Сторінка 2 з 8 ПочатокПочаток 1234 ... КінецьКінець
Результати з 11 по 20 із 71

Тема: PrivateFX privatefx.com

Початківець
    Створено
    серпень 2015
    Дописи
    149
    Подякував
    71
    74 Подяк в 55 Дописах
    Автор Теми

Новини на сьогодні (посилання):
    Контроль трейдерів, або так-званий ПАММ 3,0, підключення банків, нові старі трейдери, додаткові функції по моніторингу ПАММ рахунків, та багато іншого в тому числі графіків.
    Цитувати Цитувати

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    3,014
    Подякував
    1,816
    1,482 Подяк в 852 Дописах
    Afdaser, пишіть, будь-ласка, трохи докладніше про новини тут на форумі. Адже в нас місце для спілкування, а не виставка посилань. В крайньому випадку можна зробити копіпаст під спойлером.
    Перед тим, як писати на форумі, ознайомтесь з Правилами форуму.
    Цитувати Цитувати

Початківець
    Створено
    серпень 2015
    Дописи
    149
    Подякував
    71
    74 Подяк в 55 Дописах
    Автор Теми

Так я написав в минуломі повідомлення не добре? там я написав коротенько про що йдеться в статті, чи треба більш детальніше
    Цитувати Цитувати

Досвідчений Аватар Vergius
    Створено
    вересень 2014
    Місце
    Житомир
    Дописи
    558
    Подякував
    682
    330 Подяк в 250 Дописах
    Quote Написав Afdaser Перегляд Допису
    Так я написав в минуломі повідомлення не добре? там я написав коротенько про що йдеться в статті, чи треба більш детальніше
    Коли потрібно опрацювати російськомовний текст, то я просто йду на перекладач гугл (_https://translate.google.com.ua/). Тут текст миттєво перекладається, а я вже трохи правлю за потреби. Зазвичай це забирає лічені хвилини.

Вибачаюсь за офтоп - але мені здаеться в цій ситуації він буде доречним...
    Цитувати Цитувати

Початківець
    Створено
    серпень 2015
    Дописи
    149
    Подякував
    71
    74 Подяк в 55 Дописах
    Автор Теми

я тим і користуюсь для перекладу на російську, однак і це забирає забагато часу, і текст треба перевіряти хоча б тричі до публікації, я не завжди це роблю, тому і помилки
    Цитувати Цитувати

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    3,014
    Подякував
    1,816
    Звісно, що хотілося б трохи більше детально, інакше чому б я про це писав. Але це було швидше побажання, ніж вимога. І не будем вже розводить оффтопік в темі.
    Цитувати Цитувати

7. Наступні користувачі подякували bvn за цей корисний допис:

Afdaser (29-02-2016)

Початківець
    Створено
    серпень 2015
    Дописи
    149
    Подякував
    71
    74 Подяк в 55 Дописах
    Автор Теми

Зробили щось накшталт поетапного 1+1 для тих хто б хотів повернути хоча б частку, с-ма дуже важка (ну щоб зрозуміти як там все працює) але з іншого боку, там працює с-ма що ви гарантовано отримуєте місячний прибуток в 7%, а згодом і зможете забрати свій весь депозит після замороження, якщо буде цікаво то пишіть отут є трошки офіційної інфорамції (я там все склав з того що було). По бажанню зможу ще показати на прикладі як то працює
    Цитувати Цитувати

9. Наступні користувачі подякували Afdaser за цей корисний допис:

Vergius (11-03-2016)

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    3,014
    Подякував
    1,816
    що ви гарантовано отримуєте місячний прибуток в 7%
    Ох оце попахує пірамідозністю... гарантований високий прибуток одна з ознак піраміди, звісно 7% це не є звичайною ставкою для хайпів, але мабуть час надвисокоприбуткових хайпів вже сплив... чи ще ні?
    Цитувати Цитувати

Досвідчений Аватар Vergius
    Створено
    вересень 2014
    Місце
    Житомир
    Дописи
    558
    Подякував
    682
    330 Подяк в 250 Дописах
    Зробили щось накшталт поетапного 1+1 для тих хто б хотів повернути хоча б частку, с-ма дуже важка (ну щоб зрозуміти як там все працює) але з іншого боку, там працює с-ма що ви гарантовано отримуєте місячний прибуток в 7%, а згодом і зможете забрати свій весь депозит після замороження, якщо буде цікаво то пишіть отут є трошки офіційної інфорамції (я там все склав з того що було). По бажанню зможу ще показати на прикладі як то працює
    Щось складно досить все виглядає...

В мене взагалі з самого початку була підозра, що Shareintock - це структура, що зроблена тими ж людьми, що й Форекстренд. Зараз ці підозри посилюються. Адже, наскільки я зрозумів, у сухому залишку треба вкладати гроші ще й у Shareintock і чекати гіпотетичних прибутків. Які можуть бути, а можуть і не бути.
    Цитувати Цитувати

12. Наступні користувачі подякували Vergius за цей корисний допис:

bvn (12-03-2016)

Початківець
    Створено
    серпень 2015
    Дописи
    149
    Подякував
    71
    74 Подяк в 55 Дописах
    Автор Теми

Quote Написав bvn Перегляд Допису
    Ох оце попахує пірамідозністю... гарантований високий прибуток одна з ознак піраміди, звісно 7% це не є звичайною ставкою для хайпів, але мабуть час надвисокоприбуткових хайпів вже сплив... чи ще ні?
    Там як говорять частина йде в реальний бізнес (щось з бензином, та транспортуванням, якщо вам цікаво то зможу знайти детальніше, а друга частина в інвестування в памм рахунки через Активного Інвестора.) І як я читав ці 7% досить реально заробити за цією схемою

Quote Написав Vergius Перегляд Допису
    Щось складно досить все виглядає...

В мене взагалі з самого початку була підозра, що Shareintock - це структура, що зроблена тими ж людьми, що й Форекстренд. Зараз ці підозри посилюються. Адже, наскільки я зрозумів, у сухому залишку треба вкладати гроші ще й у Shareintock і чекати гіпотетичних прибутків. Які можуть бути, а можуть і не бути.
    Начебто так і є, як я читав це проект чоловіка Вероніки. Використали цю платформу через те що не було альтернативи.

Сьогодні Підключили картки, чи вони працюють я ще не знаю, бо немає можливості провірити
    Цитувати Цитувати

14. Наступні користувачі подякували Afdaser за цей корисний допис:

Vergius (12-03-2016)

Інформація про Тему

Users Browsing this Thread

Зараз 1 відвідувачів переглядають цю тему. (0 користувачів і 1 гостей)

Мітки для цієї Теми

Права у Розділі

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете писати відповіді
  • Ви не можете робити вкладення
  • Ви не можете правити ваші дописи
  •