Результати з 1 по 4 із 4

Тема: Система онлайн-платежів payeer.com

Досвідчений Аватар Атол
    Створено
    вересень 2014
    Місце
    місто на Дніпрі)
    Дописи
    964
    Подякував
    277
    216 Подяк в 147 Дописах

Система онлайн-платежів payeer.com

Cистема Payeer® Merchantдозволяє здійснювати перекази коштів не зареєстрованим в системі одержувачам.
    Після переказу коштів система автоматично відкриває рахунок одержувачу, генерує паролі і відправляє всі дані на е-меіл або телефон вказаний відправником. Одержувачу досить увійти за даними отриманими в повідомленні і вивести кошти будь-яким способом, наприклад на банківську карту або рахунок по всьому світу.

Payeer® Merchant дозволяє приймати платежі всіма можливими способами по всьому світу!
    Payeer® включає найбільш широке покриття по країнах і типами операцій, що дозволяє збільшити оборот вашого сайту до 60% і більше відсотків.
    Для підключення системи прийому платежів вам необхідно лише створити гаманець в нашій системі і перейти в закладку "Створити магазин" в особистому кабінеті на головній сторінці, договір з нашою компанією не обов'язковий в разі роботи за публічній оферті.
    Цитувати Цитувати

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    2,710
    Подякував
    1,672
    1,365 Подяк в 770 Дописах
    В мене після скаму OnlyMoney довіра до грузинських сервісів добряче підупала, тим більше до таких, що "заточені" на російський ринок, мають офіси у москві, та мають окрему закладинку щодо співпраці саме з російськими банками, та російськими мобільними операторами. Напевне, там і капітал більше російський, ніж грузинський. Але це моє особисте відчуття, звісно, користуватися чи ні - це власна справа кожної окремої людини.
    Перед тим, як писати на форумі, ознайомтесь з Правилами форуму.
    Зараз я торгую тут: FXOpen Мій ПАММ-рахунок чекає на Ваші інвестиції: DTWT
    Цитувати Цитувати

Досвідчений Аватар Атол
    Створено
    вересень 2014
    Місце
    місто на Дніпрі)
    Дописи
    964
    Подякував
    277
    216 Подяк в 147 Дописах
    Автор Теми

Quote Написав bvn Перегляд Допису
    Але це моє особисте відчуття, звісно, користуватися чи ні - це власна справа кожної окремої людини.
    Повірте на даний час це сама оптимальна система онлайн платежів, а користуватися нею приходиться для зручності. Хотілосяб щоб була б якась українська система але нажаль таких не має. Принаймні я не чув. Тому маємо те що маємо.
    Цитувати Цитувати

Зацікавлений Аватар instatrade2016
    Створено
    червень 2016
    Місце
    Lvіv
    Дописи
    14
    Подякував
    1
    6 Подяк в 4 Дописах
    Із самого початку було багато негативу про цю платіжку. Там і проблеми з обміном були, і резерви ловили ( щоб вивести на іншу платіжну систему) і статей багатенько було.
    Я також недовіряв цій системі. Але вже більше року працюю і поки що задоволений. Правда там майже не тримаю грошей
    Плюсами в платіжній системі Паєр є : швидкі перекази, масові перекази, різні валюти, слабенька біржа їхня, мала комісія, чат онлайн, а також щось нове придумали кешбек ( хоча сумніваюсь, що щось дієве з цього вийде)
    Є також декілька мінусів: комісію платить отримувач, служба підтримки довго відповідає.

В цілому я користуюсь платіжкою, але не тримаю там великих коштів.
    Хочете 70$ на Ваш форекс-рахунок вже після реєстрації ? Пишіть в ПП.
    Цитувати Цитувати

5. Наступні користувачі подякували instatrade2016 за цей корисний допис:

yuramerlin (30-06-2016)

Інформація про Тему

Users Browsing this Thread

Зараз 1 відвідувачів переглядають цю тему. (0 користувачів і 1 гостей)

Права у Розділі

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете писати відповіді
  • Ви не можете робити вкладення
  • Ви не можете правити ваші дописи
  •