Сторінка 3 з 3 ПочатокПочаток 123
Результати з 21 по 30 із 30

Тема: Список актуальних конкурсів на демо рахунках з грошовою винагородою.

1. Наступні 8 користувачів подякували smychnyk за цей корисний допис:

Alekskm27 (16-03-2016),bgt (06-11-2015),bvn (05-11-2015),DobrijZmej (05-11-2015),Tolik (09-03-2016),Vergius (05-11-2015),WilsonPayne (06-11-2015),yuramerlin (06-11-2015)

Початківець Аватар Tolik
    Створено
    листопад 2015
    Дописи
    99
    Подякував
    120
    95 Подяк в 54 Дописах

Gerchikco.com 3-місяний конкурс з 55 "ПАММами" по $1000 у якості призів

Quote Написав bvn Перегляд Допису
    О, мені якраз спам прийшов на мило і я теж зареєструвався на цей конкурс.
    Мені пізніше теж прийшов цей спам, але новиною поділився друг. Як і наступною:

Дуже "щедрий" конкурс від компанії Герчика. Умови дають шанс виграти навіть тим, хто не захоплюється розгонами, а практикує стабільну торгівлю з контролем ризиків.
    Строки проведення: 28 березня - 28 червня 2017 (3 місяці!)
    Призових місць: 55 (!!!) ТІМА-рахунків (це щось типу ПАММа) з 1000 баксів
    Специфічна умова (на якій майже всі обламаються): просадка не більше 20%
    https://gerchikco.com/contest-on-demo-accounts/

Герчик про цей конкурс (рос.)
    Цитувати Цитувати

Модератор Аватар smychnyk
    Створено
    вересень 2015
    Місце
    Дрогобич
    Дописи
    589
    Подякував
    218
    421 Подяк в 242 Дописах
    Автор Теми

Quote Написав Tolik Перегляд Допису
    на якій майже всі обламаються
    На цій умові обламаються 99%. Просадка 20% береться не по балансу, а по еквіті.
    Тобто в будь-який момент на ринку може бути непередбачуваний імпульс, який зажене депо в хороший і не зафіксований плюс, а потім від нього буде й рахуватись -20%.
    Тут як варіант, торгувати 3 місяці тільки з тейками на малих таймфреймах. Причому серія лосів суттєво знижує шанси.
    Плюс на тімі на 1000 баксів з такими умовами в кращому випадку можна буде отримувати 10-20 баксів до яких треба ще на ринку дожити. І в будь-який тіму заберуть якщо просадка буде більше 20%.
    Востаннє редагувалось smychnyk; 21-03-2017 в 11:16.
    Цитувати Цитувати

4. Наступні 2 користувачів подякували smychnyk за цей корисний допис:

bvn (21-03-2017),Tolik (23-03-2017)

Початківець Аватар Мосяжник
    Створено
    серпень 2016
    Дописи
    74
    Подякував
    11
    70 Подяк в 43 Дописах
    О маєш, Герчик знову в полі зору, цікавенько. Невже з'явився інвестор, який допоміг повідомити про себе спільноті. Ну тим, хто ще не знає, про "великого та могутнього Герчика, переможця форексу". ))) Але тим не менш, навіть за те, що gerchikco не перекладений солов'їною, не вважаю за потрібне реєструватись. Не кажучи вже про не зовсім ідеальну репутацію суб'єкту.
    Цитувати Цитувати

6. Наступні користувачі подякували Мосяжник за цей корисний допис:

bvn (21-03-2017)

Початківець Аватар Tolik
    Створено
    листопад 2015
    Дописи
    99
    Подякував
    120
    95 Подяк в 54 Дописах
    Quote Написав smychnyk Перегляд Допису
    На цій умові обламаються 99%. Просадка 20% береться не по балансу, а по еквіті.
    Тобто в будь-який момент на ринку може бути непередбачуваний імпульс, який зажене депо в хороший і не зафіксований плюс, а потім від нього буде й рахуватись -20%.
    Тут як варіант, торгувати 3 місяці тільки з тейками на малих таймфреймах. Причому серія лосів суттєво знижує шанси.
    Плюс на тімі на 1000 баксів з такими умовами в кращому випадку можна буде отримувати 10-20 баксів до яких треба ще на ринку дожити. І в будь-який тіму заберуть якщо просадка буде більше 20%.
    З "99%" згоден на 100% Але хочеться вірити, що чимала практика в конкурсах Fibo "Триатлон" допоможе потрапити в той 1%.
    Quote Написав Мосяжник Перегляд Допису
    О маєш, Герчик знову в полі зору, цікавенько. Невже з'явився інвестор, який допоміг повідомити про себе спільноті. Ну тим, хто ще не знає, про "великого та могутнього Герчика, переможця форексу". ))) Але тим не менш, навіть за те, що gerchikco не перекладений солов'їною, не вважаю за потрібне реєструватись. Не кажучи вже про не зовсім ідеальну репутацію суб'єкту.
    Про Герчика я знаю небагато, та й то усі мої відомості були почерпнуті з серіалу "Wall Street Warriors"
    Перед реєстрацією в конкурсі я зазвичай стараюся зібрати хоча б якусь інфу про організатора, бо інакше демо-конкурс може стати "демо-конкурсом з демо-призами", але в цьому випадку лише побродив по сайту. Може через "гучне" ім'я Герчика, а може я підсвідомо не дуже-то вірю в свої шанси (постом вище smychnyk дав хорошу оцінку). Тим не менше, мені хочеться спробувати свої сили (наприклад, цікаво взнати відповідь на питання: Скільки тижнів я протримаюся?).
    Цитувати Цитувати

Початківець Аватар Tolik
    Створено
    листопад 2015
    Дописи
    99
    Подякував
    120
    95 Подяк в 54 Дописах
    З конкурсом у Герчика я пролетів ще до його початку. Коли в попередньому повідомленні я писав про "підсвідомо не дуже-то вірю в свої шанси", я уже 52 хвилини був "в прольоті". Останній день реєстрації був 23 числа.Так, підсвідомість штука така... Навіщо я так затягнув з реєстрацією - сам не розумію.
    Так що поки-що бовтаюся на 2 сторінці рейтингу конкурсу NTFXpro. До речі, там на перших 5-ти місцях учасники з України, На першій сторінці рейтингу, з 15 десятеро з України, на другій сторінці ситуація приблизно така сама. Прямо як у пісні: "Наші люди всюди"
    Цитувати Цитувати

9. Наступні 2 користувачів подякували Tolik за цей корисний допис:

bvn (04-04-2017),Tka4 (07-08-2017)

Початківець Аватар Мосяжник
    Створено
    серпень 2016
    Дописи
    74
    Подякував
    11
    70 Подяк в 43 Дописах
    Файно з Герчиком вийшло, мав декілька веселих миттєвостей, доки читав. Не думаю, що ви аж так багато втратили, то скоріш gerchikco втратив ваші кошти. А у конкурсі щиро бажаю надихаючих успіхів.
    Цитувати Цитувати

11. Наступні користувачі подякували Мосяжник за цей корисний допис:

Tolik (24-04-2017)

Зацікавлений
    Створено
    січень 2017
    Дописи
    9
    Подякував
    0
    8 Подяк в 4 Дописах
    Всім привіт!Хочу поділиться новиною.Здобув чергову перемогу в конкурсі форекс.Брав участь у конкурсі брокера RoboForex - KingSize MT5,тур №150 20.04.2017 20:00 — 21.04.2017 20:00,призовий фонд $ 1 000.Посів четверте призове місце,заробив 114 доларів.Не сильно засмутився що не перше,різниця всього 4 долара.Засмучує одне,тепер зможу прийняти участь в цьому конкурсі лише через 12 турів,хоча ще багато форекс конкурсів в яких можна взяти участь крім KingSize MT5.Призові не знімаються,можна виводити тільки прибуток.Так що тепер першочергове завдання розігнати депозит.Удачі і профітів!Конкурси форекс які стартують з 24 квітня 2017 року:

Конкурси Instaforex - різної тривалості.
    Конкурс "Instaforex Снайпер"- тривалість тиждень,призовий фонд 1500 доларів,призових місць 5
    Конкурс "Опціон на мільйон"- тривалість тиждень,призовий фонд 1500 доларів,призових місць 5
    Конкурс "Гонка FX-1"- тривалість добу,призовий фонд 1500 доларів,призових місць 5

Конкурси Grand Capital різної тривалості
    Конкурс "Ралі Трейд" - тривалість добу,призовий фонд 500 доларів,призових місць 1
    Конкурс "Драг Трейд"- тривалість годину,призовий фонд 740 доларів,призових місць 10

Конкурси Roboforex різної тривалості
    Конкурс "Week with CFD"- тривалість тиждень,призовий фонд 1500 доларів,призових місць 10
    Конкурс "Trade Day"- тривалість добу,призовий фонд 1000 доларів призових місць 10
    Конкурс "KingSize MT5"- тривалість добу,призовий фонд 1000 доларів призових місць 10

Конкурси ForexMart тривалість тиждень
    Конкурс "Money Fall"- тривалість тиждень,призовий фонд 850 євро,призових місць 10

Конкурси MFX Broker тривалість різна
    Конкурс "Weekly Jam"- тривалість тиждень,призовий фонд 500 доларів,призових місць 10
    Конкурс "FX-Rodeo"- тривалість добу,призовий фонд 299 доларів,призових місць 10

Конкурси AMarkets тривалість добу,кожен день проходить
    Конкурс "Гагарін"- тривалість добу,призовий фонд 100 доларів призових місць 1

Конкурси Альпарі тривалість 11 тижнів
    Конкурс "Віртуальна реальність"- тривалість 11 тижнів,призовий фонд 2 190 доларів,призових місць 30
    Реєстрація триває до кінця конкурсу
    Цитувати Цитувати

13. Наступні користувачі подякували GLOBUL за цей корисний допис:

Tolik (24-04-2017)

Зацікавлений
    Створено
    січень 2017
    Дописи
    9
    Подякував
    0
    8 Подяк в 4 Дописах
    Форекс конкурси брокерських компаній на безкоштовних рахунках з реальними призами,які стартують з 7 серпня 2017:

Конкурси Instaforex - різної тривалості.
    Конкурс "Instaforex Снайпер"- тривалість тиждень,призовий фонд 1500 доларів,призових місць 5
    Конкурс "Lucky Trader"- тривалість два тижні,призовий фонд 3000 доларів,призових місць 8
    Конкурс "Опціон на мільйон"- тривалість тиждень,призовий фонд 1500 доларів,призових місць 5
    Конкурс "Гонка FX-1"- тривалість добу,призовий фонд 1500 доларів,призових місць 5

Конкурси Grand Capital різної тривалості
    Конкурс "Драг Трейд"- тривалість годину,призовий фонд 740 доларів,призових місць 10

Конкурси Roboforex різної тривалості
    Конкурс "Week with CFD"- тривалість тиждень,призовий фонд 1500 доларів,призових місць 10
    Конкурс "Trade Day"- тривалість добу,призовий фонд 1000 доларів призових місць 10
    Конкурс "KingSize MT5"- тривалість добу,призовий фонд 1000 доларів призових місць 10

Конкурси ForexMart тривалість тиждень
    Конкурс "Money Fall"- тривалість тиждень,призовий фонд 850 євро,призових місць 10

Конкурси AMarkets тривалість добу,кожен день проходить
    Конкурс "Гагарін"- тривалість добу,призовий фонд 100 доларів призових місць 1

Конкурси FBS тривалість два тижні
    Конкурс "FBS Pro"- тривалість два тижні,призовий фонд 1000 доларів призових місць 5
    Цитувати Цитувати

Новачок
    Створено
    серпень 2017
    Дописи
    4
    Подякував
    2
    0 Подяк в 0 Дописах
    ого! навіть не думав, що так багато конкурсів є за цією тематикою...
    Цитувати Цитувати

Початківець Аватар Tolik
    Створено
    листопад 2015
    Дописи
    99
    Подякував
    120
    95 Подяк в 54 Дописах
    Quote Написав Tka4 Перегляд Допису
    ого! навіть не думав, що так багато конкурсів є за цією тематикою...
    Їх значно більше, але не всі конкурси "однаково корисні". Декілька "але":
    1) Скам з боку ДЦ. Наприклад, пару років назад читав досить обгрунтовані закиди про те, що ГрандКапітал, використовує підствавних "переможців", щоб не виплачувати призові. Або ось, Мастерфорекс, що з якогось часу перелицювався в MFX Broker (до речі, скажу по секрету вам, буква "X" в абревіатурі означає "х..овий" ; ), насправді має серйозні фінансові проблеми з квітня 2015, там розбігся увесь старий менеджмент, були численні факти невиплат і затримок виводу коштів - думаєте, вас там облагодіють сотнею-другою призових?
    2) Допускають шахрайство з боку інших учасників. Це може бути арбітраж. А можуть бути банальні мультирегістрації. Спробуйте зайняти призове місце, коли які-небуть учасники реєструють по 8 аккаунтів (а це означає гарантовану фору 700%) - таке я бачив в "конкурсі" FBS, поки вони не перестали публікувати рейтинг (крім того, у мене склалося враження, що цей конкурс ще й по першому пункту проходить).
    3) Навіть якщо все чесно, все супер і конкурс підходить під ваш стиль торгівлі, його ще треба виграти, а для цього в більшості конкурсів треба шалено ризикувати, сподіваючись, що як не в 10-тий, то в 20-тий раз пощастить
    Цитувати Цитувати

Інформація про Тему

Users Browsing this Thread

Зараз 1 відвідувачів переглядають цю тему. (0 користувачів і 1 гостей)

Мітки для цієї Теми

Права у Розділі

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете писати відповіді
  • Ви не можете робити вкладення
  • Ви не можете правити ваші дописи
  •