Результати з 1 по 10 із 74

Тема: ROBOT_CONSERVATIVE:344097 - Alpari

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
    Модератор Аватар smychnyk
    Створено
    вересень 2015
    Місце
    Дрогобич
    Дописи
    613
    Подякував
    229
    470 Подяк в 262 Дописах

ROBOT_CONSERVATIVE:344097 - Alpari

1. ROBOT_CONSERVATIVE:344097

2. Дата створення: 04.08.2015

3. Валюта рахунку: USD

4. Оферта:

Торговий період - 1 місяць;
    Інвестування USD, % інвестору: від 10USD - 70%, від 100USD - 72%, від 1000USD - 74%, від 3000USD - 76%, від 5000USD - 78%, від 10000USD - 80%;

5. Опис торгової системи керуючого - детальна інформація по ТС.

Мій досвід в брокерському бізнесі на ринку форекс перевищує 8 років, за які я встиг отримати досвід в комерційних блоках 2 великих брокерів.
    Більше 6 років я вивчаю і торгую на валютному ринку, в рамках чого пройшов еволюцію від новачка до досить досвідченого трейдера. За цей час були злети і падіння, успіхи і грубі помилки. Основний висновок - в моєму випадку ручний трейдинг не дозволяє забезпечувати стабільний дохід в довгостроковій перспективі.
    *
    Більше 2 років я досліджую АТС різних напрямків, адаптував і оптимізував досить багато експертів. Одним з найуспішніших результатів даної діяльності є радник, який працює на даному рахунку.
    Відразу скажу, що в його основі досить відомий сітковий принцип із застосуванням стратегії Мартингейла. З 20 можливих валютних пар мною були відібрані 7 пар, на яких працює радник на даному рахунку. Основний критерій відбору - стабільна робота на тривалому проміжку без серйозних просадок. Була проведена досить об'ємна робота по оптимізації параметрів радника.
    *
    Планований дохід в місяць - 4-5%. Очікувана просадка не повинна перевищити 20-25% при негативному сценарії. При самому негативному сценарії, якщо по всіх парах рахунок піде в мінус (що практично нереально, тому що одночасна торгівля по всім парам не траплялася на протязі 2 років), максимальна просадка складе 65-70%. У будь-якому випадку, кожен інвестор повинен усвідомлювати, що торгівля на ринку форекс пов'язана з підвищеним рівнем ризику.
    6. Опис маніменеджменту або обмеження ризиків: декларація відсутня.

Поточна прибутковість: 41.2%
    Кошти в управлінні: 8 028 USD
    Капітал керуючого: 3 000 USD

7. Інша інформація про керуючого відсутня.

8. Задавати додаткові питання керуючому можна на вкладці обговорення памм рахунку ROBOT_CONSERVATIVE:344097

9. Знайдено 11 памм рахунків керуючого ProfitMaker1 в архіві Альпарі. 7 з них були злиті повністю. Найдовше злитий рахунок протримався до цього поточного - 4 місяці.

Дохід, отриманий керуючим у минулі періоди, не є гарантією отримання доходу в майбутньому.
    Востаннє редагувалось WilsonPayne; 30-07-2017 в 19:27.
    Мої активні сигнали в сервісі mql5.
    Цитувати Цитувати

Інформація про Тему

Users Browsing this Thread

Зараз 1 відвідувачів переглядають цю тему. (0 користувачів і 1 гостей)

Мітки для цієї Теми

Права у Розділі

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете писати відповіді
  • Ви не можете робити вкладення
  • Ви не можете правити ваші дописи
  •