Результати з 1 по 4 із 4

Тема: Сигнали на форексі

Досвідчений Аватар Атол
    Створено
    вересень 2014
    Місце
    місто на Дніпрі)
    Дописи
    950
    Подякував
    275
    215 Подяк в 146 Дописах

Сигнали на форексі

Чув від багатьох успішних трейдерів, що торгуючи за допомогою сигналів\повідомлень можливо доволі таки успішно проводити торгівлю. Тимпаче, що є такі сигнали які приходять повідомленням смс на телефон, при розвернені якої небуть пари наприклад. Еле смс повідомлення занадто мабуть дорогі для новачка.

Хтось із наших дописувачів використовує такі сигнали в практиці, який їх принцип взагалі та чи дійсно з їхньою допомогою можливо успішно торгувати??
    Цитувати Цитувати

Досвідчений Аватар bgt
    Створено
    грудень 2014
    Місце
    Західна Україна
    Дописи
    689
    Подякував
    159
    156 Подяк в 128 Дописах
    Quote Написав Атол Перегляд Допису
    Хтось із наших дописувачів використовує такі сигнали в практиці, який їх принцип взагалі та чи дійсно з їхньою допомогою можливо успішно торгувати??
    Колись була якби акція від Максі, вони якраз давали тиждень подібні повідомлення безкоштовно. Потім мабуть треба запрошувати платні. Мені самі ці СМС нічим не допогли, от тільки сміх визивали. Наприклад приходить СМС, що будуть новини сьогодні важливі і тому можливі різкі рухи ціни. Я ж сам вмію читати екон. календар, тому і так знаю коли що буде.
    Цитувати Цитувати

Досвідчений Аватар Атол
    Створено
    вересень 2014
    Місце
    місто на Дніпрі)
    Дописи
    950
    Подякував
    275
    215 Подяк в 146 Дописах
    Автор Теми

Quote Написав bgt Перегляд Допису
    що будуть новини сьогодні важливі і тому можливі різкі рухи ціни. Я ж сам вмію читати екон. календар, тому і так знаю коли що буде.
    ні я десь колись читав на якомусь форумі, що наприклад открили ви ордер. якось там віставляется що наприклад ціна пари пішла верх скільки то там пунктів приходить сигнал абож навпаки якщо ціна іде в низ.
    Цитувати Цитувати

Досвідчений Аватар bgt
    Створено
    грудень 2014
    Місце
    Західна Україна
    Дописи
    689
    Подякував
    159
    156 Подяк в 128 Дописах
    Quote Написав Атол Перегляд Допису
    ні я десь колись читав на якомусь форумі, що наприклад открили ви ордер. якось там віставляется що наприклад ціна пари пішла верх скільки то там пунктів приходить сигнал абож навпаки якщо ціна іде в низ.
    Можливо було б непогано отримувати такі сигнали. Навіть якщо тільки 70% їх прогнози будуть вірними, то реально навіть на опціонах нормально заробляти і точно більше ніж на форекс.
    Цитувати Цитувати

Інформація про Тему

Users Browsing this Thread

Зараз 1 відвідувачів переглядають цю тему. (0 користувачів і 1 гостей)

Права у Розділі

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете писати відповіді
  • Ви не можете робити вкладення
  • Ви не можете правити ваші дописи
  •