Результати з 1 по 5 із 5

Тема: Увага! Шахраї!

Досвідчений Аватар Атол
    Створено
    вересень 2014
    Місце
    місто на Дніпрі)
    Дописи
    922
    Подякував
    270
    203 Подяк в 142 Дописах

Увага! Шахраї!

хочу розпочати тему про шахрайські махінації в інтернеті! думаю що така тема на теренетах інтернет спільноти буде корисна для новачкі. Сам не однаразово попадався на такі "розводи".

Зараз широко рекламують ось цей сайт. Я вирішив його перевірити так кажучи з низу доверху. __http://dengi-4u.com.
    Прочитав на сайті доволі цікаву та привабливу інформацію. Хочу сказати без НЛП не обійшлось.

Зарееструвався та подалі на електрону пошту прийшов лист.

Ознайомлюємся!
    мова оригиналлу:

прочитати текст

ПЕРЕКЛАД у видповідності до правил форуму:
    Вітаю!

Робота віддалена - це економить ваш час і
    кошти на дорогу в офіс і дозволяє
    працювати в комфортній для Вас атмосфері.
    Суть роботи полягає в следующем- Ви
    реєструєтеся в платіжній системі
    qoo.by/6Fk. Вам на рахунок будуть надходити гроші.
    Переказ грошових коштів з основного рахунку на
    допоміжні. Ваше завдання: розподілити
    цю суму по 120 інших рахунках
    , які Вам
    вишлють на пошту. Зайнятість, в середньому, до 2
    годин на день. Оплата після повністю
    розподіленої суми. Розмір оплати 0,5% від
    загальної суми переказу (50 $ -300 $ в день). Для чого
    гроші пропускають через офшорну систему,
    думаю Вам зрозуміло.
    Мій інтерес -відсоток від
    загальної суми переказів!

На листи відповідаю в робочий час в порядку
    черги! Листування необхідно вести тільки
    Діалог !!!

Порядок співпраці наступний:
    1. Ви реєструєтеся на платіжному сервісі з
    будь пошти крім Mail.Ru .Бивает, що лист для
    активації потрапляє в спам, перевіряйте
    уважно пошту. Для зручності роботи з
    платіжним сервісом в правому верхньому куті
    виберіть російську мову.

2. Присилаєте нам присвоєний Вам номер рахунку.
    (він вказаний з лівого боку сторінки сайту).

3. Після цього, отримуєте на Ваш рахунок гроші,
    інструкції, номери рахунків (куди треба
    переслати кошти), і в яких сумах.

4. По завершенні роботи Ви отримуєте на Ваш
    офшорний рахунок винагороду.

5. У платіжному сервісі при реєстрації,
    вибирайте будь-який банк -це не має значення.

Присвоєний номер рахунку повідомте мені.

Вродьби не погано, привабливо від 50 до 300 дол в день)) а це 7 000 грн в день 49 тисяч грн в неділю, та 210 тисяч грн в місяць!!! все я мільянер думаєте ви))!

Ознайомимось детально з листом. Для чого
    гроші пропускають через офшорну систему,
    думаю Вам зрозуміло.

Цеж абож ухилення від сплати налогу, абож відмивання коштів, абож навідь фінансування тероризму/сепаратизму.

То так може статися що в час технологій 21 століття коли вас впіймають ви будете дядям в пагонах розказувати, що ви за кошти виконували розпорядження по електроній почті)) ну самі можете дофантазувати, що звами буде.

Або ж другий варіант не такий фатальний для вас))!.

По сильці с листа вас кидає на це поясненя. __http://qoo.by/6Fk

та на цю платіжну систему. _http://e-money.co.de
    Скоріше всього для відкриття рахунку на цій електроній платіжній системі для відкриття рахунку потрібно буде закинути якісь кошти які ви навряд чи побачите.
    Цитувати Цитувати

Головний модератор
    Створено
    вересень 2014
    Дописи
    1,438
    Подякував
    381
    476 Подяк в 369 Дописах
    Атол, якщо ви хочете попередити людей про небезпечний ресурс то не потрібно давати активні посилання на нього.

і в подальшому прибирайте неперекладений текст під спойлер
    Цитувати Цитувати

Досвідчений Аватар Атол
    Створено
    вересень 2014
    Місце
    місто на Дніпрі)
    Дописи
    922
    Подякував
    270
    203 Подяк в 142 Дописах
    Автор Теми

Quote Написав WilsonPayne Перегляд Допису
    Атол, якщо ви хочете попередити людей про небезпечний ресурс то не потрібно давати активні посилання на нього.

і в подальшому прибирайте неперекладений текст під спойлер
    де там активні посилання якщо писалося так___ під столер не знаю як ховати))
    Цитувати Цитувати

Головний модератор
    Створено
    вересень 2014
    Дописи
    1,438
    Подякував
    381
    476 Подяк в 369 Дописах
    активні посилання були в тексті листа, який ви цитували, я їх видалив. як вставити текст під спойлер.
    Цитувати Цитувати

Досвідчений Аватар Атол
    Створено
    вересень 2014
    Місце
    місто на Дніпрі)
    Дописи
    922
    Подякував
    270
    203 Подяк в 142 Дописах
    Автор Теми

іще мабуть однин вид шахрайства.
    Пише мені в соцсітці одна дівчина: типу у вас группи про зароботок ось є ще однин вид заробітку і нібито там вона заробляє великі кошти кидає силку на сайт.
    Заробляють міліони а сайт дешевий як в першачка))) _http://adrenalinum.ru/
    кидало так званий Олександр Карпов. сторінка в контакті _https://vk.com/idkarpov20o9
    щоб почати роботу цьому типу потрібно написати в ПМ що я і зробив, відповіть від нього.
    Чистої води розвідняк))
    досліно почитаєте нищче суть: щоб я вам перевів 200 000,00 грн або міліон ви повині спочатку пиплатити 5 % залогу
    якщо переводе 200 000 гр то ви повині спочатку перегнати йому 10 000 грн !!! а якщо лям то 50 000 грн!!!
    мені цікаво хтось на цей бред ведеться чи може уже хтось мав справу стакими шахраями)))! досліно його допис:
    переведено гуглом.

Олександр
    Умови пeрeвoдa нa бaнкoвскую кaрту і пo вeстeрн юніон.
    Дeньгі пeрeвoжу з oбaнkрoчeнних фірм і прeдпpіятій, тоeсть ніяких відмитих срeдств і тaк дaлee, прoще сказати ніяких проблем вони не тягнуть.
    Працюємо по даному напрямку вже не перший місяць і проблем не було.
    Пeрeвoдім суми від 2oo.ooo р до 1 ooo ooo р, час роботи з рахунком (якщо на сбeрбaнк, альфа, аваль то 20-40 хвилин, для України Приватбанк, Райффайзен, Юникредит до 30 хвилин) так само інші банки розглядаються індивідуально, після того як сума переказу буде зарахована на баланс вашої карти, 60% висилаєте на банківський рахунок на моє ім'я або на ківі, або по вестерн юніон (в іншому будь-яким зручним для вас способом, для мене це не принципово важливо, головне відправка відсотка).

Що стосується наших вимог від вас потрібна застава в розмірі 5% від суми затоки.
    Застава доводить серйозність ваших намірів і доказ того що по той бік монітора не сидить якийсь алкоголік або наркоман. на кошти застави буде придбаний матеріал для затоки, вам.
    У разі обману з вашого боку ми не залишимося в мінусі так як саме 5% становить витратна частина матеріалу, обманювати нас я не раджу так як наші пропозиції на довгострокове сотруднічество.Ми піклуємося про безпеку наших співробітників і ми маємо на кожного хто до нас звертатися і готові на довгострокове співробітництво.

Застава переводите в перед початком операції на ківі гаманець або по вестерн юніон, вказаний мною і протягом 30-45 хвилин отримуєте затоку. Так само на заставну суму від вас буде придбаний матеріал для затоки, безпосередньо вам.
    Після того як кошти з затоки будуть зараховані вам і в подальшому переведені в готівку вами, я повертаю заставну суму і в подальшому працюємо по затоці на карту або на Вестра без застав ...!
    Все що від вас вимагається це максимальна чуйність, тобто повернення моїх відсотків
    Чтo кaсaется гapaнтій і дoкaзaтельств мoей paбoти, тo мoжете пoсмoтpеть ВИДЕO, Відгуки нa стіні і нaпісaть цим людям, мoгу Скріни з бaлaнсoм сделaть нa тлі вaше стpaнічкі якщо нужнo, НАДАТИ СВІЙ СКАН ПАСПОРТИ ПЕРШОЇ СТОРІНКИ, ЩО Я РЕАЛЬНИЙ ЛЮДИНИ!
    Або дaже пpедoстaвлю лoгін і пapoль до бaнкoвскoму рахунком, де ви смoжете переконається в нaличия цих грошей, суми не маленькі на рахунках є, це як мінімум ДОВОДИТЬ то що я не маю наміру одноразово проводити операцію.
    Подібні перекази зможете отримувати один раз в два тижні, приблизно так, можливо частіше.
    У разі якщо що щось піде не так, заливши не вийде зробити те гарантуємо вам повне повернення ваших вкладених коштів.

А взагалі Я скажу так за кілька років роботи, а саме з 2009 року ніхто після співпраці зі мною ще не скаржився, ми піклуємося про безпеку наших співробітників і ми маємо на кожного хто до нас звертатися і готові на довгострокове співробітництво з тими хто заслуговує на це.
    _https://vk.com/idkarpov20o9 - Робоча і основна сторінка!
    Всім в скайп karpov2009. (Включно з точкою)
    ✔ karpov2009. ✔ ВСЕ ХТО МАЄ НАМІР НА РОБОТУ ЗІ МНОЮ ПИШІТЬ В СКАЙП І додає ВІДРАЗУ !!!
    Цитувати Цитувати

Інформація про Тему

Users Browsing this Thread

Зараз 1 відвідувачів переглядають цю тему. (0 користувачів і 1 гостей)

Права у Розділі

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете писати відповіді
  • Ви не можете робити вкладення
  • Ви не можете правити ваші дописи
  •