Сторінка 2 з 2 ПочатокПочаток 12
Результати з 11 по 17 із 17

Тема: PayPal

1. Наступні 4 користувачів подякували smychnyk за цей корисний допис:

Afdaser (26-09-2015),bvn (20-09-2015),kit (08-11-2016),Vergius (20-09-2015)

Професіонал Аватар Атол
    Створено
    вересень 2014
    Місце
    місто на Дніпрі)
    Дописи
    1,012
    Подякував
    297
    239 Подяк в 163 Дописах
    ну не знаю зараз от зарегався в цьому палупали підтвердив почту і підтвердив карту привата пройшла в кабінеті горить зеленім написано підтверджено нажимаю на неї під нею горить це
    Confirm credit card
    Підтвердження кредитної картки
    але в мене карта не кредитна а для виплат і це чи у них жаргон такий підтвердження кредитної карти (мается на увазі всі карти) чи може запрошують якийсь балан саме кредитних коштів- не зрозуміло. знизу ще силка Edit редагувати
    Так і не можу зрозуміти підтверджено чині?
    Цитувати Цитувати

Адміністратор Аватар kit
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    198
    Подякував
    213
    129 Подяк в 80 Дописах
    Я колись прив'язав приватовську "Internet card", валюта - USD, коли натискаю на картку - виводить адресу для виставлення рахунків і строк дії.
    Востаннє редагувалось kit; 18-11-2016 в 14:26.
    Цитувати Цитувати

Початківець Аватар Tolik
    Створено
    листопад 2015
    Дописи
    114
    Подякував
    132
    102 Подяк в 60 Дописах
    Останні новини такі:
    "PayPal не прийде в Україну. Принаймні, в найближчі 12 місяців" - такою інформацією поділився Сергій Шацький, директор департаменту платіжних систем та інноваційного розвитку Нацбанку України у своєму виступі на Четвертому міжнародному форумі ITS "Інформаційні системи. Інновації, технології, безпека".
    Шацький звернувся до представників Всесвітнього банку з проханням вияснити, коли PayPal зайде в Україну. Представник американської компанії підкреслив, що PayPal - це комерційна організація. У неї є свій власний стратегічний бізнес-план на 24 місяці по входженню на ринки різних країн світу.
    Цитувати Цитувати

5. Наступні користувачі подякували Tolik за цей корисний допис:

WilsonPayne (20-11-2016)

Початківець Аватар Мосяжник
    Створено
    серпень 2016
    Дописи
    74
    Подякував
    11
    70 Подяк в 43 Дописах
    Ну не прийде то не прийде, його місце займеться іншим. Наскільки я розумію суть, палка дуже цікава тільки тим, хто бажає торгувати на ebay. Оскільки там безальтернативно, але і для тих випадків існують "лайфхаки", що дозволяють отримати повноцінний рахунок, проте з деяким ризиком. Тим не менш, відомі мені громадяни Україні, є досить активними продавцями на ebay, нумізмати. Виявляється, банальна скупка НБУ-ших монет, та прогулянки по ринкам дає в середньому 100% рентабельність.
    Цитувати Цитувати

Цитувати Цитувати

8. Наступні 2 користувачів подякували Атол за цей корисний допис:

smychnyk (26-01-2017),Tolik (28-01-2017)

Початківець Аватар Tolik
    Створено
    листопад 2015
    Дописи
    114
    Подякував
    132
    102 Подяк в 60 Дописах
    Quote Написав Атол Перегляд Допису
    Остані новини від Готаревої по Палу Пал в Україні https://new.kurs.com.ua/novost/6273-...ihodit-paypal/
    Увесь зміст тієї статейки можна передати однією фразою: Гонтарєва сказала, що Пейпал не прийде в Україну, бо для цього потрібен більш високий інвестиційний рейтинг країни.

Звичайно, це брехня. На таких умовах, як в Україні (Send only), система працює ще в 97 країнах. Але в таких країнах, наприклад, як Ботсвана, Коста Рика, Сальвадор, Гондурас, Лесото, Кенія, Маврикій, Мозамбік і Венесуела працює повноцінно. Інвестиційний рейтинг країни не заважає.

Ще трохи інфи з інтернетів про PayPal:
    До недавнього часу ініціатори виходу ПейПел на український ринок пов'язували відсутність результату з політикою Нацбанку. Зараз регуляторні перепони прибрані.
    Серед інших факторів, які заважають запуску PayPal в Україні, економічні розрахунки самої компанії і те, що переговори проводяться в-основному з європейським офісом, який на 80% сформований з московського підрозділу PayPal. Можливо, на це натякав користувач Мосяжник. Це не секрет. До речі, при такому розкладі, навіть якщо "палка" прийде сюди повноцінно, припускаю, що ставлення до укр. користувачів буде дещо упередженим.
    Востаннє редагувалось Tolik; 27-01-2017 в 19:54.
    Цитувати Цитувати

10. Наступні 3 користувачів подякували Tolik за цей корисний допис:

bvn (27-01-2017),Vergius (27-01-2017),WilsonPayne (28-01-2017)

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    2,839
    Подякував
    1,737
    1,430 Подяк в 817 Дописах
    Quote Написав Tolik Перегляд Допису
    Але в таких країнах, наприклад, як Ботсвана, Коста Рика, Сальвадор, Гондурас, Лесото, Кенія, Маврикій, Мозамбік і Венесуела працює повноцінно.
    Особливо бісить, що навіть у московії воно працює повноцінно, а Україна їм бачте не така...

Quote Написав Tolik Перегляд Допису
    що переговори проводяться в-основному з європейським офісом, який на 80% сформований з московського підрозділу PayPal.
    Оце, найвірогідніше так і є...
    Перед тим, як писати на форумі, ознайомтесь з Правилами форуму.
    Зараз я торгую тут: FXOpen Мій ПАММ-рахунок чекає на Ваші інвестиції: DTWT
    Цитувати Цитувати

12. Наступні 2 користувачів подякували bvn за цей корисний допис:

Tolik (28-01-2017),Vergius (28-01-2017)

Інформація про Тему

Users Browsing this Thread

Зараз 1 відвідувачів переглядають цю тему. (0 користувачів і 1 гостей)

Права у Розділі

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете писати відповіді
  • Ви не можете робити вкладення
  • Ви не можете правити ваші дописи
  •