Сторінка 4 з 4 ПочатокПочаток ... 234
Результати з 31 по 32 із 32

Тема: Історії успіхів або фінстриптиз

1. Наступні 3 користувачів подякували bvn за цей корисний допис:

BorRud (15-07-2016),Vasya_Neutron (04-12-2014),yuramerlin (17-02-2015)

Модератор Аватар yuramerlin
    Створено
    січень 2015
    Місце
    Україна
    Дописи
    1,191
    Подякував
    1,233
    1,506 Подяк в 732 Дописах
    Afdaser, менше відкусиш, спокійніше спиш. Мав справу з інвесторами кілька раз. Не завжди вдало. Часом профітно, а часом і лосятно.
    Якщо й працюю з інвесторами, то лишень на засадах приватних домовленостей, а не через систему ПАММ. Моє псевдо достатньо публічне. Свою репутацію я створював поступово та акуратно. Але репутацію аналітика, а не трейдера. Тобто, людини, яка з допомогою певних методів аналізу прогнозує зміну цінової динаміки фінансових інструментів. У трейдерській діяльності усі ми можемо зазнавати злетів та падінь. Тому не хочу показувати себе як неперевершеного трейдера. Бо я таким не є. Бракувало лишень того, щоб якийсь горе-інвестор почав писати на кожному форумі, що yuramerlin злив йому гроші. Був навіть один кадр, який на блаженної пам'яті ФТ відкрив рахунок, прикриваючись моїм псевдо. Претензії до юристів компанії нічого не дали.
    Тому, дякую за побажання, але краще ризикувати власними коштами, ніж чужими та братись за довірче керування лишень у рідкісних випадках.
    Для інвестицій та партнерства запрошую у мій ПАММ
    Цитувати Цитувати

3. Наступні 4 користувачів подякували yuramerlin за цей корисний допис:

Afdaser (14-05-2016),BorRud (15-07-2016),Tolik (20-11-2016),yatutgost (14-05-2016)

Початківець
    Створено
    серпень 2015
    Дописи
    149
    Подякував
    71
    74 Подяк в 55 Дописах
    В PrivateFX робили конкурс в різних номінаціях, і в одній з них (найкращий ПАММ інвестор) я зайняв друге місце. Приз 3000 долларів під інвестування на рік (мій тільки прибуток з них).
    Детальніше про конкурс
    І моя історія того як це в мене вийшло
    Цитувати Цитувати

5. Наступні 4 користувачів подякували Afdaser за цей корисний допис:

bvn (15-07-2016),Tolik (20-11-2016),Vergius (14-07-2016),yuramerlin (14-07-2016)

Інформація про Тему

Users Browsing this Thread

Зараз 1 відвідувачів переглядають цю тему. (0 користувачів і 1 гостей)

Права у Розділі

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете писати відповіді
  • Ви не можете робити вкладення
  • Ви не можете правити ваші дописи
  •