Сторінка 3 з 4 ПочатокПочаток 1234 КінецьКінець
Результати з 21 по 30 із 36

Тема: Forex4you - forex4you.org

1. Наступні користувачі подякували fxf за цей корисний допис:

bvn (04-08-2014)

Досвідчений Аватар Vergius
    Створено
    вересень 2014
    Місце
    Житомир
    Дописи
    555
    Подякував
    679
    330 Подяк в 250 Дописах
    Звернув увагу, що EURCHF переведена Forex4you у режим "close only". Тобто не можна відкривати нових позицій, лише закривати старі. Пояснюють це низькою ліквідністю даної пари. Джерело

Хто що думає з цього приводу?
    Цитувати Цитувати

Створено
    вересень 2014
    Місце
    Житомир
    Дописи
    555
    Подякував
    679
    330 Подяк в 250 Дописах
    Quote Написав Vergius Перегляд Допису
    Хто що думає з цього приводу?
    Тепер уже все зрозуміло: менеджмент компанії передбачав ситуацію по CHF, а отже прийняв якісь заходи...
    Але чому тільки EURCHF? Напевно, треба було по всім парам з CHF щось робити.
    Цікаво, які збитки в цій ситуації поніс Forex4you?
    Цитувати Цитувати

4. Наступні користувачі подякували Vergius за цей корисний допис:

yuramerlin (17-02-2015)

Модератор Аватар yuramerlin
    Створено
    січень 2015
    Місце
    Україна
    Дописи
    1,194
    Подякував
    1,234
    1,509 Подяк в 734 Дописах
    Quote Написав Vergius Перегляд Допису
    Цікаво, які збитки в цій ситуації поніс Forex4you?
    У мене особисто такий веселий досвід. Десь приблизно 12 січня намагався відкрити довгу EURCHF (стратегічно рівень 1,2 вважався нездоланним), але ф4ю відмовили мені у цій дурничці. Щиро дякую.
    15-го січня ганяв у справах містом, календар подій навдивовижу невдало протупив. Зібравшись сісти у кафатерії та випити кави я відкрив мобільний термінал, і побачив перші ривки доларфранка. Продавав його дещо швидше, довелось заблокувати локом і торгувати поверху замків... складна історія (вірно висловлювався один друг - замки від лукавого!), але через пунктів 50 у мене відкрився б досить жирненький ліміт в довгу, ну я його і видалив. Просадка зменшується - це тішить. Отже, в одну прекрасну мить мені телефонує друг (замки від лукавого ) із словами:
    - Юр, а що у Європі розпочались якісь теракти?
    - ???
    - Ну, франк сказився?
    - Та ні друже, мабуть скоріш за все НБШ видає черговий кульбіт...

Коли термінал очуняв за певний час я закрив усі позиції (їх було достатньо) по доларфранку із +65% до депозиту. Депозит не конче великий, так що думаю дуже сильно forex4you такий профіт не пошматував. Мені реально шкода тих, хто купував EURCHF, USDCHF із впененістю про нездоланність 1,2. На forex4you (на відміну від деяких інших компаній) не було реквот у сторону 1,05 за що я їм надзвичайно вдячний. Також приваблює для любителів замків можливість закрити всі позиції по одному однією командою. Не у всіх ДЦ така можливість є. У червоному прямокутнику - результат закриття ордерів в обидва боки по USDCHF і кілька копійок за повернення спреду:

P.S. Останнім часом помітив не вельми приємні речі. А саме - розширений спред на вихідні. EURUSD - 20(200 п'ятизнак), GBPUSD 30(300 п'ятизнак). Будьте обережні!
    P.P.S. Два роки тому на нонфармах у результаті недобросовісної зміни заставних вимог (зниження кредитного плеча) відбулось обнулення інвесторського торгового рахунку. В коментарях до ордерів писало "credit stopout". Інвестор не виявляв бажання виставляти претензій ДЦ ф4ю, виставивши їх мені. Я їх задовільнив, списавши це на хоч і нетиповий, але передбачуваний форс-мажор. Ось і таке буває.
    Востаннє редагувалось yuramerlin; 17-02-2015 в 21:21.
    Для інвестицій та партнерства запрошую у мій ПАММ
    Цитувати Цитувати

6. Наступні 2 користувачів подякували yuramerlin за цей корисний допис:

MaKVell (17-02-2015),Vergius (17-02-2015)

Створено
    вересень 2014
    Місце
    Житомир
    Дописи
    555
    Подякував
    679
    330 Подяк в 250 Дописах
    Форекс4ю змінює розклад торгів у зв'язку з переходом Сполучених Штатів на літній час 08 березня 2015 р.

04.03.2015
    Тимчасові зміни в розкладі торгів

Шановні Клієнти!

Звертаємо вашу увагу, що у зв'язку з переходом США на літній час 8 березня 2015,
    в період з 09.03.2015 по 27.03.2015 будуть внесені зміни в торговий розклад:

торгівля CFD на акції буде починатися і закінчуватися на годину раніше звичайного, 14:30 - 21:00 по серверному часу;
    щоденні перерви в торгах по металах 22:00 - 23:00 по серверному часу;
    торгові сесії 13.03.2015, 20.03.2015 та 27.03.2015 закриються на 1 годину раніше, о 22.00 по серверному часу.

Ваш Forex4you
    Джерело
    Цитувати Цитувати

8. Наступні користувачі подякували Vergius за цей корисний допис:

maxgordeev (08-12-2015)

Створено
    вересень 2014
    Місце
    Житомир
    Дописи
    555
    Подякував
    679
    330 Подяк в 250 Дописах
    27.03.2015
    Зміни у розкладі торгових сесій
    Шановні Клієнти,

Інформуємо вас, що, у зв'язку зі святкуванням Страсної П'ятниці, торгівля металами та CFD на акції в п'ятницю 3 квітня буде закрита.

Ваш Forex4you
    Цитувати Цитувати

Створено
    вересень 2014
    Місце
    Житомир
    Дописи
    555
    Подякував
    679
    330 Подяк в 250 Дописах
    Щойно на достатньо прогнозованому рості GBPUSD фіксував прибуток по тейку фактично на одному рівні (плюс-мінус декілька пунктів) по декількох брокерах одночасно перебуваючи в цей час постійно біля монітору.

В зв'язку з цим хочу висловити респект на адресу Forex4you. Не зважаючи на певну волатильність всі угоди були виконані миттєво і чітко. На відміну від деяких інших ДЦ, у яких ціна зависала і навіть переходила ТП і тільки коли стало зрозуміло що рух принаймні локально ще продовжиться угоди були виконані. По ТП, хоча ціна вже пішла далі.

Хочу наголосити, що задоволений роботою у Forex4you. За моїми спостереженнями, все працює так як це і має бути.
    Цитувати Цитувати

11. Наступні користувачі подякували Vergius за цей корисний допис:

BorRud (20-07-2016)

Створено
    вересень 2014
    Місце
    Житомир
    Дописи
    555
    Подякував
    679
    330 Подяк в 250 Дописах
    Важлива, на мій погляд, новина з особистого кабінету:

07.06.2016
    Можливі зміни до маржинальних вимог

Шановні клієнти,

Як ми всі знаємо 23 червня 2016 року в Великобританії пройде референдум про її подальше членство в ЄС. У зв'язку з цим на ринках вже спостерігається деяке збільшення волатильності по GBP-інструментам. Ми розуміємо, що у цій макроекономічній ситуації дуже важко передбачити реакцію ринків на результати референдуму в незалежності від його результату.

Тому хочемо проінформувати, що для захисту наших клієнтів від можливих збитків внаслідок різких рухів і гепів на ринку, будуть введені тимчасові зміни маржинальних вимог.

22 червня 2016 о 21:00 по серверному часу максимальне кредитне плече для всіх нововідкритих позицій буде знижено до 1: 100 і буде діяти до закриття ринку в 23:00 за серверному часу в п'ятницю 24 червня 2016. Також протягом зазначеного періоду буде заборонено таке повне або часткове закриття позиції, яке призведе до збільшення сумарної нет позиції по конкретному інструменту, при цьому буде видано повідомлення: '' Недостатньо коштів ''. Ордери в такому випадку завжди можна закрити зустрічною позицією або як перекриті.

Додатково хочемо проінформувати, що з огляду на збільшення маржинальних вимог у наших постачальників ліквідності, для клієнтів, розмір еквіті на рахунках яких становить 50 000 USD (або еквівалент в іншій валюті) і більше, можливе зниження кредитного плеча для всього торгового рахунку в цілому. Розмір кредитного плеча в залежності від еквіті на рахунку можна подивитися тут (http://www.forex4you.org/account/con...196.1458829046).

Переконливе прохання до наших клієнтів: у цей період приділити особливу увагу мані-менеджменту і не навантажувати надмірно депозит торговими позиціями, а також підтримувати рівень еквіті вище звичайного!

Команда Forex4you уважно стежить за ситуацією. Ми обов'язково проінформуємо вас заздалегідь про будь-яких додаткових можливі зміни, що стосуються маржинальних вимог. Слідкуйте за оновленням новин в Особистому Кабінеті.

Ваш,
    Forex4you
    Подібні, або й ще більш жорсткі, заходи планують і багато інших брокерів.
    Цитувати Цитувати

13. Наступні 2 користувачів подякували Vergius за цей корисний допис:

bvn (16-06-2016),yuramerlin (15-06-2016)

Зацікавлений Аватар BorRud
    Створено
    червень 2016
    Місце
    Литва
    Дописи
    40
    Подякував
    127
    55 Подяк в 33 Дописах
    Forex4You або її головна компанія "E-Global" працює добре.
    Користуюсь її послугами давно і все виконує стравно.
    Неподобається що сервер відстає на 1 годину і що немає української мови.

Хто достатньо божевільний, наполегливо йти до мети - мету досягає.
    Цитувати Цитувати

15. Наступні 2 користувачів подякували BorRud за цей корисний допис:

bvn (20-07-2016),yuramerlin (21-07-2016)

Модератор Аватар yuramerlin
    Створено
    січень 2015
    Місце
    Україна
    Дописи
    1,194
    Подякував
    1,234
    1,509 Подяк в 734 Дописах
    BorRud, мені якось байдуже, що він відстає. А от не байдуже - швидкість виконання скриптів типу close all. Для прикладу, на серверах FxPro, Elmax Exacfnge, тощо закриття ордерів відбувається просто миттєво. На серверах E-Global - із затримкою навіть у секунду на кожен ордер. Для інтрадей-рубаки це не найкраща контора, хоч особисто працюю із нею понад 5 років. Не дуже подобається відсутність внутрішнього гаманця у кабінеті.
    Для інвестицій та партнерства запрошую у мій ПАММ
    Цитувати Цитувати

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    3,000
    Подякував
    1,814
    1,478 Подяк в 849 Дописах
    Особисто мені дуже не сподобалось те, що рефералам надаються не всі переваги, які доступні іншим клієнтам, наприклад сервіс рібейту. Виходить так, що реєструватись за реферальними посиланнями є невигідно і це стимулює потенційних клієнтів видаляти рефкоди, або перереєстровувати нові кабінети, вільні від реферального зв'язку. Я завжди вважав, що реферальна система не має ніяк впливати на можливості клієнта, а раз впливає, то це дуже дурний тон...
    Перед тим, як писати на форумі, ознайомтесь з Правилами форуму.
    Зараз я торгую тут: FXOpen
    Цитувати Цитувати

18. Наступні користувачі подякували bvn за цей корисний допис:

yuramerlin (21-07-2016)

Інформація про Тему

Users Browsing this Thread

Зараз 1 відвідувачів переглядають цю тему. (0 користувачів і 1 гостей)

Права у Розділі

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете писати відповіді
  • Ви не можете робити вкладення
  • Ви не можете правити ваші дописи
  •