Результати з 1 по 5 із 5

Тема: Як знайти профітних трейдерів

Зацікавлений
    Створено
    грудень 2015
    Дописи
    8
    Подякував
    0
    8 Подяк в 4 Дописах

Як знайти профітних трейдерів

Назва теми - це риторичне питання, бо навряд хтось знає 100%, як таких знайти. Скоріш за все, є деякий особистий досвід.
    Напишу коротко про свій.
    Жодного разу (жодного, тобто, навіть і одного не було!) за останнє десятиліття не пощастило знайти адекватного і профітного трейдера за будь-якою їхньою рекламою в інтернет, в т.ч. на форумах. Навіть реклама ПАММ-рахунків і моніторинги - це лише те, що трейдер хоче показати, тобто, частина вигідної для нього правди. А є й інша частина - просаджені вщент рахунки, багатомісячні просадки і таке чомусь не рекламується
    Я не стверджую, що всі погані. Це не моя ціль. Просто, є реклама і є реальність.
    Більш-менш успішним буває інвестування в ПАММ-рахунки, які профітно працюють від 2х років і старші. Менше - див. вище, великий ризик знайти саме рекламно вилизаний ПАММ. Більш того, я відкрив для себе, що деякі, так сказати, "брокери", підмальовують в своїх рейтингах лідерські ПАММ-рахунки. Ну, це також бізнес і прибутковий, їм це вигідно. Рано чи пізно, вони скамляться, бо працюють за принципом піраміди МММ і в цьому році всі знають, хто саме раптово помер разом з грошима клієнтів. Але тут вже є винятки і можна знайти дійсно талановитих керуючих.
    Один з надійних спосібів - це рекомендації знайомих. Скажу так, нічого більш дійового серед пошуків сторонніх трейдерів поки не знаю. Але й тут бувають проколи, бо форекс це ризикований бізнес і не завжди щастить навіть досвідченим. До того ж, бувають такі собі великі хлопчики, які бавляться форексом. Вони і не зливають вщент, але й не заробляють, вони кайфують від самого процесу, а ще більше від того, що їх хтось десь порекомендував
    Вивід для себе зробив зовсім простий. Дійсно стабільно профітні трейдери, як правило (але тільки правило, бо є виключення з них) НЕ РЕКЛАМУЮТЬСЯ!!! Їм до лампочки інвестори, бо вони спокійно собі заробляють на своїх рахунках, а пропозиції у 30-50% прибутку викликають в таких усмішку. І потрібно знайти аргументи, щоб вони дійсно згодились деякий час попрацювати. До виключень з цього правила відносяться також профі, які спробували заробляти на великих рахунках (від 100 тисяч) і вони вже роками працюють з інвесторами. Але й тут є фішка - такі "монстри" або не люблять, або зневажають кухні з МТ4 (і мають сенс щодо цього), а якщо й працюють з ПАММ-рахунками, то історія таких рахунків від 2х років, як мінімум. Замкнене коло...
    Тобто, краще за самостійну торгівлю я для себе не знайшов. Собі я точно довіряю, але це мій особистий досвід і погляд на ситуацію зі співпраці між керуючими та інвесторами.
    Цитувати Цитувати

2. Наступні 2 користувачів подякували msgroup за цей корисний допис:

MaKVell (23-12-2015),yuramerlin (22-12-2015)

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    2,608
    Подякував
    1,616
    1,327 Подяк в 747 Дописах
    ІМХО, тут як із стартапами... Треба піймати момент, коли вдалий стартап лише починає злітати, тоді в нього інвестувати, бо потім він вже не буде потребувати ваших грошей... І тут справді важко визначити "злетить чи не злетить", це ризик, як і в будь-якому іншому інвестуванні... що в стартапи, що в трейдерів... Моє враження, що інвестувати довгостроково і з низьким ризиком, треба в ПАММ від 1-2 років, але певну долю інвестицій варто робити в молоді рахунки від 3-6 місяців, і можливо після першого ж серйозного підйому, виймати свої, можливо разом з прибутком, або прибуток перезалити на просадці... тобто вже ризикуючи не власним капіталом, а заробленим на попередньому кроці.
    Перед тим, як писати на форумі, ознайомтесь з Правилами форуму.
    Цитувати Цитувати

4. Наступні користувачі подякували bvn за цей корисний допис:

yuramerlin (22-12-2015)

Зацікавлений
    Створено
    грудень 2015
    Дописи
    8
    Подякував
    0
    8 Подяк в 4 Дописах
    Автор Теми

Ну, в ПАММ ціла купа умовностей - терміни ролловерів, мінімальний період інвестування (не у всіх, правда), тобто, вивести коли завгодно не завжди можливо
    Цитувати Цитувати

Модератор Аватар smychnyk
    Створено
    вересень 2015
    Місце
    Дрогобич
    Дописи
    565
    Подякував
    215
    401 Подяк в 232 Дописах
    Напишу, як я бачу профітного трейдера.
    Ясна річ, що в такої людини за плечима повинен буди чималенький досвід з не одним злитим рахунком (мається на увазі демо, центові, але аж ніяк памм рахунки і суми в кілька тисяч доларів).
    Головне, щоб з ним можна було зв'язатись і уточнити певні деталі. Щоб я, виступаючи з боку інвестора, знав, що моїми грішми керує людина, а не якийсь робот. Терпіти не можу повну автоматизацію в торгівлі грішми. Робот ніколи не зможе вийти власних правил і швидко зорієнтуватись, а іноді й зімпровізувати. Так, правила це добре, але людський фактор іноді грає ключову роль і може перехитрити любого написаного робота.
    Нічого ідеального не буває. Власне памм рахунків також. В інвестуванні час вважають одним з показників стабільності. Але брати тільки цей один єдиний показник і по ньому ділити на хороших і поганих не варто.
    На Форексі можливо все. Іноді можуть і стопи не спасти (на великих коливаннях, коли ціна скаче з величезними гепами). Таке може статись в будь-який час, коли відкрита позиція. Люба надважлива подія у світі може спровокувати дуже сильні коливання ціни.
    Крім часу, я би особисто брав до уваги: доступність трейдера для інвестора, максимальне просідання депозиту (гора 40-50%), кількість відкритих угод і їх лотність по відношенню до депозиту, обов'язкові адекватні стопи, вміння НЕ торгувати, коли нема чітких сигналів по ТС, вміння миритись з закриттям певної кількості угод по стопу і не бажанням будь-що в цей же день якомога скоріше компенсувати втрату.
    І саме головніше: трейдер повинен відточувати свою ТС на демо рахунках або центових чи інших своїх рахунках, але аж ніяк не за гроші інвесторів, як дуже часто буває!
    Довготривалих памм рахунків дуже мало. Як правило, до року часу вони роблять собі історію і набирають інвесторів. Далі йде відносно спокійна торгівля кілька років. Дуже багато також залежить на жаль від брокерів і їх не торгових ризиків. Трейдер може робити собі репутацію старанно і кілька років, а брокер виявитись скамом. Тому потрібно добряче подумати де відкривати рахунок і з ким співпрацювати.
    Хоча поки нема законів по Форексу я ні одній такій офшорній компанії не вірю.
    Востаннє редагувалось smychnyk; 22-12-2015 в 15:58.
    Цитувати Цитувати

7. Наступні 4 користувачів подякували smychnyk за цей корисний допис:

bvn (22-12-2015),MaKVell (23-12-2015),Vergius (23-12-2015),yuramerlin (22-12-2015)

Зацікавлений Аватар MaKVell
    Створено
    січень 2015
    Місце
    Полтава
    Дописи
    44
    Подякував
    523
    104 Подяк в 45 Дописах
    Quote Написав smychnyk Перегляд Допису
    Іноді можуть і стопи не спасти
    Я так розумію, що франка на початку року Ви торгували-таки
    Цитувати Цитувати

9. Наступні користувачі подякували MaKVell за цей корисний допис:

smychnyk (24-12-2015)

Інформація про Тему

Users Browsing this Thread

Зараз 1 відвідувачів переглядають цю тему. (0 користувачів і 1 гостей)

Права у Розділі

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете писати відповіді
  • Ви не можете робити вкладення
  • Ви не можете правити ваші дописи
  •