Сторінка 2 з 3 ПочатокПочаток 123 КінецьКінець
Результати з 11 по 20 із 26

Тема: Просте інвестування

Зацікавлений
    Створено
    липень 2015
    Місце
    Ukraine
    Дописи
    18
    Подякував
    0
    0 Подяк в 0 Дописах
    Востаннє редагувалось youcandoit; 29-07-2015 в 14:59.

Досвідчений Аватар Vergius
    Створено
    вересень 2014
    Місце
    Житомир
    Дописи
    554
    Подякував
    672
    329 Подяк в 249 Дописах
    youcandoit, у жодному з наведений Вами прикладів не була підтверджена історія торгів. Далі аналізувати ці рахунки в якості доказу хоч чогось, вважаю, немає сенсу.

Зацікавлений
    Створено
    липень 2015
    Місце
    Ukraine
    Дописи
    18
    Подякував
    0
    0 Подяк в 0 Дописах
    Автор Теми

Quote Написав Vergius Перегляд Допису
    youcandoit, у жодному з наведений Вами прикладів не була підтверджена історія торгів. Далі аналізувати ці рахунки в якості доказу хоч чогось, вважаю, немає сенсу.
    http://www.myfxbook.com/members/fxgr...owth-bot/71611 підтверджена історія і намальований рахунок) ви такі смішні
    добре.закінчили тему доказів.Одне я знаю точно,хто хоче заробляє хто не хоче шукає причини та докази.
    Кого з інвесторів серйозно зацікавить співпраця,тому я буду відсилати усі дані,а доказувати тут щось - без сенсу

Створено
    вересень 2014
    Місце
    Житомир
    Дописи
    554
    Подякував
    672
    329 Подяк в 249 Дописах
    Quote Написав youcandoit Перегляд Допису
    http://www.myfxbook.com/members/fxgr...owth-bot/71611 підтверджена історія і намальований рахунок) ви такі смішні
    У Вас є якісь докази, що цей рахунок підроблений? Чи це просто Ваша думка?
    Чи "тема доказів" вже для Вас закінчена?
    Я особисто поки що доказів взагалі ніяких не побачив тут.

До речі, де Ваш обіцяний моніторинг?

Зацікавлений
    Створено
    липень 2015
    Місце
    Ukraine
    Дописи
    18
    Подякував
    0
    0 Подяк в 0 Дописах
    Автор Теми

У Вас є якісь докази, що цей рахунок підроблений? Чи це просто Ваша думка?
    Чи "тема доказів" вже для Вас закінчена?
    Я особисто поки що доказів взагалі ніяких не побачив тут.

До речі, де Ваш обіцяний моніторинг?
    Якщо ви не бачите що у нього 100500% прибутку при цьому жодного зняття то ви реально мало знаєте
    Я не обіцяв вам конкретно жодного моніторингу.

Створено
    вересень 2014
    Місце
    Житомир
    Дописи
    554
    Подякував
    672
    329 Подяк в 249 Дописах
    Якщо ви не бачите що у нього 100500% прибутку при цьому жодного зняття то ви реально мало знаєте
    По-перше, відсутність зняття коштів говорить лише про те, що, можливо, рахунок - демо.
    По-друге, невже для Вас за понад 4.5 роки прибуток у трохи більше ніж 2.5К % - це щось неймовірне на форексі?
    По-трете, навряд чи хтось буде малювати статистику з максимальною просадкою у 94.46%, а також за період приблизно з серпня 2013 по січень 2015 просадка не опускалась нижче 67%. Тобто майже 1.5 роки просадка просто зашкалює! І що хтось буде малювати такий рахунок???

Я не обіцяв вам конкретно жодного моніторингу.
    дані myfxbook я можу зробити за пару годин.
    Очевидно, Ви можете, але не хочете робити?
    Повертаємось до того, з чого й починали - жодної конкретики про вас і вашу систему немає.

Невже ви дійсно сподіваєтесь на легковірних інвесторів, що будуть вкладати свої кошти у сучасний аналог контори "Рога і копита"?
    Чи сподіваєтесь, що у спілкуванні один на один вдасться якось обійти це питання?
    Я щиро не розумію, що такого ми можете надати конкретному інвестору і не можете оприлюднити на форумі?
    Якийсь ну дуже дитячий підхід!

Зацікавлений
    Створено
    липень 2015
    Місце
    Ukraine
    Дописи
    18
    Подякував
    0
    0 Подяк в 0 Дописах
    Автор Теми

По-перше, відсутність зняття коштів говорить лише про те, що, можливо, рахунок - демо.
    По-друге, невже для Вас за понад 4.5 роки прибуток у трохи більше ніж 2.5К % - це щось неймовірне на форексі?
    По-трете, навряд чи хтось буде малювати статистику з максимальною просадкою у 94.46%, а також за період приблизно з серпня 2013 по січень 2015 просадка не опускалась нижче 67%. Тобто майже 1.5 роки просадка просто зашкалює! І що хтось буде малювати такий рахунок???

Очевидно, Ви можете, але не хочете робити?
    Повертаємось до того, з чого й починали - жодної конкретики про вас і вашу систему немає.

Невже ви дійсно сподіваєтесь на легковірних інвесторів, що будуть вкладати свої кошти у сучасний аналог контори "Рога і копита"?
    Чи сподіваєтесь, що у спілкуванні один на один вдасться якось обійти це питання?
    Я щиро не розумію, що такого ми можете надати конкретному інвестору і не можете оприлюднити на форумі?
    Якийсь ну дуже дитячий підхід!
    Знаєте у мене більше немає бажання вам відповідати,навіть якби я хотів дати вам інвест пароль,тепер я принципово це не зроблю,ви якийсь троль який має багато вільного часу.Я тут не для доказів.Ніякі питання я обходити не збирався,а тим кому цікаво,я дам інвест пароль від свого рахунку.
    Розмова з вами вичерпана.

Створено
    вересень 2014
    Місце
    Житомир
    Дописи
    554
    Подякував
    672
    329 Подяк в 249 Дописах
    Знаєте у мене більше немає бажання вам відповідати,навіть якби я хотів дати вам інвест пароль,тепер я принципово це не зроблю,ви якийсь троль який має багато вільного часу.Я тут не для доказів.Ніякі питання я обходити не збирався,а тим кому цікаво,я дам інвест пароль від свого рахунку.
    Хто хоче щось зробити (наприклад надати інвест пароль) - той робить, а хто не хоче - шукає причини.
    Зараз ми маємо факт - жодної достовірної інформації про власну торгівлю вами не надано.

Чому б не опублікувати інвест-пароль тут на форумі? Чого ви боїтесь?

Зацікавлений
    Створено
    лютий 2015
    Дописи
    26
    Подякував
    4
    12 Подяк в 9 Дописах
    https://www.myfxbook.com/portfolio/easy-scalp/1319957
    Пишуть, що лише ви можете переглядати своє портфоліо.

You cannot access someone else's portfolio. If this is your portfolio, please login first.

Модератор Аватар yuramerlin
    Створено
    січень 2015
    Місце
    Україна
    Дописи
    1,191
    Подякував
    1,233
    1,506 Подяк в 732 Дописах
    Посиланя на моніторинг дійсно криве.
    Для інвестицій та партнерства запрошую у мій ПАММ

Інформація про Тему

Users Browsing this Thread

Зараз 1 відвідувачів переглядають цю тему. (0 користувачів і 1 гостей)

Права у Розділі

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете писати відповіді
  • Ви не можете робити вкладення
  • Ви не можете правити ваші дописи
  •