Сторінка 1 з 3 123 КінецьКінець
Результати з 1 по 10 із 26

Тема: Просте інвестування

Зацікавлений
    Створено
    липень 2015
    Місце
    Ukraine
    Дописи
    18
    Подякував
    0
    0 Подяк в 0 Дописах

Просте інвестування

Доброго дня.Працюю досить давно.Маю власний рахунок.Але для того щоб збільшити капіталізацію шукаю інвестора,для довготривалої співпраці.Можливо одного.Мої умови досить прості.
    Ви вибираєте брокера (можливо за моєю порадою,по вашому бажанню) Вносите сумму яку ви бажаєте інвестувати на брокера (мінімум 1000$ або 500$ центовий рахунок) даєте мені пароль та логін,я працюю на вашому рахунку - ви маєте повний доступ до вашого рахунку та можете у будь який момент його зупинити.
    Ризик - я торгую 0.01 лотом при суммі 1000$,або у відсотковому значенні,1-5% у одному трейді (залежить від стратегії)
    Дохідність - головне це збереження та збільшення вашого капіталу.Мінімум 10% у місяць (Але виводити кошти ви можете на свій рахунок Skrill щоденно - при стратегії 0.01 на 1000$) у іншому випадку - в кінці місяця
    Якщо ви не знаєте що таке Skrill я допоможу вам.
    Винагорода - становить 30% з вашого доходу в місяць.У випадку не виплати винагороди - робота зупиняється.
    За свої перші 5 днів ви будете мати можливість вивести 5% доходу,у 50% випадків саме 5% доходу в місяць я отримую у перші 5 днів роботи з депозитом
    Дякую.
    gvolodymyr@yahoo.com
    http://billiontrading.wordpress.com
    http://www.myfxbook.com/members/youc...-scalp/1319957
    Доречі також ви можете зайти на мій сайт де й переглянути частину моєї роботи у тому числі на реальному рахунку.
    Востаннє редагувалось bvn; 04-11-2015 в 12:27. Причина: На прохання автора теми

Досвідчений Аватар Vergius
    Створено
    вересень 2014
    Місце
    Житомир
    Дописи
    500
    Подякував
    583
    300 Подяк в 225 Дописах
    Іншими словами ризикує тільки інвестор. При чому ризики як чисто торгові, так і неторгові. Можливо, краще було б підібрати якусь ПАММ-площадку для торгівлі? Частина питань зникне.

І чому саме Skrill? Що інших ЕПС немає?

Ще одне. Для того, щоб Вас взагалі розглядали як трейдера, в якого теоретично можна буде інвестувати кошти, то дуже бажано показати якийсь незалежний моніторинг свого рахунку з принаймні піврічною історією.
    Картинки стейтментів нікого не цікавлять - майже всі й самі вміють малювати. А от прибутково торгувати вміють значно менше людей.

3. Наступні 2 користувачів подякували Vergius за цей корисний допис:

bvn (28-07-2015),yuramerlin (28-07-2015)

Зацікавлений
    Створено
    липень 2015
    Місце
    Ukraine
    Дописи
    18
    Подякував
    0
    0 Подяк в 0 Дописах
    Автор Теми

Добрий день.Дякую,але я тут не для порад.Якби я хотів зареєструвати памм площадку я би не залишав тут це повідомлення а зробив це мовчки.
    Skrill самий простий спосіб виводу коштів.
    Ви як я бачу прийшли покритикувати) Але дана стаття не для критики,а для потенційних інвесторів.
    Мене не цікавлять такі як ви,а вас не цікавлять картинки стейтментів
    До вашого відому,myfxbook дуже легко підробити.Перевірте у інтернеті.

Створено
    вересень 2014
    Місце
    Житомир
    Дописи
    500
    Подякував
    583
    300 Подяк в 225 Дописах
    youcandoit, ніхто не буде вкладати 500, 1000 і більше $ без якоїсь конкретної інформації про трейдера, його торгову систему, підтверджену історію торгів тощо.
    Поки що Ваша пропозиція схожа на спробу шахрайства - потрібно надати більше інформації.

Quote Написав youcandoit Перегляд Допису
    До вашого відому,myfxbook дуже легко підробити.Перевірте у інтернеті.
    Якщо Ви не маєте власний ДЦ, то "підробити" дані myfxbook буде важко.
    У будь-якому випадку наявність незалежного моніторингу - це великий плюс для трейдера, що шукає інвесторів. А відсутність цієї інформації - великий мінус. Які б аргументи при цьому не приводились. ІМХО.

Модератор Аватар yuramerlin
    Створено
    січень 2015
    Місце
    Львів
    Дописи
    1,187
    Подякував
    1,229
    1,494 Подяк в 728 Дописах
    На мою думку, для оптимального результату можна замоніторити хоч один або навіть кілька рахунків на кількох незалежних моніторингах. Сам знаю щонайменше три. Більше того, лише зовсім наївний інвестор вкладе свої кровні у кольорові стейти та гучні обіцянки. Розумний інвестор спершу спитає інвесторський пароль (навіть до демо, але із історією торгівлі не менше 3-х місяців). Більш дошкульний інвестор попросить показати свою майстерність на деморахунку протягом одного місяця.

youcandoit, успіхів! Будете першим на цьому форумі з такою пропозицією.
    Не бійся, що не знаєш - бійся, що не вчишся
    Мої твіти.

7. Наступні 2 користувачів подякували yuramerlin за цей корисний допис:

bvn (28-07-2015),Vergius (29-07-2015)

Зацікавлений
    Створено
    липень 2015
    Місце
    Ukraine
    Дописи
    18
    Подякував
    0
    0 Подяк в 0 Дописах
    Автор Теми

Добрий день.Моніторити демо рахунок чи реал? розумієте поки я зроблю моніторинг мені уже не потрібен буде інвестор,або ж я збільшу сумму до 5-10 тисяч.Гучні обіцянки я нікому не давав,а запропонував свої послуги,право кожного від них відмовитись.Комусь стейт не доказ,комусь myfxbook не доказ,дивлячись для чого хто прийшов,хтось критикувати і заздрити,хтось заробляти.Для тих хто зацікавлений,я відкритий до пропозицій і статистики і торгівлі на демо рахунку протягом місяця і інвесторський пароль.Все що забажаєте)
    Дякую за побажання.
    PS завжди критично ставився до Myfxbook та інших (Бачив їхні 100-500% а потім злив)

Quote Написав Vergius Перегляд Допису
    youcandoit, ніхто не буде вкладати 500, 1000 і більше $ без якоїсь конкретної інформації про трейдера, його торгову систему, підтверджену історію торгів тощо.
    Поки що Ваша пропозиція схожа на спробу шахрайства - потрібно надати більше інформації.

Якщо Ви не маєте власний ДЦ, то "підробити" дані myfxbook буде важко.
    У будь-якому випадку наявність незалежного моніторингу - це великий плюс для трейдера, що шукає інвесторів. А відсутність цієї інформації - великий мінус. Які б аргументи при цьому не приводились. ІМХО.

Ніхто не буде? а ви розписуєтесь за усіх?)
    Кому потрібно надати більшу інформацію - той надасть,а обвинувачувати мене в спробі шахрайства,нижче впасти ви не змогли...

PS дані myfxbook я можу зробити за пару годин.

Модератор Аватар yuramerlin
    Створено
    січень 2015
    Місце
    Львів
    Дописи
    1,187
    Подякував
    1,229
    1,494 Подяк в 728 Дописах
    Та чого ви так бурхливо реагуєте? Чого вбачаєте якісь обвинувачення? Ніхто вас не тролить. Спілкуємось ввічливо та спокійно. Не годиться вам, як трейдеру-керуючому проявляти емоції та зав'язувати суперечки. Бо це покаже вас не з найкращого боку.
    Невже ви гадаєте, що ні я, ні шановний Vergius не куштували хліба і каші керуючих? Ви створили тему на публічному трейдерському форумі. Тема відкрита для обговорення. Отже - спілкуємось. Це ваша перша тема і ваші перші дописи. Ви гадаєте як, відкрили тему, створили собі рекламу і все? Всі учасники і відвідувачі форуму пішли інвестувати вам кошти в керування? Це ваша самореклама. Проявіть себе в інших темах, покажіть свою фаховість і це стане додатковим плюсом для інвестора.

10. Наступні 2 користувачів подякували yuramerlin за цей корисний допис:

bvn (29-07-2015),Vergius (29-07-2015)

Створено
    вересень 2014
    Місце
    Житомир
    Дописи
    500
    Подякував
    583
    300 Подяк в 225 Дописах
    Ніхто не буде? а ви розписуєтесь за усіх?)
    Кому потрібно надати більшу інформацію - той надасть,а обвинувачувати мене в спробі шахрайства,нижче впасти ви не змогли...
    youcandoit, поки Вас ніхто і ні в чому не звинувачує. А от те, що Ваша пропозиція дуже схожа на десятки чи навіть сотні пропозицій, які потім виявилися шахрайськими, то це очевидний факт. В інтернеті вже це було і не одну сотню разів. Потім такі "трейдери" зникають або щось там лепечуть про проблеми з ДЦ. Знову набирають кошти і знову зливають...
    Просто додайте більше інформації - і запитання зникнуть самі по собі.
    Хотів би сподіватись, що Ви покажете стабільну і прибуткову торгівлю. Тоді й інвестори до Вас підуть.
    розумієте поки я зроблю моніторинг мені уже не потрібен буде інвестор
    Взагалі не зрозумів цю фразу.
    PS дані myfxbook я можу зробити за пару годин.
    А оце вже щось конкретне.
    Востаннє редагувалось Vergius; 29-07-2015 в 13:16.

12. Наступні користувачі подякували Vergius за цей корисний допис:

yuramerlin (29-07-2015)

Зацікавлений
    Створено
    липень 2015
    Місце
    Ukraine
    Дописи
    18
    Подякував
    0
    0 Подяк в 0 Дописах
    Автор Теми

Quote Написав yuramerlin Перегляд Допису
    Та чого ви так бурхливо реагуєте? Чого вбачаєте якісь обвинувачення? Ніхто вас не тролить. Спілкуємось ввічливо та спокійно. Не годиться вам, як трейдеру-керуючому проявляти емоції та зав'язувати суперечки. Бо це покаже вас не з найкращого боку.
    Невже ви гадаєте, що ні я, ні шановний Vergius не куштували хліба і каші керуючих? Ви створили тему на публічному трейдерському форумі. Тема відкрита для обговорення. Отже - спілкуємось. Це ваша перша тема і ваші перші дописи. Ви гадаєте як, відкрили тему, створили собі рекламу і все? Всі учасники і відвідувачі форуму пішли інвестувати вам кошти в керування? Це ваша самореклама. Проявіть себе в інших темах, покажіть свою фаховість і це стане додатковим плюсом для інвестора.
    Вбачаю обвинувачення? "Поки що Ваша пропозиція схожа на спробу шахрайства"
    Я розмістив свою пропозицію а мене зразу ж обвинувачують у шахрайстві,скоріш за все,шахрай Vergius.
    Я реагую адекватно та відповідаю на ваші повідомлення
    Я створив цю тему для зацікавлених і нікого не змушую інвестувати.

Quote Написав Vergius Перегляд Допису
    youcandoit, поки Вас ніхто і ні в чому не звинувачує. А от те, що Ваша пропозиція дуже схожа на десятки чи навіть сотні пропозицій, які потім виявилися шахрайськими, то це очевидний факт. В інтернеті вже це було і не одну сотню разів. Потім такі "трейдери" зникають або щось там лепечуть про проблеми з ДЦ. Знову набирають кошти і знову зливають...
    Просто додайте більше інформації - і запитання зникнуть самі по собі.
    Хотів би сподіватись, що Ви покажете стабільну і прибуткову торгівлю. Тоді й інвестори до Вас підуть.

Взагалі не зрозумів цю фразу.

А оце вже щось конкретне.
    Моніторинг робиться як мінімум за 3 місяці,а зазвичай 6-12 за такий період часу я зможу заробити 1000 usd.
    Я мав на увазі підробити дані myfxbook дуже легко.

Створено
    вересень 2014
    Місце
    Житомир
    Дописи
    500
    Подякував
    583
    300 Подяк в 225 Дописах
    Я мав на увазі підробити дані myfxbook дуже легко.
    youcandoit, здивуйте мене - "підробіть" дані myfxbook.

15. Наступні користувачі подякували Vergius за цей корисний допис:

bvn (29-07-2015)

Інформація про Тему

Users Browsing this Thread

Зараз 1 відвідувачів переглядають цю тему. (0 користувачів і 1 гостей)

Права у Розділі

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете писати відповіді
  • Ви не можете робити вкладення
  • Ви не можете правити ваші дописи
  •