Сторінка 1 з 4 123 ... КінецьКінець
Результати з 1 по 10 із 32

Тема: Історії успіхів або фінстриптиз

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    2,609
    Подякував
    1,617
    1,327 Подяк в 747 Дописах

Історії успіхів або фінстриптиз

Пропоную в цій темі ділитися своїми історіями вашого становлення як трейдера, надавати при цьому, по можливості, посилання з моніторингів ваших закритих рахунків, де Withdrawals перевищує Deposits

І почну з себе. Я завжди всих агітую починати з демо-рахунків, хоча сам не завжди чітко дотримувався цієї рекомендації. Добре, що хоча б це були центові рахунки і досить невеликі суми.

Перший успіх мій був, нажаль, з мартінгейлом. Кілька місяців підряд я отримував прибуток на рівні 80-100%, частину витрачав, а частину реінвестував. Так сталося, що я на той час мав купу боргів, тому щоб швидше їх погасити, як тільки отримав на рахунку необхідну суму і ще трошки, я зняв більшу частину свого депозиту і погасив борги. І хоча потім остаток грошей на рахунку я дуже швидко злив, бо значно перевищив ризики, бажаючи отримувати більше прибутків, все одно цей рахунок був першим, який дозволив мені залишитись в плюсі, тобто я вклав менше, ніж зняв. Нажаль, моніторингу з того рахунку в мене не залишилось. Зато було багато інших, деякими з них я й поділюся.

http://www.myfxbook.com/members/flat...imental/306936

Центовий рахунок в компанії Weltrade, або на той час це був System Forex. Графік на цьому рахунку особливою стабільністю не відрізняється, бо тут я експериментував багато. Та й різниця між вводом та виводом не дуже велика, але треба відмітити, що більшість отих вводів - це бонуси, які компанія на той час дуже щедро роздавала за участь в конкурсах, за спілкування на форумах і таке інше. Тож реально я туди вклав своїх коштів лише $90 баксів - рахуйте, скільки я отримав "навару".

http://www.myfxbook.com/members/flat...ari-old/995935

Рахунок в Alpari з дуже короткою історією. Вклав 358 доларів, раз торгонув, вийняв 481 долар. Закрив, бо потрібні були кошти для інших справ.

http://www.myfxbook.com/members/flat...fx-mine/938781

Цей рахунок в NordFX має найдовшу і найцікавішу історію. Більша частина вкладень - це мої власні кошти, але були й реферальскі, які акумулювалися прямо на цьому рахунку. Скільки вклав я сам, вже не дуже пам’ятаю, але точно більше половини всих депозитів.

Про згини й завороти кривої графіку хочеться розказати окремо. Починав торгувати за сигналами одного не зовсім порядного трейдера. Потім він допустив помилку, яку не хотів визнавати. Вийшов сканадльчик і я вже сам виповзав з ситуації. Відкрита позиція через півроку таки вийшла в плюс, і я продовжив власну торгівлю - це період, де на графіку помітні дві відчутні просадки. Взагалі-то далі я теж сам торгував, але сильно змінив торгівельну систему - останні дві ланки на гарфіку. Потім перейшов до іншого брокера.

А якими своїми успіхами ви готові поділитися з спільнотою?
    Перед тим, як писати на форумі, ознайомтесь з Правилами форуму.
    Цитувати Цитувати

2. Наступні 3 користувачів подякували bvn за цей корисний допис:

BorRud (15-07-2016),Vasya_Neutron (04-12-2014),yuramerlin (17-02-2015)

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    2,609
    Подякував
    1,617
    Автор Теми

Можна додати сюди ще один рахунок. Там також значна сума реферальских. MyFxBook чомусь підглючив - не відображає зміну балансу на графіку.

http://www.myfxbook.com/members/flat...divenfx/743623
    Цитувати Цитувати

4. Наступні 2 користувачів подякували bvn за цей корисний допис:

Vasya_Neutron (04-12-2014),yuramerlin (17-02-2015)

Модератор Аватар yuramerlin
    Створено
    січень 2015
    Місце
    Львів
    Дописи
    1,187
    Подякував
    1,229
    1,493 Подяк в 727 Дописах
    Мій невеличкий стриптиз:
    http://www.myfxbook.com/members/yura...-trade/1305226
    Реальні рахунки на публіку виставляю рідко. Певні забобони існують із цього приводу. Але торгівля на реальному рахунку(ах) зазвичай дублюється і на демо. Інколи публічно висловлюю торгові плани.
    Не бійся, що не знаєш - бійся, що не вчишся
    Мої твіти.
    Цитувати Цитувати

6. Наступні 4 користувачів подякували yuramerlin за цей корисний допис:

bvn (13-07-2015),FxCruiser (15-09-2015),kit (17-07-2015),Атол (29-12-2015)

Досвідчений Аватар bgt
    Створено
    грудень 2014
    Місце
    Західна Україна
    Дописи
    689
    Подякував
    159
    156 Подяк в 128 Дописах
    Quote Написав bvn Перегляд Допису
    Можна додати сюди ще один рахунок. Там також значна сума реферальских. MyFxBook чомусь підглючив - не відображає зміну балансу на графіку.

http://www.myfxbook.com/members/flat...divenfx/743623
    Подивився цей рахунок і це досить круто мати просадку в 80% і вивести її в нуль.
    Але ж це Дівен і хіба вони не закрили ці всі їх рахунки?
    В дій компанії .myfxbook.com моніторингів в мене не має, але дещо інші. Якось не знайшов як їх туди закинути.
    Цитувати Цитувати

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    2,609
    Подякував
    1,617
    Автор Теми

Quote Написав bgt Перегляд Допису
    Подивився цей рахунок і це досить круто мати просадку в 80% і вивести її в нуль.
    Ну, як круто... насправді, це був дуже поганий стиль торгівлі...

Але ж це Дівен і хіба вони не закрили ці всі їх рахунки?
    Вже ж, що закрили, але ж я всі гроші зняв з цього рахунку, просто на графіку це не відобразилося чомусь, але видно, що баланс 0. Історія ж зберігається і після закриття компанії, коли вже сервери не працюють.

Якось не знайшов як їх туди закинути.
    Воно наче інтуітивно зрозуміло, але, як буде час, напишу інструкцію з картинками у відповідній темі.
    Цитувати Цитувати

9. Наступні користувачі подякували bvn за цей корисний допис:

bgt (20-07-2015)

Досвідчений Аватар bgt
    Створено
    грудень 2014
    Місце
    Західна Україна
    Дописи
    689
    Подякував
    159
    156 Подяк в 128 Дописах
    Quote Написав bvn Перегляд Допису
    Ну, як круто... насправді, це був дуже поганий стиль торгівлі...
    Це відносно тільки поганий стиль торгівлі. От якщо у вас не має стопів, а людина використовує локи, хеджи або навіть мартінгейл стратегії, то такі великі просадки реальні і їх впинципі навіть в 90% можливо вивести в прибуток при нормальному профі в торгівлі!!!
    Цитувати Цитувати

Досвідчений Аватар bgt
    Створено
    грудень 2014
    Місце
    Західна Україна
    Дописи
    689
    Подякував
    159
    156 Подяк в 128 Дописах
    Безымянный111.pngЛадно попробую вставити саму круту історію по моєму реальному рахунку. Такого профіт фактора більше ніколи не було при закриті більше 150 ордерів.
    Цитувати Цитувати

12. Наступні 2 користувачів подякували bgt за цей корисний допис:

FxCruiser (15-09-2015),yuramerlin (30-08-2015)

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    2,609
    Подякував
    1,617
    Автор Теми

Якщо вже тут люди демки теж викладають, викладу і я свою одну. Знову ж таки в цій торгівлі були використані майже всі найгірші прийоми, окрім хіба що мартингейлу

Локи, доливки з пересиджуваннями... хоча, мартингейл в дещо замороченному вигляді схрещеному з локами також передбачений, в крайній фазі, якщо дві попередні фази не закінчаться вдало, але до цих пір поки що закінчувались...

Отже лінк: https://www.myfxbook.com/members/fla...rlocks/1370633
    Цитувати Цитувати

14. Наступні користувачі подякували bvn за цей корисний допис:

Vergius (10-12-2015)

Досвідчений Аватар Атол
    Створено
    вересень 2014
    Місце
    місто на Дніпрі)
    Дописи
    925
    Подякував
    270
    203 Подяк в 142 Дописах
    Quote Написав yuramerlin Перегляд Допису
    Мій невеличкий стриптиз:
    http://www.myfxbook.com/members/yura...-trade/1305226
    Реальні рахунки на публіку виставляю рідко. Певні забобони існують із цього приводу. Але торгівля на реальному рахунку(ах) зазвичай дублюється і на демо. Інколи публічно висловлюю торгові плани.
    вибачаюсь, за посиланям англійською мовою все тому спиттаю у вас там що прибуток 2513% ?!! и баланс 130 тісяч?!!
    Цитувати Цитувати

Модератор Аватар smychnyk
    Створено
    вересень 2015
    Місце
    Дрогобич
    Дописи
    565
    Подякував
    215
    401 Подяк в 232 Дописах
    Сьогодні нерви здали (о 14 годині перед ставкою по фунту) і вирішив прикрити розігнаний депозит.
    Я його розігнав з 50 бонусних доларів, які отримав в амаркетс.
    За 9 тижнів досяг відмітки в 2500 доларів! Хоча ціль перед собою ставив в 500 доларів. Проте піймав безвідкатний тренд по парі фуй (gbpjpy) і катнувся на південь.
    Просадка 86.95%.
    Ну малих просадок при розгоні депозитів не буває. Але саме з цією просадкою я був спокійний. В той момент на рахунку було 60 доларів і відкрита позиція в плюсі 160 доларів. Стоп поставив на рівні -50 доларів так як не знав чи затягне мінусова угода депозит в мінус чи просто закриється разом з плюсовою.
    На даний момент по часі і доходності це мій кращий розгін депозиту без використання особистих коштів.

bonus_amarkets.png

П.С. Звонити щойно з амаркетс. Хочуть інтерв'ю у меня взяти
    Цитувати Цитувати

17. Наступні 6 користувачів подякували smychnyk за цей корисний допис:

Afdaser (14-01-2016),Bogdan (15-01-2016),bvn (14-01-2016),Tolik (09-03-2016),Vergius (14-01-2016),yuramerlin (14-01-2016)

Інформація про Тему

Users Browsing this Thread

Зараз 1 відвідувачів переглядають цю тему. (0 користувачів і 1 гостей)

Права у Розділі

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете писати відповіді
  • Ви не можете робити вкладення
  • Ви не можете правити ваші дописи
  •