Результати з 1 по 3 із 3

Тема: Пірамідинг і фантастичні заробітки з його використанням.

 1. #1
  Досвідчений Аватар bgt
  Створено
  грудень 2014
  Місце
  Західна Україна
  Дописи
  689
  Подякував
  159
  157 Подяк в 128 Дописах

  Пірамідинг і фантастичні заробітки з його використанням.

  Пірамідинг це досить сильний метод торгівлі, який можливо використовувати при досить сильних трендах. Сам пірамідинг це постійне відкриття все нових ордерів при досить серйозних рухах цін на форекс чи на фондових ринках. Нові ордери відкриваються за рахунок отриманого профіту від попередньо відкритих ордерів. Тобто маємо, так би мовити, піраміду ордерів. Ще існує інша назва пірамідингу, це антимартингейл. Наприклад, якщо в звичному методі мартингейлу позиції збільшують при втратах, то тут відкривають ордери при отриманні прибутків. Мабуть, всі бачили на графіках досить потужні тренди по майже всім торговим інструментам?

  Тобто, почався тренд і трейдер отримав перший профіт від цього руху. Далі виставляється зразу стоп з фіксованим деяким прибутком, що перестраховує трейдера від збитків при зміні тренду чи відкатах. Ціна ж, зазвичай, йде далі і фундаментальний та технічний аналіз говорять про продовження руху ціни. За вже отриманий прибуток від першого відкритого ордеру трейдер і його досить маржі для відкриття ще одного ордеру. Відкриваємо ще один ордер та очікуємо, коли його можливо перевести в невеликий прибуток по стопам в беззбитковість. Якщо ціна продовжує рух далі, то варто підтягнути стопи за ціною та відкрити новий ордер. Але заробіток вже йде від двох ордерів і тому можливо відкривати об’ємом в два рази більшим. І також при подальшому русі стараємось виставити стоп в беззбитковість хоча б в плюс один пункт. Це важливо для тих рахунків які підключенні до рибейту (поверненні частини спреду). Наступний ордер буде вже в чотири рази більшим за перші два і тому не тяжко збагнути, що трейдер при такій торгівлі має лавиноподібний збір профіту.

  А підрахувати зовсім не складно, все залежить від самого руху ціни. А що буде виходити при цьому: 1 + 1 + 2 + 4 + 8 + 16 + 32 + 64 +… і так далі. Тобто, почавши з невеликого лоту 1,0 по ходу трейдер по нашому зразку в роботі має вже 128,0 лотів. Звичайно, знайти подібні рухи не завжди можливо, але вони існують і треба деколи проглядати всі торові інструменти. Мені досить цікаві рухи на деяких контрактах акцій по CFD. Наприклад, акції компанії Амазон з початку 2015 року за 7 місяців виросли на 29 тисяч пунктів, а за 11 місяців вже на 39 тисяч пунктів, при чому вартість пункту така ж, як у пари євро/долар, тобто 1 стандартний лот рівний 10 доларам. Ризики будуть ті ж самі, що при відкритті першого ордеру, тому що в нас є страховка стопами хоча й прибутками. Також треба зазначити, що стопи можуть вибиватись також ГЕПами, а тому вони закривають ордер по новій ціні.

  Як реально прорахувати математично сам пірамідинг? Це просто. Маємо плече 1/200 і зайшли на продаж/купівлю, наприклад євро/долар. Тут все просто, якщо пара пройшла, наприклад, 55 пунктів, це якраз ті кошти, які потрібні для нової маржі для відкриття нового ордеру, тому що при курсі 1,1000 для нового ордеру, при плечі 1/200, цього буде якраз достатньо. Варто знайти у свого брокера калькулятор трейдера і все звірити. Для плеча 1/1000, наприклад, достатньо буде лише 11 пунктів ходу в прибуток, щоб отримати маржу для наступного ордера. Але тут є деякі нюанси.

  Зі свого боку досить складно вести підтягування стопів і за ними відкриття все нових ордерів, а особливо тоді, коли їх відкрито вже доволі багато. Тим більше не забуваємо, що є також відкати і вони будуть ці останні ордери просто вибивати з колії. В результаті буде закрито досить багато ордерів, вибитих по стопу. Тому вважаю, що орієнтовно пунктів 50, або навіть менше, буде достатньо для більш спокійної торгівлі. Плече варто взяти максимальне. Наприклад, зараз якраз розпочав придивлятись до основної із пар фунт/долар, можливо навіть сьогодні бачимо його саму нижню границю ружу. Тобто, треба періодично тримати графік по визначеним парам під наглядом.

  Поки що провів зовсім небагато пірамідингів з не дуже великими трендами, але головне те, що при звичайних трендах з тими ж ризиками можливо отримати набагато більше прибутку, в рази, десятки і навіть сотні разів. Хіба це не варте особливої уваги? Думаю, можливо навіть раз в тиждень відмічати піки по руху ціни і шукати можливість відкриття першого ордеру для свого першого пірамідингового успіху. Тут вже тренд не просто дасть трейдеру заробити профіт, він зможе його зробити досить багатою людиною.

  Тут варто також зауважити, що для торгівлі парами краще використовувати максимальне плече, тому що заходити в ринок буває краще на відкатах і при цьому дещо більшими лотами, що дає невелике плече при його більшій маржі на відкриття. При торгівлі акціями великого плеча брокери не дають (це можливо побачити, максимальне 1/20 та мінімальне 1/5 – 1/10, в залежності від брокера), але там набагато більші тренди можуть бути. Проте акції торгуються тільки одну сесію на добу і тому на них бувають майже кожен день розриви в цінах, тому починати будувати пірамідинг варто буде з валютних пар.

  Також існує думка, що варто перші ордери відкривати більшими лотами, з причини того, що трейдер заходить на піках і йому буде набагато простіше потім працювати з лотами і ставити їх навіть набагато менше отриманого прибутку і тим більш невеликої маржі. В трейдера при цьому завжди будуть на графіках моніторингів криві лінії реальних коштів вище кривих ліній балансу, це досить сильно подобається всім без виключення інвесторам, які бачать, що рахунок значний час працює без просідань і його прибутки досить сильно ростуть. А як ростуть і з якою силою, залежить, звичайно, від тренду та умінь самого трейдера.

  Проте не для всіх торгових інструментів плече можливо взяти, наприклад, 1/1000 і навіть 1/50 не на всіх існує. Так акції в одного брокера торгуються з плечем 1/20, а в іншого вже 1/10. Проте, рух ціни деяких акцій досить потужний, але з ними варто будувати піраміду інакше, відкриваючи новий ордер на відкатах цін. Також, його величину варто прораховувати в калькуляторах трейдера вашого брокера.

  От, наприклад, для акцій Амазон зараз при плечі 1/20 і ціні 660 доларів маємо залог досить високий, на 1 лот виходить 33 долари. Наприклад, за день ціна підросла на 1000 пунктів, то трейдер зміг би заробити 10 тисяч доларів при такому лоті. А якщо провів би пірамідинг то, можливо, отримав би в десять раз більше. Досить великі гроші виходять. Бувало з цими акціями, що вони відкривались з ГЕПом більше ніж в 10 тисяч пунктів на ріст. Варто, мабуть, все таки дочекатись зниження ціни, проте цей найкрутіший інтернет магазин повинен перед різдвяними святами зробити нові рекорди.

  Також варто відмітити, що ГЕПи на акціях і на валютних парах досить сильно відрізняються. Якщо на форекс вони зразу ж в понеділок відпрацьовуються, то на акціях таке буває набагато рідше, щоб за сесію вони відпрацювались. Ці розриви в цінах бувають по тренду набагато більші за розриви проти тренду.

  0000000000000000000000.jpg

  Найкраще пірамідинг буде проходити від піків рівнів цін. Також ним варто користуватися на акціях. Якщо почати з акцій, то тут не все так просто, в акціях постійно бувають сильні відкати та падіння. Мабуть, варто почати будувати від серйозних рівнів і падінь цін. От, наприклад, зниження ціни пари фунт/долар від рівня 1,7200 пролетіло приблизно 2200 пунктів або реальних 2200/50= 44 рівнів! Фантастика просто! Досить непогано би все вийшло (мал. 2.). Чи не так?

  img-a45f4-1600x1200.jpg

  ====================
  Автор статті: bgt
  Всі права на статтю належать forexforum.com.ua
  Востаннє редагувалось WilsonPayne; 23-12-2015 в 08:51. Причина: виправлення помилок
  Цитувати Цитувати

 2. #2
  Модератор Аватар yuramerlin
  Створено
  січень 2015
  Місце
  Україна
  Дописи
  1,194
  Подякував
  1,234
  1,509 Подяк в 734 Дописах
  bgt, ви зачепили дуже особливу тему. Тему, із якою не те що без 100 грам не розберешся та щей таку, яка вимагає дуже багато ретельних роз'яснень.
  Одразу попереджаю: буду дошкульним!
  Quote Написав bgt Перегляд Допису
  Пірамідинг це досить сильний метод торгівлі, який можливо використовувати при досить сильних трендах. ...
  Сильні слова. Нічого не скажеш. І жодного визначення. Бо у визначеннях типу "сильний" чи "слабкий", "досить" чи "не досить" відсутні критерії чіткості, однозначності та зрозумілості. Тому, пропоную наступне:
  Пірамідинг: це метод торгівлі, за яким трейдер, маючи відкриту позицію за певним торговельним інструментом із плаваючим прибутком, відкриває додаткові угоди, поступово нарощуючи сумарний об'єм та рухаючи StopLoss слідом за рухом ціни. Це дає можливість із відносно меншими ризиками досягти більш суттєвих результатів у торгівлі за короткий проміжок часу.

  Quote Написав bgt Перегляд Допису
  ... інша назва пірамідингу, це антимартингейл...
  Вибачте, я чимало років на ринку, але вперше чую таку нісенітницю. Мартингейл та антимартингейл не мають безпосереднього відношення до пірамідингу. Вперше це слово запровадив легендарний Сір Яг, він же - Пірамідич, він же - //\\. У першоджерелі про жодне збільшення лоту не йшлося. Швидше навпаки, про зменшення об'єму за новими відкритими угодами, або про роботу однаковим об'ємом. А ще: про обов'язковий стоп/переворот більшим об'ємом для відшкодування збитків за першою невдалою угодою.


  Quote Написав bgt Перегляд Допису
  А підрахувати зовсім не складно все залежить від самого руху ціни. А що буде виходити при цьому: 1 + 1 + 2 + 4 + 8 + 16 + 32 + 64 +… і так далі.
  до повного нуля.
  Для інвестицій та партнерства запрошую у мій ПАММ
  Цитувати Цитувати

 3. Наступні 2 користувачів подякували yuramerlin за цей корисний допис:

  MaKVell (23-12-2015),smychnyk (23-12-2015)

 4. #3
  Професіонал Аватар Атол
  Створено
  вересень 2014
  Місце
  місто на Дніпрі)
  Дописи
  1,136
  Подякував
  320
  277 Подяк в 187 Дописах
  наскільки памьятаю так на ФТ торгували Галаксі і Скальпель, але іхні рахунки злтвали дуже великі суми.
  Цитувати Цитувати

Інформація про Тему

Users Browsing this Thread

Зараз 1 відвідувачів переглядають цю тему. (0 користувачів і 1 гостей)

Права у Розділі

 • Ви не можете створювати нові теми
 • Ви не можете писати відповіді
 • Ви не можете робити вкладення
 • Ви не можете правити ваші дописи
 •