Сторінка 2 з 2 ПочатокПочаток 12
Результати з 11 по 19 із 19

Тема: Alpari - alpari.ru

Професіонал Аватар Атол
    Створено
    вересень 2014
    Місце
    місто на Дніпрі)
    Дописи
    1,089
    Подякував
    305
    263 Подяк в 179 Дописах
    яка мінімальна сума депозиту для відкриття ПАММ рахунку як управляющого в цьому ДЦ ??
    Цитувати Цитувати

Досвідчений Аватар Vergius
    Створено
    вересень 2014
    Місце
    Житомир
    Дописи
    536
    Подякував
    661
    319 Подяк в 240 Дописах
    Quote Написав Атол Перегляд Допису
    яка мінімальна сума депозиту для відкриття ПАММ рахунку як управляющого в цьому ДЦ ??
    Від 100 USD (для непублічного рахунку) і більше, залежно від обраного типу рахунку http://www.alpari.ru/ru/trading/trad...rms/#tab=funds
    Цитувати Цитувати

3. Наступні користувачі подякували Vergius за цей корисний допис:

Атол (31-05-2016)

Початківець Аватар Tolik
    Створено
    листопад 2015
    Дописи
    127
    Подякував
    148
    112 Подяк в 67 Дописах
    Quote Написав bvn Перегляд Допису
    Скажімо так, в мене до цієї компанії є неприємний осадок, від їхньої рубрики "Клубні дні" http://www.alpari.ru/ru/company/video/#tab=open_houses де вони з самого початку російсько-української війни запрошуть до себе різну вату, на кшталт, Вассермана... та й ведучий сам теж проявляв помітні антиукраїнські настрої... Може хтось буде сміятися, але для мене саме це стало сигналом, щоб зупинити будь-які інвестиції в ПАММ-рахунки на цьому майданчику і вивести всі гроші від них. Не хочу жодної співпраці з компаніями, які принаймні не дотримуються чіткого нейтралітету. Якщо їхні співробітники допускають різні вислови в адресу України, то така компанія йде лісом...
    Абсолютно згоден. Компанія душею і серцем підтримує окупацію і агресію проти України з самого першого дня. Робить усе, що в їх силах. Недавно прийшло на пошту запрошення на семінар в Донецьку. Глянув на сайті - та в них там навіть офіс працює. Тобто є офіційні представництва і в Україні і на окупованих територіях. Так і хочеться повторити їм фразу рос. дипломата: "Ти або хрест зніми, або труси надінь"...
    Цитувати Цитувати

5. Наступні 4 користувачів подякували Tolik за цей корисний допис:

bvn (25-11-2016),smychnyk (27-11-2016),Vergius (25-11-2016),Атол (03-04-2017)

Професіонал Аватар Атол
    Створено
    вересень 2014
    Місце
    місто на Дніпрі)
    Дописи
    1,089
    Подякував
    305
    263 Подяк в 179 Дописах
    цей ДЦ просто здурів гляньте що зараз у них в Клубних днях! відео Економіка Війни. лише за це відео пропоную цю кухню засунуті в чорний список.
    Цитувати Цитувати

7. Наступні 3 користувачів подякували Атол за цей корисний допис:

Tolik (03-04-2017),trader27 (03-04-2017),Мосяжник (06-04-2017)

Початківець Аватар Мосяжник
    Створено
    серпень 2016
    Дописи
    74
    Подякував
    11
    70 Подяк в 43 Дописах
    Ти ба які хитруни, їм і рибку і .... Але не дивуюсь, якось мав нещастя завітати до форуму Форекс Клубу, тих що полюбляють рекламу по всій країні смітити. Так такого розплідника імперства, українофобії та ксенофобії взагалі, годі мабуть десь і шукати. Не розумію, які спів-громадяни в них обслуговуються, чим вони думають?
    Цитувати Цитувати

Професіонал Аватар Атол
    Створено
    вересень 2014
    Місце
    місто на Дніпрі)
    Дописи
    1,089
    Подякував
    305
    263 Подяк в 179 Дописах
    Quote Написав Мосяжник Перегляд Допису
    Не розумію, які спів-громадяни в них обслуговуються, чим вони думають?
    да зараз мабуть ніякі громадяни бо СБУ форексклб іще восени прикрили http://forexforum.com.ua/showthread....ll=1#post12661
    Цитувати Цитувати

Модератор Аватар smychnyk
    Створено
    вересень 2015
    Місце
    Дрогобич
    Дописи
    613
    Подякував
    229
    470 Подяк в 262 Дописах
    Проблеми?
    рос мова

Акція?
    рос мова
    Цитувати Цитувати

Створено
    вересень 2015
    Місце
    Дрогобич
    Дописи
    613
    Подякував
    229
    470 Подяк в 262 Дописах
    Виявляється даремно я на них поки гнав.
    Дається взнаки попередня співпраця "з найкращими брокерами".

Додаю скріншоти.

15-2.png

15-1.png
    Цитувати Цитувати

12. Наступні 2 користувачів подякували smychnyk за цей корисний допис:

Afdaser (15-11-2017),WilsonPayne (15-11-2017)

Створено
    вересень 2015
    Місце
    Дрогобич
    Дописи
    613
    Подякував
    229
    470 Подяк в 262 Дописах
    Напишу тут більш детально про Альпарі, бо хохма вийшла цікава.

Для початку покажу скріншот транзакцій.

Ітак першого березня 2018 року я пробував закинути в Альпарі гроші з гривневої картки Приватбанку, щоб інвестувати в памм рахунок стандарт на якому торгував від школи трейдерів.

Я пробував кілька разів і смс з кодом підтвердження так ніяк не приходила.

На малюнку під номером 1 помітні спроби транзакції.

13 березня я зайшов у свій кабінет і побачив на рахунку 1052 доллара. В той момент зразу зайшов в приват і зрозумів, що це якийсь глюк і в мене нічого не знялось, а в Альпарі зарахувало.

Правда не на основний рахунок, а на якийсь інакший. Одним словом такі гроші зняти не можливо, а ось відкрити памм рахунки можна.

2703.png

Пунктом 2 я відмітив момент відкриття памм рахунків. Саме в цей момент ті три транзакції були в статусі виконано.

Потім я писав перший раз в тех підтримку Альпарі і запитував їх. Сказали, що все нормально і я можу продовжувати торгівлю.

Коли ж накопичилась сума більша 10 доларів я її попробував вивести (відмітив пунктом 3). Коли ж вона не вивелась знову написав в техпідтримку.

Вони щось там довго копирсались і радились В кінці видали, що в зв'язку з технічним збоєм гроші з моєї картки не були прийняті в Альпарі і повернулись назад на мою картку (хоча вони і нікуди не мандрували з неї).

Я з ними домовився, що поступово поповню рахунок на ту суму і тоді зможу виводити прибуток.

Домовленість правда проіснувала кілька годин і вони тупо списали з памм рахунку сумму яку виділив пунктом 4. В цей момент на рахунку була відкрита позиція!

Хоча вони і обіцяють тепер не списувати гроші, коли відкриті позиції, але я їм не дуже вірю Тому відкрию пози на максимальну загрузку депо на другому памм рахунку і хай тоді списують гроші собі в мінус!

Ось така цікава історія.

Від себе хочу добавити. Могли і залишити ці гроші в них їх достатньо тим більше я не збирався їх зливати. Але вони вирішили по тихому закрити питання з глюком, який стався.

До їх честі хочу додати, що навіть таким глюком не можливо було скористатись, щоб щось вивести.
    spisanie.png
    spisanie1.png
    Востаннє редагувалось smychnyk; 27-03-2018 в 16:04.
    Цитувати Цитувати

14. Наступні 3 користувачів подякували smychnyk за цей корисний допис:

bvn (27-03-2018),Kitchen Knife (27-03-2018),Vergius (27-03-2018)

Інформація про Тему

Users Browsing this Thread

Зараз 1 відвідувачів переглядають цю тему. (0 користувачів і 1 гостей)

Права у Розділі

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете писати відповіді
  • Ви не можете робити вкладення
  • Ви не можете правити ваші дописи
  •