниження ключової процентної ставки РНБЗ рекомендується віддавати перевагу відкриттю угод на продаж пари при відскоку пари від опорів. Від кожного із зазначених рівнів можливий відскік. При пробої з накопиченням обсягу операцій - різкий рух до наступного рівня підтримки / опору. Аналізуючи кордону руху ціни згідно з показаннями індикатора Bollinger Bands, вартість інструменту торгується біля нижньої межі діапазону. Торговельні рекомендації на сьогодні - спостерігати за поведінкою ціни інструменту біля кордонів діапазону Bollinger Bands і рівнями Півот. Бічний рух інструменту дає можливість відкриття як довгих, так і коротких позицій. Корекція вартості пари до даних рівням являє собою чудову точку входу в коротку позицію. Використовувані індикатори: дві бисть і одна повільна МА (moving average), Pivot Points, індикатор MACD.  USD / RUB 08.07.2015


  *Рівні опору (resistance):
  R1: 57.6368
  R2: 57.7861
  R3: 58.0277
  Точка розвороту: 57.3952
  Рівні підтримки (support):
  S1: 57.1536
  S2: 57.0043
  S3: 56.7627
  Від кожного із зазначених рівнів можливий відскік. При пробої з накопиченням обсягу операцій - різкий рух до наступного рівня підтримки / опору. Аналізуючи кордону руху ціни згідно з показаннями індикатора Bollinger Bands, вартість інструменту торгується біля верхньої межі діапазону. Торговельні рекомендації на сьогодні - спостерігати за поведінкою ціни інструменту біля кордонів діапазону Bollinger Bands і рівнями Півот. Бічний рух інструменту дає можливість відкриття як довгих, так і коротких позицій. Російська валюта дуже чутливо реагує на зміни у світовій економіці, ситуації на південному сході України, зміни на ринку нафти, з цієї причини використовувати технічний аналіз і зазначені рівні, рекомендується спільно з фундаментальним аналізом. Також рекомендується звертати увагу на зазначені рівні корекційного руху по сітці Фібоначчі. Ціна інструмента розглядає ці рівні, як важливі підтримки / опору.
  Рівні Фібоначчі:
  Корекція 61.8 - 1.23370
  Корекція 50.0 - 1.23800
  Корекція 38.2 - 1.24240
  Використовувані індикатори: дві бисть і одна повільна МА (moving average), Pivot Points, індикатор MACD.

  Сировина


  XAU / USD 08.07.2015

  *Рівні опору (resistance):
  R1: 1166.12
  R2: 1171.41
  R3: 1179.98
  Точка розвороту: 1157.54
  Рівні підтримки (support):
  S1: 1148.97
  S2: 1143.68
  S3: 1135.10
  Від кожного із зазначених рівнів можливий відскік. При пробої з накопиченням обсягу операцій - різкий рух до наступного рівня підтримки / опору. Аналізуючи кордону руху ціни згідно з показаннями індикатора Bollinger Bands, вартість інструменту торгується біля нижньої межі діапазону. Торговельні рекомендації на сьогодні - спостерігати за поведінкою ціни інструменту біля кордонів діапазону Bollinger Bands і рівнями Півот. Бічний рух інструменту дає можливість відкриття як довгих, так і коротких позицій. Корекція вартості інструмента до зазначених рівням, може бути розглянута учасниками торгів, як хороша точка входу в коротку позицію. Використовувані індикатори: дві бисть і одна повільна МА (moving average), Pivot Points, індикатор MACD.

  Фундаментальний аналіз 8.07.15 р

  EUR / USD 08.07.2015  *Ситуація в зоні євро залишається напруженою до межі. Вчора, прем'єр-міністр Греції не з'явився на засідання. На зустрічі обговорювався розвиток подій щодо Греції та подальших дій кредиторів. Думки політиків розділилися, деякі, як наприклад Ф.Олланд висловлювалися за збереження Греції в єврозоні, інші ж допускають вихід Греції з союзу. Голова Єврокомісії Жан-Клод Юнкер запропонував розглянути реструктуризацію боргів Греції восени поточного року, але тільки за умови прийняття греками умов кредиторів. Підсумок засідання - призначена наступна зустріч комісії 12 липня, яка повинна стати завершальною в грецькому питанні. Макростатистика по Європі за 7.07 вийшла слабка, промвиробництво Німеччині в травні показало нульовий приріст проти очікування зростання на 0,1%, торговий баланс Франції показав збільшення негативного сальдо з -3300000000 євро до -4,0 млрд, дефіцит французького бюджету збільшився з 59800000000 євро до 63,9 млрд. На сьогодні запланована публікація даних по запасах сирої нафти в США, а також публікація протоколів зборів FOMC, які можуть викликати сплеск волатильності на ринку. Торговельні рекомендації залишаються без зміни: утримання коротких позицій по парі, відкриття нових угод на продаж євро, при корекції до рівнів в район 1,1050 - 1,1100. Відкриття довгих угод поки виглядає небезпечно.  GPB / USD 08.07.2015


  *Ситуації навколо британського фунта в чому дублює поведінку європейської валюти. Проблеми навколо грецької кризи і неможливість домовитися, веде до планомірного зниження пари і зміцненню американської валюти. З фундаментальних даних у Великобританії травневе промвиробництво збільшилося на 0,4% проти прогнозу зниження на 0,2%, але індекс виробництва в обробній промисловості обвалився на 0,6% проти прогнозу + 0,1%. На поточний торговельну сесію новини з Англії не плануються, а от США увечері опублікують протокол засідання FOMC і дані по запасах нафти. Дана публікація може додати волатильності по парі, і підтримати зниження вартості інструмента. Торговельні рекомендації: утримання відкритих торгових коротких позицій по парі. Нові угоди відкривати при корекції вартості вгору. Відкриття довгих позицій поки необгрунтоване.  USD / RUB 08.07.2015


  *Цілі руху пари на ринку залишаються колишніми, для початку це 60 рублів за долар. Після досягнення цього значення можна буде робити якісь висновки і прогнози щодо подальшого руху інструменту. Основними факторами, які штовхають пару вгору - є ціни на нафту, різко знизилися в перші дні тижня, а також зміцнення американської валюти на тлі грецької кризи і перенесення капіталів інвесторами в притулку. Тенденції, які існують в економіці РФ, говорять про подальше зниження вартості російської валюти. Так показники з промвиробництва, падіння купівельної спроможності, дані по будівельному сектору з місяця в місяць виходять зі зниженням. Враховуючи плани міністерства фінансів щодо індексації пенсій і заробітних плат бюджетників ситуація буде погіршуватися і далі. Торговельні рекомендації - довгі угоди по парі. Відкриття нових на корекціях або розривах ціни вниз. Вдалими точками входу будуть рівні 52-54 рублів за долар. Відкриття коротких позицій поки небезпечно.  GOLD 08.07.2015


  *Вчорашня розпродаж по золоту внесла корективи в подальші прогнози по дорогоцінному металі. Єдина підтримка, яка залишилася у нас нижче поточної ціни - це мінімуми року в районі вартості в 1135 $ за тройську унцію золота. Таким чином, з одного боку вартість інструменту знаходиться на рівнях дуже привабливих для відкриття довгих позицій по інструменту, з іншого боку на тлі зміцнення американської валюти є ймовірність зниження ціни на золото до рівнів в район 1130 $. Торговельні рекомендації на найближчий час - спостереження за поведінкою ціни найближчим часом. У разі зниження вартості інструмента до рівня 1130 $ - можна відкривати довгі позиції по парі. Якщо зниження найближчим часом не буде, і інструмент успішно подолає опір на рівні 1160 $, це теж буде сигналом до відкриття довгої позиції по інструменту.
  Цитувати Цитувати

Інформація про Тему

Users Browsing this Thread

Зараз 1 відвідувачів переглядають цю тему. (0 користувачів і 1 гостей)

Права у Розділі

 • Ви не можете створювати нові теми
 • Ви не можете писати відповіді
 • Ви не можете робити вкладення
 • Ви не можете правити ваші дописи
 •