Переглянути Результати: Як довго потрібно сидіти на демо-рахунку?

Проголосувало
8. You may not vote on this poll
 • Не треба втрачати час, відразу не реал

  1 12.50%
 • Досить і тижня, щоб розібратись с терміналом

  2 25.00%
 • Потрібно місяць-два, щоб трохи навчитись торгувати

  0 0%
 • Півроку або рік щонайменше, а то й два

  3 37.50%
 • Тільки багато-багато років допоможуть

  0 0%
 • Ніколи, демо-рахунок завжди згодиться для експериментів

  2 25.00%
 • Ніколи, трейдерами не стають, ними народжуються

  0 0%
Сторінка 1 з 2 12 КінецьКінець
Результати з 1 по 10 із 11

Тема: Як довго сидіти на демо-рахунку?

 1. #1
  Адміністратор Аватар bvn
  Створено
  липень 2014
  Місце
  Полтава, Україна
  Дописи
  3,096
  Подякував
  1,821
  1,484 Подяк в 854 Дописах

  Як довго сидіти на демо-рахунку?

  Демо-рахунок - це такий рахунок в брокерській компанії, що дозволяє імітувати реальну торгівлю на форексі з використанням торговельного терміналу, при цьому не витрачаючи ніяких коштів. Котирування валют йдуть реальні або близькі до реальних, а всі торговельні операції на ринку несправжні, як і сума балансу, яку ви можете задати при створенні демо-рахунку.

  Щоб створити демо-рахунок в терміналі MT4, необхідно скористатись меню "Файл" -> "Відкрити рахунок". Тобто достатньо завантажити й встановити термінал з сайту будь якого брокера і можна створювати демо-рахунки за бажанням. Це не потребує ніяких коштів, тому ви нічого не втрачаєте і нічим не ризикуєте.

  Перше, для чого вам обов’язково знадобиться демо-рахунок, це для того, щоб розібратися з самим терміналом. Ви, звичайно, можете спочатку прочитати про те, як користуватись терміналом. Про це в нас, навіть, є спеціальна тема "Знайомство з MT4", але рано чи пізно, вам потрібно буде спробувати все в дії. Було б недоцільно відкривати справжній рахунок і вкладати туди свої кошти, лише для того, щоб розібратися, як натискати кнопки в терміналі і до чого це призводить. Тож починайте знайомство з терміналом з відкриття демо-рахунку.

  Але дуже часто буває, коли новачкам, які ледь навчились відкривати та закривати угоди, відразу здається, що заробляти на форекс дуже просто. Вони бігом спішать покласти на справжній рахунок кошти і почати їх "зливати". Зазвичай це закінчується повною втратою депозиту. Буває й так, що такі користувачі не вбачають в свої діях ніякої помилки, а вважають, що в усьому винен брокер або й навіть взагалі сам форекс. Це дуже прикро.

  Тільки уважний і терпеливий трейдер, який знає, що спочатку треба вчитись аналізувати ринок, створити й відпрацювати власну торговельну систему, досягає врешті-решт успіху. Тож друге, для чого може бути корисним демо-рахунок, це робота над торговельною системою та навчання аналізу. Бо ж тоговельний термінал надає вам всі можливості аналізувати графіки фінансових інструментів на демо-рахунку також, як і на справжньому рахунку.

  Особисто я не бачу суттєвої різниці між реальним і демо-рахунком, окрім, можливо, швидкості виконання ордерів. Тому різниця може бути лише для тих, хто грається з так званою піпсовкою, не найкращим стилем торгівлі на ринку, коли угоди закриваються відразу, тільки ціна заходить на кілька пунктів в прибуток. Або ще важлива швидкість виконання, коли ви торгуєте на новинах, тоді ви можете відчути суттєву різницю. Коли ціна різко змінюється, на реальному рахунку вам не вдасться відкрити угоду також моментально, як і на демо-рахунку. Але я вам не раджу, принаймні на початковому етапі навчання, гратися з цими стилями торгівлі. Тож в усьому іншому технічно різниці між реальним та демо-рахунком немає, а значить свою торговельну систему можна спочатку відпрацьовувати на демо-рахунку.

  Я вважаю, що на реальний рахунок варто переходити лише тоді, коли ви вже побачите, що система працює і ви отримуєте прибуток систематично, тобто протягом довгого періоду часу: від 3 місяців до року. Не поспішайте. Іноді також буває, що система дає позитивний результат на деякому досить короткому проміжку часу, тож не робіть помилок.

  Дехто також вважає, що існує певна психологічна проблема переходу з демо-рахунку на реальний, тобто на демо у вас вже все виходить, а коли ви починаєте працювати з реальними коштами, то тут починаються помилки і ви втрачаєте кошти. Саме це вони приводять, як аргумент на користь швидкого переходу на реальні кошти. Я з цим не згоден. Вважаю, що саме відсутність відпрацьованої системи й призводить до хвилювання. Коли система вже відпрацьована, ви довіряєте їй, то це додає впевненості в роботі. Крім того, не потрібно поспішати відразу вкладати великі кошти, які ви будете боятися втратити і від цього почнете хвилюватися. Потрібно починати працювати з такою сумою, коштів, з якою ви будете відчувати себе комфортно і не будете хвилюватися за втрату цих коштів. Можна спробувати відразу налаштувати себе так, що коли ви поповнили свій рахунок, ви ці кошти вже втратили, тому немає чого боятися. Повернення ж їх у вигляді прибутків, які ви будете знімати час від часу, буде для вас приємною винагородою.

  Крім всього вище сказаного, хочеться ще додати, що деякі трейдери, одного разу відпрацювавши торговельну систему, на цьому не зупиняються і продовжують її вдосконалювати, або шукати інші системи для кращої диверсифікації. Про це ми ще поговоримо в окремій темі, але вважається що можна знизити ризики, якщо торгувати на декількох рахунках за різними торговельними системами. Таким чином, для багатьох трейдерів демо-рахунок стає тим повсякденним інструментом, який знаходиться завжди поруч. Тобто навіть, коли вже йде робота на реальному рахунку, вони все одно не полишають експерименти з демо-рахунком. Я як раз відношуся саме до таких.

  А як ви вважаєте скільки часу необхідно провести в роботі з демо-рахунком, щоб потім з успіхом перейти до роботи з реальними коштами?

  ====================
  Автор статті: bvn
  Всі права на статтю належать forexforum.com.ua
  Востаннє редагувалось bvn; 22-01-2015 в 14:06.
  Перед тим, як писати на форумі, ознайомтесь з Правилами форуму.
  Цитувати Цитувати

 2. Наступні користувачі подякували bvn за цей корисний допис:

  Vasya_Neutron (12-12-2014)

 3. #2
  Зацікавлений
  Створено
  серпень 2014
  Дописи
  44
  Подякував
  25
  32 Подяк в 25 Дописах
  Quote Написав bvn Перегляд Допису
  Дехто також вважає, що існує певна психологічна проблема переходу з демо-рахунку на реальний, тобто на демо у вас вже все виходить, а коли ви починаєте працювати з реальними коштами, то тут починаються помилки і ви втрачаєте кошти. Саме це вони приводять, як аргумент на користь швидкого переходу на реальні кошти. Я з цим не згоден. Вважаю, що саме відсутність відпрацьованої системи й призводить до хвилювання.
  Все відносно і индивідуально, деякі люди не схильні до дисциплінованої торгівлі та аналізу і результат який вони здобули випадково на демо - може їх спонукати вкладати гроші в реальну торгівлю де без необхідної практики вони їх легко зливають...
  Систему можна відпрацьовувати роками, тим більше, що ринок теж не стоїть на місці і під нього ще треба підлаштовуватися та вносити в ТС корективи..
  Просто на мій погляд, людина більш відповідальніше відноситься до торгівлі - коли вона йде за свої гроші (як варіант пропоную центові рахунки для початківців - там і з 10 баксів .. можна почати).
  Цитувати Цитувати

 4. #3
  Зацікавлений
  Створено
  серпень 2014
  Місце
  Львів
  Дописи
  17
  Подякував
  7
  9 Подяк в 6 Дописах
  Quote Написав xdendi Перегляд Допису
  Просто на мій погляд, людина більш відповідальніше відноситься до торгівлі - коли вона йде за свої гроші
  То все неправда ), в людини виникає небезпечна ситуація коли гроші легко приходять, а потім вони чомусь дуже швидко легко йдуть...
  Цитувати Цитувати

 5. #4
  Зацікавлений
  Створено
  серпень 2014
  Дописи
  44
  Подякував
  25
  32 Подяк в 25 Дописах
  Quote Написав Tokitukaze Перегляд Допису
  в людини виникає небезпечна ситуація коли гроші легко приходять
  Ну людина якщо має здібності до аналізу , то на помилках буде вчитися , я не каже що моя точка зору - 100 відсотково правильна - все залежить в першу чергу від того хто сідає за термінал, чи за демо рахунок чи за реальний.
  Цитувати Цитувати

 6. #5
  Зацікавлений
  Створено
  серпень 2014
  Місце
  Львів
  Дописи
  17
  Подякував
  7
  9 Подяк в 6 Дописах
  Quote Написав xdendi Перегляд Допису
  то на помилках буде вчитися
  Якби люди могли вчитися на помилках, то всі вже були б мільярдери....граблі поки ніхто не відміняв
  Цитувати Цитувати

 7. Наступні 2 користувачів подякували Tokitukaze за цей корисний допис:

  bvn (22-08-2014),Vasya_Neutron (12-12-2014)

 8. #6
  Зацікавлений
  Створено
  серпень 2014
  Дописи
  44
  Подякував
  25
  32 Подяк в 25 Дописах
  Quote Написав Tokitukaze Перегляд Допису
  Якби люди могли вчитися на помилках, то всі вже були б мільярдери
  Виправляючи одні помилки - можна наробити других, ринок річ дуже нестатична ... і любить доводити, що те що було вірно вчора, сьогодні вже може не діяти.
  Цитувати Цитувати

 9. #7
  Зацікавлений
  Створено
  серпень 2014
  Місце
  Львів
  Дописи
  17
  Подякував
  7
  9 Подяк в 6 Дописах
  Quote Написав xdendi Перегляд Допису
  Виправляючи одні помилки - можна наробити других, ринок річ дуже нестатична
  Погоджуюсь і не тільки ринок
  Цитувати Цитувати

 10. #8
  Зацікавлений Аватар Vasya_Neutron
  Створено
  листопад 2014
  Місце
  UA
  Дописи
  31
  Подякував
  40
  19 Подяк в 16 Дописах
  Quote Написав xdendi Перегляд Допису
  Виправляючи одні помилки - можна наробити других, ринок річ дуже нестатична ... і любить доводити, що те що було вірно вчора, сьогодні вже може не діяти.
  Якщо б було по-іншому, то всі б прийшли на форекс і рубали собі свої бакси по-тихому. Нестатичність ринку форекс - результат роботи МаркетМейкера. Нам залишається тільки пристосовуватись і постійно вчитись. :confused:
  Цитувати Цитувати

 11. #9
  Початківець
  Створено
  серпень 2014
  Місце
  Полтава
  Дописи
  87
  Подякував
  43
  90 Подяк в 54 Дописах
  Quote Написав Vasya_Neutron Перегляд Допису
  Якщо б було по-іншому, то всі б прийшли на форекс і рубали собі свої бакси по-тихому. Нестатичність ринку форекс - результат роботи МаркетМейкера. Нам залишається тільки пристосовуватись і постійно вчитись. :confused:
  Саме - пристосовуватись! Ті, хто не вміють визнавати свої помилки та намагаються довести ринку СВОЮ правоту - завжди програють. Треба вчитися відчувати ринок та слідувати за ним - і буде вам щастя (тобто, профіт ). А ще важливо будувати свою стратегію так, щоб у разі помилок - втрати були мінімальними. Адже недарма часто говорять, що для того, щоб стабільно заробляти, треба спочатку навчитись не втрачати (принаймні, багато).
  Цитувати Цитувати

 12. #10
  Зацікавлений
  Створено
  грудень 2014
  Дописи
  9
  Подякував
  0
  5 Подяк в 3 Дописах
  Сидiти на демцi треба доти, поки не буде впевненостi, що вдасться заробляти на реалi. I в кожного час сидiння на демцi буде iндивiдуальним.
  Цитувати Цитувати

 13. Наступні 2 користувачів подякували Diva за цей корисний допис:

  bvn (20-12-2014),Infospacer (19-12-2014)

Інформація про Тему

Users Browsing this Thread

Зараз 1 відвідувачів переглядають цю тему. (0 користувачів і 1 гостей)

Права у Розділі

 • Ви не можете створювати нові теми
 • Ви не можете писати відповіді
 • Ви не можете робити вкладення
 • Ви не можете правити ваші дописи
 •