Результати з 1 по 3 із 3

Тема: Канали в MT4

 1. #1
  Адміністратор Аватар bvn
  Створено
  липень 2014
  Місце
  Полтава, Україна
  Дописи
  3,096
  Подякував
  1,821
  1,484 Подяк в 854 Дописах

  Канали в MT4

  Серед графічних інструментів аналізу вбудованих в торговельний термінал MT4 користуються досить високою популярністю різноманітні канали. Для вставки каналу на графік фінансового інструменту необхідно скористатись меню "Вставка" -> "Канали" і вибрати один з чотирьох різновидів каналів:

  1) Канал Фібоначчі;
  2) Канал лінійної регресії;
  3) Рівновіддалений канал;
  4) Канал стандартних відхилень.
  Будь-який з цих інструментів можна винести на панель інструментів.

  Рівновіддалений канал, мабуть, варто розглянути першим, оскільки він є найпростішим. Це дві паралельні лінії, перша з яких будується, як звичайна лінія тренду через дві сусідні точки мінімумів (для висхідного каналу), а друга проводиться паралельно через точку максимуму, що знаходиться між тими двома точками.  Як правило, трейдери використовують канали для торгівлі на відскок або на пробій вказаних ліній.

  Канал лінійної регресії будується на основі лінії тренду лінійної регресії, що будується за двома точками, які розраховуються для початку і для кінця певного періоду (кількості барів або свічок) методом найменших квадратів за формулою:

  Y = a + bx

  де  де

  х - номер поточного бару, що нумерується з 1;
  y - ціна закриття поточного бару;
  n - загальна кількість барів.

  Лінії каналу будуються як рівновіддалені від лінії тренду лінійної регресії на величину максимального відхилення ціни закриття в середині заданого періоду.  Канал стандартних відхилень дуже схожий на канал лінійної регресії і будується він за точно тими ж принципами з єдиною різницею: лінії каналу віддалені від лінії тренду лінійної регресії на величину декількох середньоквадратичних (стандартних) відхилень ціни. Щоб змінити кількість відхилень, необхідно викликати вікно властивостей інструмента, клікнувши по ньому правою кнопкою.

  Обидва канали зазвичай використовуються при торгівлі на пробій, оскільки вважається, що сама лінія тренду лінійної регресії є своєрідною врівноваженою точкою ціни, і рух навколо неї і відповідно всередині каналу є несуттєвим шумом, тоді як вихід за рамки каналу сигналізує про зміну тенденції.

  Канал Фібоначчі можливо варто було б віднести до іншої групи - інструментів Фібоначчі, які об’єднує одна досить цікава математична послідовність і ідея про зв’язок цієї послідовності з багатьма природними процесами і явищами.

  Зараз ми не будемо розглядати ці ідеї, а зосередимось на принципах використання цього інструменту. Сам канал представляє собою звичайний рівновіддалений канал, який береться за 100%, та набір паралельних ліній, які віддалені від другої лінії каналу на 61.8%, 100%, 161.8% та 261.8%. Щоб змінити або додати свої лінії, необхідно викликати вікно властивостей інструмента, клікнувши по ньому правою кнопкою.

  Основною особливістю побудови каналу є те, що він будується на завершенні попереднього тренду. Наприклад, якщо це був спадаючий тренд, то дві точки нижньої лінії ставляться на точку розвороту і локальний мінімум, що передує їй, а точка верхньої лінії ставиться на локальний максимум, що знаходиться між цими двома точками. В результаті отримані лінії каналу будуть слугувати лініями спротиву і вказувати на місця імовірного розвороту висхідної тенденції.  Таким чином ми ознайомились з чотирма доступними в терміналі MT4 видами каналів, сподіваюсь ці знання будуть вам корисними для вашої торгівлі. А які види каналів ви вже використовуєте? Поділіться досвідом їх використання.

  ====================
  Автор статті: bvn
  Всі права на статтю належать forexforum.com.ua
  Востаннє редагувалось bvn; 10-02-2015 в 14:45.
  Перед тим, як писати на форумі, ознайомтесь з Правилами форуму.
  Цитувати Цитувати

 2. #2
  Досвідчений Аватар bgt
  Створено
  грудень 2014
  Місце
  Західна Україна
  Дописи
  689
  Подякував
  159
  157 Подяк в 128 Дописах
  Мабуть мінусом в МТ4 являється, те що канали не малюються в автоматичному режимі. Для того щоб канал малювався автоматично в любому Тф слід окремо завантажувати окремий індикатор. Їх існує декілька типів, хоча дуже схожі між собою.
  Цитувати Цитувати

 3. #3
  Зацікавлений
  Створено
  травень 2018
  Дописи
  32
  Подякував
  0
  1 Подяка в 1 Дописі
  гарний інструмент, я використовуюсь їм у багатьох ситуаціях, коли на ринку є гарний тренд.
  Цитувати Цитувати

Інформація про Тему

Users Browsing this Thread

Зараз 1 відвідувачів переглядають цю тему. (0 користувачів і 1 гостей)

Права у Розділі

 • Ви не можете створювати нові теми
 • Ви не можете писати відповіді
 • Ви не можете робити вкладення
 • Ви не можете правити ваші дописи
 •