Сторінка 1 з 2 12 КінецьКінець
Результати з 1 по 10 із 18

Тема: Фундаментальний аналіз подій що минули

Зацікавлений
    Створено
    березень 2016
    Дописи
    8
    Подякував
    0
    0 Подяк в 0 Дописах

Фундаментальний аналіз подій що минули

Доброго дня!
    Я вже тривалий час намагаюсь знайти якісну аналітику - фундаментальний аналіз подій що минули, де було б фахово розібрано всі зрушення курсу валют. Мені не потрібні прогнози, мені потрібні пояснення того що вже сталося...
    Цитувати Цитувати

Модератор Аватар yuramerlin
    Створено
    січень 2015
    Місце
    Львів
    Дописи
    1,187
    Подякував
    1,229
    1,493 Подяк в 727 Дописах
    Quote Написав repair.systems Перегляд Допису
    Мені не потрібні прогнози, мені потрібні пояснення того що вже сталося...
    Це нагадує індивідуальне замовлення. Як ви це розумієте? Хто із користувачів вам таку аналітику писане за "спасибі" тому, що вона вам потрібна.
    Не бійся, що не знаєш - бійся, що не вчишся
    Мої твіти.
    Цитувати Цитувати

Зацікавлений
    Створено
    березень 2016
    Дописи
    8
    Подякував
    0
    0 Подяк в 0 Дописах
    Автор Теми

Я згоден що прогнози писати легше - помістивши напис на сторінці, що цей прогноз миє виключно інформативний характер і не є прямим спонуканням до дій... Я розумію, це робиться для залучення найширшого кола користувачів, але я не хочу бути тим, на кого розраховані такі прогнози. Мені видається так що цікавіше знайомитися зі статистичними даними вже пост фактум так би мовити і порівнювати свої власні висновки з висновками освічених людей. А прогнози - їх занадто багато, вони не можуть бути абсолютно надійними, навпаки вони можуть виявитися дезінформацією.

Мені не потрібно замовлення на аналітику... Я знаю що наприклад Форекс Клуб раніше надавав фундаментальний аналіз подій що минули у вільному доступі. Зараз на жаль вони цього не роблять ні для клієнтів ні так... принаймні я не знайшов адекватних статей такого спрямування.
    Востаннє редагувалось repair.systems; 14-03-2016 в 11:34.
    Цитувати Цитувати

Головний модератор
    Створено
    вересень 2014
    Дописи
    1,449
    Подякував
    382
    476 Подяк в 369 Дописах
    repair.systems, що ж, ми будемо вдячні, якщо ви напишете власні висновки з минулих подій на фінансовому ринку і поділитеся ними з читачами нашого форуму. як каже прислів’я: коли хочеш, щоб щось було зроблено правильно - зроби це сам.
    Цитувати Цитувати

Обізнаний Аватар Paratruper
    Створено
    лютий 2015
    Місце
    Маріуполь
    Дописи
    478
    Подякував
    122
    309 Подяк в 218 Дописах
    На форекспф були Necrus та Frank і в них був свій сайт, якщо не помиляюсь...
    Цитувати Цитувати

Зацікавлений
    Створено
    березень 2016
    Дописи
    8
    Подякував
    0
    0 Подяк в 0 Дописах
    Автор Теми

WilsonPayne, Я ще не чарівник... я тільки намагаюсь ним бути))

Paratruper, Я так розумію, що Necrus та Frank - це звичайні відвідувачі сайту... я очікував щонайменше завідуючого відділом аналітики, як це було на згаданому мною ресурсі...
    Цитувати Цитувати

Створено
    січень 2015
    Місце
    Львів
    Дописи
    1,187
    Подякував
    1,229
    щонайменше завідуючого відділом аналітики
    Ці регалії насправді ні про що не говорять. Але ви дуже близькі до суті питання. Вам потрібні думки людини на заробітній платі. А тут, зазвичай, свої думки публікують люди дещо іншого польоту.
    Є кухні. Є вакансії на посаду аналітика. От вони й набирають більш-менш толкового балабола. Не завжди навіть із спеціальної освітою у галузі макроекономіки. Головне:
    1. Знати мудрі слова, вміти відрізнити CPI від GDP.
    2. Уміти з них складати вдумливі речення.
    3. Плюс-мінус орієнтуватись у макроекономічних показниках, та вміти притягувати за вуха одну подію до іншої.
    4. У крайньому випадку, уміти оформити гарненький рерайт з іншомовних ресурсів.
    Це робота цікава, креативна, та більш-менш адекватно оплачувана. Головне: якщо аналітик і помиляється у своїх міркуваннях, це не так критично. Адже жодної матеріальної відповідальності за свої слова він не несе. В тому й специфіка будь-якої кухні: їх мало цікавить заробляння клієнтами грошей. Швидше навпаки. На жаль, я поки що не бачив на нашому форумі таких адекватних креативних людей, які могли б погодились витрачати свій вільний час для написання подібної аналітики "за дякую".
    Колись, коли не було чого робити, часом почитував Павла Рябова (Spydell). Вата ватою. Останнім часом часто ллє помиї на тему: "хунта" та "фошізди", тощо. Але раніше писав досить адекватні огляди.
    Мої твіти.
    Цитувати Цитувати

Зацікавлений
    Створено
    березень 2016
    Дописи
    8
    Подякував
    0
    0 Подяк в 0 Дописах
    Автор Теми

Згоден щодо регалій і далі по пунктах... потрібна не просто людина на заробітній платі.... невже не має такого інформаційного ресурсу, для якого репутація - не пустий звук. Можливо ви підкажете кілька англомовних ресурсів на яких публікують не лише прогнози... Щодо "хунти" та інших, стало взагалі важко знайти адекватні статті на російській мові, рубль в них тепер в центрі уваги і будь-який мишачий чих пов'язують з російською валютою та нафтою!
    Цитувати Цитувати

Створено
    січень 2015
    Місце
    Львів
    Дописи
    1,187
    Подякував
    1,229
    Можливо ви підкажете кілька англомовних ресурсів на яких публікують не лише прогнози...
    На жаль, мені важко щось конкретне порадити. Хіба, можливо, Рейтер чи Доу Джонс.
    Мої твіти.
    Цитувати Цитувати

Зацікавлений
    Створено
    березень 2016
    Дописи
    8
    Подякував
    0
    0 Подяк в 0 Дописах
    Автор Теми

_http://stream.marketwatch.com/story/markets/SS-4-4/SS-4-100579_
    Дивно... я так і не зрозумів чому на минулому тижні в четвер відсоткова ставка по євро понизилась до нуля, а курс піднявся в район 1.12
    І чому сьогодні промислове виробництво в Єврозоні зросло вдвічі порівняно з прогнозом у курс сповзає до низу...
    MOD: активне посилання деактивовано. На майбутнє: уникайте активних посилань.
    Востаннє редагувалось yuramerlin; 14-03-2016 в 19:10.
    Цитувати Цитувати

Інформація про Тему

Users Browsing this Thread

Зараз 1 відвідувачів переглядають цю тему. (0 користувачів і 1 гостей)

Права у Розділі

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете писати відповіді
  • Ви не можете робити вкладення
  • Ви не можете правити ваші дописи
  •