Сторінка 4 з 4 ПочатокПочаток ... 234
Результати з 31 по 33 із 33

Тема: Вивід грошей з Webmoney гаманця

Досвідчений Аватар Vergius
    Створено
    вересень 2014
    Місце
    Житомир
    Дописи
    539
    Подякував
    668
    319 Подяк в 240 Дописах
    Quote Написав bvn Перегляд Допису
    Поки що тьху-тьху, ніхто нічого...
    Все ж таки ключовий месідж цієї фрази - поки що.

Пам'ятаєте, за Януковича вже був період, коли намагались трусити всі "підозрілі" (для них) банківські перекази фіз осіб, зачепивши при цьому багатьох форекс-трейдерів. Потім все наче б то розсмокталося.

Але чи є гарантії в нашій країні що чогось подібного не буде знову? І хто зна який період вони захочуть охопити?
    Цитувати Цитувати

2. Наступні користувачі подякували Vergius за цей корисний допис:

Мосяжник (29-08-2016)

Початківець Аватар Мосяжник
    Створено
    серпень 2016
    Дописи
    74
    Подякував
    11
    70 Подяк в 43 Дописах
    Я вам більше скажу, ми станемо цивілізованою країною саме тоді, коли це все буде труситись на предмет сплати податків фізособою. Навіть не зважаючи на те, що мені то не вигідно. Просто зараз, не існує необхідної законодавчої бази, навіть фрілансерам, що бажають чесно сплачувати, стільки проблем з актуванням експорту послуг, що простіше в ігнор. Правда ініціативна група просуває необхідні зміни в ЗУ, але в ВР наразі аншлаг совків типу кужельки, в яких будь-які ЗУ з ключовим словом "валюта" викликають припадки на кшталт "вивід доларів за кордон" і масою доповнень типу "офшори". І ніяк тим совкам не зрозуміти, що весь фріланс і так в офшорах, а бажає звідти прийти та податки сплачувати. Що поробиш, в їх злодійкуватий світогляд таке не вкладається.
    Цитувати Цитувати

4. Наступні 3 користувачів подякували Мосяжник за цей корисний допис:

bvn (29-08-2016),trader27 (29-08-2016),yuramerlin (29-08-2016)

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    2,938
    Подякував
    1,790
    1,453 Подяк в 834 Дописах
    Quote Написав Мосяжник Перегляд Допису
    Я вам більше скажу, ми станемо цивілізованою країною саме тоді, коли це все буде труситись на предмет сплати податків фізособою. Навіть не зважаючи на те, що мені то не вигідно. Просто зараз, не існує необхідної законодавчої бази, навіть фрілансерам, що бажають чесно сплачувати, стільки проблем з актуванням експорту послуг, що простіше в ігнор. Правда ініціативна група просуває необхідні зміни в ЗУ, але в ВР наразі аншлаг совків типу кужельки, в яких будь-які ЗУ з ключовим словом "валюта" викликають припадки на кшталт "вивід доларів за кордон" і масою доповнень типу "офшори". І ніяк тим совкам не зрозуміти, що весь фріланс і так в офшорах, а бажає звідти прийти та податки сплачувати. Що поробиш, в їх злодійкуватий світогляд таке не вкладається.
    В принципі згоден, але вважаю, що цей рух має бути направлений в обидві сторони, а не тільки на те як, витрусити з людей додаткові кошти. Людина має до певної суми доходів (деякий мінімальний прожитковий рівень) взагалі не сплачувати ніяких податків, а далі має бути прогресивна шкала, причому посильна, щоб не розорювати малий бізнес та самозайняти осіб ще на самому старті їхньої роботи, а дати їм трохи розвинутись. З іншого боку крупні корпорації, що ворочають мільярдами гривень, мають сплачувати до 50% податку і бути основним джерелом наповнення бюджету. А також процес обрахування і сплати податку має бути простим і зрозумілим навіть школяру, а правила, як це потрібно робити, треба популяризувати у засбоах масової інформації. А в нас, як завжди, вважається, що бізнес - це справа обраних, а всім іншим це має бути настільки складно, наскільки тільки можна, аби вони не створювали конкуренції і не полишали армію дешевої робочої сили.

Правда це все вже пішов офтопік, мабуть, варто перенести у флудилку всі ці пости про податки...
    Перед тим, як писати на форумі, ознайомтесь з Правилами форуму.
    Зараз я торгую тут: FXOpen Мій ПАММ-рахунок чекає на Ваші інвестиції: DTWT
    Цитувати Цитувати

6. Наступні 2 користувачів подякували bvn за цей корисний допис:

Vergius (29-08-2016),Мосяжник (02-09-2016)

Інформація про Тему

Users Browsing this Thread

Зараз 1 відвідувачів переглядають цю тему. (0 користувачів і 1 гостей)

Права у Розділі

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете писати відповіді
  • Ви не можете робити вкладення
  • Ви не можете правити ваші дописи
  •