Сторінка 1 з 2 12 КінецьКінець
Результати з 1 по 10 із 17

Тема: PayPal

Модератор Аватар smychnyk
    Створено
    вересень 2015
    Місце
    Дрогобич
    Дописи
    589
    Подякував
    218
    421 Подяк в 242 Дописах

PayPal

PayPal (укр. ПейПал) — міжнародна електронна платіжна система, заснована у 1998 році. Це найпоширеніший у світі спосіб розрахунків в Інтернеті. Нині PayPal використовують понад 230 мільйонів людей у 190 країнах світу. PayPal виступає посередником між продавцем і покупцем, забезпечуючи найвищу надійність оплати платіжними картками VISA, MasterCard, American Express та інших платіжних систем.
    Більше в вікіпедії

Думаю варто в цій темі зачепити досить болючу тему для багатьох українців.

На даний момент з України можна тільки через PayPal розраховуватись за покупки (наприклад, на ebay), прив'язавши свою картку. Але мені особисто прикро, що ця платіжна система почала повноцінну роботу в РФ ще в кінці 2011 року. Тобто напрошується висновок, що з їхньою банківською системою не так все й погано, на відміну від нашої.

Зараз є позитивні зрушення в цьому, здавалось, ніколи не вирішеному питанні.

Американською торговою палатою «American Chamber of commerce» (ACC) було підтримано ідею виходу PayPal в Україну.

Президент асоціації Андрій Гундер направив офіційний лист-звернення на адресу НБУ та Мінекономіки, в якому просить Національний банк України усунути регуляторні бар’єри для виходу системи на ринок. У листі зазначаються також й інші міжнародні системи, які через регуляторні обмеження поки не можуть працювати в Україні – Apple Pay і Google Wallet.

Лист було складено за підсумками зустрічі 28 травня, в якій брали участь представники робочої групи, створеної для роботи над відкриттям PayPal, Департаменту платіжних систем НБУ та комітету American Chamber of Commerce. За словами ініціатора створення робочої групи з PayPal Іллі Кенігштейна – “У НБУ є формальний лист від Американської Торгової Палати та підстава для запуску змін в роботу. М’яч тепер на боці НБУ”. У листі наведено перелік регуляторних актів, які потрібно змінити, щоб PayPal зміг працювати на українському ринку – Положення про електронні гроші, Інструкція про роботу з рахунками в національній та іноземній валюті, та ін.
    Інше питання. Чи зважиться PayPal прийти саме зараз повноцінно в Україну? Адже це викорінить посередників при обміні і при встановленні можливості відкритої торгівлі значно покращить життя дуже багатьох українців.
    Цитувати Цитувати

2. Наступні 4 користувачів подякували smychnyk за цей корисний допис:

Afdaser (26-09-2015),bvn (20-09-2015),kit (08-11-2016),Vergius (20-09-2015)

Початківець
    Створено
    серпень 2015
    Дописи
    147
    Подякував
    63
    73 Подяк в 54 Дописах
    Quote Написав smychnyk Перегляд Допису
    Інше питання. Чи зважиться PayPal прийти саме зараз повноцінно в Україну? Адже це викорінить посередників при обміні і при встановленні можливості відкритої торгівлі значно покращить життя дуже багатьох українців.
    Не можу побачити з якої сторони Paypal-y буде невигідно прийти повноцінно в Україну, так пропадуть посередники, але це тільки зменшить комісію за послуги що буде ще однією важливою причиною користуватись цими послугами.
    Також прикро що і стім ніяк не введе українську гривню в гаманці, коли в Росії рубль вже десь 2 роки як є.
    Цитувати Цитувати

Зацікавлений Аватар instatrade2016
    Створено
    червень 2016
    Місце
    Lvіv
    Дописи
    14
    Подякував
    1
    6 Подяк в 4 Дописах
    Так Пайпал вже давно хоче в Україну, але разом з тим хоче, щоб помінялись закони про платіжні системи, а наша влада не горить бажанням щось міняти. Видно комусь вигідно отримувати прибуток з обмінів. Пайпал прийде і відразу вся банківська система зміниться ))). Хтось дуже багато загубить .
    Я колись користувався платіжкою і для мене великим плюсом було те, що можна повернути кошти за товар чи послуги ( я неодноразово повертав) . Але так як зараз блокують багато рахунків і обовязкова верифікація рахунку - залишив платіжку (.
    Хочете 70$ на Ваш форекс-рахунок вже після реєстрації ? Пишіть в ПП.
    Цитувати Цитувати

Початківець Аватар Мосяжник
    Створено
    серпень 2016
    Дописи
    74
    Подякував
    11
    70 Подяк в 43 Дописах
    Скиньте рожеві окуляри, Пейпелу не хочеться в Україну. На то, нажаль, є певні причини, що не мають відношення до України, і я їх знаю, проте не озвучу аби не зашкодити процесу. Проте активна робота ведеться і таки примусять, за що подякуємо нашим лобістам з діаспор Канади та США. Але ж то, певна вигода буде лише в торгівців на ebay, решта давно та успішно користується іншими системами, до речі більш прогресивними та менш витратними.
    ЗУ про платіжні системи непоганий, ви його прочитайте. А от обмін валют то взагалі зовсім інша парафія і Пейпел там ні до чого. Як правило усі трансферти, що потребують конвертацію, проводяться банками емітентами карток, прив'язаних до вашого рахунку Пейпел, або ж обслуговуючою МПС(Віза, Мастеркард).
    І Пейпел не змінить банківську систему, він небанківська установа, не виконує банківські функції і сам користується банківськими послугами.
    Цитувати Цитувати

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    2,699
    Подякував
    1,665
    1,362 Подяк в 767 Дописах
    Quote Написав Мосяжник Перегляд Допису
    Але ж то, певна вигода буде лише в торгівців на ebay, решта давно та успішно користується іншими системами, до речі більш прогресивними та менш витратними.
    Ну, є ще безліч сфер, де система paypal дуже згодилася б нашим користувачам. Маю принаймні два приклади:
    1) фрілансери (так вони можуть обійтись і іншими системами, але й paypal був би досить зручним варіантом);
    2) шукачі копійчини на англомовних сайтах (є проекти, які платять копійки за різну фігню і роблять вони це виключно у paypal).
    Перед тим, як писати на форумі, ознайомтесь з Правилами форуму.
    Зараз я торгую тут: FXOpen Мій ПАММ-рахунок чекає на Ваші інвестиції: DTWT
    Цитувати Цитувати

Початківець Аватар Мосяжник
    Створено
    серпень 2016
    Дописи
    74
    Подякував
    11
    70 Подяк в 43 Дописах
    Щодо фрілансерів, то ті що пов'язані з ІТ, як правило на апворку працюють, як не як гарантія, а там монопольно пайонір. Я то не проти пейпелу, там теж непогано, коли мене китаець "киданув" на ebay, кинув жалобу і за пару годин гроші повернулись. Але аби подолати існуюче там проросійське лобі, треба багато зусиль.
    Цитувати Цитувати

Досвідчений Аватар Атол
    Створено
    вересень 2014
    Місце
    місто на Дніпрі)
    Дописи
    950
    Подякував
    275
    215 Подяк в 146 Дописах
    Quote Написав smychnyk Перегляд Допису
    На даний момент з України можна тільки через PayPal розраховуватись за покупки (наприклад, на ebay), прив'язавши свою картку. Але мені особисто прикро, що ця платіжна система почала повноцінну роботу в РФ ще в кінці 2011 року. Тобто напрошується висновок, що з їхньою банківською системою не так все й погано, на відміну від нашої.
    Я так зрозумів що на Пайпал можливо у нас лише зарахування але обналічити/вивести на банківську карту с Палупал у нас неможливо?
    А якщо з Палупал проводити виводи через обміники та таким способом виводити на карти банків у нас? так можливо?
    Чи скажімо цим палупалом поповняти біткоінти а їх тоді вже виводити ?
    Цитувати Цитувати

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    2,699
    Подякував
    1,665
    Quote Написав Атол Перегляд Допису
    Я так зрозумів що на Пайпал можливо у нас лише зарахування але обналічити/вивести на банківську карту с Палупал у нас неможливо?
    Наскільки я знаю, не можливе і зарахування теж, тільки розрахунки з прив'язаної до нього банківської картки. Тобто витрачати власні кошти можна, а отримати від когось ні.
    Цитувати Цитувати

Досвідчений Аватар Атол
    Створено
    вересень 2014
    Місце
    місто на Дніпрі)
    Дописи
    950
    Подякував
    275
    215 Подяк в 146 Дописах
    Quote Написав bvn Перегляд Допису
    Наскільки я знаю, не можливе і зарахування теж, тільки розрахунки з прив'язаної до нього банківської картки. Тобто витрачати власні кошти можна, а отримати від когось ні.
    це інфа 100% звідки інфа?

і чи є тут кто знае нормально аглійську мову і хто може запитати в цієї четрової палупал ???
    Цитувати Цитувати

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    2,699
    Подякував
    1,665
    Quote Написав Атол Перегляд Допису
    це інфа 100% звідки інфа?

і чи є тут кто знае нормально аглійську мову і хто може запитати в цієї четрової палупал ???
    Це інфа з самого пейпалу, колись я намагався з'ясувати, чи можу отримувати гроші і знаходив там якісь списки країн, які мають ті чи інші дозволи, України там не було.

Також цю інформацію підтверджують дописи активістів у фейсбуці, які вже кілька років намагаються добитися, розширення можливостей використання того пейпалу в Україні... спочатку грішили на НБУ, а потім, наче НБУ створило всі умови, а виявилось сам пейпал не виявив бажання розрширюватись. Якось так, якщо коротко.

Посилання наводити не буду, бо то було все давно, зараз шукати нема часу.
    Цитувати Цитувати

12. Наступні користувачі подякували bvn за цей корисний допис:

kit (08-11-2016)

Інформація про Тему

Users Browsing this Thread

Зараз 1 відвідувачів переглядають цю тему. (0 користувачів і 1 гостей)

Права у Розділі

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете писати відповіді
  • Ви не можете робити вкладення
  • Ви не можете правити ваші дописи
  •