Сторінка 3 з 3 ПочатокПочаток 123
Результати з 21 по 26 із 26

Тема: Просте інвестування

Зацікавлений
    Створено
    липень 2015
    Місце
    Ukraine
    Дописи
    18
    Подякував
    0
    0 Подяк в 0 Дописах
    Автор Теми

Результати за вересень

+3,25% до депозиту
    +452 пункти

Мій висновок: Відсоток прибутку за вересень я досить не великий,беручи до уваги те,що я дуже мало приділяв уваги даному рахунку,а багато уваги своєму власному реальному рахунку.У жовтні я планую збільшити увагу до данного рахунку,скорегувати стратегію та планую збільшити прибуток у відсотках

Зацікавлений
    Створено
    липень 2015
    Місце
    Ukraine
    Дописи
    18
    Подякував
    0
    0 Подяк в 0 Дописах
    Автор Теми

Результати за жовтень

- 14,95% від депозиту
    + 26,4 пункти

Мій висновок: Рахунок зазнав такі серйозні втрати через те що я змінив стратегію і значно збільшив ризик до 6% в одному трейді
    Рівень ризику відобразиться на прибутку у майбутньому місяці.Коли починаються просадки на рахунку,я притримуюсь торгового плану та money management-у
    PS при ризику в одному трейді 1-2-3% просадка за даний місяць була б значно менша
    PS2 я буду намагатись не повторювати мінусові місяці,але управління це не короткий спринт,а довготривалий марафон

Зацікавлений
    Створено
    липень 2015
    Місце
    Ukraine
    Дописи
    18
    Подякував
    0
    0 Подяк в 0 Дописах
    Автор Теми

Результати за листопад

+7,44 % до депозиту
    +17,2 пункти

Мій висновок: Мінімальний прибуток за місяць на даному рахунку я здобув.Вважаю цей дохід не найкращим за місяць,але цей місяць був не простим.
    Продовжую свою діяльність з управління рахунком,та планую збільшити відсоток прибутку у поточному місяці

Зацікавлений
    Створено
    липень 2015
    Місце
    Ukraine
    Дописи
    18
    Подякував
    0
    0 Подяк в 0 Дописах
    Автор Теми

Результати за грудень

+22,52 % до депозиту
    + 391,2 пункти

Мій висновок: Завдяки збільшенню ризику у кожному трейді - прибуток зріс і склав 22 відсотки.
    План по збільшенню відсотку прибутку - виконав!
    Вважаю цей місяць прибутковим та чудовим.Планую утримувати та збільшувати відсоток прибутку в кожному місяці та притримуватись абсолютно чіткого плану money-management з фіксованим відсотком ризику.

Результати 2015!

+59,28 % до депозиту
    + 3533,1 пункт

Мій висновок: 2015 рік на моєму рахунку склав тільки 6 місяців.За 6 місяців багато чого змінилось та сталось.Я задоволений прибутком який я отримав від моєї роботи у 2015му,а це 59,28% до депозиту.Я багато сил присвятив тому щоб такий результат мав місце.
    Також я отримав 3533,1 пункти прибутку.Що вважаю також позитивним і хорошим показником.Задоволений своїм хоббі та планую в 2016 збільшувати прибутки та відсотки моїх рахунків та данного рахунку для інвесторів.Дякую,а також з Різдвом та Новим 2016 роком вас усіх.Веселих свят та великих і безпечних прибутків!

Зацікавлений
    Створено
    липень 2015
    Місце
    Ukraine
    Дописи
    18
    Подякував
    0
    0 Подяк в 0 Дописах
    Автор Теми

Результати за січень

+12,36 % до депозиту
    + 100,3 пункти

Мій висновок: Стандартний прибуток.Задоволений результатом.
    Можна було б зробити більше,Робофорекс не надто хороший брокер (PS тому що з тією ж самою стратегією за цей самий місяць з таким же ризиком на іншому рахунку я отримав в 1,3 рази більше прибутку)
    Загалом цілком добре

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    3,011
    Подякував
    1,815
    1,479 Подяк в 850 Дописах
    Тему закриваю на прохання автора.
    Перед тим, як писати на форумі, ознайомтесь з Правилами форуму.

Інформація про Тему

Users Browsing this Thread

Зараз 1 відвідувачів переглядають цю тему. (0 користувачів і 1 гостей)

Права у Розділі

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете писати відповіді
  • Ви не можете робити вкладення
  • Ви не можете правити ваші дописи
  •