Результати з 1 по 7 із 7

Тема: 10 причин , чому ти ніколи не будеш багатий

 1. #1
  Професіонал Аватар Атол
  Створено
  вересень 2014
  Місце
  місто на Дніпрі)
  Дописи
  1,136
  Подякував
  320
  277 Подяк в 187 Дописах

  10 причин , чому ти ніколи не будеш багатий

  1. Ти скаржишся або мрієш, але не робиш

  Скільки можна розповідати про те, чому в тебе не виходить ?! Ти правда думаєш, що це когось цікавить? Хочеш поміняти роботу, так поміняй. Знайди, де тобі будуть платити більше, а в кабінеті не буде смороду з підвалу.
  2. Почуття міри - це не про тебе

  Розкажи, як можна було приписати до поїздки в 15 кілометрів ще 50 кілометрів? Гаразд, якби ти зробив це один раз. Можна було б сказати, що помилився. Але систематично дурити тих людей, які тобі платять, чи не вийде.

  Гаразд, якби ти обманював тільки їх. Ти ж постійно обманюєш сам себе. Казка "ще одна сигаретка з друзями, а потім додому і спати" перетворюється в похід за новою пачкою і пивом.
  3. Ти забув, що таке вчитися

  Згадай, як тобі подобалося копатися в пристрої мопеда. Ти не раз отримував за це по шиї від старшого брата, але все одно ліз. А зараз? Тобі ліньки подивитися навіть інструкцію до роутера. Ти просиш сусіда налаштувати тобі Wi-Fi, платиш йому за це. Та витрать ти дві години часу, подивися на робочому місці YouTube з покроковим відео і настрій собі сам.
  4. Лінь народилася раніше тебе

  Ти працюєш. Чесно працюєш з 9:00 до 18:00. Тому думаєш, що маєш повне право, прийшовши додому, нічого не робити. Нехай по дому працює дружина. Вона ж не оре на роботі, як ти. Тому ви і живете тільки на твою зарплату, третина якої йде на оренду. Якби ви працювали удвох, поділяли б роботу по дому, то за рік вже зібрали б на гарну весілля. Ще би й залишилося. Але твоя дружина така ж лінива, як і ти. От ви нерозписаних і живете в знімній квартирі п'ятий рік. У цей час твоя майбутня теща здає квартиру, залишену бабусею як придане єдиною внучці. Куди йдуть ці гроші? Більш працьовитому швагра, який зробив косметичний ремонт перед здачею. А у тебе то руки з не тої місця, то ти втомився.
  5. Твоє оточення складається з невдах

  Озирнись навколо. Хто тебе оточує? Дружина, яка набрала зайві кілограми. Колеги, які мріють не попастися на дрібній крадіжці. Сусід, який обіймає на пляшку. Будь твоя спроба щось змінити у своєму житті буде тут же висміяна. А раптом у тебе вийде стати краще, заробляти більше. Ти ж будеш живим прикладом, що вони невдахи. Поки ти такий, як вони, ти не уявляєш загрози для їхньої самооцінки. А самооцінка у них ой як завищена, так само, як і в тебе.
  6. Ти не бережеш те, що в тебе є

  Ось поясни, як можна добив колись холодильник за три роки? Питання риторичне, не відповідай. Я пам'ятаю, як ми тягли його на звалище. Він задихнувся в пилу. Його ж жодного разу не відсували, щоб витерти за ним. Ти в цьому не винен, ти ж не знав! А дружина таку вагу не зрушиться.

  Але скажи, чому було б не купити новий чохол відразу. Ти ж впустив новий телефон в перший же місяць. На заміну екрану грошей немає. Тепер ти ходиш з останньою моделлю і битим склом.
  7. Ти витрачаєш все на херню

  Порахуй, скільки гидоти ти купуєш. Сигарети, чіпси, дешеве пиво. На пиво ми з тобою витрачаємо однаково. Але для тебе я мажор! Тому що п'ю НЕ пляшкове, а в пивоварні. Воно дорожче твоєї гидоти в п'ять разів. Чому б тобі самому не почати пити менше, але купувати якісне?
  8. Ти не плануєш

  Кожне літо в тебе проблеми з відпочинком. Поїздка за кордон, про яку ти мріяв весь рік, не виходить. Причина завжди одна і та ж - гроші. В результаті ти проводиш свою відпустку на дачі. Відкладай з кожної зарплати по 5%, і в тебе буде поїздка. Ти від дружини менше грошей ховаєш. Ах, від дружини треба гроші ховати? Ну, від твоєї дійсно потрібно. Адже вона, як і ти, не планує бюджет. Є гроші - витрачаємо, немає грошей - плачем. Це про вас обох.
  9. Ти економиш не на тому

  Ти дійсно думаєш, що, купуючи прострочені продукти зі знижкою, ти ніколи не отруїшся? Забув-забув. Ти не винен. Винна дружина і теща. Це вони не проконтролювали, що ковбаса вже запліснявіла.

  А взуття, яку ти купуєш на один сезон. Через тиждень у неї вже немає виду, а через три місяці ти її викидаєш. Чомусь у інших взуття служить довше. Напевно, вони за нею доглядають. Чи, може, вони купують якісні речі. Хоча ні, не в цьому справа. Їм прихильні зірки, а тобі немає. Вірно?
  10. Ти не хочеш нічого змінювати

  Зізнайся чесно, тебе все влаштовує. Тобі подобається бути бідним. Тому що зараз ти живеш так, як звик. Ти в своїй зоні комфорту. А будь-які зміни вимагають зусиль, будь-які зміни - це невідомість. Тому тобі простіше бути бідним, ніж почати міняти хоч щось.
  Цитувати Цитувати

 2. Наступні 2 користувачів подякували Атол за цей корисний допис:

  Vergius (29-06-2015),yuramerlin (29-06-2015)

 3. #2
  Професіонал Аватар Атол
  Створено
  вересень 2014
  Місце
  місто на Дніпрі)
  Дописи
  1,136
  Подякував
  320
  277 Подяк в 187 Дописах
  Автор Теми

  Зона комфорту - область життєвого простору, що дає відчуття комфорту, затишку і безпеки.

  Коли говорять про зону комфорту, мають на увазі не зовнішні обставини, що створюють людині комфорт, а внутрішні рамки життя, усередині яких людина відчуває комфорт і безпеку. Розкішний диван, елітний масаж або рідкісний кави фізично дають відчуття комфорту, але для невпевненого людини, що не звик до такої розкоші, ці предмети можуть бути за рамками його зони комфорту. У такій обстановці людині може бути внутрішньо незатишно.

  Як правило, зона комфорту визначається звичними шаблонами поведінки: до чого людина звикла, то йому і комфортно. Це усталений світ, де все знайомо, стабільно і передбачувано. Простіше кажучи, це стан, в якому ви себе почуваєте «у своїй тарілці».

  Цей стан приємно, але не завжди корисно. Добре, коли людина відчуває себе комфортно, але погано, коли він не переносить стану деякого дискомфорту.

  За межами зони комфорту знаходиться зона ризику, зона випробувань, зона напруги і можливу небезпеку.

  Чи потрібно виходити із зони комфорту? Так, це буває необхідно. Для більшості людей научіння чогось нового, як і навчання взагалі, пов'язано з можливістю помилок і невдач. Таким чином, освоєння нового - це майже завжди вихід за межі зони комфорту, а чи завжди ми до цього готові, чи готові ми платити відчуттям дискомфорту і напруги за свій розвиток?

  При цьому неправильно вважати, що розвиток особистості є обов'язково некомфортним процесом: ні, для розвиненої особистості процес подальшого розвитку є цілком природним і комфортним станом. Навіть якщо ви заради розвитку готові терпіти дискомфорт, не варто робити дискомфорт тотальним: своєчасне повернення в зону комфорту - важлива умова для підкачки ресурсу.

  Як правило, чим молодша людина, тим простіше і більш охоче він виходить із зони комфорту. Чим більше розвинений людина, тим він швидше і грамотніше освоює нові сфери життя, починає діяти там впевнено і ефективно. Коли здорова людина надовго затримується в зоні комфорту і не робить ніяких зусиль, щоб виходити з цієї зони і розширювати її межі, то його розвиток припиняється, переходячи в деградацію особистості.

  Вихід із зони комфорту переживається по-різному: як "цікаво", "цікаво", так і "важко", "страшно" (дискомфорт). Якщо вихід із зони пов'язаний для людини з дискомфортом, дискомфорт не слід влаштовувати надовго і по можливості врівноважити баченням життєвих перспектив - інакше падає мотивація. Більш сильне рішення - перебудувати відношення, привчити бачити у розвитку не важке, а цікаве ↑. Вихід із зони комфорту - важке завдання тільки для проблемної особистості, для розвиненої особистості вихід із зони комфорту є природна норма життя, не більше важка, ніж вранці підняти себе з ліжка і посміхнутися новому дню.

  Для розвиненого і відбувся людини постановка задачі "Виходити із зони комфорту" малоактуальними. По-перше, для розвиненої людини постановка задачі "виходити із зони комфорту" - не дуже грамотна. Це типова негативна мета, приблизно як задача "Їхати з Києва". Куди виїжджати, наскільки виїжджати, з якою метою?

  По-друге, для людини з позитивним світосприйняттям, тим більше для людини з високими цілями - це не складно. Ніцше писав: "Якщо у людини є« навіщо »жити, він може витримати будь-яке« як »". Аналогічно, якщо у вас є "в ім'я чого" діяти, ви зробите це не дивлячись ні на який внутрішній дискомфорт.

  По-третє, неясний пріоритет цього завдання: наскільки необхідно заради цього завдання відсувати інші завдання високого пріоритету, який результат це принесе, в який термін, з якою ймовірністю? Успішна ділова жінка, при цьому дружина і мати двох дітей, на одному із спірних тренінгів отримує від тренера завдання познайомитися і переспати з десятьма чоловіками, щоб вийти зі звичної їй зони комфорту. Жінка подумала і вирішила, що така рекомендація їй не потрібна.

  Вихід за межі зони комфорту обов'язково повинен бути продуманий на розумність. Потрібно продумати, в який бік із зони комфорту варто виходити (війна - теж зона ризику, але навряд чи вам потрібно поспішати на війну) і наскільки виходити, щоб ризик не завершився провалом. Не всяка зона ризику нам потрібна, і не всякий, хто ризикує, п'є після цього шампанське. Для здорової особистості більш перспективним видається постановка конкретних позитивних завдань: досягти тих чи інших цілей в роботі, створити або налагодити відносини з цікавими для вас людьми, освоїти ті чи інші навички спілкування або побудови відносин ...

  Завдання "Виходити із зони комфорту" частіше ставиться не на тренінгах розвитку особистості, де задоволені своїм життям люди шукають варіанти зробити її ще більш цікавою, барвистою і ефективною, а на психотерапевтичних тренінгах, де незадоволені своїм життям люди вирішують свої проблеми. Там це - дуже правильна і потрібна задача. Для проблемної особистості задача виходу із зони комфорту - завдання непросте і гідна, саме з цього пункту для багатьох людей починається поворот від життя сірої і кислої до життя бадьорою і осмисленою, нехай хоч в малому, але починається розвиток особистості.

  Питання, виходити чи ні із зони комфорту - вирішується так само, як питання "чи виходити з дому". Коли потрібно, ви з дому вийдете. Коли потрібно, додому повернетеся. Сподіваємося, що у вас вдома - комфортно!

  Розширення зони комфорту

  У кожної людини - своя зона комфорту. Чи можна розширювати свою зону комфорту? Та це можливо. Розширення зони комфорту, як правило, впливає на особистість позитивно, проте потрібно бути обережним: у разі переважання у людини негативної самомотивації розширення зони комфорту може привести до особистісного застою.

  Щоб розширити зону комфорту, корисно виробити в себе наступні звички.

  Привчити себе ділити складні завдання на більш дрібні. Якщо ви боїтеся виступати у великій аудиторії, знайдіть розмір групи, перед якою вам виступати не страшно. У компанії з двох-трьох чоловік ви виступати не боїтеся? Добре. Додайте ще пару людей - і тренуйтеся. Освоїли - додавайте ще кількох людей. Скоро будете добре себе почувати перед групою в 10 чоловік, а через пару місяців, продовжуючи тренування, станете відмінним і впевненим у собі оратором, здатним виступати у великій групі.
  Освоїти вправу "Добре". Якщо ви взагалі звикли переживати - трохи ні що! - Негатив, вам часто буде погано і некомфортно. Якщо ви себе вже переучили і до негативу не схильні, половина вашого дискомфорту впевнено зникає.
  Навчитися долати страх. Якщо ви не вмієте працювати зі страхом, не знаєте, що таке десенсибілізація, ви дійсно в проблемній ситуації. Навчіться працювати зі страхом, навчитеся бути вище страху - і проблема виходу за межі зони комфорту для вас перестане існувати.
  Привчати себе до розумного напрузі: робити те, що незвично і тому страшно, або те, що не хочеться, але треба. Вправа "Нестандартні вчинки" - весело, корисно і просто класика жанру.

  Цікавий фільм до теми. Нажаль на російській мові.

  https://youtu.be/szl-7_-5CLs
  Цитувати Цитувати

 4. #3
  Адміністратор Аватар bvn
  Створено
  липень 2014
  Місце
  Полтава, Україна
  Дописи
  3,097
  Подякував
  1,821
  1,486 Подяк в 855 Дописах
  Страшенно ненавиджу особисті звертання в негативному ключі: "Ти ніколи не збагатієш", "В вас болить печінка", "Маєш проблеми"...

  Можете вважати мене параноїком, чи шизофреніком, але я вважаю, що такі сентенції програмують нашу підсвідомість на отримання негативного результату. Бо сам я відношуся до тих людей, хто вважає, що багатократне повторення "Халва-халва-халва" може таки зробити в роті солодко, як і навпаки "Хина-хина-хина" - може зробити в роті гірко. Це є основна суть мантр - багатократне повторення певних сентенцій, або аффірмацій.

  Тримай позитивне відношення до оточуючого світу і це вже буде половина успіху... Нажаль дуже складно в певні моменти життя дотримуватись цього правила, війна добряче підкосила і вибила з колії... Треба намагатися гнати від себе будь-які негативні енергії почуття, але під час потрясінь, які ми зараз всі переживаємо, це дуже складно. Особливо, це стосується ненависті...
  Востаннє редагувалось bvn; 29-06-2015 в 22:22.
  Перед тим, як писати на форумі, ознайомтесь з Правилами форуму.
  Цитувати Цитувати

 5. Наступні 5 користувачів подякували bvn за цей корисний допис:

  kit (30-06-2015),smychnyk (07-11-2015),Vergius (30-06-2015),WilsonPayne (30-06-2015),yuramerlin (29-06-2015)

 6. #4
  Професіонал Аватар Атол
  Створено
  вересень 2014
  Місце
  місто на Дніпрі)
  Дописи
  1,136
  Подякував
  320
  277 Подяк в 187 Дописах
  Автор Теми

  Quote Написав bvn Перегляд Допису
  Страшенно ненавиджу особисті звертання в негативному ключі: "Ти ніколи не збагатієш", "В вас болить печінка", "Маєш проблеми"...

  Можете вважати мене параноїком, чи шизофреніком, але я вважаю, що такі сентенції програмують нашу підсвідомість на отримання негативного результату. Бо сам я відношуся до тих людей, хто вважає, що багатократне повторення "Халва-халва-халва" може таки зробити в роті солодко, як і навпаки "Хина-хина-хина" - може зробити в роті гірко. Це є основна суть мантр - багатократне повторення певних сентенцій, або аффірмацій.
  Це трошки не так)) перша стаття написана у саркастичному глузливому та критичному стилі до себе)) так мовити сколихнули точку зборки)) якщо ви розумієте про що я))
  А друга стаття іде уже загрузка\проекція інформації. (так мовити зустріч с нагвалем).

  і розписано що робити і як знайти вихід.))
  Цитувати Цитувати

 7. #5
  Зацікавлений
  Створено
  лютий 2015
  Дописи
  26
  Подякував
  4
  12 Подяк в 9 Дописах
  я би назвав цю тему "10 причин, чому ліниві дурні ніколи не стануть багатими"
  Цитувати Цитувати

 8. #6
  Професіонал Аватар Атол
  Створено
  вересень 2014
  Місце
  місто на Дніпрі)
  Дописи
  1,136
  Подякував
  320
  277 Подяк в 187 Дописах
  Автор Теми

  Quote Написав gardi Перегляд Допису
  я би назвав цю тему "10 причин, чому ліниві дурні ніколи не стануть багатими"
  та можна і так її назвати лінощі дуже впливають на наше житя та в цілому на твій достаток.!
  Цитувати Цитувати

 9. #7
  Зацікавлений
  Створено
  лютий 2015
  Дописи
  26
  Подякував
  4
  12 Подяк в 9 Дописах
  Quote Написав Атол Перегляд Допису
  лінощі дуже впливають на наше житя та в цілому на твій достаток.!
  Не переймайтесь, на мій достаток вони не впливають Ну може хіба трішки.
  Цитувати Цитувати

Інформація про Тему

Users Browsing this Thread

Зараз 1 відвідувачів переглядають цю тему. (0 користувачів і 1 гостей)

Права у Розділі

 • Ви не можете створювати нові теми
 • Ви не можете писати відповіді
 • Ви не можете робити вкладення
 • Ви не можете правити ваші дописи
 •