Сторінка 1 з 2 12 КінецьКінець
Результати з 1 по 10 із 18

Тема: Alpari - alpari.ru

Початківець
    Створено
    липень 2014
    Дописи
    163
    Подякував
    28
    32 Подяк в 31 Дописах

Alpari - alpari.ru

Alpari

Країна реєстрації: Сент-Вінсент і Гренадини.
    Надає послуги: з 1998 року.
    Адреси офісів в Україні: Київ, Донецьк, Одеса, Харків.
    Типи рахунків та умови торгівлі (порівняльна таблиця):
    • standard.mt4
    • ecn.mt4
    • ecn-new.mt4
    • nano.mt4

Способи поповнення рахунку та виводу коштів (тарифи):
    • поповнення: банківські перекази, пластикові картки, електронні перекази, термінальні мережі, внутрішні перекази
    • зняття: банківські перекази, електронні перекази, внутрішні перекази

Наявність інвестиційної системи: ПАММ
    Наявність бінарних опціонів: присутні.
    Наявність партнерської програми (однорівнева):
    • Представляючий брокер (фізичним особам)
    • Франчайзі (юридичним особам)

Додатково: конкурси для трейдерів.

Відкрити рахунок »
    З повагою, fxf.
    Цитувати Цитувати

Головний модератор
    Створено
    вересень 2014
    Дописи
    1,542
    Подякував
    419
    483 Подяк в 376 Дописах
    Лондонський офіс форекс-брокера Альпарі оголосив про банкрутство

Несподіване рішення Національного банку Швейцарії з припинення утримання курсу Швейцарського франка на стабільному рівні щодо провідних валют призвело до банкрутства лондонського офісу компанії Альпарі. Про це повідомляється на сайті компанії.

“На ринку з’явилася підвищена волатильність, що призвело до крайньої нестачі ліквідності. Більшість клієнтів зазнали збитків, які за розміром перевершують їх первинний розмір. Частина клієнтів не можуть погасити заборгованість перед брокером”, – йдеться в повідомленні компанії.

Учасники ринку колективних інвестицій на фінансових ринках не постраждали. Оскільки, їхні кошти відокремлені від торгових рахунків відповідно до правил CFA.
    Цитувати Цитувати

3. Наступні користувачі подякували WilsonPayne за цей корисний допис:

fxf (17-01-2015)

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    2,710
    Подякував
    1,672
    1,365 Подяк в 770 Дописах
    Так, але треба не забувати, що Alpari це об’єднання з декількох іноді мало асоційованих між собою компаній, зібраних під одним брендом. Alpari Ru та Alpari NZ божаться, що їх ця подія ніяк не зачепить.
    Перед тим, як писати на форумі, ознайомтесь з Правилами форуму.
    Зараз я торгую тут: FXOpen Мій ПАММ-рахунок чекає на Ваші інвестиції: DTWT
    Цитувати Цитувати

5. Наступні користувачі подякували bvn за цей корисний допис:

fxf (17-01-2015)

Досвідчений Аватар bgt
    Створено
    грудень 2014
    Місце
    Західна Україна
    Дописи
    689
    Подякував
    159
    156 Подяк в 128 Дописах
    Quote Написав WilsonPayne Перегляд Допису
    Лондонський офіс форекс-брокера Альпарі оголосив про банкрутство

Несподіване рішення Національного банку Швейцарії з припинення утримання курсу Швейцарського франка на стабільному рівні щодо провідних валют призвело до банкрутства лондонського офісу компанії Альпарі. Про це повідомляється на сайті компанії.

“На ринку з’явилася підвищена волатильність, що призвело до крайньої нестачі ліквідності. Більшість клієнтів зазнали збитків, які за розміром перевершують їх первинний розмір. Частина клієнтів не можуть погасити заборгованість перед брокером”, – йдеться в повідомленні компанії.

Учасники ринку колективних інвестицій на фінансових ринках не постраждали. Оскільки, їхні кошти відокремлені від торгових рахунків відповідно до правил CFA.
    Дівен вроді також за цього закрився. Хтось втратив, але тоді хтось багато заробив. Хто? Банкіри Швейцарії?
    Цитувати Цитувати

Модератор Аватар yuramerlin
    Створено
    січень 2015
    Місце
    Львів
    Дописи
    1,187
    Подякував
    1,229
    1,495 Подяк в 728 Дописах
    Quote Написав bgt Перегляд Допису
    Хто? Банкіри Швейцарії?
    Мій хороший знайомий влетів на 750 000 євро (свій депозит, і депозит інвестора). І ще 250 000 євро залишився винним брокеру (власне брокеру, а не кухні). Маже три місяці не показувався на людях. І нещодавно написав мені листа про свою сумну історію. Зарікся торгувати на форексі. Правда я не дуже у це вірю, таких людей, які провели на ринку щонайменше 5 років і звикли жити на прибуток із ринку ринок вже ніколи не відпустить.

У брокерів клієнти можуть сидіти у мінусовому еквіті до певної межі. Деякі можуть це робити, коли сума коштів на рахунку менша -10% балансу. Деякі - дозволяють залізти у більший мінус. Все залежить від багатьох факторів. Його депозит сягав мінусу 15 січня на суму у 2 мільйони Євро. І лише коли ринок "попустило", йому рахунок закрили і виставили претензію на суму у більше ніж 30% балансу.

А тепер уявіть собі картинку, коли ділінгові центри перекривали відкриті позиції своїх клієнтів власне через таких брокерів (поставників ліквідності). І брокери їх красиво закрили у мінус 30%, чи у мінус 100%. Тобто - і депозиту (депозитів клієнтів) немає, і ще брокеру винні третину із примусово закритого мінусовим стопаутом коштів. Після такого досвіду інколи відпадає бажання торгувати у великих брокерів із маленьким плечем і невеликим депозитом. Тому - доводиться терпіти кухні із їхніми вибриками. Звідки взялось поняття "кухня"? Зовсім не через критерії того, чи виводять ДЦ угоди клієнтів на міжбанк або біржові майданчинки, чи ні. А через те, що переважна більшість ділінгових центрів жодного відношення до брокерської діяльності не мають. Вони - посередники. Як туристичні фірми - посередники між компаніями-перевізниками та готелями для поселення туристів. Не більше того.
    Не бійся, що не знаєш - бійся, що не вчишся
    Мої твіти.
    Цитувати Цитувати

8. Наступні користувачі подякували yuramerlin за цей корисний допис:

MaKVell (07-05-2015)

Модератор Аватар smychnyk
    Створено
    вересень 2015
    Місце
    Дрогобич
    Дописи
    590
    Подякував
    219
    426 Подяк в 243 Дописах
    В даного брокера для відкриття памм рахунку потрібно мати 300 доларів.
    Крім того, для залучення інвестицій потрібно нотаріально завірити особу (це приблизно коштує 200 грн.).
    Плюс надіслати нотаріально завірений документ і копію паспорта заказним листом в Москву (ще приблизно 125 грн.).
    Цитувати Цитувати

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    2,710
    Подякував
    1,672
    Quote Написав smychnyk Перегляд Допису
    Крім того, для залучення інвестицій потрібно нотаріально завірити особу (це приблизно коштує 200 грн.).
    Плюс надіслати нотаріально завірений документ і копію паспорта заказним листом в Москву (ще приблизно 125 грн.).
    Наче б то можна було шляхом відвідин київського офісу все вирішити, чи вони закрили київський офіс? Та й листа здається теж можна було у Київ відсилати. Я якось збирався, та не знайшов адекватного нотаріуса в Полтаві, що не замахав би руками і не сказав: "я не знаю, що це таке, я такого не роблю".
    Цитувати Цитувати

Модератор Аватар smychnyk
    Створено
    вересень 2015
    Місце
    Дрогобич
    Дописи
    590
    Подякував
    219
    426 Подяк в 243 Дописах
    Quote Написав bvn Перегляд Допису
    Наче б то можна було шляхом відвідин київського офісу все вирішити, чи вони закрили київський офіс? Та й листа здається теж можна було у Київ відсилати. Я якось збирався, та не знайшов адекватного нотаріуса в Полтаві, що не замахав би руками і не сказав: "я не знаю, що це таке, я такого не роблю".
    Мені прийшлось обійти 3 нотаріусів поки найшов молоду і адекватну жіночку , яка допомогла.
    Анкета українською мовою для завірення на сайті у них розміщена разом з російським і англійським варіантом.

Повідомлень про закриття офісів в Україні нема, але чомусь ці документи треба надсилати прямо в Москву.

Які документи необхідні для активації оферти керуючого - _http://www.alpari.ru/ru/faq/pamm_accounts/documents_to_activate_proposal/
    Цитувати Цитувати

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    2,710
    Подякував
    1,672
    Quote Написав smychnyk Перегляд Допису
    Повідомлень про закриття офісів в Україні нема, але чомусь ці документи треба надсилати прямо в Москву.
    Скажімо так, в мене до цієї компанії є неприємний осадок, від їхньої рубрики "Клубні дні" http://www.alpari.ru/ru/company/video/#tab=open_houses де вони з самого початку російсько-української війни запрошуть до себе різну вату, на кшталт, Вассермана... та й ведучий сам теж проявляв помітні антиукраїнські настрої... Може хтось буде сміятися, але для мене саме це стало сигналом, щоб зупинити будь-які інвестиції в ПАММ-рахунки на цьому майданчику і вивести всі гроші від них. Не хочу жодної співпраці з компаніями, які принаймні не дотримуються чіткого нейтралітету. Якщо їхні співробітники допускають різні вислови в адресу України, то така компанія йде лісом...
    Востаннє редагувалось bvn; 09-02-2016 в 14:53.
    Цитувати Цитувати

13. Наступні 2 користувачів подякували bvn за цей корисний допис:

Tolik (25-11-2016),Vergius (09-02-2016)

Досвідчений Аватар Vergius
    Створено
    вересень 2014
    Місце
    Житомир
    Дописи
    510
    Подякував
    618
    308 Подяк в 230 Дописах
    Quote Написав bvn Перегляд Допису
    Скажімо так, в мене до цієї компанії є неприємний осадок, від їхньої рубрики "Клубні дні" http://www.alpari.ru/ru/company/video/#tab=open_houses де вони з самого початку російсько-української війни запрошуть до себе різну вату, на кшталт, Вассермана... та й ведучий сам теж проявляв помітні антиукраїнські настрої... Може хтось буде сміятися, але для мене саме це стало сигналом, щоб зупинити будь-які інвестиції в ПАММ-рахунки на цьому майданчику і вивести всі гроші від них. Не хочу жодної співпраці з компаніями, які принаймні не дотримуються чіткого нейтралітету. Якщо їхні співробітники допускають різні вислови в адресу України, то така компанія йде лісом...
    Дякую!
    Особисто не відслідкував цей момент, але в мене в планах було попрацювати з Альпарі. Тепер ці плани скасовано.
    Підтримую вашу позицію на 100%!
    Цитувати Цитувати

15. Наступні користувачі подякували Vergius за цей корисний допис:

bvn (09-02-2016)

Інформація про Тему

Users Browsing this Thread

Зараз 1 відвідувачів переглядають цю тему. (0 користувачів і 1 гостей)

Права у Розділі

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете писати відповіді
  • Ви не можете робити вкладення
  • Ви не можете правити ваші дописи
  •