Іноді у трейдера виникає потреба продемонструвати свої успіхи стороннім людям, при цьому уникнути необхідності відкривати доступ до свого терміналу, навіть за допомогою інвест-паролю. Причини для демонстрації рівня прибутковості вашої торгівлі можуть бути різними: це і залучення інвесторів, і інформування покупців торгівельного радника, і просто бажання повихвалятися.
Реалізувати такі потреби надають можливість різноманітні сервіси моніторингів торгівельних рахунків. Одним з таких сервісів є myfxbook. Використання його досить зручне і цілковито безкоштовне. Хоча там час від часу стаються певні проблеми з технічною частиною, але команда проекту успішно їх вирішує, періодично змінюючи і розширюючи способи оновлення рахунку (автоматичне оновлення, оновлення через радника і т. п.)
Myfxbook підтримує 5 різних платформ: cTrader, MT4, MT5, Oanda fxTrade, Trading Station / Strategy Trader (FXCM, dbFX) і 3 різні способи оновлення рахунків для платформи MT4: EA (expert), Publisher, Auto Update. Останнім часом, з переходом терміналу на build 600 в мене чомусь EA перестав адекватно працювати, не допомогли і оновлення його, тому я зараз користуюсь знову доступним способом - Auto Update. Це коли ви надаєте номер рахунку та інвест-пароль при його додаванні в моніторинг, і надалі сервіс сам періодично поновлює інформацію про стан вашого рахунку.
Сервіс працює з багатьма сотнями брокерів, по можливості, підримуючи в актуальному стані інформацію про їхні сервери. Вам необхідно лише вибрати зі списків.
Ви можете задавати різні ступені публічного доступу до данних про ваш рахунок: від абсолютної закритості (ви можете моніторити рахунки для власних потреб), до повної відкритості (всі зможуть бачити ваші операції на рахунку). Також сервіс надає для аналізу великий набір різноманітної інформації: прибутковість рахунку, денна та місячна прибутковість, максимальна просадка, поточний баланс та засоби, кількість вкладених та виведених коштів. Також багато інформації надається у графічному вигляді: це і різноманітні графіки (зростання, зміни балансу, прибутків, просадок), і діаграми прибутковості за різні періоди часу, і відображення ваших угод на графіку, і навіть криві прибутковості кожної окремої угоди з історії.
Коротко кажучи, важко перерахувати всі функції і "прибамбаси", що надає вам в користування цей сервіс. Отже, він може бути дуже корисним для трейдерів та їх інвесторів, для продавців радників і їх покупців. Його можна використовувати, як спосіб доведення прибутковості вашої торгівлі чи роботи торгівельного радника.
А ви користуєтесь цим моніторингом? Які у вас враження від його роботи?
====================
Автор статті: bvn
Всі права на статтю належать forexforum.com.ua