Сторінка 1 з 2 12 КінецьКінець
Результати з 1 по 10 із 11

Тема: FIBO Group - fibogroup.com

Модератор Аватар smychnyk
    Створено
    вересень 2015
    Місце
    Дрогобич
    Дописи
    590
    Подякував
    219
    425 Подяк в 243 Дописах

FIBO Group - fibogroup.com

- FIBO Group (Financial Intermarket Brokerage Online Group) - перейти на сайт брокера.
    Країна реєстрації - Британські Віргінські острови
    - Надає послуги з 1998 року
    Адреси офісів в Україні :
    • Київ (03150, вул. Вели́ка Василькі́вська, 77а, 10 поверх), графік (пн-пт з 09:00 до 20:00), тел. +380 (44) 361-66-85, +380 (44) 361-66-58, kiev@fibo.ru
    • Одеса (вул. Маразліївська, 1/20, БЦ "Шевченківський" (стадіон Чорноморець), офіс 503), графік (пн-пт з 09:00 до 20:00), тел. +38 048 7833972, odessa@fibogroup.com

Типи рахунків:
    • MT4 Fixed (фіксований спред, гарантовані stop loss ордера, захист від мінусового балансу, 4 знаки після крапки, Instant Execution - виконання по вашій ціні);
    • MT4 Floating ( Instant Execution, 5 знаків після крапки, гарантовані stop loss ордера, мінімальні плавучі спреди, нема комісії, можливість торгівлі CFD);
    • MT4 NDD (мінімальні плавучі спреди, Market Execution, без реквот, ідеальна для торгівлі на новинах, глибока ліквідність від великих банків, ордера можуть виконуватись по цінах краще заявлених, ідеально для роботів скальпелів);
    • cTrader STP (мінімальні плавучі спреди, термінал з широкими аналітичними можливостями, "стакан цін", глибока ліквідність від великих банків, Market Execution, без реквот, мобільний додаток і вебтермінал).

Способи поповнення рахунку та виводу коштів: банки, кредитні карти, онлайн платіжні системи.
    Наявність інвестиційної системи - ПАММ.
    Наявність бінарних опціонів - нема.
    Наявність партнерської програми - є.

Брокер FIBO проводить популярний конкурс "Тріатлон", який складається з 3 етапів. На першому змагання проходять на демо рахунку. За тиждень потрібно заробити більше всіх і не допустити максимальну просадку більше 30%. 10 щасливчиків проходять на другий етап. Там їм дають в управління депозит зі 100 доларами. Умови аналогічні 1 етапу. 1 щасливчик переходить на 3 етап. Там йому створюють памм з нагородою за успішну торгівлю в 30% і депозитом в 1000 доларів. За кожен тиждень при доході більше 5% нараховують 1 бал. В кінці року за допомогою цих балів будуть розігруватись депозити на 25, 15, 10 тисяч доларів.
    На першому етапі можна брати участь кожен тиждень.
    Цитувати Цитувати

2. Наступні користувачі подякували smychnyk за цей корисний допис:

bvn (20-10-2015)

Створено
    вересень 2015
    Місце
    Дрогобич
    Дописи
    590
    Подякував
    219
    425 Подяк в 243 Дописах
    Автор Теми

Шановні клієнти!

Ми раді повідомити про те, що відбувся розіграш призів конкурсу «Тріатлон».

Перший приз конкурсу Керований рахунок (ПАММ) на суму $ 25000 отримав учасник з ніком ohrim08 (1633537).

Другий приз конкурсу Керований рахунок (ПАММ) на суму $ 15000 отримав учасник з ніком Blueukulele (1632966).

Третій приз конкурсу Керований рахунок (ПАММ) на суму $ 10000 отримав учасник з ніком ALFRED (1630739).

Вітаємо переможців та бажаємо їм успіху в управлінні ПАММ-рахунками! Впевнені, у вас є шанс стати відмінними керуючими!

З повагою,

* FIBO Group Ltd.
    Спостерігав за конкурсом цілий рік.
    Одноосібним лідером в фінальному забігу був ohrim08. Людина давала прибуток по 5% кожен тиждень на протязі 3 місяців! Як мені здалось, торгував він без стопів з надією на спокійному ринку взяти потрібну кількість пунктів.
    По Blueukulele і ALFRED можу сказати, що вони кращі серед гірших (злили по 70% депозиту в погоні за 5% кожен тиждень).
    Були й такі з білетами для розіграшу призів, котрі злили всі 100% депозиту
    Я, звичайно, написав свої побажання стосовно конкурсу "Тріатлон" брокеру, але таке враження, що їх все влаштовує. Ну якщо їх влаштовує, то мені тим більше все-рівно, що вони роблять і як розпоряджаються грошима.
    Головне, щоб вчасно виплачували гроші. А ось з цим останнім часом якісь проблеми якщо вірити відгукам на різноманітних ресурсах.
    Цитувати Цитувати

Заблокований
    Створено
    січень 2016
    Місце
    Станіслав
    Дописи
    17
    Подякував
    8
    4 Подяк в 4 Дописах
    Quote Написав smychnyk Перегляд Допису
    А ось з цим останнім часом якісь проблеми якщо вірити відгукам на різноманітних ресурсах.
    Будьте добрі підкажіть ресурси. Бо ж в мене там гроші.
    Цитувати Цитувати

Модератор Аватар yuramerlin
    Створено
    січень 2015
    Місце
    Львів
    Дописи
    1,187
    Подякував
    1,229
    1,495 Подяк в 728 Дописах
    €врейчик, виликі гроші краще тримати не там. Із мого особистого досвіду.
    У жовтні завів туди $300 з метою поторгувати самотужки. Але отримав команду від начальства передати рахунок у ДК одному "професіоналу. Професіонал не забарився. Злив все один день. Професійно та акуратно.
    Інша $1000 була заведена на інший кабінет до якого я не мав доступу. Але мав доступ до моніторингу рахунку. Протягом місяця торгівлі ще один керуючий набрав +100%. Початкову $1000 ми вивели тим самим шляхом, що й заводили. Прибуток вони відмовились повертати на карту. Довелось шукати інші шляхи виведення прибутку. Це мені відверто не сподобалось.
    А ось з цим останнім часом якісь проблеми якщо вірити відгукам на різноманітних ресурсах.
    Якщо такі існують, то слід було мене попередити. Я ж модератор даного розділу. Дасиш при можливості пруфлінки. Не тут, а сам знаєш де.
    Не бійся, що не знаєш - бійся, що не вчишся
    Мої твіти.
    Цитувати Цитувати

Модератор Аватар yuramerlin
    Створено
    січень 2015
    Місце
    Львів
    Дописи
    1,187
    Подякував
    1,229
    1,495 Подяк в 728 Дописах
    І, власне кажучи, самі витяги із рахунків.
    Професійно злитий:
    1.jpg
    По-любительському подвоєний:
    2.jpg
    Кошти виведено. Перешкод не було. За принципами нашого форуму, ми переносимо тему до розділу "компанії під питанням" лише тоді, коли існують певні зафіксовані скарги. Я особисто зовсім не бачу підстав для сумнівів в адекватності компанії.
    Вважаю питання знятим.
    Не бійся, що не знаєш - бійся, що не вчишся
    Мої твіти.
    Цитувати Цитувати

Створено
    вересень 2015
    Місце
    Дрогобич
    Дописи
    590
    Подякував
    219
    425 Подяк в 243 Дописах
    Автор Теми

Quote Написав €врейчик Перегляд Допису
    Будьте добрі підкажіть ресурси. Бо ж в мене там гроші.
    Я хотів зробити скріншоти відгуків, але коли їх перевіряв на різних ресурсах, яких гугл при вводі "відгуки по фібо" (російською) видає достатньо, то помітив одну закономірність не зрозумілу.
    Дуже часто одні і ті ж відгуки (позитивні, негативні) слово в слово присутні на різних сайтах. Тому швидше за все це накручені відгуки.

Хочу сказати, що відгуки по цьому брокеру дуже протиречиві. Читав, що деяким людям затримували виплати перед святами. Не думав, що це речення викличе якусь паніку.

По усіх брокерах (оффшорних) варто бути напоготові якщо у вас там гроші. Ось, що я хотів донести.
    Цитувати Цитувати

8. Наступні 2 користувачів подякували smychnyk за цей корисний допис:

bvn (07-01-2016),€врейчик (07-01-2016)

Заблокований
    Створено
    січень 2016
    Місце
    Станіслав
    Дописи
    17
    Подякував
    8
    4 Подяк в 4 Дописах
    Хочу сказати, що відгуки по цьому брокеру дуже протиречиві.
    Ну це ж інтернет.
    Найважливіше це досвід власний і знайомих тобі людей.
    Я з ними вже давненько. Якихось труднощів (по моїх критеріях) не було.
    А оцінка брокера в мене проста, щоб віддали моє.
    Цитувати Цитувати

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    2,703
    Подякував
    1,669
    1,362 Подяк в 767 Дописах
    Добре, коли негативні відгуки супроводжуються скріншотами та відеофіксацією. Таким вдгукам вже можна й довіряти, але мало хто приділяє обґрунтуванню своїх претензій достатню увагу. Частіше буває як? Злив рахунок із-за своєї криворукості, переклав вину на брокера, пішов на кілька форумів нагадив.

Іноді ще бувають замовні висери. Але думаю, що на нашому форумі це поки що неактуально. Не будуть компанії наймати проплачених тролів, щоб вони гадили на маловідомому форумі. От десь через рік-два, можливо й ми з таким явищем зтикнемся.

Та ми вже трохи пішли в оффтопік. Я от з цією компанією досі не мав справ, тому мені по темі й нічого сказати
    Перед тим, як писати на форумі, ознайомтесь з Правилами форуму.
    Зараз я торгую тут: FXOpen Мій ПАММ-рахунок чекає на Ваші інвестиції: DTWT
    Цитувати Цитувати

Створено
    вересень 2015
    Місце
    Дрогобич
    Дописи
    590
    Подякував
    219
    425 Подяк в 243 Дописах
    Автор Теми

Цього тижня стартував марафон "Trader's Triple Chase".
    Це той же самий Тріатлон тільки поміняли назву.
    В правилах змін ніяких не помітив.
    Цитувати Цитувати

Початківець Аватар trader27
    Створено
    грудень 2015
    Дописи
    50
    Подякував
    77
    30 Подяк в 16 Дописах
    у Fibo group відключена система Webmoney (не можна ні ввести, ні вивести кошти через неї). Підтримка пише, що це тимчасово, але термінів відновлення системи не називає. Хтось, ще десь з таким стикався?
    Цитувати Цитувати

Інформація про Тему

Users Browsing this Thread

Зараз 1 відвідувачів переглядають цю тему. (0 користувачів і 1 гостей)

Права у Розділі

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете писати відповіді
  • Ви не можете робити вкладення
  • Ви не можете правити ваші дописи
  •