Результати з 1 по 5 із 5

Тема: Pro-Rebate

Новачок
    Створено
    вересень 2015
    Дописи
    1
    Подякував
    0
    0 Подяк в 0 Дописах

Pro-Rebate

Друзі, доброго здоров'ячка!
    Може хтось мав справу з ресурсом Pro-Rebate. Вони обіцяють навчання і повернення спреда до 90%, а також послугу автокопіювання. Дуже розкішні умови як на мене. Є хтось хто працював або працює з ними? Є що сказати про ресурс?
    Цитувати Цитувати

Досвідчений Аватар bgt
    Створено
    грудень 2014
    Місце
    Західна Україна
    Дописи
    689
    Подякував
    159
    156 Подяк в 128 Дописах
    Видно що ця компанія щось не дуже прижилась поки що на нашому ринку, хоча вона вроді з Канади.

http://pro-rebate.com/

Тоді заходьте і уточнюйте!
    Цитувати Цитувати

Новачок
    Створено
    жовтень 2015
    Дописи
    4
    Подякував
    0
    1 Подяка в 1 Дописі
    Я з ними працюю. Нормальна контора, все вчасно виплачують. Я там навіть свій рахунов в таблицю додав, як менеджер. Тому ребейт майже повністю повертаю собі
    Цитувати Цитувати

Початківець Аватар Tolik
    Створено
    листопад 2015
    Дописи
    99
    Подякував
    120
    95 Подяк в 54 Дописах

Погано

Quote Написав bgt Перегляд Допису
    вона вроді з Канади.
    Не вірю. Подивився сайт. Впевнений, що контора з пост-совка. Убогенький гівносайтик з дуже поганою англійською. Я не розуміюся в веб-дизайні і англійська моя слабенька. Але просто впадає в око "кострубатість" тексту, весь час спотикаєшся об фрази типу "The investor opens up a trading account at a reputable brokerage firm" або "You can open an account only for personal account on your name or your company name". Це рашн інгліш. Варто зайти на сайт справжньго західного рібейт-сервісу, наприклад, cashbackforex, почати читати статті, заглянути в розділ 'Contact Us', просто оцінити look&feel - і більше не потрібно пояснень.

Сам факт, що вони з самого початку дурять, причому так примітивно - погана ознака.
    З іншого боку, втрати, якщо рібейт-контора виявиться скамом, незначні: неповернуті виплати за частину спреду протягом 1-2 місяців.
    Цитувати Цитувати

Головний модератор
    Створено
    вересень 2014
    Дописи
    1,531
    Подякував
    414
    481 Подяк в 374 Дописах
    Quote Написав Tolik Перегляд Допису
    Впевнений, що контора з пост-совка
    щоб це зрозуміти, не потрібно навіть проводити досліджень, досить подивитись на структуру сайту ))
    pro-rebate.com/en/avto-trejding.html
    з іншого боку, якщо основна мова сайту російська, то звідки ще вона може бути?
    Цитувати Цитувати

6. Наступні користувачі подякували WilsonPayne за цей корисний допис:

Vergius (11-11-2015)

Інформація про Тему

Users Browsing this Thread

Зараз 1 відвідувачів переглядають цю тему. (0 користувачів і 1 гостей)

Права у Розділі

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете писати відповіді
  • Ви не можете робити вкладення
  • Ви не можете правити ваші дописи
  •