Сторінка 3 з 4 ПочатокПочаток 1234 КінецьКінець
Результати з 21 по 30 із 40

Тема: [Завершено] Конкурс прогнозів "USDCAD - Закриття тижня" (Спонсор - ІнстаФорекс)

1. Наступні 2 користувачів подякували bvn за цей корисний допис:

DobrijZmej (12-11-2015),Tolik (11-11-2015)

Професіонал Аватар Атол
    Створено
    вересень 2014
    Місце
    місто на Дніпрі)
    Дописи
    1,106
    Подякував
    316
    273 Подяк в 184 Дописах
    Quote Написав bvn Перегляд Допису
    Прийом ставок завершено. Звіряйте, будь ласка, свої ставки зі збереженими під спойлером в першому дописі.
    і яка остані покази були? адмін якщо можна фіксуйте дані, я от напрклад зайшов через деякийсь час і яка ставка була рівно 12-00 уже не можу глянути.

Адмін потрібно зробити так щоб за 30-20 хв ставки не принімалися. А то так за 1 хв до 12-00 я тикну свою нову ставку і безперечно виграю.
    Цитувати Цитувати

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    2,978
    Подякував
    1,803
    1,475 Подяк в 848 Дописах
    Автор Теми

Quote Написав Атол Перегляд Допису
    і яка остані покази були? адмін якщо можна фіксуйте дані, я от напрклад зайшов через деякийсь час і яка ставка була рівно 12-00 уже не можу глянути.
    Вибачте, я не зрозумів Вашого питання. Які данні я маю фіксувати?

Quote Написав Атол Перегляд Допису
    Адмін потрібно зробити так щоб за 30-20 хв ставки не принімалися. А то так за 1 хв до 12-00 я тикну свою нову ставку і безперечно виграю.
    Здається Ви не зрозуміли умов конкурсу, перечитайте перший допис ще раз уважно.
    Перед тим, як писати на форумі, ознайомтесь з Правилами форуму.
    Зараз я торгую тут: FXOpen
    Цитувати Цитувати

Початківець Аватар Tolik
    Створено
    листопад 2015
    Дописи
    129
    Подякував
    150
    113 Подяк в 68 Дописах
    Атол, правила недосконалі, але це, мені здається, щоб збільшити к-сть учасників. Справа в тому, що часто буває, людина бачить подібний конкурс, вирішує "дам прогноз в четвер в 11:30 - шанси будуть більші", а потім забуває. Коли ж учасників багато, то можливість змінювати свій прогноз, призводить до "битви прогнозів" в останні хвилини перед дедлайном. В результаті купа незадоволених: і ті, хто програв "у битві", і ті, хто робить прогнози заздалегідь.
    Цитувати Цитувати

5. Наступні користувачі подякували Tolik за цей корисний допис:

Атол (13-11-2015)

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    2,978
    Подякував
    1,803
    Автор Теми

Quote Написав Tolik Перегляд Допису
    Атол, правила недосконалі
    В чому недосконалість правил? Обґрунтуєте - виправим.

В результаті купа незадоволених: і ті, хто програв "у битві", і ті, хто робить прогнози заздалегідь.
    Не розумію, чому хтось має бути чимось незадоволений? Всі знаходяться в рівних умовах. Здається мені, що Ви щось вигадуєте. Незадоволеними можуть бути лише ті, хто по життю чимось незадоволений. А так це ж гра, на що тут можна скаржитись? Ви не витрачаєте ніяких коштів, маєте шанс виграти, умови в усіх рівні. Який привід для незадоволення?
    Цитувати Цитувати

7. Наступні користувачі подякували bvn за цей корисний допис:

Vergius (13-11-2015)

Початківець Аватар Tolik
    Створено
    листопад 2015
    Дописи
    129
    Подякував
    150
    113 Подяк в 68 Дописах
    bvn, по-перше, конкурсом я дуже задоволений. По-друге, де в моєму пості хоч якесь незадоволення чи заклики міняти правила? Я просто висловив свою думку. Вона полягає в тому, що правила оптимальні для нинішньої ситуації, але коли в конкурсі буде півсотні учасників (вірю, що з часом так і буде), обовязково буде те, що я описав в попередньому дописі. Я просто неодноразово таке бачив. І після того, в правила завжди вноситься заборона міняти свої прогнози (чи як варіант, можна міняти прогноз лише протягом 1 години, на випадок помилки).
    Цитувати Цитувати

9. Наступні 2 користувачів подякували Tolik за цей корисний допис:

bvn (12-11-2015),Атол (13-11-2015)

Початківець Аватар HappyFx
    Створено
    жовтень 2015
    Місце
    Київ
    Дописи
    130
    Подякував
    57
    176 Подяк в 89 Дописах
    1.3420 без участі в конкурсі, проспав)
    Цитувати Цитувати

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    2,978
    Подякував
    1,803
    Автор Теми

Я просто неодноразово таке бачив. І після того, в правила завжди вноситься заборона міняти свої прогнози (чи як варіант, можна міняти прогноз лише протягом 1 години, на випадок помилки).
    Я не бачу особливої причини забороняти змінювати ставку, адже попередня ставка все одно задля підстраховки, а так би всі просто ставили б її поближче до кінця прийому ставок от і все, ну й з 50 потенційних учасників, 30 взагалі проспить... Он у нас можна мінять ставки, люди все одно просипають

Я просто не бачу в цьому правилу якогось підґрунтя для чийогось (не Вашого, а взаглі) незадоволення.
    Цитувати Цитувати

12. Наступні користувачі подякували bvn за цей корисний допис:

Tolik (12-11-2015)

Початківець Аватар Tolik
    Створено
    листопад 2015
    Дописи
    129
    Подякував
    150
    113 Подяк в 68 Дописах
    bvn, якщо це доречно, я готовий продовжити дискусію , але на вихідних. Тема переростає в "ідеальний конкурс Вгадай курс", вимагає натхнення і точної аргументації в досить нечітких питаннях, типу "мінімізація невдоволення".
    А вже пізно, та й USDCAD щось мене розчаровує. Ех, щоб не вилізла моя хитрож... хитромудрість мені боком: я змінив в 11:59 () прогноз 1.3217 на протилежний, 1.3290, після того як зрозумів, що луні не втримається в слабконахиленому рейнджі (на старших таймфреймах виглядає як прапор) і не дотягнеться до мого прогнозу. Особливо, коли нафта пробила підтримку.
    Зараз ціна в зоні Vergius'a. Ех, хотів я "підрізати" його з (Vergius: 1.3280), поставивши 1.3281, але вирішив не нахабніти (дуже дратує, коли так роблять інші; на форумі досить дружня атмосфера...). Відступив 10 пунктів
    (Останні 2 абзаци знадобляться в разі продовження цієї теми).
    Цитувати Цитувати

14. Наступні користувачі подякували Tolik за цей корисний допис:

Атол (13-11-2015)

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    2,978
    Подякував
    1,803
    Автор Теми

Ех, хотів я "підрізати" його з (Vergius: 1.3280), поставивши 1.3281, але вирішив не нахабніти (дуже дратує, коли так роблять інші
    Це Ваші особисті відчуття ситуації. Ви привносите в звичайну гру за правилами якусь штучну "етику". Не розумію, чому не можна так було б зробити, і де гарантія, що це якось нашкодить Vergius?

Якщо 1.3281 чимось краще за 1.3280, то Vergius в свою чергу теж міг би виставити таку ціну, як і будь-яку іншу...
    Цитувати Цитувати

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    2,978
    Подякував
    1,803
    Автор Теми

Доводимо до відома учасників конкурсу, що учасника з ніком Атол виключено з конкурсу дочасно за грубі порушення Правил форуму.
    Цитувати Цитувати

Інформація про Тему

Users Browsing this Thread

Зараз 1 відвідувачів переглядають цю тему. (0 користувачів і 1 гостей)

Права у Розділі

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете писати відповіді
  • Ви не можете робити вкладення
  • Ви не можете правити ваші дописи
  •