Результати з 1 по 5 із 5

Тема: Хочете стати багатим? Розвиньте в собі наступні сім звичок.

 1. #1
  Головний модератор
  Створено
  вересень 2014
  Дописи
  1,687
  Подякував
  501
  516 Подяк в 403 Дописах

  Хочете стати багатим? Розвиньте в собі наступні сім звичок.

  Хочете стати багатим? Розвиньте в собі наступні сім звичок.
  Автор: Біл Мерфі (Bill Murphy Jr.)

  Оригінал статті: Want to Become Rich? Cultivate These 7 Habits
  Переклад українською мовою: Wilson Payne

  Ось одне з найбільш поширених та зрозумілих питань, яке багато з нас задає собі: "Як мені розбагатіти?"

  На нього є дві відповіді. Перша — народитися в багатій сім’ї. Друга, якщо для першої занадто пізно, це стати підприємцем.

  Ви чули це й раніше, так? Але є один нюанс.

  Бути підприємцем — це не просто заснувати компанію та керувати нею. Це набагато більше, це означає формування образу мислення та розвиток правильних звичок. Маючи це на увазі, тут наведені найбільш важливі з цих звичок-думок, що їх заздалегідь тренують в собі люди, приречені, в кінцевому підсумку, стати багатими.

  1. Вони роблять усвідомлений вибір.

  Це найважливіший момент. Майбутні багатії не лише повірили в себе, або в те, що вони мають право робити власний вибір. Крім того, вони вірять, що мають владу контролювати те, яким буде цей вибір.

  Свої найкращі результати в практичному узагальненні цієї думки я висловив у "Революційному підприємництві" ("Breakthrough Entrepreneurship"), книзі, яку я написав у співавторстві з Джоном Бургстоном:

  Кожен раз, коли ви хочете прийняти важливе рішення, можливі два варіанти дій. Ви можете подивитися на доступні варіанти, вибрати найкращий і спробувати використати його. Або ви можете зробити те, що робить справжній підприємець: з'ясувати, що буде найкращим варіантом, а потім зробити це доступним.

  Майбутні заможні люди обирають другий шлях, кожного разу. Вони переглядають ситуацію знову і знову, якщо це необхідно, до тих пір, поки не контролюватимуть весь спектр доступних варіантів.

  2. Вони роблять математичні дії.

  Ми рахуємо гроші. Ми використовуємо цифри. Більшість людей, які акумулюють великі суми грошей, пильно стежать за розрахунками.

  Це так очевидно. Все ж, якщо ви коли-небудь залишали не відкритими рахунок по кредитній картці або виписку з банку, бо боялися прочитати, що там написано, ви робили неправильний вибір.

  І справа тут не лише в особистих фінансах. Невеликі відмінності в математичних обрахунках можуть дати гігантську різницю в підсумку. Однак, якщо ви не зробите маніакальних підрахунків, ви ніколи не дізнаєтесь про це.

  В той же час, майбутні заможні люди зменшують свої витрати. Ваші гроші завжди працюють на когось. Якщо ви витрачаєте, вони працюють на когось іншого.

  3. Вони знаходять речі, які приносять радість.

  Всі навколо скажуть вам, що немає короткого шляху, щоб уникнути важкої праці. В цілому, це правда — але це не означає, що робота має бути нудною.

  Майбутні багачі розуміють — якщо вони не знаходять задоволення в тому, чим займаються, ймовірно, їм не захочеться робити це дуже довго — і вони не стануть настільки ж гарними в цьому, як інші.

  Крім того, ваш найважливіший ресурс в цьому світі не гроші, а час. Так що знайдіть спосіб витратити його на речі, які вам дійсно подобається робити — тоді більш ймовірно, що ви працюватимете старанніше за інших, накопичуючи багатство в процесі.

  4. Вони вирішують проблеми.

  Чи знаєте ви, чому так багато успішних підприємств вимагають ставити клієнта на перше місце?

  Це не просто маркетинг, це особистий інтерес. Коли ви поставите ваших клієнтів на перше місце, ви з'ясуєте, чого вони дійсно хочуть і які їх потреби. Що дасть вам можливість знайти це та продати їм.

  Та ж ідея відноситься і до людських взаємин. Майбутні заможні люди розуміють, що немає нічого поганого в тому, щоб шукати вигоду в той же час, коли ви допомагаєте іншим людям.

  Звичайно, не потрібно бути нав’язливим, але взяти в звичку допомагати іншим вирішувати проблеми — значить отримати важливе взаєморозуміння і накопичувати багатство людей, які готові віддячити вам навзаєм.

  5. Вони знаходять приклади для наслідування.

  Майбутні заможні розуміють, що не потрібно винаходити колесо. Незалежно від мети, є шанс, що хтось інший вже зробив це, або принаймні якусь частину.

  Чому б не вивчити досвід цієї людини та слідувати йому?

  І якщо ви не можете знайти наставника серед людей навколо, погляньте в історію. Навіть якщо ви замислили щось небачене, ви гарантовано зможете знайти принаймні кілька прикладів подібних успіхів в історії.

  6. У них є сила духу.

  Фортуна любить сміливих. Майбутні багачі готові діяти і можуть кинути виклик суспільству. Вони, зазвичай, не роблять того, що говорять їм батьки і не дозволяють собі опинитися в пастці власного успіху.

  Якщо ви коли-небудь чули вислів "золота клітка", ви розумієте, що я маю на увазі.

  Зауважимо, однак, що це не означає, що вони безрозсудні. Є божевільна думка, що підприємці та заможні люди великі любителі ризику. Вони не такі, принаймні, не настільки великі. Замість цього, вони обчислюють ступінь ризику. Вони розуміють, що буквально кожен вибір передбачає певний ризик — як і те, що іноді бездіяльність — це найбільш ризикований варіант з усіх.

  7. Вони диверсифікують.

  Всі іноді помиляються. Майбутні багаті люди розуміють це, тому вони ніколи не кладуть всі яйця в один кошик. Вони намагаються мати декілька речей відразу — незалежно від того, стосується це їх інвестиційного портфеля, чи їх кар'єри.

  Один нюанс: я не маю на увазі, що у них відсутня чітка спрямованість. Насправді, майбутні багачі, як правило, неймовірно зосереджені. Тим не менш, вони потроху страхують свої ставки, розширюючи мережу чи шукаючи додаткові можливості, навіть коли все, здавалося б, йде добре — або навіть запускаючи повноцінний побічний бізнес або друге (чи третє) джерело доходу.
  Востаннє редагувалось WilsonPayne; 28-03-2016 в 09:19.
  Цитувати Цитувати

 2. Наступні 4 користувачів подякували WilsonPayne за цей корисний допис:

  bvn (25-03-2016),smychnyk (25-03-2016),Vergius (26-03-2016),yuramerlin (25-03-2016)

 3. #2
  Модератор Аватар smychnyk
  Створено
  вересень 2015
  Місце
  Дрогобич
  Дописи
  613
  Подякував
  229
  470 Подяк в 262 Дописах
  А як щодо друзів дитинства, школи, інституту? Є такі з якими ти колись класно проводив час, але на певному етапі зрозумів, що в них є певна робота, яка їх не задовольняє, але змінювати її вони бояться. Вони звикли весь свій негатив розповідати за кружкою пива і жалітись, як їм не повезло.
  Такі друзі є у кожного і за порадою розумних книг їх потрібно або направити на "путь істинний" або обмежити з ними спілкування.
  В мене чомусь часто виникає думка, що багаті люди насправді дуже самотні. Адже вони всіх ось таких друзів, які в них коли-небудь були просто на певному етапі відшили.
  Як мене тут має бути розумна середина. І недаром ж кажуть, що найважче заробити свій перший мільйон. Якщо це комусь вдається, то він точно бідним не помре.
  Мої активні сигнали в сервісі mql5.
  Цитувати Цитувати

 4. #3
  Головний модератор
  Створено
  вересень 2014
  Дописи
  1,687
  Подякував
  501
  516 Подяк в 403 Дописах
  Автор Теми

  Quote Написав smychnyk Перегляд Допису
  Такі друзі є у кожного і за порадою розумних книг їх потрібно або направити на "путь істинний" або обмежити з ними спілкування.
  яких розумних книг? наприклад, той же Кійосакі пише про такі випадки "не вчіть свиню співати, ви дарма витрачаєте час та дратуєте свиню"
  Цитувати Цитувати

 5. #4
  Головний модератор
  Створено
  вересень 2014
  Дописи
  1,687
  Подякував
  501
  516 Подяк в 403 Дописах
  Автор Теми

  самотні ви, чи ні, не має абсолютно ніякого відношення до того, багаті ви чи бідні. так само, як і щасливі ви, чи нещасні. все це можна відчути як бідному, так і багатому.
  Цитувати Цитувати

 6. #5
  Обізнаний Аватар Paratruper
  Створено
  лютий 2015
  Місце
  Маріуполь
  Дописи
  478
  Подякував
  122
  309 Подяк в 218 Дописах
  Про "дві відповіді" - навіть якщо вас зжерли, е як мінімум два виходи...
  Цитувати Цитувати

Інформація про Тему

Users Browsing this Thread

Зараз 1 відвідувачів переглядають цю тему. (0 користувачів і 1 гостей)

Права у Розділі

 • Ви не можете створювати нові теми
 • Ви не можете писати відповіді
 • Ви не можете робити вкладення
 • Ви не можете правити ваші дописи
 •